Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Cienkibolku, napiszę chyba w imieniu wszystkich forumowiczow którzy już coraz częściej przymykają oko na twoje teorie rodem z programu " trudne sprawy".

Żyj i pozwól żyć.

Naprawdę ciężko się Ciebie słucha, zarówno twoich "rad" , jak i płaczu. Jak Cię coś lub ktoś wkurwia to zmień serwer lub wyłącz konsolę. Przynajmniej będzie mniej przepychanek na forum.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja TROCHĘ "cienkiegobolka" rozumiem! W sumie BF3 to nie taktyczny symulator pola bitwy (chyba ARMY3 bardziej) ale często taka faktycznie "rzeźnia" może zniechęcić. Sam jestem klasycznym noob`em i "cieniasem" ale często rece mi opadają na bezmyślność niektórych potyczek. Oczywiście, można zmienić serwer albo grać tylko ze znajomymi. kiedy pamiętam ustawki z BFBC2, to łza się kręci, bo tamta gra naprawdę wyglądała inaczej...

Mnie z kolei wkurzają i smieszą "ograniczenia serwerowe"...nie wolno C-4,nie wolno Igły, nie wolno shotguna, nie wolno noża, nie wolno grać lewą ręką, nie wolno strzelać przez szyby.....kurvasz, to jak np. atakować heli Wroga? Pluć? Kamieniami miotać? Dziecinada....

Wiem,wiem.....można zmienić serwer!!!

 

P.S. Dla "Starej Gwardii" z BFBC2 (Snosch, gdzieżeś ,gdzie ?)...DizzyWolf wraca niedługo!!! Oj, zobaczycie wy ,Młodzi, jak się wymiata!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie zmień grę np. na Coda BO2 tam jest super,gram więc wiem,polecam:)c4 latają jak drony, granaty spadają jak ptasie kupy w parku.zapraszam.

Ps tylko nie narzekaj:)Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Marqus, ale ja po trochu też go rozumiem. Ale nazywanie kogoś kretynem bo wbija blaszkę jakiejś broni jest poprostu uwłaczające. Zresztą , robienie blachy z c4, a trolloeanie z c4 do dwie różne rzeczy.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem udaje ci się tą bronią wykręcić taki wynik 0.o. Dla mnie ta broń jest chyba najgorszym PDW.

powiem tak. Wiele osób często zmieniają broń. A tymczasem ja gram głównie tą bronią. Opanowałem ją do perfekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chce gre jak Bc2 

Myślę, że niezwykle ucieszy Cię to co za chwilę napiszę. Jest już taka gra, nazywa się BC2. (duh)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak. Wiele osób często zmieniają broń. A tymczasem ja gram głównie tą bronią. Opanowałem ją do perfekcji.

Edmunt,jaki to perfekcjonista !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak. Wiele osób często zmieniają broń. A tymczasem ja gram głównie tą bronią. Opanowałem ją do perfekcji.

 

No nie mów, że wykułeś na pamięć balistyczną tabelę z kompensacją krzywej Coriolisa dla tej giwery)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym M16A3, ktoś mi powie? Dużo ludzi tym gra, a już od dłuższego czasu się zastanawiam dlaczego, bo jak dla mnie to ona niczym się nie wyróżnia. Cały czas nie wiem czemu ludzie tym grają tak często.

Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może dlatego że to dobra broń ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się czegoś więcej po Tobie, ale nic, trudno, bo AK-74M też jest dobrą bronią, Aug też, AN-94 też, i tak można wymieniać i wymieniać, ale jakoś często widzę same M16A3, więc chyba coś więcej w tym musi być niż "może dlatego że to dobra broń". 

 

Ale spoko rozumiem że cienkiemubolkowi trzeba dać odpowiedź aby się odpierdzielił bo go nielubimy. Poczekam na innych jednak, może coś sensownego powiedzą w temacie.

Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mów, że wykułeś na pamięć balistyczną tabelę z kompensacją krzywej Coriolisa dla tej giwery)

Gdybyś poświęcił parę chwil to zauważyłbyś, że gram już 306 godzin z czego 153 godziny PDW-R.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@2xup

stary , ale co mam ci napisać ? że jest dobra bo w miarę stabilna przy strzelaniu , dobry czas przeładowywania , celna przy strzelaniu krótkimi seriami. pograj nią trochę a dostrzeżesz niuanse.

czasem ciężko ci odpisywać sensownie , bo twoja nieograniczona wiedza w temacie bf'a miażdży każde sensowne zdanie . aż strach się przyznać że strzelam czasem m16 bo uznasz że to beznadziejna broń.

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś poświęcił parę chwil to zauważyłbyś, że gram już 306 godzin z czego 153 godziny PDW-R.

 

Widziałem, ale gdyby co, to z tą tabelą balistyczną, to był żart i dlatego na końcu zdania dodałem ")"

)

 

Ale spoko rozumiem że cienkiemubolkowi czeba dać odpowiedź aby się odpierdzielił bo go nielubimy. 

 

Kto tak mówi? Czasami cienkibolek jest nawet uroczy, no i cienkibolek nie jest milionem euro, żeby go lubić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up haha

@Bolek

może temu, że teraz najbardziej popularny tryb to 5v5 4v4 promod?? Sam na tą broń przeszedłem ze względu na to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@okoni, ja wiem że jest dobrą, zresztą jak większość, mało broni jest które są faktycznie słabe. Ale spóbuj przeczytac co ja piszę i zrozumieć o co mi chodzi, bo Twoje odpowiedzi to nie są odpowiedzi na pytanie.

 

@kosmala - możesz rozwinąć temat?

Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

no toż ci napisałem , jej zalety które inni doceniają. znowu się szykuje jakaś dłuższa bezsensowna gadka ?

@kosmyk,

a ona czasem nie była zbanowana na tych turniejach ( jakiś czas temu)?, chyba występował w niej jakiś bug przy pewnym ustawieniu z dodatkami.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś kiedyś coś mi się obiło o uszy że jakiś bug z przygważdżaniem był (może nadal jest), nie pamiętam dokładnie, ale chyba chodziło to że jak grałeś tą bronią to słabsze przygważdżanie odczuwałeś jeśli przyciwnik w ciebie naparzał (ale jak mówię, tylko coś mi się tak obiło o uszy), może o to chodzi?

Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bolek 

Promod- Granie tylko podstawowymi bronmi czyli np M16/Ak74  M9 lub grach bez latarek i lasera. Bardzo dużo osób polubiło ten tryb bo jest bardziej skillowy i taktyczny, przechodzac z niego na 12v12 czuje się nietykalny gdyż ( przynajmniej mi) znacząco poprawia się celnośc

@Okoni pamiętam ale to bodajże w 12v12, teraz tego buga nie ma

 

M16 w dodatku jest uniwersalne bo jest dobre na krótki i długi dystans

Edytowane przez kosmala96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×