Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

ponieważ panuje mit że to dobra broń ;P (podobno)

żarty żartami , ale krowy imo to bronie-gówno , nie daję rady z tego strzelać . jak z tym biegam to fullautoboidro , bo nic nie da się przycelować tak telepie. :)

aż cię kosmalo zaraz sprawdzę jakią masz celność z tym macior. ;P

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo poprostu te bronie są dobre. Zresztą medyk w tej grze jest jedną z najlepszych klas i robi sie nią najwięcej pkt proste...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo medyk na Metro to podstawa, a skrzyneczkę łatwo skombinować z czyjegoś kita i tam uzupełniać ammo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego na mapie metro,większość zajączków biega z m16,aek,m416.an itp ?.

Bo każdy tylko pkt. mi pkp m240B idzie prawo tak samo jak Aek, czasem nawet lepiej (zależy od dnia) więc nie mów, że wsparcie to lipa jak nie umiesz tym grać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo poprostu te bronie są dobre. Zresztą medyk w tej grze jest jedną z najlepszych klas i robi sie nią najwięcej pkt proste...

Wiem ,że medyk ma dobre pukawy ,bo gram medykiem i wsparciem,więc mam porównanie.Spróbuj teraz skakać jak zajączek,trzymając w ręku na przykład :m27,wtedy zobaczysz różnice.

Edytowane przez Rafal76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiedza bolka jest adekwatna do jego nicku, nie ma co się sprzeczać z nim

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh kosmala ty pronoobie ;) ale celność masz gorszą niż np w broniach medyka i to o ponad 5% . czyli jednak gorzej ci idzie.

ps. dodaj mnie na battlesyfie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo medyk na Metro to podstawa, a skrzyneczkę łatwo skombinować z czyjegoś kita i tam uzupełniać ammo.

 

Pff... prawdziwy pro podnosi czyjąś broń, dopiero jak mu się skończy amunicja w nożu :P

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh kosmala ty pronoobie ;) ale celność masz gorszą niż np w broniach medyka i to o ponad 5% . czyli jednak gorzej ci idzie.

ps. dodaj mnie na battlesyfie

No wiesz 17% acc krową biegając (czyt. skacząc) to według mnie b.duzo

Nie wchodze prawie na to gowno, tyle co moją podróbe zjebałem. Jak bd to dodam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te mendy to sie sciaga bardzo latwo, ale fakt tez troche wkurzaja, ale nie az tak jak c4 i spadachron, przynajmniej mnie. Generalnie widze ze we wszystkich grach z multi wiecej debili niz normalnych graczy. Ostatnio jakis dzieciak mi wyslal wiadomosc 'fucking hacker', kij wie o co mu chodzilo, nie mam bladego pojecia, ja nic nie kombinuje, gram normalnie. Normalnie wziac takich i pierdzielnac w leb. Kij wie o co takiemu chodzi. Spadam bo dosyc ze tam to jeszcze to forum zaczyna mnie wnerwiac. Zające, skoczki z c4 i jeszcze sie ciesza, ze 'maksowali', lol.

 

Człowieku twoje teksty to smród gimbazy , zapewne nawet nie wiesz dlaczego ludzie maksują daną broń w BF3 . Zrobiłem 500 i przestałem a brakowało mi może 12 zabójstw .

Jedziesz po ludziach że co za frajda wykręcać duże wyniki bo ty wolisz grać taktycznie a sam wbiłeś grać w TDM ? Tam właśnie się wykręca wyniki bo taktycznie to ty możesz sobie zagrać w szturm palancie . Gra ma ponad 2 lata a ty pytasz ludzi czemu grają M16A3 ? Jakaś broń jeszcze ci przeszkadza ? Może rozkaż ludziom jakimi mają grać bo chcesz pograć taktycznie . Co za typ bronie w tej grze są po to by nimi grać w jaki sposób ci się podoba a nie po to by ładnie wyglądały w wyborze i je omijać .

Masz napisane zasady na serwerach i wiedz że admini cię wywalą za ich łamanie więc wchodź tam gdzie jest zakaz ,, C4 z nieba ,, albo kup własny serwer i daj zasadę .

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do bani z takim graniem, jest 10 na 10 i nagle się robi 8 vs 12, mimo, że w ustawieniach serwera równoważenie zespołów jest ustawione na "tak", a admin, oczywiście, gra tam, gdzie jest 12) A później szpanują k/d i w/l ratio, ale nie dodają, że mają je wymędrkowane)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij grać na sprawdzonych polskich serwerach to nie będzie takich cyrków ;).

