Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ta, nikt nie gra w bf3. Hehe, może koledze chodziło o bf2? Jak kupisz grę z pakietem premium to gwarantuję ze znudzisz się nią dopiero po 500 godzinach grania( oczywiście jeśli gra ci podpasuje ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

O co chodzi z tym pakietem premium, bo sama gra nie jest taka tania ja sie nad nia zastanawiam i jeszcze jakies pakiety trzeba dokupywac.. I czy jak nie dokupie premium to bede mial troche gorzej niz ci co maja premium? bo to troche jest pay to win.

Edytowane przez SnajperR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

podstawka daje ci pograć na 9ciu mapach. wykupując pakiet premium dostajesz wszystkie dlc jakie wyszły do bf3. jest ich pięć i każde daje cztery nowe mapy(poprawcie mnie jeśli się mylę) . kupienie pakietu premium opłaca się bardziej niż wykupywanie dlc osobno. pakiet premium to koszt 180(?)zł , a pojedyncze dlc to ok 50 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

podstawka wystarczy w zupełności, resztę kasy lepiej odłożyć na ps4 i bf4 :) // trofiki z dodatków mozna wbić w większości w 1 wieczór, bronie nie są już tak wypasione jak na początku, dodatkowe pojazdy występują tyko na mapach z dodatków; jak wbijesz do jakiegoś plutonu, to zapewne 80% czasu ludki będą grały w podstawkę, a w dodatki tylko pojedyncze osoby, 

 

najlepiej chyba wyjdzie używka z allegro i online pass z PSS (jak masz kartę do zakupów przez internet)

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrób tego, co ja. Kupiłem grę za 100zł bez premium i teraz na premium muszę wydać 200zł. 
Bardziej opłaca mi się kupić drugą kopię gry w sklepie za 160zł razem z premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kupuj kupuj, ale od razu z premium, to tylko parę groszy wiecej. Graczy jest masa, codziennie okolo 40 tysiecy online na ps3, przynajmniej wg bf3stats

Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram codziennie i zawsze jest dużo ludzi na TDM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spytaj kolege o jakiego bfa mu chodziło, bo w 3 pograsz w multi bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

O co chodzi z tym pakietem premium, bo sama gra nie jest taka tania ja sie nad nia zastanawiam i jeszcze jakies pakiety trzeba dokupywac.. I czy jak nie dokupie premium to bede mial troche gorzej niz ci co maja premium? bo to troche jest pay to win.

Premium to jest pięć dodatków, które dodają nowe mapy, zadania, bronie. W premium chyba były jeszcze jakieś dodatkowe zawartości (podwójne PD, filmiki, dodatkowe odznaki, inny nóż). Premium bardziej się opłaca kupić niż osobno te 5 dodatków. Widziałem, że można kupić już BF3 Premium na PS3 od 60 zł.

 

@UP

 

Proszę bardzo: http://www.battlefield.info.pl/battlefield-3-bronie/

Edytowane przez BlackInferno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Kupiłem BF3, ale bez Premium. Gdzie mogę najtaniej kupić Premium? PSS odpada, bo taniej mi nawet wyjdzie kupno nowej gry w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Kupiłem BF3, ale bez Premium. Gdzie mogę najtaniej kupić Premium? PSS odpada, bo taniej mi nawet wyjdzie kupno nowej gry w sklepie.

Gametrade.pl.

 

http://gametrade.pl/og/1298829-battlefield-3-premium-playstation-3-ps3-premium-tychy-katowice

http://gametrade.pl/og/1295116-battlefield-3-premium-playstation-3-ps3-classic-gdansk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup BF3 Premium na płytce, wpisz kod na nowe konto i odsprzedaj komuś passy. Premium na pół wyjdzie Cię góra 65zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy wiecie może jakie giwery zaliczają się do pistoletów maszynowych?

P90, m5k, ump

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,mam pytanie,ostatnio podniosłem zestaw gościa i miał pistolet M1911+latarka+tłumik dzwięku,pytanie:co mam zrobić żeby go mieć w swoim ekwipunku?Dzięki za odpowiedz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykonać zadanie albo zarejestrować się na jakiejś stronce nie pamiętam jakiej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć dodatek "Decydujące starcie" i wykonać zadanie "Uzyskaj 20 trafień w głowę przy pomocy pistoletów"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zagrać choć raz w innego battlefielda, aby uzyskać status weterana. (Dla M1911)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy podstawka bf3 bez dodatkow zmiesci sie na dysk 12 gb?

chodzi mi o gre bez patchy

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie powinno działać bez aktualizacji.Tylko bez aktualizacji multi brak,chyba że chcesz grać w tryb dla jednego gracza.

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy podstawka bf3 bez dodatkow zmiesci sie na dysk 12 gb?

chodzi mi o gre bez patchy

pozdrawiam

nie zmieści się bo gra musi mieć jeszcze raz tyle miejsca by się pobrać/zainstalować :) Edytowane przez matiash91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma na płycie to wystarczy mu 1.5GB wolnego miejsca

Edytowane przez Jarno719

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Siema,mam pytanie,ostatnio podniosłem zestaw gościa i miał pistolet M1911+latarka+tłumik dzwięku,pytanie:co mam zrobić żeby go mieć w swoim ekwipunku?Dzięki za odpowiedz

 

 

 

xp5a04.jpg

 

Precyzja ponad wszystko

Uzyskaj 20 trafień w głowę przy pomocy pistoletów

 

Panowie czytać ze zrozumieniem :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×