Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

online pass jest jednorazowy

chyba, ze oddałbyś mu też konto.

Mógłby się zalogować u siebie jako ty i grać przez sieć

ale nie moglibyście być zalogowani jednocześnie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze zmianą broni jakoś się przyzwyczaję, zbyt często aż tak to nie występuje. Dziś mi kolejny błąd wpadł i trzymał się dopóki nie skończyłem grać, oby później znikł. Podczas sterowania celownikiem w pojazdach. Celownik latał jak szalony, a gra w pojeździe wyglądała jak na lagach. Nie dało się nikogo zabić ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę udostępnić komuś online passa z mojego konta? W sensie tak, żeby na innym koncie działało, bo grę sprzedaje, a gościu się o to pyta.

Musiał byś podać pasy do swojego konta temu gościowi, on je założy u siebie na konsoli online pass powinien się sam pobrać. A jak nie to z histori pobierania( oczywiście musi włączyć bf3 na twoim koncie). Później będzie mógł grać na swoim koncie.

Edytowane przez princ18
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zmian broni u mnie też to występuje mam tak że zawsze kończy się to ogromnymi lagami i wywaleniem ale zdarza się to sporadycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafił mi się dzisiaj jeden z lepszych meczy na Bazarze i może nawet najlepszy, gdyby nie @Jechu, który podwoił mi liczbę zgonów

ostatecznie skończyło się 52:8... :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako,że jest sobota i większość użytkowników (łącznie ze mną) zaczęła bądź wczuwa się w łikend.To ja polecę z lekka "Trudnymi Sprawami" albo "Pamiętnikami z Wakacji". Jako,że jestem użytkownikiem i ( jak nie, którzy zwą "funbojem") serii BF na PS3 zawsze broniłem tej serii jak Niepodległości.Wkurzałem się ale akceptowałem liczne niedoróbki tej odsłony itd..Z prywatnymi serwerami rozpieścili mnie jak rozwydrzonego dzieciaka.Ale za chu%a nie wybaczę Dice i EA psucie mi zabawy z kumplami po przez nie zoptymalizowanie kodu gry i te ciągłe zawieszki na Playstation 3 (nie wiem jak jest na Xbox i PC ).Tak fajnie się dzisiaj grało, aż tu nagle PYK! i zawieszka.Wściekłem się i zbastowałem.

post-42967-0-19258100-1335040912_thumb.j

Edytowane przez skoczybruzda
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten koleś (kolozpolski) jest nic niewartym fraje....m ktory zaklada serwer lub znajomy jakis jego i odwala takie cyrki.Dice moglo sie tego spodziewac ze bedzie boostowanie.A skoro widzi co sie dzieje EA/DICE niech wyciagaja konkretne wnioski z tego.Żal patrzec na tego typa i sobie nerwów psuc.Szkoda tylko ze Polak i taka maniane odpie.......la.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafił mi się dzisiaj jeden z lepszych meczy na Bazarze i może nawet najlepszy, gdyby nie @Jechu, który podwoił mi liczbę zgonów

ostatecznie skończyło się 52:8... :biggrin:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/en/battlereport/show/42372229/4/261537003/

Mówiłem, że teraz nie będzie tak łatwo :P Ale jedynego mojego deada Ty mi załatwiłeś, bo chciałem podkręcić gościa w BMP, a nagle wybuchł, bo tak byłoby do 0 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w czym wam to w ogóle przeszkadza?

jeżeli ktoś nie może przeżyć bez boostowania to jego sprawa

Zajmie pierwsze miejsce w rankingu i co dalej?

Przecież z tego jest zero zabawy.

Jeżeli w taki sposób odstresowuje się po pracy i sprawia mu to radochę to niech to robi.

Mi by się znudziło strzelanie po 4h dziennie w ścianę nad skrzynką z nabojami.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez smiesza te raporty busterzy itp

Jak tak lubią,niech grają.

A co do jetow,to moim zdaniem powinni wyjeb..to na konsolach.

12 vs 12 to za mało typa.One i tak są gowno przydatne drużynie,nie potrafią bombardowac jak w bf2.

90% lata Bezsensu,nie patrząc na flagi.Czasami ktoś w czołg postrzela.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez smiesza te raporty busterzy itp

Jak tak lubią,niech grają.

A co do jetow,to moim zdaniem powinni wyjeb..to na konsolach.

12 vs 12 to za mało typa.One i tak są gowno przydatne drużynie,nie potrafią bombardowac jak w bf2.

90% lata Bezsensu,nie patrząc na flagi.Czasami ktoś w czołg postrzela.

Gówno Dają?? Chyba nie wiesz jaką dają przewage na klanówkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w czym wam to w ogóle przeszkadza?

jeżeli ktoś nie może przeżyć bez boostowania to jego sprawa

Zajmie pierwsze miejsce w rankingu i co dalej?

Przecież z tego jest zero zabawy.

Jeżeli w taki sposób odstresowuje się po pracy i sprawia mu to radochę to niech to robi.

Mi by się znudziło strzelanie po 4h dziennie w ścianę nad skrzynką z nabojami.

