Skocz do zawartości
saintgb1972

Watch_Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedz to gościom z ubi którzy w 2012 roku skupili się na grafice która wyżarła nam gałki oczne. Oczywiście że grafika nie jest ważna ale jest jedną z najważniejszych składowych, Ubi tez o tym wiedziało serwując nam głupoty w 2012 roku. Temat już jest nudny, gra już jest nudna, wypuszczają jakieś trailery nie wiedząc sami z jakiej to wersji czy pc czy ps4 niech to w końcu już wypuszczają i spadają. Ci panowie się już całkowicie pogubili w tej produkcji aż strach pomyśleć jak to by wyszło w listopadzie tak jak to było zakładane.

Tylko, ze gameplay z 2012 r nie zachwycał tylko i wyłącznie grafiką. Przejrzyj na oczy w końcu... Jeżeli tylko grafika przyciągnęła Cię do tej gry to nie wiem co dalej tutaj robisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze gameplay z 2012 r nie zachwycał tylko i wyłącznie grafiką. Przejrzyj na oczy w końcu... Jeżeli tylko grafika przyciągnęła Cię do tej gry to nie wiem co dalej tutaj robisz.

Nie muszę przeglądać na oczy to raczej wam sie wszystko pomieszało zamiast atakować ubi za wciskanie kitu to napadacie na ludzi którym nie podobają się takie praktyki jak okłamywanie graczy. O grafice nie warto już pisać. Gdyby ona nie miała takiego znaczenia  to po co w 2012 roku pokazywali te głupoty. Ale nie piszmy o tym bo to już nudne jest. Niech to wypuszczają i tak jak mówiłem spadają nie lubię po prostu być oszukiwany i tyle.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starsi gracze już dawno odpuścili te internetowe przepychanki nt. grafiki. Gra będzie zajebista i tyle się dla mnie liczy. Wszystko co chciałem wiedzieć - już wiem. Reszty dowiem się ogrywając W_D.

PS. Nie, grafika nie jest najważniejsza.

Tak, jestem starszym graczem. 

Nie, grafika nie jest najwazniejsza. Tak, jestem starszym graczem. Jesli gra bedzie wygladala jak ta z 2012 wtedy chetnie pozbede sie 250zl. Nie kupie WD w takiej oprawie jaka pokazali teraz, bo czuje sie oszukany tym co pokazano 2 lata temu a tym co ma trafic na polki sklepowe. I nie interesuje mnie sama rozgrywka bo w tej chwli o zasady i nie dupczenie graczy nawet bez odrobiny nawilżacza, a to probuja zrobic. Chyba ze ktos lubi, to prosze bardzo .. ;)

Edytowane przez czacha79
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie liczy się grafika równie mocno jak tło fabularne. Graficzny gniot, choćby nie wiem jakby był miodny to mnie nie rusza. Dlatego liczę na to, że WD będzie nie tylko fabularnie dobre ale i graficznie. Jeżeli będzie inaczej - nie kupię tej gry. Poza tym wstrzymuję się z preorderem bo same UBI zawsze prowadzi kłamliwy marketing robiąc przy swoich produkcjach dużo szumu i pięknych teaserów a w efekcie końcowym gracz dostaje grę dobrą ale nie tak jak to hucznie przedstawiano. Wystarczy spojrzeć na FarCry 3 gdzie identycznie jak z WD początkowo pokazywano piękną oprawę a finalnie dostaliśmy grę bardzo ładną ale różniącą się poziomem grafiki od tego co mówiono, że dostaniemy. Ot Francuziki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up to czacha

Zatem odrazu cie uspokoje , ze kasa zostanie w portfelu bo gra nie bedzie wygladala jak to co bylo pokazane na E3 2012.

Oczywiscie masz prawo czuc sie oszukanym I w ramach jakiegos dziwnego buntu nie zagrasz w te produkce. Ja czuje sie oszukiwany codziennie widzac w telewizji reklame do zeberek , ktore po jej zastosowaniu sa piekne I wygladaj smakowicie a zeczywistosc jest zupelnie inna pomimo to kupuje te przyprawe bo najzwyczajniej mi smakuje.

 

@up to miloslupsk

Sprecyzuj co znaczy "graficzny gniot"  stawiam dolary przeciw orzechom , ze W_D bedzie graficznie wygladalo dobrze dla niektorych nawet bardzo dobrze , ale znajda sie tez tacy co powiedza , ze gra graficznie jest kiepska bo na lisciu sa 4 zylki zamiast 6 a kropla wody uderzajac w kaluze zrobila tylko 5 fal a nie 8.

