Skocz do zawartości
ONE

Sleeping Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Małe przejęzyczenie :) ale wiadomo o co chodzi, ja tylko 3 misji nie miałem na 3 gwiazdki zrobione, resztę musiałem zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

a czy arek mówił że trzeba??

Dzisiaj wpadła mi platyna w sd i będąc już pod koniec gdy został już tylko trofik z lvlem triady przeglądałem sb misja które by można powtórzyć. W pierwszych 2 albo 3 misjach gdy sprawdziłem ranking globalny ludzie mieli po ok. 150 tyś pkt. Myślałem że jakiś glitch więc włączyłem tą misje i szukałem i udało się. Znalazłem glitch w drugiej misji. Gdy gonimy minga i jesteśmy w momencie gdy bijemy się z jego pachołami ale NIE Z NIM. On stoi na górze. Zabijamy wszystkich gości i gdy zostaje tylko jeden gra karze nam go wrzucić do śmietnika żeby potem po nim wejść bo tam jest ming. Zamiast tego nawalamy gościa (musimy wcześniej ją kupić) kombinacją :square: , :square: , przytrzymaj :square: , :square: . Jest to uderzenie dwa razy z ręki potem z kolanka i gościu jest ogłuszony i wtedy dobijanie ogłuszonego. I za to właśnie dostajemy pkt. Musimy robić tylko to i ew. jakieś ciosy między tym żeby nie dostawać coraz mniej pkt. Za wszystkie inne ciosy nie dostajemy pkt tylko za tamten. Najprawdopodobniej twórcy zapomnieli o tym właśnie ciosie. Jeżeli nie chce wam się masterować misji to można i tak. Pewnie taki filmik z tym krąży gdzieś po sieci ale ja akurat znalazłem go sam. :)

PS: nie wziąłem tego w spoiler bo opisałem tylko kawałek drugiej misji, nie zdradziłem nikomu nic z fabuły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 2 trofea do zdobyća czyli 10 poziom triady i 100 % ukończyć gre ale nie wiem jak zrobić wyzwanie hazardzista wygrywam walki kogutów przegrywam tam na liczniku mam 866.000 HK wygram walke lub przegram liczba sie nie rusza czytałem poradnik ale o tym gówn..... pisze (pisze ale ja nic nie rozumie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 2 trofea do zdobyća czyli 10 poziom triady i 100 % ukończyć gre ale nie wiem jak zrobić wyzwanie hazardzista wygrywam walki kogutów przegrywam tam na liczniku mam 866.000 HK wygram walke lub przegram liczba sie nie rusza czytałem poradnik ale o tym gówn..... pisze (pisze ale ja nic nie rozumie)

Z przykrością muszę stwierdzić, iż bardziej łopatologicznie opisać to wyzwanie, niż zostało to opisane w poradniku się po prostu nie da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nie da sie:/ Robie jak radzicie ale w misji Wujek Po maks 500 punktow mi wbija:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo:/

Wychodzi na to, że nie masz skilla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Nie trzeba mieć większego skilla żeby nabić chociaż po 3 trójkąty w każdej misji. Jeśli aż tak Ci ciężko użyj glitcha ale na to potrzeba trochę czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trochę przesada te trofeum jest w miarę łatwe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego glitcha w drogiej misji?? Probowalem nic nie dalo, a nabijalem ze 30 min:/ Punkty tylko wchodza za ta kombinacje co powyzej, a i tak jest to maks 25 ptk. I po ukonczeniu dostalem troche ponad 300:/ W misji "Wujek Po" w trakcie misji pokazuje mi wszystkie trzy trojkaty, punktow leci mi pelno, te auto rozdupcam przez 10-15 min. Ale jak sie misja skonczy to pokazuje mi nie pelne 3 trojkaty i punktow troche ponad 400:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skonczylem gre i mialem pasek triady na 9,5. Reszte paska wbilem w ciagu nie wiem ilu ale powtorzylem te misje gdzie mialem duze roznice punktowe w stosunku do znajomych w rankingu, wpip expa dostalem w misji zakopany zywcem i wlasnie na tej misji wpadl mi 10 poziom triady. Ogolnie gra jest latwa i platyna rowniez tylko troche czasochlonna. Z kurczakami tez lecialem na chybil trafil i w ciagu pol godziny zaliczylem ponad milion chinskiej waluty. Praktycznie co druga walka wygrana a dwa razy wygralem nawet dwie walki. Jedyny problem to trofik za zabicie 10 roznymi broniami - mam 9 i za cholere nie moge tej jednej jeszcze gdzies podniesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakimi? Broniami palnymi czy bialymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest gdzieś dostępna lista zabójstw bronią białą? bo nie mam pojęcia jakiej broni jeszcze nie używałem,a trofeum mi nie wpada :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Banalne pytanie mam ;)

Padło tutaj kilka razy stwierdzenie o powtarzaniu misji (w celu zrobienia jak najlepszego wyniku) i teraz pytanie:

- czy jest gdzieś lista misji ? tak abym mógł wybrać konkretną misję i np. zrobić maksymalną liczbę punktów Triady.

