Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed

Rekomendowane odpowiedzi

ratowanie cywili jest, a te gonitwy po dachach to nie wiem o co dokladnie chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niestety mimo twardego postanowienia, że ukończę AC bez względu na wszystko, odłożyłem grę po 5 wspomnieniu. Znakomita grafika i fenomenalny system walki to trochę za mało, żeby mnie wciągnąć na dobre. Powtarzalność jest jednak dobijająca. Ta gra mogłaby być genialna gdyby twórcom nie zabrakło trochę wyobraźni przy tworzeniu misji, szkoda zmarnowanego potencjału. Myślę, że po jakimś czasie wrócę i dokończę grę, ale pewnie musi minąć trochę czasu.

Grabeq,

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Przed kupnem PS3 nie mogłem się doczekać i przeszedłem Assasina na Laptopie na prawie najniższych detalach. Gra nie znudziła mi się podczas grania. Czy jest sens kupować Assasina na PS3 tylko po to by zobaczyć go w wyższych detalach? Dodam tylko, że korzystam z telewizora kineskopowego! :pardon: W przyszłości zamierzam kupić se bravie Full-hd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak kupisz sobie telewizor to dopiero dobierz gre :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie. Przed kupnem PS3 nie mogłem się doczekać i przeszedłem Assasina na Laptopie na prawie najniższych detalach. Gra nie znudziła mi się podczas grania. Czy jest sens kupować Assasina na PS3 tylko po to by zobaczyć go w wyższych detalach? Dodam tylko, że korzystam z telewizora kineskopowego! :pardon: W przyszłości zamierzam kupić se bravie Full-hd.

a nie lepiej ściągnąć jakiś gameplay, nagrać na pendrive i obejrzeć se na bravii full-hd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam gry z motywem "stealth", ale fakt faktem, monotonii w tej grze to jest dla całej armii. Świetna oprawa graficzna i muzyczna (w mojej opinii). Przypomniały mi się czasy grania w Dark Messiah of Might and Magic klasą Assassin, graliście może? Bez offtopowania oczywiście. No i wreszcie koleś (główny bohater) nie jest wielką, muskularną kupą ludzkiego mięcha - wielkie HOOAH za to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Assassin's Creeda przechodziłem w tydzień, żeby go jak najszybciej sprzedać. Od razu widziałem, że gra jest do przejścia raz i tylko raz, bo nudna jak jasna cholera i nie chciałem żeby dużo na wartości stracił.

Bieganie fajne, skakanie po dachach efektowne, odkrywanie mapy przez pierwsze 3 razy wywołuje WOW, a potem ciągle to samo, ciągle to samo i ciągle to samo. W dodatku beznadziejne spolszczenie (podkładanie głosów pod ruch ust postaci wymusiło mówienie jak z zadyszką). Elementy platformowe robiłyby wrażenie gdybym wcześniej nie grał w Uncharted. Elementy skradania się, to przy MGS4 po prostu śmiech (kto wymyślał te mechanikę...).

Fabuły toto nie ma żadnej, w dodatku te wstawki futurystyczne to równie dobrze mogłyby być renderami, bo tylko denerwują.

I co to za pomysł, żeby za przechodzenie gry na 100% - zdobywanie flag, ratowanie wszystkich mieszkańców i kończenie wszystkich śledztw nie było zadnej nagrody? Choćby filmiku?

Są niby fajne motywy, ciekawe animacje przy zabijaniu, fajny momentami gameplay i same zabójstwa niezłe (chociaż trochę liniowe), ale na dzień dzisiejszy to jest już tylko średniak, a nie zajebista gra.

Tak tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To MGS to taki "stealth"? Kurcze muszę oblookać. Przyznam nie patrzyłem na tą propozycję. Idę filmiki obejrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niee MGS4 to całkiem inna liga jak ktoś śmie to porównywać no ale czeka nas jeszcze Assassin 2 możne już nie będzie taki nudny ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znowu ja i znowu potrzebuje pomocy. przechodze juz tego combosa na treningu ze wale goscia kwadratem i potem znowu kwadrat i gosc pada. ale potem mam "fight training" i walcze z 2 kolesiami ale nie wiem jak mam ich przejsc??robie co tam pisze potem pisze "press L1 to fight mode" i jak to wciskam to oni mnie napieprzaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dajcie chlopaki jakas pomoc co robic? czy po prostu ich walic az ... nie wiem czy cos konkretnego robic???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy trening da się opuścić, , jak? nie pamiętam :). Jego ukończenie nie jest wymagane aby grać dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no dajcie chlopaki jakas pomoc co robic? czy po prostu ich walic az ... nie wiem czy cos konkretnego robic???

