Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed

Rekomendowane odpowiedzi

Ten dubbing to jakaś kpina... A przecież Polacy potrafią nieźle dubbować ( np. Gothic, BGII ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten dubbing to jakaś kpina... A przecież Polacy potrafią nieźle dubbować ( np. Gothic, BGII ).

Ale te tłumaczenia robił CDP. Nie trafiłem jeszcze na złe tłumaczenie od nich. A AC jest od Cenegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenie a dubbing to dwie różne rzeczy.

Tak sztucznego dubbingu jeszcze nie słyszałem. Już ja sam bym to lepiej zrobił...

Zero wyczucia i uczucia w tym jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh wczoraj wreszcie dotarła do mnie ang. wersja gry;) Klimat fajowy.. Jestem w 4 albo 5 bloku pamięci (nie pamiętam na szybkiego który to dokładnie był). Dobre jest to, że można misje rozgrywać stylem 'prawie skradankowym' albo Rambo's Way. Jedyne co mnie dobija to motyw ze za każdym razem przy pierwszym uruchomieniu konsoli i odpaleniu gierki.. prędzej czy później wyłapuje freeza. Po resecie już spoko śmiga.

Jedno pytanko mnie naszło właśnie.. Te flagi i misje poboczne typu 'uratuj miss Jerozolimy z rąk oprychów' po zakończeniu wątku fabularnego można sobie na spokojnie zbierać/przechodzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Heh wczoraj wreszcie dotarła do mnie ang. wersja gry;) Klimat fajowy.. Jestem w 4 albo 5 bloku pamięci (nie pamiętam na szybkiego który to dokładnie był). Dobre jest to, że można misje rozgrywać stylem 'prawie skradankowym' albo Rambo's Way. Jedyne co mnie dobija to motyw ze za każdym razem przy pierwszym uruchomieniu konsoli i odpaleniu gierki.. prędzej czy później wyłapuje freeza. Po resecie już spoko śmiga.

Jedno pytanko mnie naszło właśnie.. Te flagi i misje poboczne typu 'uratuj miss Jerozolimy z rąk oprychów' po zakończeniu wątku fabularnego można sobie na spokojnie zbierać/przechodzić?

Freezów nie załapałem, a misje poboczne możesz robić kiedy chcesz. Możesz w dowolnej chwili wrócić do miasta i zaliczać wszystko po kolei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska wersja nie jest zła. Nie jest to dubbing na poziome Larry 7 czy Raymana 3, aczkolwiek słucha się go przyjemnie Wcale nie jest tak źle jakby się mogło wydawać z tych filmików na youtube

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tłumaczenie a dubbing to dwie różne rzeczy.

Tak sztucznego dubbingu jeszcze nie słyszałem. Już ja sam bym to lepiej zrobił...

Zero wyczucia i uczucia w tym jest.

Kurde ja nie mogę się nadziwić jak wszyscy w PL są świetni w zrzędzeniu. Pierwsza zlokalizowana polska wersja. Czekam na więcej opinii niepochlebnych to nikt więcej żadnej innej nie spolonizuje. Co może dialogi w angielskiej wersji są lepsze? Guzik tak samo to brzmi ale tutaj już wszystko rozumiecie to można pogderać. Ja kupiłem specjalnie polską wersję chociaż wcześniej miałem anglika żeby dać zarobić tym co mieli odwagę pierwszy krok zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że powoooli zabierają się za lokalizowanie gier na ps3. Osobiście jednak wolę gry (i w sumie filmy tez) po angielsku. Dlatego np chciałbym żeby w przyszłości dystrybutor dawał mi możliwość zakupu gry w wersji oryginalnej lub pl albo żeby chociaż na allegro mieli angliki to looz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że powoooli zabierają się za lokalizowanie gier na ps3. Osobiście jednak wolę gry (i w sumie filmy tez) po angielsku. Dlatego np chciałbym żeby w przyszłości dystrybutor dawał mi możliwość zakupu gry w wersji oryginalnej lub pl albo żeby chociaż na allegro mieli angliki to looz

O allegro to sie nie bój. Tam zawsze będą gry sprowadzane z innych krajów/regionów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde ja nie mogę się nadziwić jak wszyscy w PL są świetni w zrzędzeniu. Pierwsza zlokalizowana polska wersja. Czekam na więcej opinii niepochlebnych to nikt więcej żadnej innej nie spolonizuje. Co może dialogi w angielskiej wersji są lepsze? Guzik tak samo to brzmi ale tutaj już wszystko rozumiecie to można pogderać. Ja kupiłem specjalnie polską wersję chociaż wcześniej miałem anglika żeby dać zarobić tym co mieli odwagę pierwszy krok zrobić.

