Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też chcę klasyczne serwery Dice bo to jakiś żart żeby grać przez godzinę na tej samej mapie lub co mecz zmieniać tryb lub zostać zbanowany z tak absurdalnego powodu jak użycie granatu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzam parodie bo rozkrecanie pojazdow.

To jest jakis cyrk zeby rozkrecanie trwalo jakies 7-8 sekund. Nawet z moim reactiv armor ciezko uciec przed takim gosciem bo jak juz zacznie krecic to nawet nie zdaze sie obejrzec i juz czolgu nie mam. Naprawianie trwa 3-4x dluzej niz rozkrecanie. Kolejna cudowna poprawka dice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie

dzisiaj gościa w taki sposób załatwiłem

dla mnie największym absurdem tej gry jest stinger

z Javelina da się rozwalić namierzony heli po maksymalnie 2 strzałach

co do stingera to jest to możliwe tylko przy 5 gościach atakujących równocześnie masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis postanowilem poszukac serverow koncentrujacych sie na walce w powietrzu. Trafilem na Kaspijska Granice. Wbijam do Flankera i... ded. Szok, zdziwienie. Czekam na resp, wbijam do jeta. Udalo sie wzbic w powietrze. Zataczam kolko, wracam nad lotnisko a tam... jakis gosc siedzi w szturmowym heli i czeka, az ktos zasiadze za sterami maszyny. Przy kolejnym podejsciu skasowalem cwaniaka. Ledwo nabilem fraga i moim oczom ukazal sie ekran ladowania. Dostalem stalego bana :D Pozostawie to bez komentarza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzam parodie bo rozkrecanie pojazdow.

To jest jakis cyrk zeby rozkrecanie trwalo jakies 7-8 sekund. Nawet z moim reactiv armor ciezko uciec przed takim gosciem bo jak juz zacznie krecic to nawet nie zdaze sie obejrzec i juz czolgu nie mam. Naprawianie trwa 3-4x dluzej niz rozkrecanie. Kolejna cudowna poprawka dice

Teraz palnik to najszybszy sposób by rozwalić Amtraka, a ten palnik do rozwalania zapewne wzmocnili żeby łatwiej było zadanie zrobić, bo z tego co wiem dużo osób miało z tym problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem czy miałem dzisiaj jakieś lagi, ale jak trenowałem z kumplem jety to nie działały mi poprawnie flary

a mianowicie jak gościu puścił rakiety wypuściłem flary, a jakąś sekundę/dwie później dostałem nią w ogon (żeby nie było to wiem kiedy się flary wypuszcza)

kumpel miał podobną sytuację więc sam nie wiem o co chodzi

@up

teraz to jest lepszy sposób na tanka niż c4

dzisiaj gościowi zdjąłem 10% a on się obsrał, wyskoczył i mu czołg przejąłem :D

Edytowane przez BaKaJ-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chcę klasyczne serwery Dice bo to jakiś żart żeby grać przez godzinę na tej samej mapie lub co mecz zmieniać tryb lub zostać zbanowany z tak absurdalnego powodu jak użycie granatu :/

Przesadzasz, mi wyszukiwanie zajmuje max 2 min. trzeba wiedzieć co wpisywać w wyszukiwarce :D Najczęściej wpisuje only cq :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie serwery conquest B2K ? Tylko customy są. Policzek dla tych co kupili B2K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie serwery conquest B2K ? Tylko customy są. Policzek dla tych co kupili B2K.

Dokładnie. Nawet jak wpiszesz w wyszukiwarce : back to karkand to wyskoczy góra pięć serwerów od dice. Zresztą mocno obleganych. A nawet jak już się człowiek dopcha to na omanie murowany zwis konsoli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

W battle logu widzę swoje postępy, np

KOBRA (RDS)

48 / 50 AK-74M Kills

a w grze nie mogę wybrać AK-74M. Już drugi raz mi się to zdarza. Czy niektóre bronie przypisane są do odpowiedniej mapy / trybu gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że na niektórych serwerach mogą być tylko podstawowe bronie, albo ta broń jest dostępna po innej stronie. Może być przypisana do RUS albo USA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

W battle logu widzę swoje postępy, np

KOBRA (RDS)

48 / 50 AK-74M Kills

a w grze nie mogę wybrać AK-74M. Już drugi raz mi się to zdarza. Czy niektóre bronie przypisane są do odpowiedniej mapy / trybu gry?

