Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się zastanawiam nad dwoma rzeczami:

1.) czy będzie PDW-R w BF4?

2.) czy będzie wersja cyfrowa w PSS na PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopie to najlepsza bron w grze,kazdy noob tyym gra.

To nie ma rozrzutu

Kompletnie niewrazliwa na przygwozdzenie,i tak strzelasz tam gdzie chcesz.

Szybkostrzelna

Krotki czas przeladownia

Sam na poczatku gry tym gralem i myslalem,"oo naprawde jestem w to dobry" T a dupa wyszedl patch i nie ma broni,ktora dorowna m16a3.Jesli chodzi o uniwersalnosc.

Najczesciej  grana przez super elite lvl 100

Mysle,ze przy nowym BF4 jesli w ogole m16 bedzie,to ja zba

 

.

 

Chlopie to najlepsza bron w grze,kazdy noob tyym gra.

To nie ma rozrzutu

Kompletnie niewrazliwa na przygwozdzenie,i tak strzelasz tam gdzie chcesz.

Szybkostrzelna

Krotki czas przeladownia

Sam na poczatku gry tym gralem i myslalem,"oo naprawde jestem w to dobry" T a dupa wyszedl patch i nie ma broni,ktora dorowna m16a3.Jesli chodzi o uniwersalnosc.

Najczesciej  grana przez super elite lvl 100

Mysle,ze przy nowym BF4 jesli w ogole m16 bedzie,to ja zba

 

.

 

Ciekawe,czy wsparcie w b4 dostanie po dupie?!bo grając wsparciem w b3 to,można dostać palpitacji ...

Edytowane przez Rafal76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie M16 jest słaba. Nudna jest, ciężko mi się nią wstrzelić. AEK i M416 to jest to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

m5k + mav i jestem bogiem na metro, cisnę każdego i wszędzie, co do M16 to dla mnie jest lepsza broń - an94, na dalszy i krótszy dystans wystarczą 3 precyzyjne i szybkie kliknięcia w strone gościa i ten pada, szkoda że ma troszke wolniejsze przeładowanie niż m16 ale jednak 1200rpm > 800rpm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna nie ma 1200, an94 ma bodajże 600. Najwiecej ma famas 1000.

Jak dla mnie szybkoszczelnosc nie ma znaczenia, albo moze i ma ale do juz zalezy komu co podchodzi. Mi idzie najlepiej kałachem, a ma "tylko" 650. A z kolei Aug ma ponoc najlepsza detekcję hitmarkerów, bug jakiś czy cos nie wiem. Pare razy cos takiego slyszalem. Tez bardzo dobra jak dla mnie broń, a rpm ma 700. AEK te mi podchodzi, pomimo jego szybkoszczelnosci. Natomiast m16a3 jak nim gram to pestki mi nim nie wchodza.

Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

An94, ale w trybie burst. Jak włączysz ogień ciągły to prędkość spada chyba do 800. Nieźle kosi, ale imo dobre na dystans. No albo trzeba być tak dobrym jak Merson ;-)

@up

Stary proszę Cię nie pisz bzdur.

@down

No jeśli twoja cała wiedza wywodzi z butterloga to nie mam pytań.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakich bzdur niby? Gosciu załacz sobie better battleloga i popatrz ile ma an94, potem sie odzywaj. Nie zadne 800 i nic nie spada. I burstem ma wiecej niz ciaglym? To ty niezle musisz napierdzielac ten przycisk hahahaha.

A poza tym na słuch slychac ze burstem czy ciaglym jest tak samo wolno (ale tu mogę się mylić).

 

I nawet gdyby faktycznie dwie kule burstem wychodziły 1200 rpm to nie jesteś w stanie tak szybko spamować trigera.

 

Z innego forum, i się zgadzam z tym 100%

"For fix 1200 rate of fire without jamming, you have to click in every 28 milliseconds, witch is 35 clicks per second, and it is completely impossible without external help (macro, hardware fastclicking button)."


No jeśli twoja cała wiedza wywodzi z butterloga to nie mam pytań.

