Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

@jets

imo:

1. jeśli porównać z wersją na pc to na ps3 bf3 wygląda ubogo . lagi są , zwiechy na serwerach też . animacja też czasem chrupnie , ale nie są to rzeczy nagminne. po dużej ilości patchy gra wreszcie przestała irytować i gra się przyjemnie.

2. ale pod jakim względem ? bo k3 jest spoko ale ma ciężkie sterowanie(imo), cod'y są lekko arcadowe. bf3 jest dość wymagający , nie da się robić tratatata i do przodu.

3. czy dla hardcorowców ? czy ja wiem , raczej nie . trzeba trochę grę ogarniać i brać poprawkę bo każda broń zachowuje się inaczej ( jak ich nie opanujesz to czasem jest ciężko).

4. zalety? że nie jest arcadowa i czasem trzeba się spocić aby wygrać. duży nacisk na współpracę całej ekipy . akcje w stylu rambo nie wskazane. wady? jak wszędzie, ludzie( którzy czasem przeskadzają w zabawie innym).

5. jak koledzy wyżej . masz wsze mapy , a jest tego tyle że nie ogarniesz . coś dla czołgistów , latających , kamperów czy adhd'owców. każdy coś dla siebie znajdzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Dostałem tu odpowiedź żeby założyć nowe konto.

Chodzi tu o konto PSN? Nie profil na konsoli, prawda? Tylko się upewniam ;)

Jeżeli kupię Premium do BFa na innym koncie PSN to będę mógł w jakiś sposób "ściągnąć je na stare konto"? Nie utracę postępów w BFie, leveli, broni i tak dalej?

Liczę na waszą pomoc i dziękuję za odpowiedzi! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecicie koledzy jakieś dobre Polskie serwery? Bo zazwyczaj jest tak że jak dodaje do ulubionych to tylko z 5 osób tam gra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Dostałem tu odpowiedź żeby założyć nowe konto.

Chodzi tu o konto PSN? Nie profil na konsoli, prawda? Tylko się upewniam ;)

Jeżeli kupię Premium do BFa na innym koncie PSN to będę mógł w jakiś sposób "ściągnąć je na stare konto"? Nie utracę postępów w BFie, leveli, broni i tak dalej?

Liczę na waszą pomoc i dziękuję za odpowiedzi! :)

Zakładasz nowy profil na konsoli a na nim nowe konto , następnie kupujesz premium i je zasysasz razem z wszystkimi dodatkami . Po ściągnięciu wszystkiego normalnie się logujesz na swoje konto gdzie grasz . Pamiętaj by nie usuwać konta/profilu gdzie było zakupione premium bo ci przestanie działać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecicie koledzy jakieś dobre Polskie serwery? Bo zazwyczaj jest tak że jak dodaje do ulubionych to tylko z 5 osób tam gra ;)

nie polecam szok.pl, szs, sila masa pierdolniecie, ppt

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecicie koledzy jakieś dobre Polskie serwery? Bo zazwyczaj jest tak że jak dodaje do ulubionych to tylko z 5 osób tam gra ;)

Wpisz w wyszukiwarce "pol" a znajdzie pełno serwerów, w godzinach popołudniowych oraz wieczornych wszystkie serwery prawie pełne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecicie koledzy jakieś dobre Polskie serwery? Bo zazwyczaj jest tak że jak dodaje do ulubionych to tylko z 5 osób tam gra ;)

PzL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,zauważyliście jakieś zwiechy po ostatnim patchu?

Mam problem,którego powodów nie rozumiem,mianowicie gram ostatnio tylko TDM na Sekwanie 500 tickietów różne serwery (Europa i USA) i ZAWSZE mam jedną lub trzy zwiechy per mecz :((

Wczoraj dwie godziny grania ponad 120 killów+masa unlocków ale co z tego skoro zwiecha(kilka razy) i bam po resecie od nowa Polska Ludowa.

