Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Oh! If this is correct, them ping bars you see on the server browser are just a fucking fabrication.

niezły przekręt: http://www.mordorhq....rica-(consoles)

Większość informacji zawartych tam to są bzdury. Serwery dalej znajdują się w Europie. Lokalizacja, którą podają to główna siedziba EA czyli właściciela serwerów. Natomiast co jest prawdą po ostatnich pracach związanych z serwerami ping bardzo mocno wzrósł. Wcześniej często sprawdzałem ping, żeby zobaczyć czy to po mojej stronie jest problem z lagiem. Po przeczytaniu tego zobaczyłem, że ping który był na poziomie 35-40ms teraz do tych samych serwerów wynosi już ponad 65ms.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to źle słyszałeś, ja, co prawda, nie mam najgorszych parametrów upload/download, ale z wysokim pingiem, ponad 200 ms, w BF3 robię za tarczę na strzelnicy.

Ja tam slyszalem, ze najlepsi wymiatacze w BF3 maja choojowy net.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam mentlik w glowie co wybrać czy bf 3 premium czy nhl 13?

Bf mam podstawke,więc premium się mocno opyla?

Odpowiedzi w kwestii brać/nie brać premium było w tym temacie masę.Mapy z dodatków można obadać chociażby na YT.Przecież to Ty wiesz najlepiej,czy BF3 kręci Cię na tyle,żeby brać premium...czy wolisz grać w jedną,bardziej rozbudowaną grę,czy lubisz/masz czas ogrywać jednocześnie kilka tytułów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w Battlefielda 3 około pół roku, pozapominałem wszystkie dobre bronie. Mam sporo odblokowanych dla szturmowca i nie wiem z której korzystac. Może ktos cos polecic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla szturmowca zdecydowanie aek i m16a3 ( imo mocno op) , a jeśli dobrze ogarniasz pada to kh2002 lub an94.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się najlepiej gra ak-74m z celownikiem x4 , jeżeli chodzi o szturmowca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mam pytanie na konsoli wysyłanie mam 12 mb/s a pobieranie 3-5 mb/s i ostatnio w lewym górnym rogu mam pomarańczowy trójkąt z odłączoną wtyczką. W tedy nie mogę się ruszać ani strzelać. Co ciekawe wszystko wokół mnie się rusza i jest normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś napisać krok po kroku jak połączyć się z battlelog ? Załóżmy , że pierwszy raz odpalilem bf'a i jestem kompletnie zielony . Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a ja ci polecę F2000, Augustynka albo AK-74M no iiii G3A3.

Edytowane przez Oranje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla szturmowca zdecydowanie aek i m16a3 ( imo mocno op) , a jeśli dobrze ogarniasz pada to kh2002 lub an94.

M16 zarówno przy AEK i M416 jest zwykłym przeciętniakiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tej pomocy to już nieaktualne, poradziłem sobie :D ( sorki za spam )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w Battlefielda 3 około pół roku, pozapominałem wszystkie dobre bronie. Mam sporo odblokowanych dla szturmowca i nie wiem z której korzystac. Może ktos cos polecic ?

Polecam:

-kh 2002: uchwyt przeni, ciężka lufa, celownik ten z trzema paskami. (niestety hit detection na bliskie odłegłości jest słaby, prędzej zabijesz kogoś z 80 m niż 10m)

- Rex'a

-M1014 z powiększonym magazynkiem i jakimś celownikiem. Mi się z tą bronią gra acogiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-M1014 z powiększonym magazynkiem i jakimś celownikiem. Mi się z tą bronią gra acogiem.

:nono: nie każ człowiekowi grać z shotgunem, toż to jest największe noobstwo moim zdaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jeszcze z celownikiem. Na co komu celownik w strzelbie i do tego powiększony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za granie "szotganem" najczesciej bana ma serwer sie dostaje

Sent from my iPad using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale chyba nie na kanalach ostatnio wbilem na polski serwer i tam duzo osob z tego clanu latala z shotgunem...niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jak polaczki zabić z normalnej broni nie potrafią to walą z shotguna, ja używam go tylko wtedy kiedy ponad połowa przeciwnej drużyny też z tego wali i wtedy już nie jest im tak wesoło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelby są po to żeby je używać, "polaczku". Jeśli ktoś tak chce grać to niech gra, nie ma się co czepiać i wyśmiewać. Tak samo nie lubię nudnych setnych orzełków z 947372729 zabójstwami z oklepanego jak mata Najmana M16A3, którzy nosa z Metro nie wychylają, a potem spuszczają się nad super wynikami w raportach. A jak przychodzi złapać za inną broń, a co dopiero kierować pojazdem to gromy z nieba. Ale co z nimi zrobię? Wiem, że denerwujące, ale niech grają czym chcą, używanie strzelb to nie powód do wywalania z serwera. Dobry gracz to i ze strzelbą sobie poradzi w walce.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fachowy medyk musi szczelać szczelbom z lunetą x6 i m320. To je zestaw na metro. Oszczywiscie obowiązkowa kampa w hedgliczu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo nie lubię nudnych setnych orzełków z 947372729 zabójstwami z oklepanego jak mata Najmana M16A3, którzy nosa z Metro nie wychylają, a potem spuszczają się nad super wynikami w raportach. A jak przychodzi złapać za inną broń, a co dopiero kierować pojazdem to gromy z nieba.

AEK i M16a3, to najlepsze pukawki na ta mape (szczegolnie dla agresywnie grajacych medykow). Przeciez wybieramy ta bron, ktora najskuteczniej eliminuje przeciwnika. Nic na to nie poradzisz. Poza tym nigdy nie spotkalem sie z graczami, ktorzy kampiac na metrze mieliby "wybitne" wyniki. Jesli chcesz nabic 200 fragow na metrze music permamentnie robic "bunny hoops", zmieniac pozycje, obracac sie co 10 sekund o 360 stopni, i liczyc na wsparcie druzyny. Bawia mnie supporci, ktorzy wychodza z zalozenia, ze 200 kulek w magazynku oraz nieskonczona amunicja, gwarantuja im sukces na tej mapie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co 10 sek.??? Chyba co chwile/ cały czas. Jak nie strzelasz to skaczesz z obrotami ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm chyba coś z serwerami się stało bo na ustawieniu: hardcore wyszukuje tylko 6 serwerów :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam witam witam ! Nie wiem czy dobrze zrobiłem, ale sprzedałem swojego cudownego BC2, na rzecz BF3. Jutro jadę odebrać zamówienie.

Jeśli jest jakaś samotna duszyczka, która chciałaby ze mną pograć, to zapraszam

ID - Lethal_d0ze ( tak, tam jest zero, nie O )

gg - 5428171

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam witam witam ! Nie wiem czy dobrze zrobiłem, ale sprzedałem swojego cudownego BC2, na rzecz BF3. Jutro jadę odebrać zamówienie.

Jeśli jest jakaś samotna duszyczka, która chciałaby ze mną pograć, to zapraszam

ID - Lethal_d0ze ( tak, tam jest zero, nie O )

gg - 5428171

Wysyłam zaproszenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×