Zapewne grasz po stronie US i nie masz jeszcze odblokowanej broni wroga. Żeby grać podstawowymi broniami klas po obu stronach musisz najpierw je odblokować maksując (do pierwszej gwiazdki) daną klasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

W battle logu widzę swoje postępy, np

KOBRA (RDS)

48 / 50 AK-74M Kills

a w grze nie mogę wybrać AK-74M. Już drugi raz mi się to zdarza. Czy niektóre bronie przypisane są do odpowiedniej mapy / trybu gry?

Łoj bosze znowu.

AK74 jest bronią startową ruskiego szturmowca - tak jak M16A4 jankeskiego - tak długo jak nie odblokujesz wszystkich broni do szturmana tak długo AK będzie ci wskakiwało na zmianę z M16. Podobnie jest zresztą dla każdej z klas.

EDIT:

Jechu był szybszy.

Edytowane przez Mori
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA CHCĘ KLASYCZNE SERWERY DICE!!!!!!!!!!!!!11111111111

Na początku byłem dosyć optymistycznie nastawiony do tych prywatnych serwerów, ale trochę wody w Wiśle już upłynęło i stwierdzam, że bardzo brakuje mi starych serwerów. Pomijając już nagminne banowanie co lepszych graczy żeby zabawy nie psuli (i przez lepszych nie mam na myśli tylko wymiataczy takich jak np. Jechu tylko "ogarniętych" szaraczków jak np. ja) ale mecze po 1000+ ticketów w których przez 70% rozgrywki trwa baserape o jeszcze jak już się trafi na jeden z oficjalnych serwerów to zazwyczaj mamy tryby w kratkę.

Tak swoją drogą to chyba robię sobie przerwę od BF3 - ostatnio coś bardziej marudzę niż się cieszę tą grą więc chyba pora ją odstawić. Pewnie meczyk z kumplem raz na czas machnę , ale to tak bardziej towarzysko ;)

A co do stingera to wystarczają 2 hity - choćby wczoraj wieczorem na 2 strzały rozwaliłem gościa oblegającego carrier na kanałach. Problem jest bo wciąż nie zlikwidowano absurdalnego naprawiania w locie - jak ktoś na pokładzie ma 2 inżynierów to praktycznie nic oprócz PZty lub Javelina nie jest w stanie go zdjąć(nawet pełniutka seria nie zawsze daje radę).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj włączyłem sobie szturm i chyba na jakiś czas sie przerzucę na ten tryb (600+ baretek za cq i 15+ za szturm ;) )

fajnie się grało na sekwanie ale na demawendzie była tragedia

jaki jest najlepszy shotgun i w jakiej kombinacji?

(nie licząc M26)

próbowałem USAS'a ale ma trochę za duży odrzut i większość pocisków nie trafia

DAO ładuje się strasznie długo

może SAJGA?

btw. widziałem wczoraj gościa, który zabił mnie z GP-30

WTF?

miał ikonkę zwykłego granatnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może SAJGA?

btw. widziałem wczoraj gościa, który zabił mnie z GP-30

WTF?

miał ikonkę zwykłego granatnika

SAJGA daje rade jak każdy shotgan

GP-30 to jest M320 tylko że na szynie montażowej dlatego jak założysz M320 na szynę to odrazu zmienia się nazwa na GP-30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SAJGA daje rade jak każdy shotgan

GP-30 to jest M320 tylko że na szynie montażowej dlatego jak założysz M320 na szynę to odrazu zmienia się nazwa na GP-30

Chyba nie do końca. Według mnie GP-30 to jest odpowiednik u ruska amerykańskiego M320. Czyli jak grasz USA to zabijasz M320, a jak RUS to zabijasz GP-30. Po potchu wprowadzili tą zmianę. Szyna montażowa nie ma w tym przypadku żadnego znaczenia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku byłem dosyć optymistycznie nastawiony do tych prywatnych serwerów, ale trochę wody w Wiśle już upłynęło i stwierdzam, że bardzo brakuje mi starych serwerów. Pomijając już nagminne banowanie co lepszych graczy żeby zabawy nie psuli (i przez lepszych nie mam na myśli tylko wymiataczy takich jak np. Jechu tylko "ogarniętych" szaraczków jak np. ja) ale mecze po 1000+ ticketów w których przez 70% rozgrywki trwa baserape o jeszcze jak już się trafi na jeden z oficjalnych serwerów to zazwyczaj mamy tryby w kratkę.

Tak swoją drogą to chyba robię sobie przerwę od BF3 - ostatnio coś bardziej marudzę niż się cieszę tą grą więc chyba pora ją odstawić. Pewnie meczyk z kumplem raz na czas machnę , ale to tak bardziej towarzysko ;)......

