Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

A samobieżna wyrzutnia rakietowa to nie artyleria?? (rodzaj artylerii?). I chodziło mi że Tunguska & LAV-AD jest identyczna w zastosowaniu co ten Pancyr-S1 nie o wygląd. Z resztą zaglądając co chwilę do wikipedii każdy jest mądry ;)

Samobieżna artyleria rakietowa: M142 HIMARS & BM-21. Mało ci wiadomo LOL!

No to tak jak byś mówił że RPG to przenośna wyrzutnia rakiet :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kilku gameplayach napirali z tego, wyrzutnie rakiet są namierzane normalnie celownikiem optycznym. Pewnie twórcy nie chcą żeby te cholerstwo było zbyt celne.

Na takiej samej zasadzie strzelało się w BF1942 z artylerii rakietowej, także żadna nowość. Poza tym nie wiem czy to taki celownik optyczny bo podobny jest do celownika z m320 (jak się mierzy bez wciskania L1) tylko z poszerzoną podziałką. Widok ze środka nie był pokazywany, prawdopodobnie celowanie będzie tylko z tpp. a jazda z fpp/tpp. Oglądnijcie parę razy trailery gdzie jest Bandar Desert a zobaczycie jak to wygląda. Z tych pojazdów napierdziela się tylko cele które się nie poruszają (baza przeciwnika) lub w duże skupisko pojazdów.

Edytowane przez Thrasher8888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 asyst przy dostrzeżeniu z pomocą MAV .Na czym ma to polegać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie najlepiej zrobić zadanie z L96 czyli strzał z 350 m?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie najlepiej zrobić zadanie z L96 czyli strzał z 350 m?

Ja też się nad tym męczyłem aż mi ktoś powiedział że to musi być w sumie 350 m :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba najlepiej czaic sie na noobow ktorzy siedza na statku (mapka kanaly) i czekaja na respy birdow.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się nad tym męczyłem aż mi ktoś powiedział że to musi być w sumie 350 m :biggrin:

Podobno to musi być jedna dzida za 350 m?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na operacji firestorm Rush wbijasz się na górę na pierwszej bazie jako obrońca ( tą obok lotniska domowego ) i masz widok na spawn wroga i na 80% znajdzie się sniper na górze przy ich respie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie najlepiej zrobić zadanie z L96 czyli strzał z 350 m?

Podbój Operacja Ognista Burza. Z góry przy amerykańskiej bazie jest ponad 350 metrów do A i B. Wal do ludków na dachach;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie też opóźnienie w headsecie 2-4 sekund? Gram razem z kolegą, obaj mamy oryginalne bezprzewodowe headsety sony. Można coś z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie też opóźnienie w headsecie 2-4 sekund? Gram razem z kolegą, obaj mamy oryginalne bezprzewodowe headsety sony. Można coś z tym zrobić?

zmienic serwer albo neta :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienic serwer albo neta :]

Raczej nie jest to kwestia połączenia bo nic nam nie zacina i nie mamy lagów. Jak gramy w CoDa to nie mamy tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie :D

wczoraj dostałem informacje że bf3 którego wysłałem na gwarancję został wymieniony i podobno EA wysłało jakiś gratis z płytą w ramach rekompensady i co to może być?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie :D

wczoraj dostałem informacje że bf3 którego wysłałem na gwarancję został wymieniony i podobno EA wysłało jakiś gratis z płytą w ramach rekompensady i co to może być?

Pakiet premium za free ;-) hłehłe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o bfa i problemy z dzwiekiem to nie powinno Cie to dziwic. cos spieprzyli i trzeba z tym zyc, jedni maja opoznienia a drudzy praktycznie graja bez dzwieku :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do opoznienia to zauwazylem ze grajac co-op z jednym kolega nie mamy w ogole opoznienia, natomiast z innym opoznienie siega nawet 2sek! Dzwiek spieprzyli na calej lini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o bfa i problemy z dzwiekiem to nie powinno Cie to dziwic. cos spieprzyli i trzeba z tym zyc, jedni maja opoznienia a drudzy praktycznie graja bez dzwieku :/

Problem ze znikającym dźwiękiem dotyczą każdego :P Natomiast opóźnienie w rozmowie mają tylko osoby z headsetami sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do opoznienia to zauwazylem ze grajac co-op z jednym kolega nie mamy w ogole opoznienia, natomiast z innym opoznienie siega nawet 2sek! Dzwiek spieprzyli na calej lini

w coopie jest, zwlaszcza gdy robisz misje ze snajperami, gdzie trzeba ich ubijac praktycznie w tym samym momencie. Dlatego jedna osoba musi liczyc do 4, a druga strzela jak uslyszy 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, nie wiem czy dziś też tak macie ale nie mogę spokojnie zagrać meczu.... co 5-10 min mam utratę połączniea z EA Online.... net nie jest najgorszy http://www.speedtest.net/result/2113423310.png a i tak dostaje kick za kickiem.... w innych grach 0 problemów. Trzeba czekać na nowego patch a bo nic z tego nie wyjdzie. Miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×