Skocz do zawartości
SmaleC

FIFA 13

Rekomendowane odpowiedzi

owszem, ja też wykupuję Plusa i uważam że to świetna sprawa, jednak ludzie nie lubią jak coś MUSZĄ zrobić. I tak Sony na tym zyska, jednak pewien niesmak zostanie

ale przecież nikt nie MUSI kupować PS4 ;) skoro CHCE to wie na co się pisze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ! Gram dziś sezony, wszystko pięknie, nagle przeciwnik wyszedł , 3pkt moje. Gram kolejny mecz..BOOM! NIE MOGĘ ZROBIĆ ANI JEDNEJ SZTUCZKI TECHNICZNEJ (TRICKU)..NIE WIEM CO SIE STAŁO, WYŁĄCZAŁEM GRĘ, ZMIENIAŁEM USTAWIENIA Z L2 ( MYŚLAŁEM ŻE SIĘ ZEPSUŁO), NIC TO NIE DAŁO.MYŚLĘ SOBIE : TO WINA GAŁKI, JEDNAK ZAGRAŁEM WIRTUALNE KLUBY I GRAM NA GK TO GAŁEK UŻYWAM, ALE DZIAŁAJĄ, EKSTRA SIĘ BRONIŁO..I TAKI JEST MOJE PYTANIE: CZY MIAŁ TO KTOŚ Z WAS KIEDYKOLWIEK ?? PROSZE O POMOC ! Z GÓRY DZIĘKUJĘ :))

Przede wszystkim spróbuj zagrać innym padem, jeśli jest tak samo, to dalej kombinuj w ustawieniach gry.

Kiedyś miałem pada, który fakt, był nieźle wyciorany i miałem z nim przygody tego typu, że w grach było wszystko ok, lecz wchodząc w Menu XMB prawie żaden przycisk nie działał. Rozebrałem go, wyczyściłem folię, przyciski i potem było już ok.

Edytowane przez Cris__83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki :biggrin: okazało się, że miałem wciśnięte R2..pada rozkręciłem, R2 naprawiony i wszystko śmiga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dosyć pokaźny problem przez który chyba nerwicy się nabawię, a mianowicie w sezonach oczywiście online wygrywam z gościem i 89 min on wychodzi z meczu i brak jakichkolwiek pkt,tak jakby wyszedł w 5 minucie  i sytuacja się powtarza co mecz oczywiście kiedy wygrywam, normalnie ch... mnie strzela. Raz sam wyszedłem bo już na łeb dostawałem i oczywiście jak ja wyszedłem to mecz przegrany. Mam nadzieje że ktoś mi z Was pomoże bo nawet teraz konsoli nie odpalam, szkoda mi nerwów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dosyć pokaźny problem przez który chyba nerwicy się nabawię, a mianowicie w sezonach oczywiście online wygrywam z gościem i 89 min on wychodzi z meczu i brak jakichkolwiek pkt,tak jakby wyszedł w 5 minucie i sytuacja się powtarza co mecz oczywiście kiedy wygrywam, normalnie ch... mnie strzela. Raz sam wyszedłem bo już na łeb dostawałem i oczywiście jak ja wyszedłem to mecz przegrany. Mam nadzieje że ktoś mi z Was pomoże bo nawet teraz konsoli nie odpalam, szkoda mi nerwów.

Miałem dokładnie to samo, pisałem nawet o tym na forum ale większość mi nie wierzyła. Na około 15-20 ucieczek przeciwnika po 5 min. zawsze kończyło się meczem nierozegranym.

Mi pomogła zmiana routera, choć stary miałem dobrze skonfigurowany. Ciekawy jest jednak fakt, że we wcześniejszych odsłonach fify nie miałem tego problemu choć też miałem ten stary router.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami, rzadko tez zdaza mi sie, ze koles ucieka i mecz zostaje nieodbyty - musza miec chujki jakis sposob na to  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami, rzadko tez zdaza mi sie, ze koles ucieka i mecz zostaje nieodbyty - musza miec chujki jakis sposob na to   :)

Mam to samo! jak wychodzą przy moim prowadzeniu to mecz się nie odbył (chyba że robią to poprzez opuść mecz). Wygląda mi na to że po prostu wyłączają system...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące taktyki i ustawień zespołu jakich używacie. W Fifę gram w zasadzie tylko w sezonach online. Gram zespołami 5cio gwaizdkowymi Real, Bayern. Używam taktyki 4-3-3 ofensywna. Długo siedziałem w 5-6 lidze. Udało mi się jednak awansować do 2giej ligi. Dopadła mnie jakaś frustracja, zacząłem mieszać w taktyce i ustawieniach i spadłem 4 ligi w dół.

 

Używacie własnych taktyk? Czy są gdzieś dostępne taktyki/ustawienia, które można ściągnąć i wgrać u siebie. Wiem, że w Fife można "dzielić się" swoją taktyką i udostępniać ją innym. Które taktyki z domyślnych polecacie do gry ofensywnej a które najlepiej sprawdzają się przy bronieniu wyniku.

 

Podobne pytania co do ustawień własnej taktyki. Korzystacie z tego, zmieniacie coś czy nie ma to większego znaczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące taktyki i ustawień zespołu jakich używacie. W Fifę gram w zasadzie tylko w sezonach online. Gram zespołami 5cio gwaizdkowymi Real, Bayern. Używam taktyki 4-3-3 ofensywna. Długo siedziałem w 5-6 lidze. Udało mi się jednak awansować do 2giej ligi. Dopadła mnie jakaś frustracja, zacząłem mieszać w taktyce i ustawieniach i spadłem 4 ligi w dół.

