Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Zle mnie zrozumieliscie.

Wy piszecie o klanowkach,mozna powiedziec,ze jestescie na innym poziomie.Grajac na pubie,sami wiecie jak to jest :rofl:

Ja Cie zrozumialem. Trzy paly w powietrzu, nastepne trzy czekajace na respie na latydla, dwoch reconow gdzies tam w polu i ty jeden zapierda.... i przejmujacy flagi = po meczu

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co innego jest granie klanówek a co innego granie na publikach.

Ale przydałoby się te,32 graczy,a nie,tylko 24.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Cie zrozumialem. Trzy paly w powietrzu, nastepne trzy czekajace na respie na latydla, dwoch reconow gdzies tam w polu i ty jeden zapierda.... i przejmujacy flagi = po meczu

Z tego tez wzgledu zrezygnowalem z grania na mapach, gdzie sa heli i jety. Za duzo osob, co mysla, ze sa pro w latajacych kampi na respach zamiast np. Przejmowac flagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego tez wzgledu zrezygnowalem z grania na mapach, gdzie sa heli i jety. Za duzo osob, co mysla, ze sa pro w latajacych kampi na respach zamiast np. Przejmowac flagi.

to czemu nie grasz w coda?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samoloty bez sensu? zapraszam do gry to zobaczymy ile ujedziesz czolgiem alboulecisz heli.gwarantuje ze nawet nie dotrzesz do polowy mapy;) samoloty to najsilniejsze pojazdy w grze... Troche juz godzin w nich spedzilem wiec wiem co mowie:)

I właśnie to jest w***wiające że samolot pilotowany przez dobrego gracza, jest praktycznie poza zasięgiem wszystkiego oprócz równie dobrego gracza w innym samolocie - sytuacja która ma miejsce tylko i wyłącznie przy samolotach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to czemu nie grasz w coda?:P

Nie lubie sluchac krzykow 14latkow przez voipa i placic £40 za DLC :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie sluchac krzykow 14latkow przez voipa i placic £40 za DLC :o

mozesz ich wyciszac a DLC nikt nie kaze ci kupowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz ich wyciszac a DLC nikt nie kaze ci kupowac

Nie skumałeś o co chodzi z DLC :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz ich wyciszac a DLC nikt nie kaze ci kupowac

Chyba mnie nie zrozumiales :P CoD to jest tylko DLC - gra, ktora nie zmienia sie wcale oprocz nowych map i broni :o

koniec tematu o CoD.

Moze mnie zle zrozumiales - nie gram na mapach, gdzie wystepuja pojazdy latajace(wyjatkiem sa Kanaly i Damavand) pojazdami naziemnymi nie pogardze bo szczegolnie LAV/BMP wymiata.

Edit: widze, ze Princ mnie uprzedzil.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ej jak uzywac tej wyrzutni javelin bo l1 namierzam a ktorym strzelić :D ?

I dalibyście jakiś porządny serwer bo jak gram na szybkiej grze to jak zabije 2-3 naraz to z miejsca jestem wyrzucony przez admina to jest wkur*iające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lukaszek79

strzelasz klawiszem strzału :) r1

dobrze przed wystrzałem (po namierzeniu) jest podnieść trochę wyrzutnię, bo pocisk spada na cel z góry, gdzie pancerz jest najsłabszy i powoduje największe obrażenia

możesz namierzać tylko pojazdy naziemne, chyba, ze powietrzne są namierzone laserem

właśnie dzisiaj rozwaliłem Little Birda na kanałach z Javelina, więc chyba jednak się da :)

Edytowane przez BaKaJ-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj da się da xd ja miałem ciekawy przypadek z tydzień temu że javelinem wystrzelonym w czołg strąciłem vipera :D koparę miałem niezłą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbój, Operacja Ognista Burza. W momencie przejmowania Stacji benzynowej (siedziałem w T-90) strzeliłem przed siebie. Tak się fajnie złożyło, że strąciłem wrogie heli nad Magazynem :D (Ostatnio "w modzie" jest siedzenie na dachu Magazynu)

Gdy ktoś wjedzie na moje miny, a ja siedzę np. w np. Kasatce to pojawia się napis, że frag został zdobyty w heli. Też tak macie? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcowym podsumowaniu rundy nie zalicza mi zdobytych punktów (nie wiem jak z killami, zaraz sprawdzę na Battlelogu).

@down: Uwielbiam te filmiki :D Szkoda, że jest tylko kilka. Inteligencja Assaulta mnie rozbraja. Polecam obejrzeć Silent Sniper i Mine Game.

Edytowane przez Furai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witojcie.

