Skocz do zawartości
ONE

Dishonored

Rekomendowane odpowiedzi

To nie glitch , po prostu wszystkie trofea są ta zrobione, że musimy za jednym przejściem to zrobić. Ta samo obrazy. Chociaż fakt , że powinno być, na logikę, to możliwe z mission select

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyny błąd chłopaki to nie restartowac misji tylko ostatniego savea....radziłbym nie ufać autosaveom.

jeszcze jedno to jeżeli nie graliscie w pelnym skupieniu i ciszy to łatwo jest przegapić że ktoś nas może zauważyć.dopuszczalne jest,kiedy przeciwnik(może być nawet pies )coś spostrzegł,tzn pojawi się nad nim 1 biała chmurka.jeżeli uslyszycie typowy dźwięk to już restart savea.restart misji kasuje postęp gry.aha,jeszcze 1...na samym poczatku gry jezeli bawicie sie w chowanego z emily to nie dajcie sie odnalezc.podejrzewam,ze masa ludzi tak lapie wtope juz na samym poczatku.

Edytowane przez polun1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpie by ta pierwsza misja się liczyła bo potem i tak przychodzą skrytobójcy i chyba jednego z nich musimy pokonac zdaje sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy doświadczacie Państwo jakiś szczególnych błędów technicznych w tym tytule?

Pytanie moje stąd, iż zastanawiam się na wyborem Assassins Creed III vs Dishonored i kwestie techniczne są jednym z istotnych czynników wyboru (w AC III wskazane jest jednak poczekać na patcha/patche).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy doświadczacie Państwo jakiś szczególnych błędów technicznych w tym tytule?

Pytanie moje stąd, iż zastanawiam się na wyborem Assassins Creed III vs Dishonored i kwestie techniczne są jednym z istotnych czynników wyboru (w AC III wskazane jest jednak poczekać na patcha/patche).

przeszedlem gre 2 razy i rzadnych bledow nie stwierdzilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej bledow nie ma.wszystko gra jak ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy doświadczacie Państwo jakiś szczególnych błędów technicznych w tym tytule?

Pytanie moje stąd, iż zastanawiam się na wyborem Assassins Creed III vs Dishonored i kwestie techniczne są jednym z istotnych czynników wyboru (w AC III wskazane jest jednak poczekać na patcha/patche).

Jedyny błąd o którym słyszałem to jeden babol z wykrywaniem nas przez pewną postać w kanałach, ale wiedząc co i jak ominięcie go nie sprawia najmniejszego problemu. Inna sprawa że np. u mnie problem nie wystąpił. O innych bugach nie słyszałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wygląda na to, że to jedna z nielicznych ostatnimi czasy gier, przy produkcji których twórcy zadbali o jakość kodu a nie tylko o sprawną kampanię marketingową. Bardzo mnie to cieszy.

Jednocześnie dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z kolegą wyżej .dla mnie to gra roku.

a wracając do ghosta to właśnie ukończyłem grę i trofka nie wskoczyla...hmmm...może zwalilem sprawę z babcią i slackjawem,jak pisał danny boy.dobrze że mam save gamea zostawionego przed nimi.dziwne tylko,że po kazdej z misji podsumowywuje że nikt mnie nie wykrył .dziwne

Gra roku to raczej nie. Po pierwszych misjach mówiłem podobnie. Później wkrada się monotonia. Paleta barw w tej grze drażni (aż prosiło się, aby takie miasto zrobić bardziej mrocznym), sztuczna inteligencja to jakaś kpina (siedzę sobie na lampie, centralnie nad kolesiami- mógłbym ich poiskać po czuprynach- a oni nic... Następny przykład- siedzę w krzakach, ledwo co widzę. Koleś zaczyna lać po drugiej stronie ulicy. Będąc plecami do mnie- przypominam, schowanego w krzakach- on mnie wykrywa...), za krótka (za 2 podejściem- styl a'la Rambo, licznik zatrzymał się na 4h 50 min :/ ), słaba graficznie (to jest najmniej ważne, dlatego zostawiłem to na koniec).

Jak dla mnie jest to dobra gra, ale potencjał miała zdecydowanie większy. Dlatego grą roku dla mnie nie zostanie, szczególnie, że są jeszcze Max Payne oraz Borderlands 2.

Platyna wbita, czas odpocząć :)

Edytowane przez Thriller1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem DLA MNIE gra roku.czyli podsumowywujac rok 2012 nie spotkałem się z ciekawsza grą,a grałem(a raczej próbowałem grać )we wszystkie tegoroczne hity,lecz żaden mnie nie zaciekawil na duzej niż 1 wieczór.co do max payna to nie wiem czy to jest gra czy film więc wyladował w extra vision na nastepny dzień.tak jest,o gustach się nie powinno rozmawiać a napewno nie w tej rubryce o dishonored.z resztą gra mi przypadlo do gustu.co do kolegi wyżej...kwestia graficzna...hmmmm.ja osobiście twierdzę ,że to jedna z lepszych graficznie gier na ps3.jest nieźle przemyślana a gra świateł i efekt wody nie ma sobie równych.może mam oko zwichniete ale refleky swietlne mogę porównać tylko z bad company na ps3.ale diabeł tkwi w szczegółach.zauwazcie detale postaci kiedy przemujecie nad nią kontrolę.można zauważyć mimikę twarzy.jak dla mnie mistrzostwo.

