Skocz do zawartości
sk316fx

Gry Na Ps Vita - Co Wybrać, Gdzie I Za Ile Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

a Sly grałeś?

 

Gravity z 2 razy podchodziłem ale dla mnie "za bardzo japońskie"

Za bardzo japonskiego nie widziales, to akurat jest taka ugrzeczniona wersja pod europe. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sly'a mam rozgrzebanego i ogrywam z doskoku, mocna pozycja ale nie porwała mnie tak jak zakładałem :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sly za dużo miejsca zajmuje, więc mnie to motywuje aby go skończyć jak najszybciej.

Trzeba kartę oczyścić na 4 pozycję czerwcowego PS+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, czyli co? Gravity Rush czy Muramasa?

 

Leć chronologicznie i odpalaj GR. Kilka godzin grania, a potem Muramasa.  :yes:

 

Gravity z 2 razy podchodziłem ale dla mnie "za bardzo japońskie"

 

Ej no nie przesadzaj z tym japońskim. ;) Sam mam uczulenie na typowo japońskie gry, od których odbijam się jak od ściany, ale Gravity Rush wcale takie nie jest. Japoński klimat jest tam w minimalnych ilościach. Na tyle minimalnych, że całość przechodzi się bardzo przyjemnie, a im dalej, tym lepiej.  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem GR, zobaczymy co będzie, jeśli kot na początku mnie nie zaraził to pewnie już nic innego nie da rady ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie warto, zresztą sam kupiłem :) gra jak na możliwości vity jest super! Oczywiście jak ktoś lubi wyścigi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto brać nfs most wanted za 35zł z pss?

Oczywiście że warto,innej ścigałki nie znajdziesz na PSV owszem są ale NFS bije Asphalt czy Spy Hunter itp.Gra różni się tylko grafiką ze stacjonarek,ale to absolutnie nie przeszkadza,masz śmiałe 30 godzin grania do platyny,polecam wbić :)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze Ridge Racer, ale chyba też nie warto kupować. Swego czasu kupiłem na PSP Midnight Club LA Remix i chyba najpierw to przejdę, może do tego czasu MW wpadnie do Plusa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio z czystej ciekawości zassałem obie wersje Treasures of Montezuma (Blitz + Arena) i przepadłem. Nie sądziłem, że układanie klocków tak mnie wciągnie. :) Obie gry, jak na model F2P, są przygotowane bardzo przystępnie i nie wymuszają płatności, żeby móc cieszyć się z rozgrywki. Katuję teraz obie Montezumy w każdej wolnej chwili i tylko w przerwach na układanie klocków pyknę czasem jakąś misję w Dragon's Crown. :D

 

Zdecydowanie polecam oba tytuły wszystkim posiadaczom Vity.  :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MotorStorm RC - najlepiej wydane 15zł od dawna. Ciupię jak zaczarowany, wspomniały mi się czasy poczciwego MicroMachines. Opcja ścigania się z duchami znajomych z PSN nakręca adrenalinę jak najlepsze multi. Kto nie ma za free z plusa niech kupuje :)

BTW Kobieta mnie bije ;) @josephineola, "ajem łoczing ju"

vazy5ery.jpg

To pierwszy rajd, po zmianie gazu i hamulca na x i kwadrat było już tylko lepiej :D

aqy7ydaq.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem gratis z konsolka ale mi nie podeszla cos ta gra wrzucam teraz moto gp z plusa i zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhm ...

Po ostatnim MotoGp z Plusa na Vite tak mi oczy krwią zaszły że już miałem rezerwować bilety do Watykanu, niestety nie był to żaden cud tylko g*wniana grafika i nigdzie nie pojechałem. Tak czy siak, obadam ten tytuł dopiero jak mi go ktoś da za friko albo najlepiej jeszcze dopłaci :pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym sie nie podoba inni chwala moto. Trace gral i pisal ze swietne wiec kwestia gustu. Zaraz lego w plusie tez sie ogra a w miedzyczasie mecze finala x2 hd swietna gierka bardziej mi podeszla niz x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motorstorm RC jak dla mnie zajebista giera :) tez polecam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co to kupię wipeout (nie załapałem się w plusie), resistance o killzone pewnie też dodadzą do plusa. Vita ma mało killerór więc te które mnie interesują pewnie będą w plusie. Ale żeby cena Limbo była większa niż na Ps3? Be... :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limbo też było w PS+

 

Ja jako czołowy cebulak na wszystko się załapałem  :P

 

Suma wydana na gry na Vitę = 0zł

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo mam ;)

 

I najlepsze jest to że zagrywam się w gry z PLUSA na Vicie (Dragon's Crown) a Watch Dogs na PS4 leży nie ruszony :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motorstorm RC jak dla mnie zajebista giera :) tez polecam

 

Wstyd się przyznać ale miałem straszne problemy ze sterowaniem, dlatego odpuściłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dwie opcje sterowania.

Jedna jest fatalna, druga dość  przyjemna

 

Sprawdzałeś obie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dwie opcje sterowania.

Jedna jest fatalna, druga dość przyjemna

Sprawdzałeś obie?

Która opcja jest fatalna? Ja grałem z kontrolą gazu w prawej gałce i grało się bardzo wygodnie ;)

Edytowane przez kes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem obie i żadna nie podeszła, musiał bym przysiąść dłużej a wyszło tak, że nie miałem za bardzo czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersje fatalną to chyba jakiś sadysta wymyślił. Mnie jeszcze nie szło z gazem/hamulcem na analogu. Przeniosłem je na zwykłe przyciski X/kwadrat i gites :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×