Też nierozumie w czym problem, skilla nikomu od tego nie przybędzie. Dla mnie niech sobie boostują i tak gówno to daje tylko pkt.

@kazikosky

Jak jest dobry pilot sobie czołgiem nie pojeździsz a i piechote da rade ściagnąć. To, że większość nie potrafi latać to już nie winna DICE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez smiesza te raporty busterzy itp

Jak tak lubią,niech grają.

A co do jetow,to moim zdaniem powinni wyjeb..to na konsolach.

12 vs 12 to za mało typa.One i tak są gowno przydatne drużynie,nie potrafią bombardowac jak w bf2.

90% lata Bezsensu,nie patrząc na flagi.Czasami ktoś w czołg postrzela.

Pilosci na klanowkach decyduja o wyniku meczu wiec sa bardzo przydatne. Problem jest taki,ze nie kazdy potrafi nimi latac albo lata sam dla siebie i nie za bardzo pomaga

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze w tym jest to, że kolozpolski ma 30 lat (według battleloga), 12 letniego dzieciaka jeszcze bym zrozumiał, ale gościa 30lat już nie.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez smiesza te raporty busterzy itp

Jak tak lubią,niech grają.

A ja wole zraportowac takiego nooba zeby cala jego praca poszla na marne. Bo jesli kogos rajcuje spawanie robota, lub zabijanie i podnoszenie sie nawzajem 3h na 1 mapie to ma cos z lbem nie tak. A potem 100 orzelek pieknie wszystko sie swieci i wyglada, a laduje na dole listy po "normalnej" rundzie.

Ranga swiadczy o skillu, im wieksza tym dluzej grasz, wieksze umiejetnosci, a takie pajace robia to pod publike.

Juz zglosilem go 2x.

A co do samolotow, przydatne i to bardzo, czasem latwiej rozwalic heli wroga z powietrza, niz z ziemi.

Edytowane przez Skiba94
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wole zraportowac takiego nooba zeby cala jego praca poszla na marne. Bo jesli kogos rajcuje spawanie robota, lub zabijanie i podnoszenie sie nawzajem 3h na 1 mapie to ma cos z lbem nie tak. A potem 100 orzelek pieknie wszystko sie swieci i wyglada, a laduje na dole listy po "normalnej" rundzie.

Ranga swiadczy o skillu, im wieksza tym dluzej grasz, wieksze umiejetnosci, a takie pajace robia to pod publike.

Juz zglosilem go 2x.

A co do samolotow, przydatne i to bardzo, czasem latwiej rozwalic heli wroga z powietrza, niz z ziemi.

No i powiedz mi w czym ci to przeszkadza, że 100 orzełek jest na dole tabeli?

Od kiedy ranga świadczy o skillu? Możesz przegrać 1000h, a przyjdzie koleś co gra 100h i ci skopie dupe.

Z boostowania nikt nic nie ma oprucz głupich pkt. więc po co ta nagonka? Chcą to niech sobie boostują i tak to nic nie daje? Żadnej przewagi. I cytując niektórych z tego forum "Każdy gra jak lubi"

Edytowane przez princ18
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dla wszystkich i każdy gra jak chce.Wszędzie zdarzają się poje%by i oszuści więc jeżeli kolegę Skiba94 takie praktyki jak boostowanie wkurwia%ą to ma prawo zwrócić na takich typków uwagę twórców BF3 i niech mają karę: oszukiwałeś to reset statów i koniec.Ja osobiście olewam takich graczy do puki nie trafię na takich fachowców podczas jakiegoś meczu i będzie przegrana bo np. typki z mojego teamu nic nie robili tylko się gdzieś w kącie macali i nabijali nic nie znaczące punkty.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez smiesza te raporty busterzy itp

Jak tak lubią,niech grają.

A co do jetow,to moim zdaniem powinni wyjeb..to na konsolach.

12 vs 12 to za mało typa.One i tak są gowno przydatne drużynie,nie potrafią bombardowac jak w bf2.

90% lata Bezsensu,nie patrząc na flagi.Czasami ktoś w czołg postrzela.

Samoloty bez sensu? zapraszam do gry to zobaczymy ile ujedziesz czolgiem alboulecisz heli.gwarantuje ze nawet nie dotrzesz do polowy mapy;) samoloty to najsilniejsze pojazdy w grze... Troche juz godzin w nich spedzilem wiec wiem co mowie:)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samoloty bez sensu? zapraszam do gry to zobaczymy ile ujedziesz czolgiem alboulecisz heli.gwarantuje ze nawet nie dotrzesz do polowy mapy;) samoloty to najsilniejsze pojazdy w grze... Troche juz godzin w nich spedzilem wiec wiem co mowie:)

Potwierdzam dobry pilot w maszynie i na ziemi piekło się dzieje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam dobry pilot w maszynie i na ziemi piekło się dzieje.

Hm tylko, ze o dobrych pilotow trudno, wiecej tych pokroju kamikadze sie znajdzie, co to wykorzystuja bug w grze i taranuja co popadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zle mnie zrozumieliscie.

Wy piszecie o klanowkach,mozna powiedziec,ze jestescie na innym poziomie.Grajac na pubie,sami wiecie jak to jest :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×