Lepiej nie, bo jak już skończysz trening, to przyjdzie Ci ochota sprzedać tą grę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra wkurzylem sie i pojechalem wymienic assasina. mialem do wyboru "conflict" albo "tom clancys vegas 2". wzialem vegas 2 mam nadzieje ze dobrze zrobilem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra wkurzylem sie i pojechalem wymienic assasina. mialem do wyboru "conflict" albo "tom clancys vegas 2". wzialem vegas 2 mam nadzieje ze dobrze zrobilem ;)

Z deszczu pod rynne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja doznalem szoku gdy zobaczylem ile nominacji dostal assassins creed w roznych kategoriach na roznych portalach, Jade ladnie tam musiala "pracowac" :D

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja doznalem szoku gdy zobaczylem ile nominacji dostal assassins creed w roznych kategoriach na roznych portalach, Jade ladnie tam musiala "pracowac" :D

hype się robi i serwisy nominują. Tak jak dawanie w niektórych serwisach 10/10 za grafikę dla GTA - chyba tylko dlatego, że to GTA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety Assaisn Creed to to tytuł o najbardziej zmarnowanym potencjale - w jaki grałem w ciągu kliku ostatnich lat. Schematyczność rozgrywki i historii jest wręcz frustrująca. Ta gra naprawdę mogła by być grą roku, a tak niestety jest tylko i wyłącznie przeciętniakiem, który za wyjątkiem grafiki nie ma w sobie nic, szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety Assaisn Creed to to tytuł o najbardziej zmarnowanym potencjale - w jaki grałem w ciągu kliku ostatnich lat. Schematyczność rozgrywki i historii jest wręcz frustrująca. Ta gra naprawdę mogła by być grą roku, a tak niestety jest tylko i wyłącznie przeciętniakiem, który za wyjątkiem grafiki nie ma w sobie nic, szkoda.

Zresz tak samo jak FarCry2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AA pokazuje siłę reklamy. Mało kto nie kupił tej gry, która powinna być dodawana z ulotką ostrzegającą jak do środków usypiających.

Można się zaziewać na śmierć. Pad może ulec uszkodzeniu kiedy samoczynnie wypadnie z ręki, kiedy tracimy przytomność. Prosimy o szczególne zachowanie ostrożności podczas jazdy pojazdami po zakończeniu gry.

Ta gra pokazuje również, że nie opłaca się firmie inwestować w nowe IP, i gęsto często ich reklamować. Firma Electronics Arts chyba pierwszy raz odkąd pamiętam ma problemy finansowe. Zbyt dużo narąbali nowych tytułów i teraz się to mści. Ich polityka zawsze była jasna. Fifa XXXX i do przodu. Może jedna nowa gra rocznie to max. No, ale wniosek z tego taki, że przez najbliższe kilka lat będziemy zjadać nowe smaki batoników z napisem Assassin's Creed. Hura!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne jest to że Ubisoft poszedł śladami Electronics Arts i próbuje czegoś nowego, a nie w kółko to samo np: R6, GRAWy, Splinter Celle itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asassin 2 jest chyba raczej pewniakiem do wydania. Gry osadzone głęboko w realiach historycznych moga być strzałem w 10, ale pod warunkiem, że developerzy wezmą się poważnie za robienie gry. Niestety w jedynce sprawa chyba wyglądała następująco

-no dobra musimy zrobić gre

-eeeee serio, no nie wiem, miałem iść z dzieciakami do ZOO,

-spoko to wymyśl tylko pierwszy lewel i możesz lecieć

-ok no to w pierwszym zrobimy podsłuchiwanie, wymuszanie, włażenie na wieże.

-tylko tyle?

-no dobra to 2x podsłuchiwanie, 2x wymuszanie informacji; mnóstwo wież

-dobre! A co z drugim levele

-tak samo

-Super! A co z trzecim

-Zgadnij! ......... to co ....?

-dobra leć do tego ZOO z dzieciakami i pozdrów Betty. Przecież grę już mamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ważne jest to że Ubisoft poszedł śladami Electronics Arts i próbuje czegoś nowego, a nie w kółko to samo np: R6, GRAWy, Splinter Celle itp

O ile dobrze wiem, to EA idzie śladami Ubisoftu, który poza sprawdzonymi tytułami wprowadza nowe: AC, HAWX, EndWar...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grunt że załapałeś sedno sprawy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Ubi jest najlepszym studiem robiacym gry.... Ma bardzo oryginalne i grywalne marki... A assassin's creed stal sie dla mnie jedna z oryginalniejszych gier 2007. Moze nie jest najlepsza gra ale jedna z lepszych napewno... przynajmniej dla mnie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×