Skocz do zawartości
drk2

Tales Of Graces F

Rekomendowane odpowiedzi

oj wypraszam sobie hs nie było słabe!! :biggrin: disside mam obie i nie wiem co słabego w nich widzisz ;)

ja kupiłem za to - diuka za 10 zł, re orc (w premiere ale bardzo szybko sprzedałem), avatar the game (nie wiem co mnie podkusiło do wydania 40 zł na to ale szybko sprzedałem również), saw 1 i 2 (chyba przez moja słabosc do serii filmów), re6 (dopiero po czasie się ogarnąłem że to crap jest) i sporo piedół z psnu z hamster ball na czele ;)

wracając do talesa - zaczynam mieć ciśnienie i chęć zagrania... Jak tylko dostanę przy dniu wolnym znerdzę ile się da :)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś HS mi nie podszedł...niby slasher ale strasznie mnie denerwował...a co do Dissidi to sam nie wiem co mnie w niej wkurzało...mimo że grałem na PSP w pierwszą wersję, tak po kupieniu na PsV drugiej wersji z nowymi postaciami itp itd gra mnie odepchnęła od siebie...

Zdun apropo ToGF ;D mam nadzieję że razem będziemy nerdzić XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu mam was obu xD RE;orc oboje macie na liscie trofikow ;D

Nie powiecie mi ze to nie crap,ja wytrzymalem 2 h.

Co do Togfa to dolacze sie do was tylko ze na ng+.

Musze ogarnac wszystkie tytuly i arty.

P.S wlasnie uswiadomilem sobie ze przez Talesa nie mam cisnienia na Nnk.

Edytowane przez Struggler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no mnie tam się RE:ORC podoba...tylko wiadomo, trzeba mieć z kim grać bo inaczej AI ssie pałkę na całego xD

Ja przez ToGF znowu złapałem ciśnienie na ToA...kurde, szkoda że nie dali tej gierki na PSS :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no ja się przyznaje że re: orc była kupą więc wiesz ;)

wracając do togf'a powedzcie mi jak się ma sprawa z kompanami broni?? Czy mozna liczyć na jakąś dobtrą intergrację z nimi - twisty fabularne itp gdyz to był jedyny aspekt który mi srednio podpasował w nnk (za mała drużyna i za mały wątek socjalny/społeczny z nią związany przez co do dzis nie pamiętam jak ten złodziej sie nazywa chociaż biegałem z nim w drużynie bite 50- godzin (slpile, snipe slape nie wiem :P ))...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubiłem te wsio wpadki w RE:ORC XD zawsze było dużo śmiechu z tego xD

A mnie ciekawi czy w ToGF można ustawić japońskie audio tak samo jak było to w ToA ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Struggler jak dobijesz do 200 poziomu postaci(ma się tytuł i arta) daj znać, jestem ciekawy ile Ci zejdzie, ale poproszę w 2013r heh.

Panowie tylko grajcie od razu na najwyższym poziomie tzn, hard na początku, Togf to jest jedyny jRPG od dłuższego czasu gdy walkę z bossami powtarza się po 20 razy, nawet przy grindzie.

Audio się ustawić niestety nie da.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stife, struggler jak z tymi towarzyszami broni i ich fabularnym przedstawieniem?? ma start choćby do eternal sonaty czy lost oddysey bo chyba gorzej od nowych fajnali być nie może ;) ??

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedne z najlepiej nakreślonych postaci zaraz po Vesperi, jak dla mnie, Eternal i Lost są daleko w tyle jeśli chodzi o postacie( chociaż Frycka mam w czołówce).

Nie, nie jest za łatwo, ale hard uczy pokory na początku i jeśli szuka się wyzwania ( bo nie oszukujmy się jRPG'i na tej generacji są cholernie łatwe) to gwarantuje że przy niektórych bossach zmniejszysz sobie poziom trudności przy pierwszym przejściu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdun mnie towarzysze bardzo przypadli do gustu,każdy jest jedyny w swoim rodzaju.Sophie po prostu nie da się nie lubić,Paskal to mega śmieszny freak,,Hubert,Asbel,Richard,Malik też dają radę;)

Świetną sprawą są skity-dyskusje pomiędzy bohaterami.Zdun postaraj się nie omijać skitów i czytać wszystkie dialogi a powinieneś dobrze wczuć się w grę i relacje między swoją ekipą.

