Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio to robilem i nie bieglem za jakims typem tylko po prostu dzida do przodu i sie chowasz, znowu dzida i sie chowasz, i tak az dobiegniesz do stingera. Samolot nie moze cie trafic ani razu. Wpadlo za 1 razem.

ogladalem, robilem i nie wpada, dzisiaj znow sproboje ;)

no ja multi to narazie katuje w bfbc2, dopiero za jakis time w bf3 wsiakne i zobacze czy przebil bfbc2 na multi ^^

mam nadzieje ze trofik się odblokuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze strony ps3site:

Battlefield 3: Siły Pancerne

Na stanowiskach z PC-tami odpalony był tryb Tank Superiority, który ma być solą następnego dodatku do BF3 i który ma pokazać ogrom map i rozmach z jakimi były tworzone. Pamiętać jednak musimy, że wersje konsolowe znowu będą okrojone i możemy spodziewać się mniejszych map i mniejszej ilości walczących ze sobą ludzi. Ale w tym przypadku 16 czołgów na jednej mapie może być wystarczające.

bf11.jpg?139d23

Sam tryb jest bardzo ciekawy. Na środku mapy jest jeden punkt, który musimy zdominować naszymi pojazdami. Wyobraźcie sobie Podbój z jedną flagą, umieszczoną w widocznym miejscu, a na polu walki po 8 pojazdów z każdej strony. Gdy zbiorą się doświadczeni gracze, mogą toczyć się pojedynki pancerne rodem największych produkcji z Hollywood. Mi niestety przyszło grać z 3 osobami i botami, które inteligencją nie grzeszyły. Ale dzięki temu mogłem próbować różnych kombinacji w trakcie walki i wiem, że piechota ma przerąbane bez wsparcia. Nad głowami latają strzały z czołgów, pojazdów przeciwpancernych, a gdzieś zawsze zagubiony piechur z karabinem się znajdzie. Nowy pojazd jakim jest przeciwpancerny APC jest bardzo szybki, zwinny i ma niesamowitą siłę ognia przeciwko czołgom. Jeden, dobrze wymierzony strzał i z czołgu zostaje złom. Minus? Dostaniemy raz z Javelina i nas nie ma, a nawet gdy mamy dodatkowe płyty, to 2 strzały z czołgu i po nas, nawet jeśli dostaniemy czołowo w przód, gdzie pancerz jest grubszy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie może wersja w HD czy to już ostateczna?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie może wersja w HD czy to już ostateczna?

Najpierw ktoś musiałby grać w HD, co przez input laga jest mało prawdopodobne :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wróciłem do BF po trzech miesiącach przerwy. Pierwszy mecz był straszny, ale już w trzecim wróciłem niemal do dawnej formy. Jednak z BF jest jak z jazdą na rowerze, tego się nie zapomina ;). Jedyne co mnie wkurza to nonstop zanikający dźwięk, wcześniej tego nie było. Czy Dice w ogóle robi coś w tym temacie i możemy spodziewać się jakiejś poprawki w najbliższym czasie?

Edytowane przez amsterdream

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wróciłem do BF po trzech miesiącach przerwy. Pierwszy mecz był straszny, ale już w trzecim wróciłem niemal do dawnej formy. Jednak z BF jest jak z jazdą na rowerze, tego nie zapomina ;). Jedyne co mnie wkurza to nonstop zanikający dźwięk, wcześniej tego nie było. Czy Dice w ogóle robi coś w tym temacie i możemy spodziewać się jakiejś poprawki w najbliższym czasie?

dice robi,ale kolejne dlc...Ch...z nimi!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde od kilku dni strasznie mi urywa połączenie z EA ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw ktoś musiałby grać w HD, co przez input laga jest mało prawdopodobne :happy:

no tak. zapomniałem już o tej przypadłości..

a czy przypadkiem nie gralibyście jeszcze lepiej widząc cokolwiek na ekranie? :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak. zapomniałem już o tej przypadłości..

