Skocz do zawartości
pablos_83

NBA 2K13

Rekomendowane odpowiedzi

Jest możliwość ustawienia ile poszczególny gracz ma przebywać minut na parkiecie

(sorry nie mam dostępu do konsoli nie pamiętam gdzie to się zmienia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla wszystkich chętnych NBA 2K13 w PS STORE na promocji 119zł do 14 grudnia. Powiedzcie mi czy z 14 włącznie? Jeśli tak jutro lecę po zdrapkę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio? a nie wolisz dopłacić tych paru zł i mieć na płycie chyba że składka

Dokładnie promocja kończy się w nocy z piątku na sobotę o 01.00 (północ czasu GMT)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio? a nie wolisz dopłacić tych paru zł i mieć na płycie chyba że składka

Dokładnie promocja kończy się w nocy z piątku na sobotę o 01.00 (północ czasu GMT)

wiesz zdrapka 100zł więc jeszcze taniej niż gra. a akurat i tak mam na koncie ponad 20zł. płytka wiadomo że świetna sprawa i lepiej szczególnie ze mam ps3 80gb wiec trzeba będzie szukać tego 9gb miejsca, ale zawsze mogę nie dokładać i te fundusze przeznaczyć na inną gierkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi. Mam jeszcze jedno pytanie. Zrzuciłem sobie najnowsze uaktualnienia,ale bez kontuzji żeby można było grać w pełnych składach. Zawodnicy wylądowali w pierwszych składach swoich zespołów. Jest jednak kłopot bo mają wpisaną ilość minut jakie mogą grać. Taki D.Rose schodzi mi przy pierwszej sposobności i do końca meczu już prawie się nie pojawia. Jest jakaś opcja, żeby to zmienić?

Coach Settings -> Gameplan -> Rotation -> L1/R1

wiesz zdrapka 100zł więc jeszcze taniej niż gra. a akurat i tak mam na koncie ponad 20zł. płytka wiadomo że świetna sprawa i lepiej szczególnie ze mam ps3 80gb wiec trzeba będzie szukać tego 9gb miejsca, ale zawsze mogę nie dokładać i te fundusze przeznaczyć na inną gierkę :)

Jeśli masz zamiar kupić sam to nie zastanawiaj się tylko bierz wersję pudełkową, która kosztuje 125 zł.

Edytowane przez YildirimKebab
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra wróciłem po pracy i już zakupiłem NBA 2K13. Dziwi mnie jedno że wczoraj przygotowałem sobie 9900mb wolnego miejsca a gra waży 9300mb. Dziś przy próbie pobierania musiałem jeszcze skasować ponad 4gb bo mi wyskakiwało że brak masowej pamięci. Mam nadzieje, że dziś pośmigam już po parkietach ;)

Jeśli masz zamiar kupić sam to nie zastanawiaj się tylko bierz wersję pudełkową, która kosztuje 125 zł.

Wiem wiem ale kupuję na pół więc wychodzi po 60 zł ;)

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rzucam tylko do góry :biggrin:

Najlepiej osobiste się rzuca na kwadracie ;] wcale nie trzeba używać gałki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na galce nie jest tak trudno. Ja np. nawet takim Howardem jest w stanie uzyskiwać lepsze statystyki niż w rzeczywistości - niewiele, ale jednak. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się, że poprawili grę online. Nie ma tych ogromnych lagów można spokojnie rozegrać spotkanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam drobny kłopot. Zacząłem grać w trybie Create a legend. Pierwszy mecz przyzwoicie, ładne statystyki,zwycięstwo. Natomiast w drugim spotkaniu nie wiem czemu strzałka, która podczas gry wskazywała mi kogo mam kryć w meczu zaczęła pokazywać inne kierunki. Było to dla mnie spore utrudnienie bo jestem rzucany między PG a SG i nie zawsze wiedziałem kogo akurat mam kryć. W opcjach nic nie ruszałem. Ktoś się spotkał z czymś takim i wie może jak wrócić do pierwotnej wersji tak, żeby ta niebieska strzałka znowu pokazywała przeciwnika, którego trzeba kryć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MC23 imo Twoja drużyna kryje strefą. Strzalka w prawo i daj Man on man i będzie normalnie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos cos doradzic do gry w karierze? co najlepiej na poczatku rozwijac itd? i czy jest mozliwosc spotkan towarzyskich przez neta ale nie ze znajomymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos cos doradzic do gry w karierze? co najlepiej na poczatku rozwijac itd? i czy jest mozliwosc spotkan towarzyskich przez neta ale nie ze znajomymi?

jeśli chodzi o gre no to wbijaj do ONLINE Quick match i grasz ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos cos doradzic do gry w karierze? co najlepiej na poczatku rozwijac itd?

Jak pozycja gracza? Jaki typ? Napisz coś więcej. Co chcesz by robił gracz, ciksał za 3, robił dunki, był tytanem obrony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracz SG (nawet nie wiem co to znaczy :biggrin: ) chce aby robil wsady i rzucal w miare za 2 pkt :biggrin: bo jak do tej pory to licho z tym :biggrin:

Edytowane przez starvin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracz SG (nawet nie wiem co to znaczy :biggrin: ) chce aby robil wsady i rzucal w miare za 2 pkt :biggrin: bo jak do tej pory to licho z tym :biggrin:

SG - Shooting Guard :P

A inne to

PG - Point Guard

SF - Small Forward

PF - Point Forward

C - Center :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracz SG (nawet nie wiem co to znaczy :biggrin: ) chce aby robil wsady i rzucal w miare za 2 pkt :biggrin: bo jak do tej pory to licho z tym :biggrin:

Pakuj w Dunk, vertical, shoot in traffic, mid range shooting.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PF - Point Forward

PF to POWER forward :-)

Swoją drogą się zastanawiam czy można na serio czerpać radochę z takiej gry nie wiedząc nawet co oznacza "SG".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie kolega mówi, POWER FORWARD (silny skrzydłowy).

Co do radochy z gry to nie wiedząc jaką rolę ma pełnić dana pozycja gracza mecze pewnie by wyglądały jak paraolimpiada gdzie centrami próbowali by za 3 rzucać albo robić crossovery PF'ami. Całkiem zabawnie by to wyglądało.

A co do ładowania w SG lepiej zamiast dunk najpierw wyfarmić layup. No i racja z mid shotami do tego warto 3pt. ball handling no i z obrony to jako pierwsze on ball defense. Z signature jak już będzie mid i 3pt w miare dobrze rozwinięte to polecam spot up shooter.

Edytowane przez TehLover

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś fajne slidersy ? :) Czy na domyślnych można śmiało grać? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grywa ktoś z Was w trybie My Career? Jeśli tak to z jakim najwyższym numerem draftu dostaliście się do drużyny? Rozumiem, że prócz dobrego meczu kwalifikacyjnego i rozmowy z menedżerami istotna jest również pozycja zawodnika i przydatność jej do drużyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×