....ee a po czym rozpoznać sprawdzony serwer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zagrać i sprawdzić. Jak Cię nie wyrzucą, to będzie sprawdzony. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę to trwało , ale ja już mam kilkanaście dodanych serwerów. Fajnie, bo często grają na nich aktywni admini którzy pilnują zasad.

Sporą bekę mam na polskich , jak się słyszy rodaków w tle: wyeb go, wyeb, już piąty raz mnie zabił, na pewno jakiś zlagowany arabus :-D . I ogólnie teksty tego typu , niezła polewka.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij grać na sprawdzonych polskich serwerach to nie będzie takich cyrków ;).

 

Fajnych serwerów jest mało, a polskich fajnych jeszcze mniej, ale wczoraj pod wieczór trafił się jeden, chyba skarga na tym forum przyniosła skutek) Z polakami o tyle jest dobrze, że wszyscy są mniej-więcej podobnie zlagowani i na wynik meczu nie wpływa ping czy tam inne czynniki obiektywne, a tylko skill.

 

 

 

Trochę to trwało , ale ja już mam kilkanaście dodanych serwerów.

 

U mnie w ulubionych większość to serwery DICE, ale parę dni temu trafiłem na podróbkę) nazwa taka sama [DICE] normal serwer i jakiś numer, ale właściciel nie DICE, a inny i w odróżnienie od serwerów DICE można obejrzeć profil właściciela. Cudaki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Podróbek" jest i zawsze było pełno. Ja mam z PL serwerów jeden chyba tylko ulubiony, Hooligans.pl czy coś podobnego, ostatnio tam jest 300% Aftermath, jak jest wolne miejsce (a często jest tak, że są kolejki) i nie gram z kimś kto nie ma dodatku to na ogół wbijam, bo ani nikt mnie tam nigdy nie wyrzucił, ani ludzie nie grali jakoś specjalnie po "chamsku". 


Szkoda, tylko że jak serwer wygaśnie to automatycznie znika z listy, i nawet jeśli ktoś przedłuży później. To i tak trzeba by pamiętać nawzwę żeby móć go dodać. Dlatego moja baza ulubionych serwerów od jakiegoś czasu jest co raz mniejsza. :(

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na polskich jest beka i to niezła :)

 

Ale to nie wina serwerów, tylko graczy. Wystarczy poczytać komentarze do newsów na BL, Bosze, z kim ja gram)

"Podróbek" jest i zawsze było pełno. Ja mam z PL serwerów jeden chyba tylko ulubiony, Hooligans.pl czy coś podobnego

 

Ja "lubiłem" PPE, ale zaczęli grać tylko Sekwanę i Metro, no i przestałem ich "lubić")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że na ppe idą kicki dla prosów. Jeśli się pomyliłem to przepraszam ale mam takie spore przeczucie że na blogu ktoś się na nich skarżył. Kto tam jest adminem?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że na ppe idą kicki dla prosów. Jeśli się pomyliłem to przepraszam ale mam takie spore przeczucie że na blogu ktoś się na nich skarżył. Kto tam jest adminem?

Nie jestem prosem, ale wyłapałem tam kicka, nie raz nie dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że na ppe idą kicki dla prosów. Jeśli się pomyliłem to przepraszam ale mam takie spore przeczucie że na blogu ktoś się na nich skarżył. Kto tam jest adminem?

 

 

 

Nie jestem prosem, ale wyłapałem tam kicka, nie raz nie dwa.

 

Na stronie plutonu http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655391982355158/ wszystko jest wyjaśnione:

"on wyrzuca tylko tych co grają na myszkach, są [cenzura] lagami, jak siedzą na glitchu"

I wszystko jasne - gracie na myszkach  :biggrin: he-he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym zakupic używanego Battlefilda mam pytanie czy do pobrania darmowego klucza do gry w sieci potrzebny jest nr karty kredytowej, pytam bo ps+ na 30 dni za darmo ale karta potzrebna do aktywowania konta. Dzieki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym zakupic używanego Battlefilda mam pytanie czy do pobrania darmowego klucza do gry w sieci potrzebny jest nr karty kredytowej, pytam bo ps+ na 30 dni za darmo ale karta potzrebna do aktywowania konta. Dzieki za odpowiedz.

Nie jest potrzebny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×