a czy przypadkiem nie gralibyście jeszcze lepiej widząc cokolwiek na ekranie? :)

Szczerze to o wiele lepiej gra się na 576p. Wiem co pisze, bo od premiery tej gry grałem na normalnych ustwieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gram w 720p, a jakoś mi ta gra wychodzi. Wolę grać gorzej, niż w 572p. Jakby BF3 nie był wystarczająco brzydki na PS3...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to o wiele lepiej gra się na 576p. Wiem co pisze, bo od premiery tej gry grałem na normalnych ustwieniach.

kwestia gustu. ja popróbowałem na 576p i minimalna poprawa w reakcji jaką odczułem ani trochę nie kompensowała badziewia na które musiałem patrzeć :). ale nie zaczynajmy od nowa tematu. to był żart z mojej strony. wiem że nasi wymiatacze często grają w niskiej rozdziałce ale ja na tym filmiku ledwo cokolwiek widzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś się z tym spotkał, ale dziś wbiłem na server z mapami z dodatku Close Quarters gdzie grało się w 24 osoby, a nie jak normalnie w 16. Straszliwy chaos, ale gra się ciekawie. http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/60913148/4/268942060/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja różnicę zauważyłem po pierwszym meczu, a przyzwyczajenie się do rozdzielczości zajęło mi maksymalnie 3 mecze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku przez długi czas grałem na starym kineskopowym telewizorze więc teraz 576p to niemal HD. Próbowałem przyzwyczaić się do 720p, nie było źle, ale to nie to samo.

Nie wiem czy ktoś się z tym spotkał, ale dziś wbiłem na server z mapami z dodatku Close Quarters gdzie grało się w 24 osoby, a nie jak normalnie w 16. Straszliwy chaos, ale gra się ciekawie. http://battlelog.bat...48/4/268942060/

24 osoby są chyba wtedy gdy na pełnym serwerze z podbojem admin przełączy na close quarters. Kiedyś wbiłem na serwer gdzie w opisie było coś takiego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem długo na 720p, ale jakiś miesiąc temu przerzuciłem się na stary TV "z dupą" panoramiczny. Gra się świetnie, trzeba się przyzwyczaić do rozdzielczości, ale po kilku h grania i tak przestałem zwracać uwagę na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś się z tym spotkał, ale dziś wbiłem na server z mapami z dodatku Close Quarters gdzie grało się w 24 osoby, a nie jak normalnie w 16. Straszliwy chaos, ale gra się ciekawie. http://battlelog.bat...48/4/268942060/

Jakis bug jednorazowy? czy ktos hacknal serwa :biggrin: Podaj nazwe jak masz w historii bo tez bym se pogral 12 vs 12 na cq

24 osoby są chyba wtedy gdy na pełnym serwerze z podbojem admin przełączy na close quarters. Kiedyś wbiłem na serwer gdzie w opisie było coś takiego.

thx for info

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co prawda co poniektórzy będą zgrzytali zębami , ale i ja dodam coś od siebie w temacie rozdzielczości( wiadomo , temat maglowany niejednokrotnie). zawsze grałem w 720 , bo przy kilku próbach przerzucenia się na 576 nie dawałem rady . obraz wyglądał jak okolice krowiego odbytu. wczoraj pograłem cały dzień w 576 i... efekty widać . mimo że obraz niestety mocno rozmyty i zamglony to kd ratio od razu skoczyło się z okolic 1.5 na 2.2 ( i to z przeciwko jakiejś mocnej ekipie , więc pewnie jak nie trafię na prosów to ratio wzrośnie jeszcze bardziej). chyba już zostanę przy 576. lepsza reakcja przy 1vs1 , czuję że mogę sobie jeszcze czułość podnieść . ale jest niestety i minus , przy 576 (imo) da się grać na małych mapach ( metro , bazar , sekweana) na bliski kontakt , bo przy dużych odległościach kompletnie nic nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×