Skocz do zawartości
ONE

Sleeping Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie doprowadziłeś do zgonu przy użyciu którejś broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabici byli na 100%

Nie pamiętam jedynie,żebym batonem kogoś zabijał.Ale jak już przejąłem wszystkie tereny,to chyba nie uda mi się go znaleźć :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja żadną łopatą nie biłem, a trofek wpadł sam w trakcie przechodzenia (tak samo jak trofek z bronią palną). Wydaje mi się, że rodzajów broni jest więcej niż jest to wymagane do trofka. Zabijanie cywilów również zalicza się przy powyższych trofkach.

Edit:

Wszystko kuźwa jest w poradniku autorstwa Patricko...chłopak się napracował, więc doceńcie to i zacznijcie korzystać z jego poradnika, to nie boli...

Luzuj bro - skoro juz wszystko jest w poradniku to moze zamknac temat? Ja osobiscie nie zgadzam sie z misjami podanymi w poradniku, jako najlepszy grind do punktow triady - slub/big smile lee wcale tak nie podbily mi licznika, gdyz juz wczesniej mialem je dosc wysoko zaliczone. Wiele misji ma "ukryte" bonusy o ktorych w poradniku nie bylo napisane - dlatego ludzie, ktorzy juz je zaliczyli, moga podpowiedziec innym, pomimo jego istnienia. Dobrym przykladem jest prosta i szybka misja "Niedokonczone sprawy" - wystarczy nie jechac prosto za kolesiem, mozna pojechac bokiem i juz mamy kilku wiecej do zastrzelenia/wysadzenia, lub, zamiast pakowac kolesia prosto do bagaznika, wystarczy sklepac mu ryj kilka razy i juz ponad 100pkt triady. Rewelacyjny bonus to misje Pani Chu - pelno pojazdow do rozwalenia, tak samo jak motorowek przy "Zaopany zywcem" - rozwalcie je wszystkie, nie uciekajcie, jak przyplywa policja i sami zobaczycie jaki grind.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam też tym którzy znają chociaż podstawy angielskiego stronkę ps3trophies.

Jest tam wszystko wyjaśnione dokładnie dla każdego trofea, do sporej części gier na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Luzuj bro - skoro juz wszystko jest w poradniku to moze zamknac temat? Ja osobiscie nie zgadzam sie z misjami podanymi w poradniku, jako najlepszy grind do punktow triady - slub/big smile lee wcale tak nie podbily mi licznika, gdyz juz wczesniej mialem je dosc wysoko zaliczone. Wiele misji ma "ukryte" bonusy o ktorych w poradniku nie bylo napisane - dlatego ludzie, ktorzy juz je zaliczyli, moga podpowiedziec innym, pomimo jego istnienia. Dobrym przykladem jest prosta i szybka misja "Niedokonczone sprawy" - wystarczy nie jechac prosto za kolesiem, mozna pojechac bokiem i juz mamy kilku wiecej do zastrzelenia/wysadzenia, lub, zamiast pakowac kolesia prosto do bagaznika, wystarczy sklepac mu ryj kilka razy i juz ponad 100pkt triady. Rewelacyjny bonus to misje Pani Chu - pelno pojazdow do rozwalenia, tak samo jak motorowek przy "Zaopany zywcem" - rozwalcie je wszystkie, nie uciekajcie, jak przyplywa policja i sami zobaczycie jaki grind.

A ja jako człowiek, który ukończył SD mogę tym bardziej napisać, że wszystko co potrzebne do wbicia platyny znajduje się w poradniku...Ty możesz się nie zgadzać, ale odpowiadanie w kółko na te same pytania, bo nie chce się nikomu przeczytać naprawdę dobrego poradnika? I nikt nikomu nie każe zamykać tematu, jak widzisz cały czas staram się pomóc jak potrafię...

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Edit

Jednak wpadło,ale dopiero jak naparzałem typa :square: ,wcześniej go łapałem i waliłem w tył głowy

Edytowane przez ExVitallin_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jako człowiek, który ukończył SD mogę tym bardziej napisać, że wszystko co potrzebne do wbicia platyny znajduje się w poradniku...Ty możesz się nie zgadzać, ale odpowiadanie w kółko na te same pytania, bo nie chce się nikomu przeczytać naprawdę dobrego poradnika? I nikt nikomu nie każe zamykać tematu, jak widzisz cały czas staram się pomóc jak potrafię...

Nikt nie neguje trafnosci poradnika i wielu, nie musi o tym pisac nie wiadomo ile razy, by doceniac wklad i czas poswiecony na jego stworzenie. Aczkolwiek, jesli na te same powtarzajace sie pytania, pojawiaja sie takze inne odpowiedzi/podpowiedzi - to znaczy, ze jak najbardziej temat nie zostal wyczerpany poradnikiem i nie trzeba co chwila do niego odsylac. SD takze ukonczylem, mialem problem z triada przez wlasna glupote (pewno dlatego, ze nie gralem z poradnikiem ;p ) i znam doskonale sytuacje, kiedy wszyscy radza powtarzac 2-3 misje, a punkty wcale nie leca, jak moza sie bylo spodziewac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradnik autorstwa Patricko to najlepszy jaki znalazłem do SD. A jeśli ktoś nie zaliczył broni to w przed ostatniej misji gdy zabijemy pewnego pana to dostajemy pewną broń której nigdzie indziej się nie da dostać ;) . Może to właśnie jej wam brakuje do zabić. Sprawdźcie to sami, nie będę więcej pisał bo nie chce spoilerować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy to możliwe że wydarzenie z dilerami zniknęło mi z mapki?