Jezu jak mnie koleś zaczynasz irytować to bania mała. Skąd Ty mistrzu takie wnioski wyciągnąłeś, co?

Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cinkibolek, mistrz wszechwiedzy i jego teorie zaczerpnięte z legend bl xD

6VZBKmA.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest 600, więc jakie legendy? Widzisz tam gdzieś 800?

A to że ma burst 2 kulki 1200 rpm, to ma 2 kulki tylko, nie jesteś w stanie tak naparzać trigerem. I tyle. Jakby jeszcze AN94 miało duży damage to co innego, a tak to co to zmienia że 2 kulki wylatują 1200 rpm? Wyjaśnij mi to. To tak jak gepart zapierdziela 100 km/h ale zapierdziela przez parę sekund, potem się męczy i królik 600 rpm mu spieprzy. haha. idealny przykład.

 

Z takim G3A3 An94 nie ma większych szans, oj wróć, przecież cyferka pokazuje 1200 rpm, no jak to nie ma, no przecież 1200 rmp, czyli rakieta. Szybsze to niż AEK, MP7, P90 i MTAR, FAMAS, to są popierdółki bo mają przecież tylko 900, a AN94 1200, a to że tylko w burście 2 kulki to kij tam, nie ważne, ma 1200 i już.

 

Jak jesteście w stanie tak szybko napierdzielać przyciskiem to tylko pokłony dla was z mojej strony. Tyle ode mnie, bo kolejny się znawca znalazł, no bo przecież cyferka nie kłamie, 1200 ma, rakieta. LOL.

 

Zrozum jeden z drugim że to dotyczy 2 kulek, nie można tego porównywać z rpm ciągłym. To zupełnie inne bajki i jedno rpm nie przekłada się na drugie. Czego w tym nie rozumieć.

 

Ja o jednym a Wy o czymś innym.

Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz tak nawalać, wystarczą 1-2 strzały i gość leży. AN ma to do siebie, że jest bardzo celną bronią i nie wiem kto nim gra ze względu na RPM. Poza tym nie wiem skąd te Twoje obliczenia wziąłeś, bo wystarczy 10 kliknięć na sekundę (tak, matematyka na poziomie podstawowym się kłania).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klikniesz 10 razy na sekundę? No to pokłony.

 

Ja też ją lubię, nigdzie nie mówię też że ktoś nią gra ze względu na rpm, mówię tylko że 1200 w burście nie przekłada się na ogień ciągły, to jest zupełnie inny wymiar, nie da się porównać jednego z drugim. Więc samo twierdzenie "że ma 1200 rmp" nic nie daje, bo nie ma, znaczy ma, ale tylko w burście 2 kulki. A zaczęło się od "jaka broń ma 1200" to napisałem że żadna, bo to prawda, bo nie można porównać przykładowo AEK-a 900 rpm ciągłym ogniem z AN-94 i jego 1200 rpm w burście. O to mi tylko chodzi i znowu mam wrażenie że tylko patrzycie na tekst zamiast go czytać. No sorry.

 

Oczywiście że dwa strzały starczą, ale to zależy od odległości, od 4 kulek w normalu, więc nie, jeden strzał nie starczy, nawet gdyby wypluł te 2 kulki 8000 rmp. Chyba że typ będzie napoczęty. 

 

Wiec tak, jest celna to fakt, ale przewagi 1200 rpm w burście nie widzę żadnej. Przykład musisz strzelić 2 razy burstem czyli 4 naboje, w burście nie ma znaczenia żadnego czy te 2 kulki wylecą 1200 rpm czy 900, bo i tak suma sumarum 4 kulki pewnie wylecą właśnie gdzieś w okolicach 900 rpm.

Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebne jest tyle strzelać, bo gość przy max 3 strzale padnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cinkibolek

Drogi użytkowniku opracowane i wyprodukowane we Francji działko lotnicze GIAT DEFA serii 55.... ma szybkostrzelność teoretyczną 1300 pocisków na minutę.

Zaś zapas pocisków do jednego działka to 150 sztuk na działko - w samolocie są takie dwa.

I co nam to mówi?