Wiesza się zaraz po zgonie lub podczas zmiany broni i spawnie,a także gdy mecz się skończy i pojawia się kwadracik symbolizujący zapis.

Płyta wg. mnie stan bd/ideał bez rys i plam etc.

Podejrzewam,że to laser bo już dwa mi padły,jeden na rok jak w zegarku.

Z drugiej strony zrobiłem test: Skończyłem jeszcze raz singiel Kz2 oraz BF3 i grałem przez tydzień w multi Bad Company 2 wynik= zero problemów(W Kz 2 zacinało dialogi...ale zdaje mi się,że nowa konsola też tak miała) jak tylko odpaliłem TDM w BF3 zwiecha po kilku minutach.

Nie chcę zawracać Wam du*y problemami technicznymi w dziale o graniu,ale nie daje mi to spokoju i pomyślałem,że komuś już takie coś się przytrafiło i rzuci jakąś radę.

Ze wszystkich moich gier mam ochotę tylko na BF3,a tu taki klops...tylko w to mi konsola nie pozwala grać :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up, na Sekwanie chyba są najczęściej zwiechy, ja mam wersję cyfrową i też freezy występują, tak jak opisujesz - u znajomych to samo. Dziwne tylko, że na sekwanie najczęściej - sporo osób to potwierdza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, sekwana to ZUO!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"peka71 i okoni" dzięki Wam bardzo za częściowe uspokojenie;)

Kurdę,że też to na Sekwanie musi się dziać. To jest najlepsza mapa z serii: "Close Cqarters dla ubogich".

Zaczynam się martwić,że ten cały BF3 to zuo...aż strach pomyśleć jaką manianę odwalą w BF4. Ehh Dice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto jeszcze kupić premium ? Widzę, że gra sporo osób, ogólnie raczej nie opłaca się kupować oddzielnie DLC, a nowe mapy kuszą :P Są tu jeszcze takie osoby jak ja, które mocno zastanawiają się nad kupnem premki ? Lepiej sprzedać Bfa i kupić tego z premką, czy może kupić na PSS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz ktos pisal podobnie i napisze ecie raz mi pomagalo wyjecie i wlozenie plyty bo tak samo jak tym mialem zwieche na tdm na kanalch przy 500 ticketach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz ktos pisal podobnie i napisze ecie raz mi pomagalo wyjecie i wlozenie plyty bo tak samo jak tym mialem zwieche na tdm na kanalch przy 500 ticketach

Próbowałem,ale bez rezultatu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto jeszcze kupić premium ? Widzę, że gra sporo osób, ogólnie raczej nie opłaca się kupować oddzielnie DLC, a nowe mapy kuszą :P Są tu jeszcze takie osoby jak ja, które mocno zastanawiają się nad kupnem premki ? Lepiej sprzedać Bfa i kupić tego z premką, czy może kupić na PSS?

Ja bym kupil tam gdzie bedzie taniej. A premium imo oplaca sie. Nie ma jak przy wczytywaniu nowej mapy wywali ci komunikat, ze nie masz tego dodatku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy jak kupię premium na koncie A to na koncie B też gracz będzie oznaczony jako gracz premium??

Z góry dziękuję za odpowiedź;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy jak kupię premium na koncie A to na koncie B też gracz będzie oznaczony jako gracz premium??

Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

Będzie w grze, ale na battlelogu już nie pokaże premki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zalezy, ja mam premium na 2 kontach a na battlelogu jest to 2 konto jako 2 żołnierz, przy logogwaniu na tym koncie gdzie kupiles premium muisz podac maila z tego 1 konta do battleloga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się skusze na tego premiuma. Cena troszkę wysoka no ale są wszystkie dodatki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można pobrać aktualizacje 1.08 przez kompa a nie przez konsole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania odnośnie premium, ile miejsca zajmują wszystkie dodatki które muszę pobrać na konsolę? Czy muszę pobierać wszystkie, czy jest możliwość wybrania dodatków które mnie interesują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×