Czy chodzi o zwykłe powtórzenie, gdy jesteśmy w trakcie misji i możemy powtarzać do woli gdy nam źle pójdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fish

Kitchen Knife

Cleaver

Tire Iron

Umbrella

Crowbar

Hand Grinder

Machette

Briefcase

Handbag

Menu (w trakcie gry) -> Sieć społecznościowa -> Misje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o taką listę jak jest z broniami palnymi.Strzeliłeś xxx razy,trafiłeś xxxx, zabiłeś xxxx

Ale do broni białych nie widzę nic takiego :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego glitcha w drogiej misji?? Probowalem nic nie dalo, a nabijalem ze 30 min:/ Punkty tylko wchodza za ta kombinacje co powyzej, a i tak jest to maks 25 ptk. I po ukonczeniu dostalem troche ponad 300:/ W misji "Wujek Po" w trakcie misji pokazuje mi wszystkie trzy trojkaty, punktow leci mi pelno, te auto rozdupcam przez 10-15 min. Ale jak sie misja skonczy to pokazuje mi nie pelne 3 trojkaty i punktow troche ponad 400:/

Cos robisz nie tak - ja w 2 misji mialem 1500 pkt i bynajmniej nie bawilem sie z kolesiem pol godziny. Nie wiem tez jak te auto "rozdupcasz" 10-15 min, jak po chwili i tak i tak sie zapala i wybucha - restart misji. Pamietaj - outfit +15% do triady i powtarzaj misje. Co do Uncle Po - walisz w auta, potem opona, potem znow auto i na koncu opona i wybuch - masa punktow, a auto tej kobity - jezdzij po miescie i taranuj a nie strzelaj - calkiem sporo pkyt tez wpada. Misja OIOM daje tez sporo do triady - headshoty, slow motion, wal w butle z tlenem itd itp. Spokojnie wbijesz - ja ukonczylem gre majac dopiero poczatek 9 levelu i dobicie do 10 zajelo mi jakies 2h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o taką listę jak jest z broniami palnymi.Strzeliłeś xxx razy,trafiłeś xxxx, zabiłeś xxxx

Ale do broni białych nie widzę nic takiego :/

Też miałem problem z bronią białą, zabijałem tylko przeciwników z triady i z drug bustów ich bronią białą i skończyłem z bodaj 8/10, może poszukaj cywili z torebką, siatką na zakupy i walizką/neseserem. Najpierw nadbij ich, podnieś broń i wykończ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabijałem już parasolką,walizką,torebką i nadal nie wpada

Nie wiem czy przypadkiem buga nie złapałem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakimi? Broniami palnymi czy bialymi?

chodzi o bron palna - mam 9 broni w statystykach mam bodajze 4 czy 5 rodzajow z ktorych nie zabilem nikogo jeszcze ale za cholere nie moge znalezc tych broni , powtarzam misje te w ktorych jest duzo strzelania i nic, jak wroce do domu to sprawdze ktore bronie mi brakuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o bron palna - mam 9 broni w statystykach mam bodajze 4 czy 5 rodzajow z ktorych nie zabilem nikogo jeszcze ale za cholere nie moge znalezc tych broni , powtarzam misje te w ktorych jest duzo strzelania i nic, jak wroce do domu to sprawdze ktore bronie mi brakuja

Wyciagnij shotguna z bagaznika policyjnego samochodu - wielu wlasnie na tym poleglo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

gdzie jest łopata na cmentarzu?

i czy zaliczy mi jak zabije ją cywila?

Ja żadną łopatą nie biłem, a trofek wpadł sam w trakcie przechodzenia (tak samo jak trofek z bronią palną). Wydaje mi się, że rodzajów broni jest więcej niż jest to wymagane do trofka. Zabijanie cywilów również zalicza się przy powyższych trofkach.

Edit:

Wszystko kuźwa jest w poradniku autorstwa Patricko...chłopak się napracował, więc doceńcie to i zacznijcie korzystać z jego poradnika, to nie boli...

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie: Łopata jest na cmentarzu.Bardzo mi to pomogło...

To trofeum musi być zbugowane :/

na 100% zabiłem już z

-Parasolki

-Walizki

-Torebki

-Ryby

-Tasak

-Nóż kuchenny

-Łom

-Szlifierka

-Maczeta

-Klucz do kół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×