Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

będzie :) mogę się o to założyć :)akurat mi tam potrzebne to nie jest do niczego, jednak obstawiam na fakt ukazania się tego, gdzię tam mi sie obiło o uszy, że maja dodać. Za to sprzydałby sie filtr, pograłbym, sobie Wisłą online ale tego za to nie będzie ne 90 % za co wielki czarny ku**S im do .... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie lig w patchu. To pewne.

"Dear customer,

Thank you very much for contacting the Konami customer support team.

We are sorry about your disappointment and we understand the League mode was one of the most cherished playing modes for some PES players. However, the decisions made by our PES Team have been directed by:

- the vision of an ever better game experience for our users

- assuring a variety of team and professional players which better represents your preferences

- your suggestions collected over the years, one edition after the other.

We can confirm that there will be other modes to play with your friends and fellows online, such as the Master League Online and, with the data pack available in October, the Online Community mode. "

Edytowane przez merio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zagrasz żadnej ligi bo w patchu tego nie będzie.

... to jednym slowem wielka lipa.

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie lig w patchu. To pewne.

"Dear customer,

Thank you very much for contacting the Konami customer support team.

We are sorry about your disappointment and we understand the League mode was one of the most cherished playing modes for some PES players. However, the decisions made by our PES Team have been directed by:

- the vision of an ever better game experience for our users

- assuring a variety of team and professional players which better represents your preferences

- your suggestions collected over the years, one edition after the other.

We can confirm that there will be other modes to play with your friends and fellows online, such as the Master League Online and, with the data pack available in October, the Online Community mode. "

Merio nie podejrzewałem ciebie, że wiesz gdzie trzeba zajrzeć by takie rzeczy wyczaić :P. Chciałem to właśnie koledze pokazać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie lig w patchu. To pewne.

"Dear customer,

Thank you very much for contacting the Konami customer support team.

We are sorry about your disappointment and we understand the League mode was one of the most cherished playing modes for some PES players. However, the decisions made by our PES Team have been directed by:

- the vision of an ever better game experience for our users

- assuring a variety of team and professional players which better represents your preferences

- your suggestions collected over the years, one edition after the other.

We can confirm that there will be other modes to play with your friends and fellows online, such as the Master League Online and, with the data pack available in October, the Online Community mode. "

słów do tych głupków nie ma, szkodzi im wrzucić strukturę zwykłej ligi na płytę dla świętego spokoju..ech nigdy nie lubiłem Japończyków, jak dla mnie takie decyzje to ich mentalność w pigułce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcę to potrafię odszukać. Ale częściej mi sie nie chce :P To Twoja działka, hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb Community będzie tylko Online czy również offline? :). Bo nigdzie nie natrafiłem na wzmiankę o offline, wszedzie jest tylko Community Online :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Merio nie podejrzewałem ciebie, że wiesz gdzie trzeba zajrzeć by takie rzeczy wyczaić :P. Chciałem to właśnie koledze pokazać :biggrin:

super bo miałem zaproponować zakład, ze jak dodadzą to będziesz mi mówił "Genialny panie Michale" :P ale "na szczęście" ktoś wrzucił newsa :P ......co do PS4 -biorę na premierę chociaż....nie jestem pewny - moze to będzie nowy Xbox? Przyznaję, że tracę cierpliwość do Japonii, Sony popełnia błąd za błędem

tak swoją drogą to Lons wierzysz , że dadzą sensowny matchmaking?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb Community będzie tylko Online czy również offline? :). Bo nigdzie nie natrafiłem na wzmiankę o offline, wszedzie jest tylko Community Online :/

Tylko online na 99%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A reszte wszystko na plus, pozatym za darmo masz neta. Na xklocku nawet blu-raya, ani przegladarki nie masz :)

ha ha , no super, gry multiplatformowe wyglądają gorzej i siec kijowa a poza tym wszystko działa. Tylko co to jest to "poza tym" bo jak dla mnie konsola służy tylko do grania , co miałbym niby na niej robić? Oglądać filmy? Są bardzo tanie juz odtwarzacie dużo lepiej radzące sobie ze skalowaniem obrazu, podbijaniem niedoskonałości itd, do tego obsługujące niemal wszystkie formaty (PS3 = lol w tym temacie). Co do przegladarki to błagam cie nie mów nic wiecej- czegoś gorszego nie widziałem w zyciu i jakbym miał na tym siec przeglądać, to pociąłbym się żyletką. Prawda jest taka, że Sony przegrało telefony, przegrało tv, discmeny i walkmany nie istnieją, czekac tylko jak ich własna głupota ich zgubi- neich postawią gorsza siec na PS4, niech dadzą mniej pamięci itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super bo miałem zaproponować zakład, ze jak dodadzą to będziesz mi mówił "Genialny panie Michale" :P ale "na szczęście" ktoś wrzucił newsa :P ......co do PS4 -biorę na premierę chociaż....nie jestem pewny - moze to będzie nowy Xbox? Przyznaję, że tracę cierpliwość do Japonii, Sony popełnia błąd za błędem

tak swoją drogą to Lons wierzysz , że dadzą sensowny matchmaking?