Ano że teoria lansowana przez ciebie swoja, a praktyka swoje.

Samolot strzela seriami po sekundę, pół sekundy. Oczywiście działko musi "się rozpędzić" do adekwatnej prędkości, puścić serie i zatrzymać się. Ergo szybkostrzelność PRAKTYCZNA działka jest o wiele, wiele mniejsza

A jak się ma to do Abakana?

Dwupociskowa seria - popularny "burst" - wystrzeliwana jest na tyle szybko że osiąga owa teoretyczna prędkość 1000 strzałów na minutę.

Zas prowadzenie ogania na "full auto" to, teoretycznie, 600 pocisków na minutę.

Strzelając z Abakana nie trzeba wywalać pół magazynka starcza dwa trzy "bursty" i po wszystkiemu.

I to tyle.

 

Moja rada zamiast bawić się w forumowo-internetowego Geniusza Strategi BF3, więcej czasu spędzaj grając, a mniej buszując po forach i ballelogu.

Edytowane przez Mori
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że to samo mówię.

 

Więcej grać, spoko, ja nie buszuję tylko po forach, już trochę przegrałem, nie ma znaczenia czy dobije to 500 h, 700 czy 2000 godz. Nie opieram tego tylko co wyczytam.

 

Zresztą twierdzę tylko że burst 1200 rpm to nie 1200 ogniem ciągłym. I że nic nie spada, bo to zupełnie inne wartości, nieporównywalne. To się pojawiliście i mi coś wmawiacie czego nie piszę. To samo było na temat "niedźwiedzia", też się śmialiście i dodawaliście swoje do moich wypowiedzi, przyczepiliście się wygrywania 1 ticketem co było kompletnie nieistotne w tym co wtedy mówiłem, nigdzie nie twierdziłem że tak wygrywam, raz się zdarzyło, tak mi przyszło na mysli i dałem przykład. Więc na przyszłość, czytać proponuję dokładnie ze zrozumieniem, a nie atakować i wkładać swoje w moje wypowiedzi, a jak coś nie jasne to wystarczy dopytać, "hej, o co ci chodzi z tym i z tym", a nie od razu wyśmiewać. To samo było z M16A3, gdzie odpowiedzi były kompletnie z kosmosu.

 

I to tyle, bo mnie to już zaczyna bardziej wnerwiać niż lagi w bf3. Teraz sobie piszcie dalej bzdury typu że AN ma 1200 rpm bez wyjaśnienia o jakie rpm chodzi i wprowadzajcie dalej ludzi w błąd. Inni czytając w to wierzą i będą porównywać przykładowo z Aekiem który ma "tylko" 900. A jak próbowałem to wyprostować to od razu ataki na cienkiegobolka tak dla zasady.

 

Dziękuje za uwagę i dobranoc.

Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że dwa strzały starczą, ale to zależy od odległości, od 4 kulek w normalu, więc nie, jeden strzał nie starczy, nawet gdyby wypluł te 2 kulki 8000 rmp. Chyba że typ będzie napoczęty.

Wiesz o tym, że przy headach jest mnożnik x2?
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd, tego się dowiem dopiero jak przegram powyżej 1000 h.

 

Tak samo wtedy się dowiem, że w nogę to 91%.

 

Tylko co to ma do rzecz bo nie rozumiem? To taka forma zaczepki? Będziemy się licytować "a wiesz że..." o rzeczy nieistotne jak w piaskownicy?

 

Ja już odpuszczam. Piszcie sobie co chcecie. I tak nie ma z Wami rozmowy bo przez niezrozumienie tylko potraficie wyśmiewać, nic wiecej.

Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bzdura to się pojawia w momencie kiedy piszesz post. już tak "dobranoc" mówiłeś kilka razy i nic z tego nie wynika .

chcesz poznać moc an94 i przekonać się o jego 1200rpm . to przestań grać tdm i wejdź na metro włącz trub burst w tym sprzęcie i przykamp gdzieś . jedna , dwie serie wystarczą aby kolesia zdjąć. ta broń nie ma przewagi w systemie ognia ciągłego bo jest wolniejsza , ale jak ktoś dobrze opanuje pada to 1vs1 nie ma z abakanem szans .jej przewaga to właśnie te dwa pociski które wylatują w jeden punkt i tak jak jechu napisał , nauczysz się celować banie to po jednej serii koleś leży. nawet jakby trzymał w rękach armatę . ta broń w tym systemie (burst) nie ma w zasadzie żadnego odrzutu.

możesz tu opowiadać swoje teorie , ale naprawdę nic nimi nie wskórasz . zamiast siać zamęt po prostu nią zagraj trochę , może się przekonasz do tego co mówi ci już kolejny z rzędu gracz.

edit: zmieniasz te posty i zmieniasz , jak coś napisałeś to już niech tak zostanie. ja zawsze wychodzę z założenia że jak mi 10 osób mówi że jestem pijany , mimo że mi się wydaje inaczej , to zazwyczaj idę wtedy spać.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celność ok, ale abym dobrze zrozumiał, twierdzisz że to dzięki 1200 rmp? Czyli przykładowo burst z takiego AK-74m ma za mało rpm i jest szansa że między jedną kulką a drugą koleś się odsunie? No nie sądzę. No naprawdę chcę pojąć wielkość tego 1200 rmp w AN-94. Albo czy w innych broniach zdarza się że strzelając burstem że jedna kulka trafia w cel a druga obok? Też mi sie nie wydaje.

 

Bo jeśli w obu przypadkach jest na NIE, to nie rozumiem tej przewagi 1200 rpm. Jeśli potrafisz mi wyjaśnić to bardzo proszę.

 

Posty zmieniam, bo zawsze mi sie coś przypomni, to chyba lepsze niz pisać 10 postów pod spodem, a poza tym button edit działa nawet wtedy jak ktoś już coś podemną napisał, więc jak działa to go chyba mogę używać.

Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jeśli w obu przypadkach jest na NIE, to nie rozumiem tej przewagi 1200 rpm. Jeśli potrafisz mi wyjaśnić to bardzo proszę.

 

Pocisk leci szybciej i szybciej można zabić. Proste jak budowa cepa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak się czasem zastanawiam czy to nie "cubelin" na drugim koncie? był tu jakiś czas temu człowiek który miał podobny styl pisania. ta sama szkoła: pytanie , odpowiedź , pytanie kolejne niby te same ale jednak inne, brak przyjęcia argumentów, jak argumenty są sensowne to ubieranie pytania w jakieś poboczne teorie, na koniec sesji kończy się " nie umiecie czytać , ja wiem lepiej " , do tego zmieniane posty które często gęsto zmieniają sens wypowiedzi przez co odpowiadającego stawiają w idiotycznym położeniu.

edit: żeby było na temat . przestań @bolo się spierać tylko weź moją wcześniejszą radę , wejdź na metro i się przekonaj o wyjątkowości tej broni , kosi super, tylko ma mały szkopuł : trzeba być dobrym bo to trudna pukawka.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak się czasem zastanawiam czy to nie "cubelin" na drugim koncie? był tu jakiś czas temu człowiek który miał podobny styl pisania. ta sama szkoła: pytanie , odpowiedź , pytanie kolejne niby te same ale jednak inne, brak przyjęcia argumentów, jak argumenty są sensowne to ubieranie pytania w jakieś poboczne teorie, na koniec sesji kończy się " nie umiecie czytać , ja wiem lepiej " , do tego zmieniane posty które często gęsto zmieniają sens wypowiedzi przez co odpowiadającego stawiają w idiotycznym położeniu.

edit: żeby było na temat . przestań @bolo się spierać tylko weź moją wcześniejszą radę , wejdź na metro i się przekonaj o wyjątkowości tej broni , kosi super, tylko ma mały szkopuł : trzeba być dobrym bo to trudna pukawka.

Trudną broń do opanowania to,ma  wsparcie,a nie medyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

na bipodzie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gówno prawda ;)

To dlaczego na mapie metro,większość zajączków biega z m16,aek,m416.an itp ?.

Edytowane przez Rafal76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×