Skocz do zawartości
pablos_83

NBA 2K13

Rekomendowane odpowiedzi

tak w prawdziwej koszykówce czasem się udaje

wszystko zależy od ułożenia zawodników, kto ma piłkę , kto chce przechwycić

nie ma żadnego magicznego przycisku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde kupilem gre zaraz po premierze i odlozylem , dzisiaj naszla mnie ochota zagrac ale ta gra dla amatorow nie jest . Strasznie ciezko sie gra online kolesie robia presing na mojej polowie ze podac nie moge odrazu przechwyt i odrazu mnie z niechecilo do grania :(

Wysyłane z mojego GT-P3110 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cwiczyc , cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc :) Rzymu odrazu niezbudowano :) gra ma generalnie dwie wady po pierwsze strasznie wciaga , po drugie jesli nie bedziesz w nia gral jakis tydzien czasu to zapomnisz jak sie gra :) ja tak mam przynajmniej :) przyklad top spin jak gram codziennie to zajebiscie gram ,a jak zrobie tydzien przerwy od gry , to trace kompletnie wyczucie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam DUŻY problem tylko i wyłącznie z 2k13...gra się nie ładuje, tzn. wrzucam do napędu, włączam, wchodzi na pierwszy ekran czyli ten przed wyświetleniem logo teamów, gdzie jest napisane "All NBA team rosters are accurate as of August 3rd,2012. itd" i na tym zwiecha, musze restartować konsolę. Jest jakiś sposób żeby grę uratować nie kasując moich danych, My Career itp? Przed majówką normalnie działało, wyłączyłem "delikatnie". Konsole odstawiłem do szafki, wracam z urlopu a tu takie jaja. Inne gry nie mają z tym problemu. Proszę o pomoc.

Edit: A i jeszcze jedna rzecz mogąca osobie znającej się na rzeczy przybliżyć rozwiązanie - na tej samej konsoli ale na innym koncie (tylko pod US PS Store) gra się ładuje i prosi o utworzenie nowego konta 2K.

Edytowane przez Koziou89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko sluchajcie jak moza na ps3 zrobic myplayer 99skill?;] na pc sie udalo a jest taka mozliwosc na ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pytania do trybu my career

jak zrobić żeby koleś z zespołu oddał rzut kiedy ma piłkę?

i dlaczego w meczu gwiazd kiedy dostaje najwięcej głosów w lidze i wybierany jestem do pierwszej piątki wchodzę z ławki i gram całe 6 minut (kwarta ustawiona na 8minut)???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

wie ktos o co chodzi w tym konkursie wsadow z DLC? robie wszystko jak nalezy jednak nie moge wykonac calej kombinacji klawiszy...

 

nieaktualne, ogarnałem :)

Edytowane przez kamill87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zagrac quick match offline zespołami o składach ktore nie uwqzgledniaja kontuzi?

Musisz w ustawieniach wybrać składy drużyn, gdzie zawodnicy nie mieli kontuzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie temat byl poruszany ale jestem zbyt leniwy zeby szukac wiec zapytam tu

o co chodzi z tymi rzutami z dystansu podczas meczu online? chodzi mi o quick match, bo jak gram ze znajomym private match to normalnie trafiam, a jak kogos wyszukam to jest jakas masakra! nie trafilem zadnego rzutu z dystansu mimo czystej pozycji i rzucania graczami pokroju Allena czy Jamesa :| 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gdzie się ustawia wyłączanie kontuzji ? nie chodzi mi o możlwiość kontuzji w trakcie meczu. Chodzi o to by była możliwość gry Westrbrookiem w OCT, albo Bryantem w Lakersach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszła dzis aktualizacja skladow, wszyscy zawodnicy sa dostepni, ale czy do cholery jasnej nie potrafia ogarnac tych serwerow? grałem 2 mecze 2 razy mnie rozlaczyło , idzie sie wkurwic... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradziłbym mi ktoś jak w tej grze najlepiej grać w obronie? Dopiero zaczynam przygodę z 2k13 i niezbyt wiem jak się za to zabrać. Strasznie sporo mi rzucają in the paint i sporo driveów wchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy też macie duże lagi grając online? Praktycznie bo graniu offline nie da się normalnie grać. Odnoszę wrażenie, że do rzutu zawodnik zbiera się około 1,5sec po moim wciśnięciu. Porażka na całej linii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mam kliknąć w ustawieniach by kumpel z którym gram po sieci nie widział którym zawodnikiem jestem bez piłki, tzn: jak wyprowadzam piłkę z autu to on widzi do kogo chce podać, a ja widzę komu on chce podać. Jak widzę mecze na YT z x-klocka to mają to powyłączane. Jakieś sugestie?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej kamerze gracie? Wzdłuż czy zza boiska? Ja na tej drugiej - przyzwyczajenia z Nba live 05 bodajże :) Wzdłuż boiska jakoś ciężko się połapać jak są ustawieni zawodnicy mimo że widok jest jednak ładniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam troche problem z grą w obronie, ma ktoś jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiele? Przecież w 2k13 sterowanie totalnie się zmieniło. Tak jak wprowadzenie tactical w Fifie 13.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się zmieniło w sterowaniu w obronie? Rzuty, dryblling ok, a w obronie? Coś konkretnego?

Edytowane przez QbxGamerHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu pisał wcześniej o lagach i niestety są. Jest duża różnica pomiędzy offline i online, wszystko działa tak jakby z sekundowym opóźnieniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×