Od jakiegoś czasu grając w BF3 miałem co jakiś czas takie problemy po jakimś czasie gry, że po odrodzeniu znikała mi broń i inny sprzęt, nie mogłem nic wybrać ani tego używać/strzelać przy czym znikała mi też połowa dzwięków, np. nie było słychać silnika jadąć czołgiem czy latając śmigłowcem itp, ale strzelać z ów pojazdów mogłem normalnie, tylko też nie było słychać dzwięków strzałów. Nie słyszałem też odgłosu kroków mojego żołnierza, chociaż szedłem (jak warzywo cały czas, bez możliwości uzywania broni, czegokolwiek), słychać było tylko niektóre dzwięki, strzały, krzyki gdzieś tam w głębi 'pola walki'. Od wczoraj ten problem zagościł na stałe, bez względu na jaki serwer wszedłem, przez co nie mogę grać, bo to bez sensu, albo to, albo zawiesi na na poziomie "WCZYTYWANIE" (wybieram serwer > połącz > WCZYTYWANIE < tu bez końca)

Nie zauważyłem problemu w innych grach. Konsola restarowana wielokrotnie, nawet myślałem, że może się coś przegrzewa (chociaż wiatrak chodzi normalnie, nie hałasuje jakbym odkurzał), to ją rozkręciłem, wyczyściłem i dałem odpocząć, ale nic z tego. W ustawieniach nic nie zmieniałem, wszystko jak miałem od początku tak mam i nie było nigdy problemu. Ustawienia fabryczne itp, nic nie daje.

Nie może to też być wina lasera czy problemu z dyskiem, bo laser jak i dysk niedawno wymianiałem na nówka sztuka.

Robiłem 'naprawę systemu plików' z poziomu recovery menu - nic. Sprawdzałem na innym kablu HDMI, nawet na kompnencie dołączanym do konsoli, też nic.

Gra usunięta, zainstalowana od nowa, efekt żaden.

Z czym może być problem? Co może być już na zmęczeniu w sprzęcie?

Nie chcę formatować dysku, żeby sprawdzić czy będzie ok, bo szkoda mi tego wszystkiego co na nim jest, a nie mam na czym zrobić backupu.

Support EA polecił mi usunąć wszystkie pliki związane z grą, save itd i zainstalować od nowa (na nic tłumaczenia, że robiłem wszystko co się da), co nic nie dało. Wysunąłem płytę z napędu i ją wyczyściłem (mniej więcej w połowie powierzchni zrobił się taki okrąg, chociaż płyta była cały czas w środku, ale dało się wyczyścić) i nagle gra zaczęła działać normalnie, ale tylko przez pół dnia, teraz znowu to samo.

Czy to nie wygląda na laser? (znowu, niedawno wymieniałem)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może musisz go ustawic lepiej bo jak się robi okrąg to znaczy że o coś zahacza

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

morze musisz go ustawic lepiej bo jak się robi okrąg to znaczy że o coś zahacza

Ja Ci tego nie przetłumaczę ale jakby jakiś moderator był w pobliżu to może weźmie na siebie ciężkie brzemię edukacji tej dzisiejszej masońskiej młodzieży.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci tego nie przetłumaczę ale jakby jakiś moderator był w pobliżu to może weźmie na siebie ciężkie brzemię edukacji tej dzisiejszej masońskiej młodzieży.

Orłem w szkole nie byłem niestety bogadych rodziców nie miałem jak się uczyłem ,od małego byłem nauczony pracowac (po szkole zamiast się uczyc to chodziłem parę :mellow: groszy dorobic) a to niestety odbiło się na mojej edukacji

wiec wygląda to jak wygląda lat się nie cofnie :mellow:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś z was takim uciążliwym problemem, ze podczas rozgrywki w BF3 broń sama się zmienia ? Coraz bardziej uciążliwie się to dla mnie robi szczególnie jeśli w danym momencie mam wymianę ognia. Z padem nic złego się nie dzieje, sprawdzany też w innych grach gdzie wszystko działa tak jak powinno.

U mnie na jednym z padów też tak się dzieje, nagminnie zmienia mi broń albo rzuca granat w najmniej odpowiednich sytuacjach. W innych grach ten sam pad chodzi prawidłowo. Czary mary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orłem w szkole nie byłem niestety bogadych rodziców nie miałem jak się uczyłem ,od małego byłem nauczony pracowac (po szkole zamiast się uczyc to chodziłem parę :mellow: groszy dorobic) a to niestety odbiło się na mojej edukacji

wiec wygląda to jak wygląda lat się nie cofnie :mellow:

...lat się nie cofnie,ale człowiek uczy się całe życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak przy okazji może ktoś wczoraj na HBO oglądał "Wirtualna wojna" hehe wiek, wykształcenie nie ma znaczenia w grach liczy sie pasja. Za sterami swoich wirtualnych samolotów zasiada muzyk, lekarz czy weteran wojenny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×