Panie daj Pan spokój! Ogarniętych i kumatych graczy nigdy za wiele.Nie strzelaj fochów jak co nie którzy i graj dalej "for fun only" i będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis postanowilem poszukac serverow koncentrujacych sie na walce w powietrzu. Trafilem na Kaspijska Granice. Wbijam do Flankera i... ded. Szok, zdziwienie. Czekam na resp, wbijam do jeta. Udalo sie wzbic w powietrze. Zataczam kolko, wracam nad lotnisko a tam... jakis gosc siedzi w szturmowym heli i czeka, az ktos zasiadze za sterami maszyny. Przy kolejnym podejsciu skasowalem cwaniaka. Ledwo nabilem fraga i moim oczom ukazal sie ekran ladowania. Dostalem stalego bana :biggrin: Pozostawie to bez komentarza.

Akurat dzis przypadkowo trafilem na taki serwer gdzie mozna pobawic sie samolotami i heli, (mapy caspian, wyspa chark oraz ognista burza, tryb podboj), tylko na battlelogu w raporcie gry nie widze nigdzie nazwy tego serwa.. jak chcesz moge ci potem dac na pw bo mam go w historii.

Chyba nie do końca. Według mnie GP-30 to jest odpowiednik u ruska amerykańskiego M320. Czyli jak grasz USA to zabijasz M320, a jak RUS to zabijasz GP-30. Po potchu wprowadzili tą zmianę. Szyna montażowa nie ma w tym przypadku żadnego znaczenia.

Dobrze koles napisal. Jak sie wstawi pod szyne m320 to wtedy powstaje GP-30. Nie wazne po ktorej stronie sie gra.

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie

dzisiaj gościa w taki sposób załatwiłem

dla mnie największym absurdem tej gry jest stinger

z Javelina da się rozwalić namierzony heli po maksymalnie 2 strzałach

co do stingera to jest to możliwe tylko przy 5 gościach atakujących równocześnie masakra

Tu się z tym javelinem nie zgodzę bo birdy jak i vipery i inne na 1 strzał złażą testowane i nawet czasem flary szwankowały czyli coś niby poprawili ale jakby nie dokońca bo czasem działały a czasem nie natomiast ecm działał nawet po odpaleniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stingera/igły już nie używam. Szkoda prądu. Dobrego pilota i tak z tego nie ustrzelisz. Szansa jest tylko z jakimiś noobkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj włączyłem sobie szturm i chyba na jakiś czas sie przerzucę na ten tryb (600+ baretek za cq i 15+ za szturm ;) )

fajnie się grało na sekwanie ale na demawendzie była tragedia

jaki jest najlepszy shotgun i w jakiej kombinacji?

(nie licząc M26)

próbowałem USAS'a ale ma trochę za duży odrzut i większość pocisków nie trafia

DAO ładuje się strasznie długo

może SAJGA?

btw. widziałem wczoraj gościa, który zabił mnie z GP-30

WTF?

miał ikonkę zwykłego granatnika

Od siebie polecam zestawy

Sajga 12k+amunicja strzalkowa+większy magazynek+uchwyty przedni

USAS 12+amunicja strzalkowa(lub SABOT)+większy magazynek+uchwyty

Osobiście ja na takie Mapki używam zestawow

SAJGA 12k+strzałki+uchwyty+większe ammo i M26 MASS lub USAS 12+strzałki/SABOT+uchwyty+ammo i MASS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zależy mi tylko na krótkim dystansie

może spróbuję USASA bo mam już w nim trochę odblokowane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat dzis przypadkowo trafilem na taki serwer gdzie mozna pobawic sie samolotami i heli, (mapy caspian, wyspa chark oraz ognista burza, tryb podboj), tylko na battlelogu w raporcie gry nie widze nigdzie nazwy tego serwa.. jak chcesz moge ci potem dac na pw bo mam go w historii

Wystarczy znaleźć serwer "Epic Battles" od DICE. Na takowym są tylko mapy z myśliwcami, tylko trzeba wiedzieć jak szukać, a to jest dziecinnie proste.

Od siebie polecam zestawy

Sajga 12k+amunicja strzalkowa+większy magazynek+uchwyty przedni

USAS 12+amunicja strzalkowa(lub SABOT)+większy magazynek+uchwyty

Osobiście ja na takie Mapki używam zestawow

SAJGA 12k+strzałki+uchwyty+większe ammo i M26 MASS lub USAS 12+strzałki/SABOT+uchwyty+ammo i MASS

Litości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×