Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Idzie zabić tym bardziej jeśli kierowca jest do dupy xd

Lepiej chyba próbować igłą lub stnigerem moim zdaniem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale mi tu chodzi o czołg nie bd specjalnie wysiadał z czołgu żeby zdjać heli igłą/stingerem jak i tak pewnie za 1 razem się nie uda. :P A jeszcze jedno co lepiej uzywac przeciwko piechocie z bliska Kartacz czy któryś z KM ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam ciezkiego km uzywam, nie wiem jak teraz jest z przeladowaniem kartacza i dziala (ktorys patch to zmienil)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej z dziala z tym ze najlatwiej rozwala sie te heli na kanalach pekaja jak banki mydlane,havoca juz troche ciezej ale tez daje rade jednym strzalem.Najbardziej wytrzymaly jest venom czasami treba 2 razy ubic zeby sie rozpadl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy by zdobyc platyne w BF3 musze miec premium?

nie? :geek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężki karabin do czołgu jest obecnie najlepszy. Nie dość, że niszczy piechotę szybko i sprawnie, to do tego daje wycisk helikopterom i innym mniej opancerzonym pojazdom. Ale co najważniejsze - nie przegrzewa się, więc można strzelać cały dzień.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki wam za pomoc ;) jutro go sprawdze. Aha i jest jeszcze jakaś broń godna polecenia do medyka prócz aek'a i m16? bo wszyscy z tym biegają a mi sie powoli nudza te same pukawki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki spróbuje wszystkie prócz scar-l'a bo mi nie podpadł od początku ;)

Jak nie scar L to L85A2 spróbuj, a co do An-94 na poczatku masz muszke do kitu odblokujesz lepszy celownik to bedziesz kosił :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką broń polecicie technikowi w wersji podstawowej bf3 , póki co smigam z karabinkiem A-91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla technika QBZ-95B

Ta bron jest z premium. Z podstawowej najlepiej G36C

Edytowane przez krzyzak86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie scar L to L85A2 spróbuj, a co do An-94 na poczatku masz muszke do kitu odblokujesz lepszy celownik to bedziesz kosił :P

Do l85a2 brakuje mi 5 wygranych DDM a co do AN-94 bron naprawde dobra ;)

A jaką broń polecicie technikowi w wersji podstawowej bf3 , póki co smigam z karabinkiem A-91

M4A1 lub SG553 ze współpracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, ogólnie wszystkie bronie są ok. w zasadzie dzielą się na trochę bardziej szybkostrzelne , o mniejszym damage i zasięgu. Oraz na wolniejsze , z lekkim telepaniem podczas strzelania, ale za to z większą mocą obalającą. na początek najlepiej u medyka brać aeka , m16, m414 . są to bronie łatwe w opanowaniu. u ingiego adekwatnie m4 , mtar czy a91.na tych pukawkach imo najlepiej przyswoić strzelanie w bf3. później przyjdzie pora na zabawę mp7 , m5k czy shotguny.

Edytowane przez okoni
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze okoni...poza tym nie ma co się sugerować innymi,bo poniekąd każdy gra w trochę inny sposób - to raz, a dwa to mapy też różnią się miedzy sobą specyfiką,wielkością itp.Najlepiej samemu posprawdzać np. na TDM, gdzie jest dużo strzelania. Na specjalistę nie będę się tu kreował,ale powiem Wam,że jak próbowałem różne bronie w taki właśnie sposób to wydawało mi się,że co pukawka to lepiej mi idzie...Poza tym wiele osób zachwala AN94 i często np. na metro od tego ginę,ale sam jakoś abakana przyswoić nie mogę.To zdaje się potwierdzać tezę o indywidualnym podejsciu do broni.Sprawdź,wybierz,graj po swojemu i już.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AN jest baaaardzo śmiercionośny ale trzeba z nim grać rozważnie, stać raczej bardziej z tyłu i strzelać do wrogów raczej ze średnich odległości. Z bliska gdzie przeciwnik nagle ci wyskoczy zza rogu wygrać jest ciężko, ale się da, nie mówię że nie, sam zginąłem od ludzi tak parę razy, najczęściej na klanówkach gdzie ludzie grający tą bronią robią dosłownie rzeź :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O sile AN przekonałem się na sobie :laugh: Jasne,że jest dobry na dalsze odległości...wziąłem go grając szturm na metro,żeby ze schodów (atakujacy) zdjąć gości,którzy bronili m-coma (nie pamiętam czy to A czy B - w każdym razie w tym oszklonym pomieszczeniu).Jeden z sks'em,drugi z m240...nijak nie mogłem tego ogarnąć...Za cienki jestem albo po prostu jakoś ta broń mi nie leży,ale mam zamiar jeszcze popróbować z innymi dodatkami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z an czy kh jest tak że trza je trochę ogarnąć i grać jak Dexter pisał, bardziej od tyłu na kampie. Pamiętam że za pierwszym razem też się zraziłem do kh czy an . Dopiero później latałem z tym na metrze i było miodnie. Nawet z biodra ładnie się kosiło. Podobno z rapidfire'em na padzie te bronie są mocarne. Ale nie wiem, nie próbowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×