Wydawało mi się, że miałem jeszcze 3 na mapce, a po zrobieniu dwóch nie mam nic.

Brakuje mi jednego wydarzenia, a jestem niemal pewny, że wszystkie ukryte zrobiłem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie czy to możliwe że wydarzenie z dilerami zniknęło mi z mapki?

Wydawało mi się, że miałem jeszcze 3 na mapce, a po zrobieniu dwóch nie mam nic.

Brakuje mi jednego wydarzenia, a jestem niemal pewny, że wszystkie ukryte zrobiłem....

Dla pewności (bo już kilka razy mylono wydarzenia z przysługami) - jesteś pewny, że brakuje Ci wydarzenia (tzn. masz 27/28)?

Dilerzy potrafią zniknąć z mapy, gdy masz w trakcie inne zadanie z dilerem. Wszystko wraca do normy, po namierzeniu celu za pomocą monitoringu w domu. Jeśli nadal nie ma dilerów na mapie, to zapewne jednak brakuje Ci któregoś z ukrytych wydarzeń (jest ich 11: 4 pijaczków, 4 "bagażniki", 3 złodziei :P).

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla pewności (bo już kilka razy mylono wydarzenia z przysługami) - jesteś pewny, że brakuje Ci wydarzenia (tzn. masz 27/28)?

Dilerzy potrafią zniknąć z mapy, gdy masz w trakcie inne zadanie z dilerem. Wszystko wraca do normy, po namierzeniu celu za pomocą monitoringu w domu. Jeśli nadal nie ma dilerów na mapie, to zapewne jednak brakuje Ci któregoś z ukrytych wydarzeń (jest ich 11: 4 pijaczków, 4 "bagażniki", 3 złodziei :P).

Tak jestem pewien, że to wydarzenie. Sprawdzę zaraz monitoring, dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej sie z tym nie uporalem:/ Jedno trofeum tylko do platyny:P A co do walki kogutow to wygralem milion ani razu nie przegrywajac:D Wystarczy obstawic koguta ktory wiecej razy wygral (na dole jest napisane przy wyborze koguta) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej sie z tym nie uporalem:/ Jedno trofeum tylko do platyny:P A co do walki kogutow to wygralem milion ani razu nie przegrywajac:D Wystarczy obstawic koguta ktory wiecej razy wygral (na dole jest napisane przy wyborze koguta) :biggrin:

Miałeś szczęście, bo tak naprawdę nie ma żadnej metody na walki kogutów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dalej sie z tym nie uporalem:/ Jedno trofeum tylko do platyny:P

Na 99% brakuje Ci jednego shopliftera lub zlodzieja - jest tylko kilku wiec obskocz jeszcze raz te miejsca - tylko i wylacznie w dzien (i chyba jeszcze musi byc slonecznie) - mialem dokladnie to samo - 27/28 i wlosy rwalem. Pojechalem tam w srodku slonecznego dnia i event sie od razu uaktywnil. Dopiero potem na necie wyczytalem, ze ludzie nie zwracaja uwagi na pore dnia i maja problem.

EDIT: zle kliknalem - mialo byc do Dable ;p

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak to kolesie robią ale mają po 100k punktów w misjach. Mi się coś zepsuło, misje fabularne mam na mapie a grę ukończyłem teraz jadę fabułę jeszcze raz aż wbije 10 poziom triady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 99% brakuje Ci jednego shopliftera lub zlodzieja - jest tylko kilku wiec obskocz jeszcze raz te miejsca - tylko i wylacznie w dzien (i chyba jeszcze musi byc slonecznie) - mialem dokladnie to samo - 27/28 i wlosy rwalem. Pojechalem tam w srodku slonecznego dnia i event sie od razu uaktywnil. Dopiero potem na necie wyczytalem, ze ludzie nie zwracaja uwagi na pore dnia i maja problem.

Pare postow wyzej pisalem z czym mam problem:D Brakuje mi tylko 10lvl triady:D

Ja nie wiem jak to kolesie robią ale mają po 100k punktów w misjach. Mi się coś zepsuło, misje fabularne mam na mapie a grę ukończyłem teraz jadę fabułę jeszcze raz aż wbije 10 poziom triady.

Wyzej kolega pisal jak to zrobic w drugiej misji:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma informacje kiedy będzie dodatek Year of the Snake?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał być niby teraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w klubie Bam Bam jest ostatnia skrytka której mi brakuje ale drzwi do niej są zamknięte i nie bardzo wiem jak je otworzyć

jakiś bug? czy coś przegapiłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas którejś z końcowych misji, miałeś okazje przejścia przez te drzwi i zabrania statuetki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem ze znalezieniem wszystkich broni palnych zeby zabic przeciwników. W jakich misjach jest największe zróżnicowanie broni ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wszystkich sa. Wejdz w "siec spolecznosciowa" i zobacz z jakich broni juz strzelales. Podpowiem tylko ze jest jedna bron w bagazniku samochodu policyjnego na komisariacie, ta z reguly wszystkim brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wgl punkty triady nie wpadają . miałem misje wójek po zrobioną na 600 pk poprawiłem na 1000 i nie ruszyło sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wgl punkty triady nie wpadają . miałem misje wójek po zrobioną na 600 pk poprawiłem na 1000 i nie ruszyło sie.

za mało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

misje wójek po

To boli :(

We wszystkich sa. Wejdz w "siec spolecznosciowa" i zobacz z jakich broni juz strzelales. Podpowiem tylko ze jest jedna bron w bagazniku samochodu policyjnego na komisariacie, ta z reguly wszystkim brakuje.

Ta sama broń jest również do odebrania niektórym bandytom w szpitalu.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×