teraz spoilerwłaśnie ukończyłem grę na platynową trofke.szczerze to dużo problemów nie wiedzieć czemu sprawiło mi odnalezienie wszystkich blueprintsow(niebieskich Książek).to byla moja ostatnia trofka.jeżeli ktoś ma ten sam problem to wystarczy zacząć misję flooded district i prawdopodobnie tam znajdziecie wszystkieblueprintsy potrzebne do zdobycia BRAZOWEJ trofki,ktore omineliscie.spędziłem przy grze dobre50!!!Godzin taaak.i wiem co może być wrzodem na obdycie.jakieś pytania,piszcie.ja napewno będę sledzil jeszcze tą rubrykę .

ps......z niecuerpliwoscia czekam na dlc.

Edytowane przez polun1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej.podobno grudniowe dlc to ma byc cos w rodzaju jakichs challengesow.ok ok,wyzwania sa spoko,tylko czy wbija sie w klimat gry?swoja droga to ciekawi mnie o co loto z tajemnicza postacia ktora obdarza corvo zdolnosciami.co z daud'em i w ogole jest materialu na kontynuacje,ze czekac tylko az nadejdzie.dunwall mnie wciagnal musze przyznac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra! Jak dla mnie faworyt na gre roku. Mimo, że uwielbiam Hitmana to Dishonored stawiam zdecydowanie wyżej niż Absolution. Arkane Studio dało trochę powiewu świeżości gatunkowi podczas gdy nowy Hitman mnie osobiście jako fana serii zawiódł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos czy dishonored z UK ma PL napisy ??

Raczej nie - polskie napisy są w wydaniu na Węgry. Polskę, Czechy i Słowację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uk nie ma napisow pl...pomimo,ze w uk jest najwiecej polakow niestety olewaja nas na maxa i praktycznie nie znajdziesz filmu badz gry z napisami pl.szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma nic do rzeczy czy olewają Polaków czy nie. Przecież przy wydawaniu gier/filmów/ książek nikt nie bierze pod uwagę czy w jakimś kraju żyje ileś tam tysięcy osób jakiejś innej narodowości. Co to w ogóle za bzdury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze jesli ponad 2 miliony polunow w uk udalo sie do sklepu i kupilo gre badz film zamiast sciagac z neta zmieniliby zdanie.ja sam pamietam jak zamawialem heavy rain z polski bo w uk nie bylo a bez znajomosci jezyka mijalo sie z celem.pozniej gre odkupil ode mnie polak bo mial ten sam dylemat.oj,chyba zjechalismy z tematu za bardzo.heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze jesli ponad 2 miliony polunow w uk udalo sie do sklepu i kupilo gre badz film zamiast sciagac z neta zmieniliby zdanie.ja sam pamietam jak zamawialem heavy rain z polski bo w uk nie bylo a bez znajomosci jezyka mijalo sie z celem.pozniej gre odkupil ode mnie polak bo mial ten sam dylemat.oj,chyba zjechalismy z tematu za bardzo.heh

Siedzisz w UK i mówisz o braku znajomości języka?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przeciwnik jest zaalarmowany tylko wtedy, kiedy ma nad sobą te trzy znaczki? Czy jak ma tylko jeden ablo dwa, trofeum związane z tym związane staje się nieosiągalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przeciwnik jest zaalarmowany tylko wtedy, kiedy ma nad sobą te trzy znaczki? Czy jak ma tylko jeden ablo dwa, trofeum związane z tym związane staje się nieosiągalne?

Nie jestem tego pewien na 100% ale wydaje mi się raczej że jeśli pojawiają się znaczki to już po ptokach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wtedy kiedy ma 3, skonczylem gre Ghost + No kills wiec mozesz mi zaufac :), jak jestes Trophy Whore, musisz uwazac tylko na moment w ktorym 3 sie pojawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chcę grać w kompletnym ukryciu. Przechodzę pierwszy raz, więc nie zaglądam do żadnych poradników, jak to wykonać. Nie chcę psuć sobie zabawy. Za drugim razem zbiorę sobie te wszyskie trofea za zbieractwo etc. Czyli szansa na trofeum się wali, kiedy są 3 znaczk, a nie mniej. Git, dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzisz w UK i mówisz o braku znajomości języka?

Danny Boy, to jeszcze nic. Miałem wuja, który zaraz po wojnie "wyemigrował" na Zachód - ostatecznie skończył w Stanach Zjednoczonych. Mieszkał tam przez parędziesiąt lat, wysłał troje dzieci na studia, sam prowadził dobrze prosperującą firmę i aż do śmierci nie mówił praktycznie słowa po angielsku. Co więcej, brakiem znajomości języka się szczycił - takie swoiste, niezrozumiałe dla mnie poczucie polskości to było, według niego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×