Lubisz piekne gry sciagnij sobie Resogun , lub kup Infamous Second Son ktory graficznie jest piekny ale fabule ma na poziomie misia Koralgola.

 

Przekonamy sie juz niebawem czy gra trzyma poziom I czy bylo warto wydac na nia 250 zlotych polskich.

Edytowane przez saintgb1972
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mają być nowe gameplay'e, screeny, wywiady itd czy ktoś już coś gdzieś znalazł? Ostatnia szansa żeby ubisoft przekonało jednak do zakupu tej gry nadchodzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest poniedziałek wielkanocny. Wszyscy się pewnie leją ;) Ja kupuję tą grę na PC (ps3 sprzedałem). Mam JESZCZE pozytywne nastawienie do tej produkcji. zobaczymy jak z tymi z gameplay'ami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Oczywiscie masz prawo czuc sie oszukanym I w ramach jakiegos dziwnego buntu

Jaki dziwny bunt? Chyba raczej naturalny bunt a dziwni to raczej mogą być ludzie którzy zostając ordynarnie okłamani mówią że nic się nie stało. Tak to jest dziwne lubić być okłamywanym może jakiś fetysz to jest ale to nie zazdroszczę bo niema czego. Tu widzę dalej jest pomylenie kogo należy atakować za te chamskie praktyki. Zamiast ubisoftowi to dostaje się ludziom którzy nienawidzą być oszukiwani. I nikt tu nie mówi że nie zagra po prostu weźmie używkę i tyle. Tak swoją drogą świetny mają marketing ubi. Najpierw chciałem im dac 250 zł za to co zobaczyłem w 2012 po czym ubi  przekonało mnie do tego żeby pod żadnym pozorem nie brać tego ze sklepu brawo ubi tak trzymać  :thumbsup: choć mnie już nic nie zdziwi skoro zblazowani ludzie płacą za demo MGS. Oczywiście nikomu nie bronię wydawać swoich pieniędzy pragnie się tylko pokazać że jeśli będzie się kupowało byle co to towar będzie się otrzymywało coraz gorszy co już widać jak na dłoni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej. Słyszeliście o czymś takim jak "pre-alpha nie pokrywa się z finalną jakością gry"? ;) W tym czasie grafa może być brzydsza lub ładniejsza naturalny proces developingu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej. Słyszeliście o czymś takim jak "pre-alpha nie pokrywa się z finalną jakością gry"? ;) W tym czasie grafa może być brzydsza lub ładniejsza naturalny proces developingu...

No jasne niech gra wygląda coraz gorzej a my bez żadnego narzekania płaćmy te 250 zł. Jest gorzej więc się należy im  :thumbsup: Tak zapytam gdzie tu logika? 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej. Słyszeliście o czymś takim jak "pre-alpha nie pokrywa się z finalną jakością gry"? ;) W tym czasie grafa może być brzydsza lub ładniejsza naturalny proces developingu...

w wersjach alpha oraz pre-alpha grafika zwykle jest raczej gorsza .. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykle nie znaczy zawsze. ;) Z czego co pamiętam to taki bf3 też miał gorszą grafę i nikt psów nie wieszał... Ja patrzę na gameplay to wszystko (i ew. światło).

 

Podczas produkcji mogło się okazać, że ich silnik jest zbyt zasobożerny/ nie potrafią zoptymalizować i musieli pogorszyć grafę, gdyż nikt by tego nie odpalił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mają być nowe gameplay'e, screeny, wywiady itd czy ktoś już coś gdzieś znalazł? Ostatnia szansa żeby ubisoft przekonało jednak do zakupu tej gry nadchodzi!

 

Masz moze jakis link popierajacy te informacje ? Bo pierwsze slysze o jakims gameplayu dzis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bansai :

Mają być gamepleye. Ponoć mija embargo na materiały dziś czy jutro. Oby mechanika i fabuła były bardzo dobre bo jeśli jeszcze coś z tego zawiedzie to już się chyba załamię. Ciekawe jak to na ps3 wygląda bo skoro tego nie pokazali do teraz to należy się chyba tylko bać. 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bansai :

Mają być gamepleye. Ponoć mija embargo na materiały dziś czy jutro. Oby mechanika i fabuła były bardzo dobre bo jeśli jeszcze coś z tego zawiedzie to już się chyba załamię. Ciekawe jak to na ps3 wygląda bo skoro tego nie pokazali do teraz to należy się chyba tylko bać. 

Był 1 trailer na z ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Embargo nie ma, a nowych materiałów brak:/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Materiały będą od jutra na kanale playstation all access, koło 18:00 powinien być nowy gameplay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×