Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

A jaką broń polecicie technikowi w wersji podstawowej bf3 , póki co smigam z karabinkiem A-91

Gram przewaznie technikiem i powiem ci ze z podstawki strasznie mi bronie nie pasowały. Masakrycznie sie strzela z tych broni.

Jak dla mnie najlepsza bron dla technika to ACW-R. Kosa i porownywalna z karabinem szturmowym a przeładowanie ma chyba najszybsze w całej grze. Polecam ta bron

jest jeszcze G53 z dodatku B2K ktora daje rade ale ACW-R z dodatku CQ to wg mnie najlepsza bron technika, nie jednego szturmowca skosi z drogi. M-TAR tez kosi ale opanowanie go zajmuje duzo czasu. Kto radzi sobie z famasem to M-TAr dla niego jest do ogarniecia i tez niezlie kosi ale na srednie ale przewaznie krotki bo szybkostrzelność ma jak AEK-971

Z podstawki: G36C

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o bronie dla technika z podstawki to są trochę kiepskie szczerze mówiąc. Najlepsze jest chyba właśnie G36C ale nie jest lepsze odwyżej wymienionych broni z dlc. Szturmowiec jeśli chodzi o podstawke ma dużo lepszy arsenał;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od preferencji. Mnie bardzo dobrze gra się PDW-R tymczasem znajomi dziwią się jak tym gównem można grać.. więc trzeba potestować bronie znaleść najlepszą dla siebie i grać :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o broń dla technika najlepsza jest M4A1 no i G36 ewentualnie a-91. Bronie dla technika z premium moim zdaniem nie dorównują tym z podstawki ;)

Wszystko zależy od preferencji. Mnie bardzo dobrze gra się PDW-R tymczasem znajomi dziwią się jak tym gównem można grać.. więc trzeba potestować bronie znaleść najlepszą dla siebie i grać :banana:

tylko że jak będziemy grac cały czas 1 to w końcu się znudzi przynajmniej ja tak mam ;) Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u technika najlepszą bronią jest smaw . nie ma to jak wyskoczyć zza rogala na metrze i złapać rpg'a na twarz. xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze lepiej jest gdy po zlapaniu RPG'a na twarz dalej zyjesz jakby nic sie nie stalo xD

Edytowane przez danken000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze lepiej jest gdy po zlapaniu RPG'a na twarz dalej zyjesz jakby nic sie nie stalo xD

Mi się wydaje że rpg to tak specjalnie ustawili bo to nie jest broń do zabijania infantry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[MORD]ownia czyy jakoś tak jedyny polski serwer z end game na jakim grałem ;)

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polski- nie znaczy, że będzie dobry... Często admini banują bo ktoś ich zabije pare razy. Dla mnie najlepsze są oficjalne ea lub dice na aftermathu wolne od zasad każdy gra czym mu się podoba i jeśli ktoś naprawdę dobrze gra to głupi admin mu nie przeszkodzi ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecicie mi jakieś polskie serwery end game lub b2k?

możesz sprawdzić sobie serwer [HV][1410] - to jest jedna nazwa, ale jak w wyszukiwarce wpiszesz tylko 1410 to znajdziesz bez problemu:

http://bf3stats.com/server/ps3_f493eaa8-4243-4b41-b15f-cc199d9dac5f

Dość często jest tam ustawione end game.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie z polskimi serwerami zrobił się lekki dramat. w zasadzie jak człowiek uzyska ratio 5.0 czy 6.0 ban/kick murowany. gdzie nie wejdę to potem pod raportami sznurek wiązanek i "życzeń" do admina. kickowani według admina(najczęstsze tłumaczenia) :

a) grają na myszce

b )grają na myszce i lagują

c) grają na myszce, lagują i używają hacków

d) to jest mój serwer , ja za niego płacę i jak coś ci nie pasuje to wyp...alaj.

chyba najlepsze serwery to serwery lolków, hooliganów , ( mojego klanu nie piszę , bo serwer dawno wygasł ) i tnt . wylecieć można tylko za łamanie zasad lub jak klan przygotowuje się do klanówek i potrzebuje spokojnie poćwiczyć . a jakość graczy odwiedzających w/w( szczególnie wieczorami) stoi na wysokim poziomie. same wyskillowane prosy ;) . więc jest z kim się postrzelać.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwery hc są najlepsze hiszpańskie z tagiem ESP, rus i francuskie. mało jest polskich serwerów gdzie można normalnie pograć bez przerzucania i wyrzucania z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to są te hacki w bf3? Nie raz mi się zdarzyło że ludzie wyzywają moją osobę od cheaterów, chociaż ja nic nie robię. Są sposoby na tokowe oszukiwanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hacki są na pc , ale admini i tak wiedzą swoje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epic Skill Vision gram na nim często głownie dlatego że to server mojego plutonu ale tam nie wyrzucaja za dobrą gre ;) także polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, gdzie moge zobaczyć ile tysięcy graczy na ps3 gra obecnie w BF3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje chetnej jednej osoby do zagrania w coop w misje Zalatwic ich na Amen z trofeum w dziesiatke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP, mogę z Tobą pyknąć, pod warunkiem że masz HS.

Tak posiadam jestem teraz dostepny jesli chcesz teraz pograc to wyslij mi zapro bo mi tylko tego jednego trofka brakuje do platny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×