Skocz do zawartości
ONE

Crysis 3

Rekomendowane odpowiedzi

Już wiem jaki tytuł wybiorę na crap roku 2013 (no ew. Dragon Age 3 może to przebić).

Myślę, że nikogo nie interesuje opinia takich ludzi jak ty, czyli oceniających grę jeszcze przed premierą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Mnie ta gra nie jara po zagraniu w C2...jakoś nie moje klimaty...alee żeby nie było, mógł ktoś nie widzieć tego co Prorok wyrabia z łukiem ( więc daje link )... Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepsza czescia crysisa to warhead a 3?? zobaczymy szkoda ze nie wyjdzie na nowa generacje ale czekac jeszcze rok lub dwa?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ludzie tak narzekaja na c2. Ja osobiście przy niej bawiłem się lepiej niż przy jedynce i warhead. Klimaty miejskie bardziej mi spasowaly. jedyne co bym zmienił w crysisie to obcych. Dla mnie są dziwni. A tak poza tym najlepiej się bawiłem polując na ludzi, a nie na obcych wiec jak dla mnie wogole mogło by ich nie być.

Edytowane przez grzybi
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up true ale dzięki obcym pozim trudności się podnosił. :D Nie raz na hardzie o zawał mnie przyprawili.

Ja czekam na nowego kompa i w tedy kupie C3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zeby podnieść poziom trudności mogliby zamieścić w grze przeciwników w kombinezonach jak było w jedynce.

Edytowane przez grzybi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszędzie piszą żeby w PSS znaleźć/wpisać crysis 3 (beta) ale nie wyszukuje jej ;/

wie ktoś jak odpalić bete na ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam. Jak to jest z tą betą ? Niby ruszyła dzisiaj a ja na PSS nic nie widzę. Wpisuję Crysis 3 i nic. Podobno potrzebny jest klucz czy coś. Gra ktoś może albo wie jak pobrać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nic nie widze szukałem rano jak i na wieczor i nie ma jeszcze. Jakby była to na głownej juz by była podobnie jak the dust jest ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czkeć na aktualizację PSS. Jutro już powinno być na 100%. Tylko nwm o której ta aktualizacja, wie ktoś z was może ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czkeć na aktualizację PSS. Jutro już powinno być na 100%. Tylko nwm o której ta aktualizacja, wie ktoś z was może ?

Między 16-18.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie kupiasty ten Crysis, i to mówię o wersji na PC gdzie mam mocnego kompa i odpailem go na full. Multi jest bardzo, bardzo cienkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na europejskim pss też jest już beta Crysisa 3. To tak mówię jakby ktoś jeszcze nie wiedział. Ja znalazłem w gry i ostatnie/najnowsze z tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe... pierwszy mecz, 10 sekund, zabiłem gościa i wylądowałem pod mapą, gra zawieszona... zawsze mnie zastanawia, jak takie coś przechodzi przez wewnętrzne testy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jest jest już, ja grałem w wersję na PC już 29 po 9 z ranka :) A teraz(zaraz w sumie) obczaję tą na PS3...

Niestety dla mnie Crysis 3 to tak naprawdę Crysis 2, lepsze efekty i tekstury + łuk i nowy tryb gry, NIC POZA TYM :( Więc tyle to mogli by wprowadzić w jakimś patchu do 2 :P Ale na czymś muszą zarabiać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ta beta jest denna! Naprawdę nie jestem ignorantem, próbowałem się przekonać do tej gry, ale nie da się, zwyczajnie słaba gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi w sumie nie przeszkadza, crysis 2 przeszedlem na 100% i tutaj nic nowego tj dodali jakies dlc do dwójki , ale fajna opcja z lukiem cos nowego w takich grach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo dla Łuku warto było wydać Crysis 3, no już pędzę wydawać 200 zł... Boże jaka kicha z tej 3. Już wiem że nie kupię... (a chciałem, ale bym później żałował).

No może nie jest taka tragiczna, ale to taka 2 plus kilka dodatków, gdyby WYDALI TO JAKO DLC za 20, czy 30 zł to bym brał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo dla Łuku warto było wydać Crysis 3, no już pędzę wydawać 200 zł... Boże jaka kicha z tej 3. Już wiem że nie kupię... (a chciałem, ale bym później żałował).

No może nie jest taka tragiczna, ale to taka 2 plus kilka dodatków, gdyby WYDALI TO JAKO DLC za 20, czy 30 zł to bym brał...

dokladnie jako dlc tak jako 200zl nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×