Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Problem ze znikającym dźwiękiem dotyczą każdego :P Natomiast opóźnienie w rozmowie mają tylko osoby z headsetami sony.

Niestety, ale ani ja ani kolega nie mamy headsetow Sony! Dotyczy to raczej wszystkich.

w coopie jest, zwlaszcza gdy robisz misje ze snajperami, gdzie trzeba ich ubijac praktycznie w tym samym momencie. Dlatego jedna osoba musi liczyc do 4, a druga strzela jak uslyszy 3.

Niestety, ale we wszystkich misjach jest straszne opoznienie, dochodzace do 2-3sek! :/

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja (odpukac w niemalowane drewno) juz od jakiegos czasu nie mam problemow typu "utracono polaczenie" ale to potrafi byc czasami mocno irytujace. ktoregos raz mialem sliczne staty gdzie nagle zaznalem kopa gdzie myslalem ze to admin a niestety gra podziekowala za wspolprace... morale opadlo i nie chcialo mi sie wracac do gry :/ miejmy nadzieje ze kiedys w koncu to naprawia z innymi błedami i bedzie mozna pograc naprawde bez zastanawiania sie czy zawiesi sie konsola czy inne niepowodzenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta utrata dźwięku występuje tylko na PS3 w BC2 było to samo z dźwiękiem natomiast na Xbox 360 ten bug nie występuje że nie wspomnę już o aiming lagu :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej irytują ,CIEMNIAKI,których można spotkać na serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo jest serwerami z dodatku CQ gdzie jest wiekszona liczba graczy do 24 i nie da sie wejsc na taki serwer.

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ magik, mówisz o wersji pc?

@ down

Magic, kierowałem swój post do Magika :-D .

Na cq w wersji dla ps3 nie ma 24 playerów. Przynajmniej nic o tym nie wiem.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu ktos urwal rundke. Nie spodziewalem sie,ze akurat norwegia bedzie ta ekipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z grą. Punkty wyświetlane w Mój Żołnierz -> Statystyki ostatnio tak jakby nie nadąrzają. Na battlelogu wyświetla mi, że mam już 90k pkt potrzebnych do następnej rangi, a w grze jest napisane, że tylko 20k. Myślałem, że to chwilowe, ale widzę, że ta różnica się powiększa z dnia na dzień. Wie ktoś może co z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z grą. Punkty wyświetlane w Mój Żołnierz -> Statystyki ostatnio tak jakby nie nadąrzają. Na battlelogu wyświetla mi, że mam już 90k pkt potrzebnych do następnej rangi, a w grze jest napisane, że tylko 20k. Myślałem, że to chwilowe, ale widzę, że ta różnica się powiększa z dnia na dzień. Wie ktoś może co z tym zrobić?

spokojnie ja mam tak samo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie, mieliście problem z zabugowanym trofem z kampani - nie ma takiego latania w operacji między młotem a kowadłem? już chyba 4 raz robię tą misję i ani razu nie zginąłem podczas jej robienia, ani gdy myśliwiec mnie atakuje, ani podczas całej walki z rosjanami, a trofik i tak nie wpada..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to trofeum wpadło bez problemu, ale czytałem trochę o tym błędzie. Parę osób pisało, że pomogło przejście misji na hardzie, a parę innych, że w momencie gdy samolot zaczyna atakować należy cały czas chodzić za kolesiem o imieniu Cole (ten czarny). Chować się tam gdzie on itd, a w momencie gdy powie, że masz zdjąć ten samolot szybko wziąć Stinger'a i go zestrzelić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na hardzie tez nie wpadlo, sproboje chodzic za Cole'm, zobaczymy co z tego wyjdzie, bo to jedyny trofik z singla ktory mi zostal i biore się za multi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję cierpliwości i samozaparcia. Ja w singla może z pół godziny pograłem, aby obczaić co i jak. Nie mogłem doczekać się multi , a jak już odpaliłem to wsiąkłem do tej pory. Nawet ostatnio myślałem aby w tym singlu właśnie coś poodblokowywać, ale za każdym razem gdy odpalam konsolę stwierdzam że szkoda czasu. Multi rządzi!

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetny ktos dzis na multi w godzinach 21-23 ? Mój psnid MoriuPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie, mieliście problem z zabugowanym trofem z kampani - nie ma takiego latania w operacji między młotem a kowadłem? już chyba 4 raz robię tą misję i ani razu nie zginąłem podczas jej robienia, ani gdy myśliwiec mnie atakuje, ani podczas całej walki z rosjanami, a trofik i tak nie wpada..

Ostatnio to robilem i nie bieglem za jakims typem tylko po prostu dzida do przodu i sie chowasz, znowu dzida i sie chowasz, i tak az dobiegniesz do stingera. Samolot nie moze cie trafic ani razu. Wpadlo za 1 razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z grą. Punkty wyświetlane w Mój Żołnierz -> Statystyki ostatnio tak jakby nie nadąrzają. Na battlelogu wyświetla mi, że mam już 90k pkt potrzebnych do następnej rangi, a w grze jest napisane, że tylko 20k. Myślałem, że to chwilowe, ale widzę, że ta różnica się powiększa z dnia na dzień. Wie ktoś może co z tym zrobić?

mialem tak wczoraj wieczorem. gralem bazar i dostalem zapke. nie wychodzilem do menu gry, tylko z psn dolaczylem do ziomka. zwiecha konsoli i restart. w grze pokazalo mniej pkt niz na BLu, aktualizacja statow w grze nastapila dopiero po ukonczeniu kolejnego meczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie z nudów przeglądam swoje wypociny na battlelogu i dowiedziałem się że na ponad 500 kos , miałem jednego headshota z tego ustrojstwa . hehehe , headshot z noża ? ciekawe .... :biggrin: ;)

@down

no mnie ku...ica okrutna przeszywa kiedy zajdę kilku kampiących typów od tyłu . pierwsza kosa wchodzi prawie w 100% , następna nie chce wejść za chiny , nawet zmiana na karabin/pistolet nie pomaga.

a tak na marginesie freess, jak ty mi ostatnio kosę sprzedałeś na bazarze na fladze "b", gdzie za mną stali sami moi ? zrespiłeś się na typie którego zabiłem ? bo nie wiem jak mogłeś przebiec niezauważony gdzie z pięciu typa klepało na dwójnogach. :biggrin:

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam dwa lol i 25% celnosci :o to swiadczy o jego skutecznosci. skumaj, ile razy nie wchodzi, bo akurat ktos inny wciska w tym samym momencie. to jest jakies przegiecie...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie z nudów przeglądam swoje wypociny na battlelogu i dowiedziałem się że na ponad 500 kos , miałem jednego headshota z tego ustrojstwa . hehehe , headshot z noża ? ciekawe .... :biggrin: ;)

Przy bliskim kontakcie (atak z przodu lub z boku), musiales komus ciachnac w leb (gdy nie wlacza sie animacja), ja np. mam 6 headow :).

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×