Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

W którym DLC można do woli pojeździć sobie Tunguską? Bo w podstawce jest tylko na Kanałach w trybie Szturmu.

W back to karkand tez chyba w podboju jest

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatni raz zagralem to noobowskie metro,takiego syfu i burdelu nie ma na zadnej innej mapie nie wspomne o glitchach noobach zakampionych dupami do sciany czekajac az ktos ci podejdzie pod celownik po typow ze wszystkimi rodzjami shotgunow.Jak slysze ze ma byc cos podobnego w 4 to mi sie niedobrze robi.Nie wiem jak ludzie w  to moga grac codziennie,przeciez to najbardziej prostacka mapa jaka jest w tej grze.Dzisiaj na przyklad gram sobie z jakimis typami i patrze a 2 lezy i strzela bez przerwy Z PKP i tak z 5 minut,najwieksze skupisko noboobow .

Edytowane przez PAWEL_VIP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ostatnio się trochę na serwerach popieprzyło. plusowicze trochę nie ogarniają, kampa jest straszna. na szczęście zaraz nowy bf i wszyscy będą noobami xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu zacznie się levelowanie i wyzywanie od nolife'ów, przez innych graczy, gdy pójdzie się z levelem całkiem wysoko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatni raz zagralem to noobowskie metro,takiego syfu i burdelu nie ma na zadnej innej mapie nie wspomne o glitchach noobach zakampionych dupami do sciany czekajac az ktos ci podejdzie pod celownik po typow ze wszystkimi rodzjami shotgunow.Jak slysze ze ma byc cos podobnego w 4 to mi sie niedobrze robi.Nie wiem jak ludzie w  to moga grac codziennie,przeciez to najbardziej prostacka mapa jaka jest w tej grze.Dzisiaj na przyklad gram sobie z jakimis typami i patrze a 2 lezy i strzela bez przerwy Z PKP i tak z 5 minut,najwieksze skupisko noboobow .

 

Nie przesadzaj Paweł:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka ;D Podwójny exp dla wszystkich platform czy tylko dla PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka ;D Podwójny exp dla wszystkich platform czy tylko dla PC?

PS3 też jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatni raz zagralem to noobowskie metro,takiego syfu i burdelu nie ma na zadnej innej mapie nie wspomne o glitchach noobach zakampionych dupami do sciany czekajac az ktos ci podejdzie pod celownik po typow ze wszystkimi rodzjami shotgunow.Jak slysze ze ma byc cos podobnego w 4 to mi sie niedobrze robi.Nie wiem jak ludzie w  to moga grac codziennie,przeciez to najbardziej prostacka mapa jaka jest w tej grze.Dzisiaj na przyklad gram sobie z jakimis typami i patrze a 2 lezy i strzela bez przerwy Z PKP i tak z 5 minut,najwieksze skupisko noboobow .

racja, ale dobry gracz sobie z tym poradzi, także nie narzekaj. Ja jako częsty bywalec TDM Nouschat to mam dopiero prze*^%$#e.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witojcie.

 

Macie też tak, że czasem zanika Wam dźwięk, bądź po wejściu na serwer tekstury nie wczytują się do końca i zamiast ziemi jest jednokolorowa wielka tekstura ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, od czasu do czasu tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku*wa gra wyszła z 2 lata temu i nie potrafią tego naprawić. DICE - SRICE.(Już mnie wspominając o zabijaniu przez ściany)

 

Jak takie rzeczy będą się działy w 4 to osobiście zniszczę swoją płytkę a do pudełka nasram i im to odeślę z podziękowaniami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak takie rzeczy będą się działy w 4 to osobiście zniszczę swoją płytkę a do pudełka nasram i im to odeślę z podziękowaniami.

pamiętaj żeby nie rzucać słów na wiatr, bo słowo droższe od pieniędzy.. Wiec czekamy na Twój wyczyn :-]
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witojcie.

 

Macie też tak, że czasem zanika Wam dźwięk, bądź po wejściu na serwer tekstury nie wczytują się do końca i zamiast ziemi jest jednokolorowa wielka tekstura ?

 

Myślałem, że naprawili to w którymś z patchy, mi nie zdarzyło się to już od bardzo dawna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol. Cxy tylko mi nie chce sie polaczyc bf z bflogiem? Nie moge grac online bo 'utracono polaczenie' mimo ze internet chodzi mi jak zloto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli "internet chodzi jak złoto"? Ja tam nigdy nie narzekałem na brak połączenia w bf3. Ten Twój internet to raczej złoty nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem wyskakuje komunikat : nie ma połączenia albo masz za słabe połączenie. Trzeba zrobić restart modemu lub konsoli. Najczęściej pomaga.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Internet chodzi mi najczesciej super. Chyba jakas zwieche zalapal bo kumpel tez narzekal ze mu laguje. A internet mam generalnie szybki i zadko spotykam problemy. Ale nic juz chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam ogromna prośbę niestety tylko do osób które maja stosunek zabitych do zgonów od 2 do 3 lub więcej np jak widziałem użytkownika Jechu ma wynik K/D - 2,98

Czy moglibyście zrobić test prędkości internetu ale koniecznie na konsoli tam gdzie miedzy innymi ustawia się połączenie z netem wiem, że podany wynik jest orientacyjny przy tym teście. Fajnie by było gdyby tak z 7 osób podało prędkości to by mi wystarczyło.

Naprawdę bardzo będę wdzięczny z góry dzięki

Pozdr

Edytowane przez ps_3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, tu nie internet decyduje o kd ratio. Duże kd łatwo osiągnąć grając np mapy szturm i kampić w lavie czy tanku. Akurat Jechu wycwanił się w pojazdach, jak mu runda podejdzie da radę wykręcić wyniki ponad 100 do jednego. On mógłby lavem na metrze jeździć xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×