Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki.. gdzie mogę i czy wgl. mogę wyłączyć spalone w PESie?

A jak to sobie wyobrażasz? Piłka podwórkowa :P ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to sobie wyobrażasz? Piłka podwórkowa :P ?

Ciekawe pytanie!

akurat w tej edycji to by sie przydalo jak nigdy :D

a tak powaznie, to wszystkie druzyny sa ustawione "fabrycznie" z bardzo wysoka obrona (nawet gdy wylaczone jest lapanie spalonych) co strasznie skraca boisko i powoduje ze gra sie "ciasno". Wydaje mi sie, ze mozna bylo troche urozmaicic to bardziej (oczywiscie wszystko mozna zmienic, ale mozna bylo troche to pomieszac).

A skoro juz pisze, to strasznie brakuje mi filtra manualnych strzalow- co z tego, ze gram z kims kto tez ma manualne podania, skoro ta sama osoba ma ustawione asysty na strzaly i ten jego ronaldo czy messi strzeli mi okienko za okienkiem? Moze cos jeszcze pozmieniaja tutaj...

na szczescie ostatnio stosunek "realcelona" vs inny rowny zespol mam ok 15% do 85% czyli nie jest zle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to sobie wyobrażasz? Piłka podwórkowa :P ?

Zawsze byłem ciekaw, czy da się wyłączyć spalone w jakiejkolwiek części Fify czy PESa, dlatego zapytałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze byłem ciekaw, czy da się wyłączyć spalone w jakiejkolwiek części Fify czy PESa, dlatego zapytałem :)

Zdaje się że w Fifie była taka opcja. Głowy uciąć nie dam ale jestem blisko pewności że było coś takiego, nie wiem jak w FIFA 13

W PES'ach nie pamiętam. Ogólnie nigdy nie korzystałem z tej opcji ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra bez spalonych spowodowalaby , ze obrona musiala by byc ustawiona przy bramkarzu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłem w końcu obronę i od razu inna gra. Zamiast kombinować jakieś cuda z :square: i R2, postanowiłem zastosować się do tego czego uczą w treningu :) I od razu wszystko gra i buczy (no może poza tym, że czasem wejdzie się czysto a jest faul). Postanowiłem od razu wrzucić na ruszt Barcelonę i na Profie ograłem ją Bayernem. Nie miałem żadnych luk z tyłu. Messi wiadomo, ze 2-3 razem wyszedł ładnie na prostopadłą. Ale trzymanie :x: i wciskanie :r1: w odpowiednim momencie super działa. Albo odwrotnie - gonię kogoś z :r1: wciśniętym i raz :x: wciskam, żeby zabrać. Dużo mniej pressingu :square: używałem, a i tak było w miarę gęsto i Barca nie mogła się rozbujać :)

Będę kontrolował sytuację i zobaczę za np. miesiąc czy nadal będę miał frajdę z fify i jakiego patcha wypuści pes :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra bez spalonych spowodowalaby , ze obrona musiala by byc ustawiona przy bramkarzu :)

Lepiej byłoby ustawić 10 piłkarzy w polu karnym przeciwnika i na odwrót, na pewno padłoby wiele bramek :)

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racje, no ale niektorzy uważają, że to spalone zabijają ofensywe gry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy da sie ustawić obronę by była na 30m a nie na lini srodkowej?Cały czas dostaje piłki za plecy i idzie sam na sam:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy da sie ustawić obronę by była na 30m a nie na lini srodkowej?Cały czas dostaje piłki za plecy i idzie sam na sam:(

oczywiście - defensive line 0 , pressing 0, support range niska wartość (2 poprzednie nie muszą wynosić 0 ale im niżej to stoją głębiej) do tego L2 + up/down na d padzie regulujesz zapędy offensywne teamu. Cofnij też bocznych na schemacie by stali w lini ze środkowymi (ważne). No tylko z taką taktyką nie poszalejesz w ataku, trzeba wyważyć... ja gram czymś zbliżonym do long ball z modyfikacjami raz bardziej off raz mniej Edytowane przez Michał_Anioł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co sie dzieje ,ale dzis w kazdym meczu mam ostre lagi :( Nie wiem czy trafiam samych lagujących włochow i hiszpanow czy coś innego:( Mieszkam w uk i mam łącze 16mb i nie powinno być żadnego problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w dzisiejszych czasach przepustowość nie ma już żadnego znaczenia, jakieś inne przyczyny ci robią problemy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co sie dzieje ,ale dzis w kazdym meczu mam ostre lagi :( Nie wiem czy trafiam samych lagujących włochow i hiszpanow czy coś innego:( Mieszkam w uk i mam łącze 16mb i nie powinno być żadnego problemu...

Sprawdź czy masz dobrze przekierowane porty. Zrób test, jest PES 2013 w opcjach internetowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojawił się nowy update od Paula , zmieniający ofa na vol 1.3 , mamy calutka Bundesligę , mamy trykoty Holandii w kolorze pomarańczowym i czarnym ( a nie te pidżamy !) , mamy żółto-niebieskie stroje Brazylii (fak je) , mamy również orzełka na piersi naszych kopaczy :biggrin: zmian jest pewno dużo więcej zresztą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pytanie już było ale chciałbym się dowiedzieć jak wygląda gra online? Tzn ostatnio grałem w pesa 11 a tam gra online w porównaniu do tej z singla trochę przycinała i muliła. Neta mam dobrego więc to na pewno nie jego wina - 25MB. Czy w tej wersji jest podobnie czy nic nie zwalnia??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

facet który robi ADISS patcha coś takiego deklarował (NIE ADIDAS ) , z rym, ze robota od niego PONOC nie jest najlepszą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co kryje sie pod new widget in online play. Raczej matchmakingu nie poprawia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co kryje sie pod new widget in online play. Raczej matchmakingu nie poprawia :(

może poprawia, może nie poprawia, nie wyszczególnili ci tej opcji w rozpisce bo przecież wg nich nie ma żadnego problemu , dla nich -jesli by dodali nowy system losowania gier- byłby to ficzer , nie łatka :P swoją droga swego czasu Bungie (ci od Halo jakby kto nie wiedział) zrobili 2 godzinną konferencje na temat matchmakingu w Halo (serio...tam matchmaking to ponoć mistrzostwo świata, system analizuje setki czynników, łącząc idealnie) ,szkurwa zmusiłbym tych łebków z konami by obejrzeli ten wykład 100 razy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojawił się nowy update od Paula , zmieniający ofa na vol 1.3 , mamy calutka Bundesligę , mamy trykoty Holandii w kolorze pomarańczowym i czarnym ( a nie te pidżamy !) , mamy żółto-niebieskie stroje Brazylii (fak je) , mamy również orzełka na piersi naszych kopaczy :biggrin: zmian jest pewno dużo więcej zresztą

masz link do tego OFa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wariat zeby wgrac to najpierw trzeba wrzuciuc v1.0, v1.1, v1.2 a potem juz tegoo??? :biggrin:

czyli bundesliga jest całą i składy tez ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×