Popieram kupowć gry po polsku. Polacy nie gęsi. A co do tłumaczenia to jest poprawne, po prostu po angielsku nawet debilne zwroty wydają się fajne. Widać to na przykładzie muzyki. Napierdziela dwa teksty na okrągło i wszyscy szaleją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Popieram kupowć gry po polsku. Polacy nie gęsi. A co do tłumaczenia to jest poprawne, po prostu po angielsku nawet debilne zwroty wydają się fajne. Widać to na przykładzie muzyki. Napierdziela dwa teksty na okrągło i wszyscy szaleją.

Zgadzam śię z Tobą w 100 %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma sie polska wersja do bledow ktore byly w grze ? Pytam bo wyszla pozniej, jest juz cos naprawione w tym kieronku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ma sie polska wersja do bledow ktore byly w grze ? Pytam bo wyszla pozniej, jest juz cos naprawione w tym kieronku?

No niestety, błędy są. Ta gra chodzi jak angielska bez patcha po prostu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jakich błędach mówicie. Mam starą wersje PS3 z dyskiem 60GB i nie uświadczyłem podczas tej gry żadnych błędów. Nie miałem ani razu zwisa ani spadków animacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba rzeczywiście jakaś generacja konsol była wadliwa... Też mam 60-tke i ile to sie naczytałem: że GTA 4 niszczy nieodwracalnie napęd, że AC cały czas przycina itp. Nic nigdy nieuswiadczylem takiego.

Mam jedno infantylne pytanie... Ta wersja polska na ps3 nie zawiera tych dodatków które są w wersji PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam jedno infantylne pytanie... Ta wersja polska na ps3 nie zawiera tych dodatków które są w wersji PC?

Nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko do osób które skończyły AS, przeleciały mi napisy końcowe jestem znowu w laboratorium i nie wiem co dalej zrobić, koniec jest taki badziewny czy jest jeszcze coś do zrobienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja nawet nie czekałem do końca napisów, ale jeśli masz możliwość wejść w tą maszynę, możesz wczytać grę i poskakać po miastach, a jeśli nie to raczej tylko poczytać te napisy na podłogach i ścianach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie właśnie strasznie wkurza w tej grze - pod koniec fabuła gna jak szalona i nie chce się dozbierać wszystkich flag itp. A później nie ma możliwości tego zrobić. A po ukończeniu fabuły chętnie polatałbym po dachach budynków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To mnie właśnie strasznie wkurza w tej grze - pod koniec fabuła gna jak szalona i nie chce się dozbierać wszystkich flag itp. A później nie ma możliwości tego zrobić. A po ukończeniu fabuły chętnie polatałbym po dachach budynków...

Po napisach końcowych jestes z powrotem w lab. wchodzisz w maszyne i możesz się przenieść do każdego m.block jaki tylko chcesz a co za tym idzie, wykaswoać wszystkich krzyzowców i pozbierać flagi.

Można też wklepać kod na nieśmiertelność i wykjasować całe miasto trochę byłoby z tym zabawy ale efekt nieziemski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jestem w memory block 4 i nie wiem co zrobic, mianowicie, na samym poczatku gra pokazywala stopniowo maly schemat wykonywania misji: podsluchiwanie, pickpocket i koncowa przyczajka..teraz po wejsciu na view point nic sie nie zaznacza na mapie i nie wiem gdzie szukac bo nawet nie pamietam co powiedziano mi w kryjowce.Zaznacze ze odkrylem sobie na samym poczatku wszystkie view pointy...

Edit:

Dobra już znam odpowiedz na swoje pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że się tak nieśmiało zapytam. Co z tą hucznie zapowiadaną od 1 września platynką AC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Że się tak nieśmiało zapytam. Co z tą hucznie zapowiadaną od 1 września platynką AC?

Widziałem juz platyne na allegro, wiec w innych krajach pewnie juz jest. Bardzo mozliwe, ze przez polska wersje nie weszla na nasz rynek. Bo innego wytlumaczenia nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem, AC jest lekko rozczarowujaca gra niestety, w kazdym miescie to samo.. te same misje, prostoliniowosc az w oczka kole ale i tak lubie ta gre ^^ moze to jest za sprawa zakapturzonego Altaira

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×