Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

tyle cioram w tę grę i dopiero teraz zauważyłem błąd ( którego do tej pory nie naprawili) . mianowicie , jak zestrzelę np: latającego mava , to dostaję za niego 20pkt. a jak go tylko postrzelę i rozpieprzy go ktoś inny to mam asystę za zniszczenie ( w zależności od ilości władowanych kul , 40-60 pkt)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle cioram w tę grę i dopiero teraz zauważyłem błąd ( którego do tej pory nie naprawili) . mianowicie , jak zestrzelę np: latającego mava , to dostaję za niego 20pkt. a jak go tylko postrzelę i rozpieprzy go ktoś inny to mam asystę za zniszczenie ( w zależności od ilości władowanych kul , 40-60 pkt)

trochę puźno ;) // z innymi sprzętami jest tak samo;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy Ci sie z "Epicentrum"? :)

Ogólnie z fabułą BF3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka broń jest najlepsza na krótki dystans, oprócz shotgunów ?

Edytowane przez lukaszek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mp7, m5k, ogólnie szybkostrzelne pwd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwie pierwsze na krótki i na daleki (w sensie średni, snajperki z tego nie będzie :)) tak, ale inne pwd już nie koniecznie, nie zawracałbym sobie nimi głowy;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rpg,palnik, i chyba jeden hit z respiratora :D

a jak za malo to masz jeszcze czolga,bwp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwie pierwsze na krótki i na daleki (w sensie średni, snajperki z tego nie będzie :)) tak, ale inne pwd już nie koniecznie, nie zawracałbym sobie nimi głowy;

A UMP ? :D

Jak to jest z tymi tłumikami ? Ktorego uzywac zeby na radarze sie nie pojawiac ?

Tłumik dźwięku jeśli nie chcesz pojawiać się na radarze Edytowane przez Hubcio-com
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu po kliknięciu "Gra online" wczytuje mi się bez przerwy? Nie mogę przez to pograć w multiplayer :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu po kliknięciu "Gra online" wczytuje mi się bez przerwy? Nie mogę przez to pograć w multiplayer :(

Konserwacja była...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jest ktoś chętny do pogrania razem?

HS jest więc chętni niech dodają na psn

PSNiD: FreakyRusher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freaky Mam cie w znajomych wiec możemy popykać jak będziemy online ale szczerze mówiąc ten Bf juz mnie nudzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tez tak macie że pewną bronią idzie wam b.dobrze a na 2 dzien nikogo nie możecie ubić?

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy tez tak macie że pewną bronią idzie wam b.dobrze a na 2 dzien nikogo nie możecie ubić?

Gry multiplayer się raczej odróżniają od gier z botami tym, że trudność rozgrywki jest całkowicie losowa - nigdy nie wiesz na jakiego przeciwnika trafisz, niezależnie od broni. Pewnie lagi maja coś z w tym wspólnego, a oprócz tego sam osobiście zauważyłem, że nie idzie mi nigdy jak jestem wkur... zdenerwowany. Im bardziej mnie przeciwnik z równowagi wyprowadził tym bardziej lamie :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim mam problem. Potrzebuję kogoś ogarnietego do gy w co-opa bo brakuje mi 5 trofeów. Wystarczy, ze ktoś przejdzie ze mną 2 misje na wysokim i trofea Ninja i jakieś w przedostatniej misji. BARDZO proszę o pomoc, bo jak daje grę publiczną to zawsze jakieś nieogary wbijają. Niestety nie posiadam headseta, ale mam skype. Jeśli ktoś chce pomóc to PSN: GRZESIOWY, a skype: grzesiuogrod. Ja również chetnie pomoge. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im bardziej mnie przeciwnik z równowagi wyprowadził tym bardziej lamie :biggrin:

Ty to ogólnie lama jesteś ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zrobiłem setną gwiazdkę grając "wsparciem",czy jest to max podobnie jak w broniach,czy numerki lecą dalej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 gwiazdke o.o? lol ile ty masz h przegrane? :D

A tak wgl to jest jakaś broń w czołgu czym można heli zdjąć? bo P-Z nie działa ;/

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P-Z działa tylko po namierzeniu przez snajpera, a osobiście polecam zwykłe działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

A tak wgl to jest jakaś broń w czołgu czym można heli zdjąć? bo P-Z nie działa ;/

zwykle dzialo jest lepsze, zaden ecm i flary nie pomoga heli, "tylko" trzeba dobrze wycelowac :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×