Szczerze? Łudzę się, ale nie wierzę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Łudzę się, ale nie wierzę :P

to tak jaki ja...choć kto wie, zycie bywa nieprzewidywalne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam chętnych na lige oraz turniej online PES 2013 PS3 chętnych zapraszam na www.pesclub.eu !! gramy dla zabawy!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie tak czasami że gra jest jakby w zwolnionym tepie?nic nie mozna zrobić....Nie da sie tak grać.Czy to może być przez to że konsola jest połączona bezprzewodowo z routerem??Czy po prostu trafiam na osoby mieszkające daleko ode mnie i dlatego tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, o co Wam chodzi z tym brakiem community offline? Jest KONAMI Cup, w którym można stworzyć dowolną ligę lub puchar z dowolnymi uczestnikami. Ja czekałem na powrót tego trybu, jest to bardzo wygodne, zwłaszcza w turniejach z kumplami :)

A co do matchmakingu. W końcu przekonałem się do manuala i wyłączyłem wszystkie asysty poza częściową asystą zmiany zawodnika i tym elementem, dzięki któremu nie muszę kontrolować drugiego zawodnika, chyba, że mam na to ochotę, nazywa się chyba "player movement". I tu pojawia się moje pytanie: czy Wam też dolosowuje przeciwników według TYLKO asyst w podaniach? Ja mam np strzały manualne i przeciwnikowi daje to dużą przewagę, bo jeszcze ich porządnie nie opanowałem. A wiem, że mają strzały z asystami, bo pasek przy strzałach jest niebieski, a nie żółty. Czekam na rozszerzenie dopasowywania przeciwników, tryb MLO będzie jeszcze lepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę ciekawy temat na forum PES :biggrin: a podobno to dzieci grają w FIFE :biggrin:

Twoim zdaniem dyskusja na temat konsoli (jak by ta dyskusja nie wyglądała) to dziecinny temat? Przykre... tym bardziej że łączy się to mniej lub bardziej z dyskusją o grze.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W konami cup mozna lige stworzyc?jak?

kolege nazarro ponioslo troszke z ta liga w konami cup :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy tak myslales jak konsola wchodzila na rynek, to samo mozna mowic o tv i discmanach, bo jak na tamte czasy to byly swietne urzadzenia. Chyba masz konsole od niedawna, ja mam od poczatku, pamietam jak wszyscy zachwalali ta maszynke, a z xklocka sie smiali. Pozatym na konsoli microsyfu nawet nie ma dobrych gier, wiec po co tu polemizowac :biggrin:Aha gry multiplatformowe wyglada gorzej, to chyba wina tworcow(nie potrafia po prostu dobrze programowac na PS3, pozatym to sa niuanse) skoro GoW i seria Uncharted wyglada wysmienicie. Inna sprawa, ze grafika mnie nie interesuje tylko caloksztalt.

mam konsolę od maja 2007 roku, aktualnie posiadam drugi egzemplarz bo poprzedni zaliczył YLODA. Wiedę, że jestes fanbojem , rzadko dyskutuję z takimi osobnikami- bo po prostu za stary pryk już na to jestem. Powiem ci tak: posiadam połączenie internetowe o prędkości 150 ms/s i jak widzę jak się wolno ściągaja gry z PSNu to dosłownie pusty smiech mnie bierze, przepsutowość serwerów Sony to jedna wielka porażka. Komunikacja głosowa leży, ma fatalną jakośc dźwięku , o braku skrosowanego czatu nawet nie mówiąc. gry multiplatformowe wyglądają ewidentnie gorzej bo środowisko do kodowania strasznie dupne, nikt nie będzie ładował swej kasy z developerów by nadrobić ograniczenia bo to biznes a nie piaskownica. Multimedia? Już mówiłem, koniecznośc wtapiania ręcznie napisów gdy trafi się film nieanglojęzyczny jest po prostu smieszna, kolego mam to w tyłku, żebym miał ściągac jakies progray by scalac napisy z obrazem bo Sony walczy z piractwem (lol). Btw widziałeś zabezpieczenie Sony o nazwie Cinavia? znów beka na maska- by je obejść wystarczy przesunąć datę w konsoli o rok, potem można wrócić. Co jeszcze? Acha no tak- miałem dwie karty podpięte pod PSN, taka jedna ich ftopa sprawiła, że nie mam żadnej, wolę nie ryzykowac. Mam ich wszystkie konsol- od PSXa (jeszcze chyba działa) po PS 3 (vity nie kupuje bo nie mam zajawy zupelnie...acha wiesz, ze w Vicie jest di dupy przeglądarka ? w mobilnym sprzecie zrobić taką przegladarkę, no panowie, smiech ) po PS3, łacznei z PSP ale czasy się zmieniają a sony nie nadąża ewidentnie- nie musisz mi mowic, z kiedyś Sony rzadziło bo pamietam te czasy, dziś coraz bardziej przegrywa na każdym froncie- myślisz, że czemu ma tak fatalne wyniki finansowe???

Edytowane przez Michał_Anioł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem fanbojem a mówię "mikcrosyf", ta jasnee, bo ja to się wczoraj urodziłem :)przecież to od razu idzie wyczuć z kim sie ma do czynienia...

Edytowane przez Michał_Anioł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomyliliscie tematy panowie:) tu jest PES a nie sony vs microsoft:) wiec jesli mozecie nie robcie burdelu tam gdzie nie trzeba :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w którymś z turniejów które można grać offline istnieje możliwość kontrolowania np. 2 zespołów i w momencie kiedy grają przeciwko sobie wybrania jednego z nich i przejścia do gry, czy zawsze będzie pojawiał się komunikat o podłączeniu 2 kontrolera w takim przypadku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoim zdaniem dyskusja na temat konsoli (jak by ta dyskusja nie wyglądała) to dziecinny temat? Przykre... tym bardziej że łączy się to mniej lub bardziej z dyskusją o grze.

Moim zdaniem to nie temat o Sony vs M$ :D tylko o PES ale widze ze kilku dzieciaków wszedzie sie znajdzie którzy będa wypisywać rzeczy nie na temat... choc dla Ciebie jak widze to bez różnicy co jest aż przykre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×