Mnie fabularnie Togf podszedł,nawet bardzo ale prawdziwym narkotykiem są walki, grindowanie postaci i maxowanie tytułów.W każdej chwili walki możesz zmieniać bohaterów...

Co do ES vs Togf powinien Strife się wypowiedzieć ,ale pewnie nie ma czasu bo katuję właśnie Lego xP

Wracając do poziomów trudności to też polecam grę na moderate i wzwyż.Im wyższy poziom trudności tym więcej Expa,Spa i lepsze itemki.

Strife ciekawe który ty masz level u siebie?;)

Ja po 80 godzinach mam okolice 70,w zależności od postacim i pochwalę Ci się że na chaosie nie wszedzie ale w większości lokacji daję radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200:), a co do lego to jeszcze mnie będzie mordował w Pottera i Władcę, olał Indianę woli grać na dużym heh, zajdz do Zhonecage na swoim lv pierwsza walka na easy i masz w dupę:P serio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, jak we wakacje 2012 roku zamówiłem pre-order amerykańskiej wersji ToGF i byłem w szoku, że przesyłka dotarła w 3dni od wysłania. Sam grę ograłem, ale nie zachwyciła mnie (ot, po prostu zwykły średniak, z przewidywalną do bólu postaciami i fabułą). Vesperia bije Graces F pod każdym względem, a do NNK, takie ToGF w ogóle beznadziejnie wypada, ale wiadomo, że to opinia czysto subiektywna. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem recke na GT...i powiem jedno...angielski dub jest niestety słaby :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest najsłabsza strona tej pozycji(ale nie jest tak źle jak w nowym Star Oceanie), idzie się przyzwyczaić, w sumie to strasznie kretyński zabieg robią z tym że nie można wybrać oryginalnego voice actingu, miejsca jest full na płycie przecież.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi poza ff10 (tidus = masakra) i yakuza 1 i2 (2x makabra) poki co nie przeszkadzzal specjalnie zaden ang dub i nie jestem zbyt wybredny pod tym aspektem wiec dla mnie luzik -kiedys byly tylko napisy i mi sie podobalo wiec dubb dla takiego "mlodego" gracza jrpglwego jak ja to luksus ;)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest najsłabsza strona tej pozycji(ale nie jest tak źle jak w nowym Star Oceanie), idzie się przyzwyczaić, w sumie to strasznie kretyński zabieg robią z tym że nie można wybrać oryginalnego voice actingu, miejsca jest full na płycie przecież.

Dokładnie...w ToA można było wybrać japoński a to było przeca jeszcze na DvD a tu mamy BR...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to jest dziwne, czyżby ludzie z produkcji wiedzieli że angielskie głosy są zazwyczaj daleko w tyle za japońskim voice actingiem i specjalnie nie dawali wyboru, bo i tak wiadomo że 80% graczy by wybrało oryginalne głosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie w tym najgorsze...brak możliwości wyboru...tak czy siak, czekam na listonosza i zaczynam mieć obawy że jednak nie dostanę gry dzisiaj a dopiero w poniedziałek :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lipa bo chciałem przynerdzić w weekend...a zazwyczaj jak kupowałem i miałem priorytet to miałem praktycznie w ciągu 48h :( ostatnio jak kupowałem grę w środę to w piatek miałem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie...w ToA można było wybrać japoński a to było przeca jeszcze na DvD a tu mamy BR...

Nie nie można było. W amerykańskiej wersji był tylko angielski dub. Na domiar tego skity nie miały głosu( gdy w JP wersji miały). Namco NIGDY nie dało japońskiego VA do zachodniego wydania Talesów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wersje z jap głosami i ang napisami, z opcją zmiany na ang/ang...dlatego zawsze twierdziłem że to było normalne.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był UNDUB zrobiony na JP wersji. Na pewno nie oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×