 

Używacie własnych taktyk? Czy są gdzieś dostępne taktyki/ustawienia, które można ściągnąć i wgrać u siebie. Wiem, że w Fife można "dzielić się" swoją taktyką i udostępniać ją innym. Które taktyki z domyślnych polecacie do gry ofensywnej a które najlepiej sprawdzają się przy bronieniu wyniku.

 

Podobne pytania co do ustawień własnej taktyki. Korzystacie z tego, zmieniacie coś czy nie ma to większego znaczenia?

Takich pytań były tu dziesiątki i nie znalazłem ani jednej odpowiedzi:) Taktyki - wybierz sobie jedną i się jej naucz na pamięć i nie zmieniaj. Polecam YT i filmiki o customizowanych stałych fragmentach, to jest ciekawa rzecz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się kiedyś w taktyki i formacje, ale dałem sobie spokój bo jak konsola uzna że masz przegrać to żadna takyka nie pomoże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA wycofało online passy, kupując używke rozumiem że już normalnie śmigne online ? 

Teraz kiedy Ligii się skończyły EA daje jakieś swoje Tygodniowe zadania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem dzisiaj parę meczy Borussią i czy mi się tylko wydaje, czy Lewandowski w tej grze jest strasznie słabiutki..? Zero szybkości, żadnych dodatkowych umiejętności, a w pierwszej 11 Borussi takich zawodników jest 9 i zachowuje się na boisku jak tur.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już wpisywałem kod online z jakiejś gry ea sports to nie muszę potem znowu wpisywać w Fifie 13 prawda :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie znieśli online passów ostatnio, to byś musiał wpisać OP z FIFY 13 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu jak chce sprawdzić "historie meczów" na swoim profilu na stronie ea, jest tylko mój poziom i komunikat "historia meczów jest pusta"?

Coś ea ma zjebane na stronie, czy jak? spotkał się ktoś z czymś takim?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu jak chce sprawdzić "historie meczów" na swoim profilu na stronie ea, jest tylko mój poziom i komunikat "historia meczów jest pusta"?

Coś ea ma zjebane na stronie, czy jak? spotkał się ktoś z czymś takim?

Czasami się tak zdarza... Za jakiś czas wróci do normy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monaco ma już zaktualizowany skład teraz mają 4 gwiazdki ale chłopaki wymiatają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś konkretne tricki, których się warto nauczyć, bo wykorzystując je w meczach dają konkretną przewagę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami się tak zdarza... Za jakiś czas wróci do normy :)

Dzięki, bo juz myslałem, ze coś z moimi ustawieniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś konkretne tricki, których się warto nauczyć, bo wykorzystując je w meczach dają konkretną przewagę?

Nie ma. Obejrzyj sobie ostatnie finały FIWC i finaliści unikali trików, przynajmniej ja nie widziałem by tym elementem budowali przewagę. z moich obserwacji najlepiej sprawdza się umiejętnie operowanie L1 i kierunki czyli kiwka z piłką przy nodze, oraz analogiem do wypuszczania się na wolne pole. Triki są fajne ale jak przeciwnik zobaczy że je stosujesz to odpowiedni się ustawi w grze obronnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli do dryblingu L2 lub L2+R2, również samo L1 w odpowiednich momentach? Czy wypuścić piłkę można bezpośrednio przy odbiorze z góry? Czy tylko jak biegniesz? Wybacz te pytania, ale gram w tą fifę niecały tydzień, jeszcze nie ogarniam w 100% mechaniki gry ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli do dryblingu L2 lub L2+R2, również samo L1 w odpowiednich momentach? Czy wypuścić piłkę można bezpośrednio przy odbiorze z góry? Czy tylko jak biegniesz? Wybacz te pytania, ale gram w tą fifę niecały tydzień, jeszcze nie ogarniam w 100% mechaniki gry ;).

sa przydatne tricki ;) nie patrz na zadne FIWC czy inne glupoty bo tam graja PRO, a Ty bawisz sie tylko w internecie :) sam musisz wszystkiego sie nauczyc, nikt na forum nie da Ci recepty na wygrywanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja porada to szybki skład np Brazylia nie graj środkiem a tym bardziej nie drybluj na środku pomocy. Ja gram skrzydłami jak się da to uciekam ile się da do przodu jak nie ma miejsca to daje na odegranie. Pamiętaj jak cię nie dogonią to ci nie zabiorą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa przydatne tricki ;) nie patrz na zadne FIWC czy inne glupoty bo tam graja PRO, a Ty bawisz sie tylko w internecie :) sam musisz wszystkiego sie nauczyc, nikt na forum nie da Ci recepty na wygrywanie

piachu ale ty jestes superPRO! jak nam się kolega kebz zacznie w pierwszym tygodniu uczyc trików to będzie sie skupiał tylko na tym. A jak ma czerpać przyjemnosć to trzeba go poprowadzić za "kciuki" . Czyli wytłumaczyć co to jest momentum, jak się nie denerwowac gdy w 3 min strzeli bramke a kolo mu ucieknie, co to sa prawa Murphego w Fifie itd. Racja w 100% - sam się musi nauczyć i znaleźć swój złoty środek. Najlepiej jakby znalazł mentora na priv korespondencję, może się skusisz:)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no aż taki bot nie jestem. Pierwszą lige zaczynam, każdej mistrzostwo zdobyłem bez trudu raczej, zdarzały się przegrane, ale dość rzadko. Turniej się nawet udało wygrać o złotą paczkę.  A co to momentum, scripting i handicap dowiedziałem się w ten sam dzień kiedy kupiłem fifę czytając forum :D. Chciałem się po prostu dowiedzieć, czy są jakieś tricki których warto się było nauczyć, wszystkich i tak nie zamierzałem się uczyć :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×