Skocz do zawartości
saintgb1972

Watch_Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej śmiechowe jest to że Second son zaczął się prezentować tak świetnie jak to miał robić watch dogs, a WD im bliżej premiery tym słabiej

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej śmiechowe jest to że Second son zaczął się prezentować tak świetnie jak to miał robić watch dogs, a WD im bliżej premiery tym słabiej

 

Jeżeli chodzi o Sucker Punch, to byłem o nich i nowego Infamousa akurat spokojny po dwóch ostatnich częściach, które były jednymi z moich ulubionych gier na PS3.

 

Co do Watch Dogs to dobrze, że nie składałem preordera. Jeżeli to faktycznie ma tak wyglądać jak na gifach, to nawet tego nie kupię. Jedyne sandboxy, które moge brać w ciemno, to chyba tylko te od Rockstar, albo Sucker Punch. To co teraz pokazało Ubi, będzie się za nimi ciągnęło dosyć długo. Chyba, że to mimo wszystko jest jednak wersja na PS3 (chociaż nie wiem na co licze, skoro potwierdzili, że na PS4), bo ten żółty samochód wygląda jak wyjęty z NFS: Underground. Po nadmuchanym baloniku tak samo jak większość widzę, że im dalej tym gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy sikają po kostkach z radości albo ze złości.... od kiedy to firmy tworzące gry mówią zawsze prawdę... pokazują faktyczny gameplay w trailerach i nie robią nas w "balona" na DLC.

Wcześniej pokazali nam Vertical Slice jak z Colonial Marines a teraz widzimy faktyczną grę... nie zakładam, że gra będzie kiepska. Grafika to nie wszystko, jest też mechanika gry, AI, płynność...

 

Zamiast iskier w rozwalonym aucie wywala płyn z chłodnicy, (jeśli przyjrzeć się trailerowi to widać tam masę drobnych detali związanych z fizyką np: dymu) zamiast XXX przechodniów mamy X. Nie ma to większego znaczenia jeśli gra będzie dobrze skonstruowana.


 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie dzisiaj miał być Watch_Dogs Q&A live Twitch stream ale jak tylko się zaczął ubi zostało zbombardowane pytaniami o grafikę. Starając się unikać tematu, tylko jeszcze bardziej rozwścieczyli fanów aż ostatecznie ściągnęli cały stream z kanału. 

 

Ubi samo ten cały hejt jaki panuje w sieci na siebie ściągnęli. Najpierw pokazali koncept a potem samochód dla mas.Tyle, że gry to nie auta i ludzie się trochę zdenerwowali. Nie pierwszy i nie ostatni raz ale mają za swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro są pewni swojego produktu tak jak rzekomo jest UBI to niech nas nie karmi jakimiś piedołami i unika odpowiedzi tylko robi się tak jak guerrilla z killzonem. Powinni wypuścić trailer z rozgrywki na ps4 w pełnej jakości o wadze 2gb bez żadnej kompresji i pokazać jak sytuacja wygląda naprawdę, a tak unikają odpowiedzi i jeszcze bardziej podsycają atmosferę.

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak gracze to specyficzna grupa ludzi ,nie liczy sie dla nich nowe IP nie liczy sie dla nich to czy gra bedzie "miodna" , nie licza sie dla nich mozliwosci i potencjal gry. Liczy sie tylko jedna jedyna rzecz GRAFIKA cala reszta jest tylko zbednym dodatkiem 

Nagle cala rzesza graczy czuje sie oszukana i wydymana przez Ubi , ktos tu wspominal ze nawet nie pamieta kiedy ostatnio jakas firma w tak jawny sposob wydymala klientow . Nagle wszyscy zapomnieli o slynnym on-line w GTA V kto gral od dnia premiery tegoz trybu ten wie o czym pisze.

Nikt jeszcze nie mial okazji zobaczyc gry na wlasne oczy a juz wiadomo , ze gra ssie i ogolnie jest be.

Przypominam , ze ten tytul jeszcze sie nie ukazal , nikt nie bedzie stal nad Wami z pistoletem i nie bedzie kazal kupowac W_D 

Nie chce tu bronic Ubi i gry ale jak mozna ocenic cokolwiek po skompresowanym krotkim filmiku. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos chyba nie zrozumial kontekstu calej tej afery.

 

 

Wiekszosci nie chodzi o to ze grafika jest zla, bo nie jest, chodzi o to ze ubisoft bezczelnie i z premedytacja oszukal graczy mowiac ze to co widzielismy na E3 2012 to byl live gameplay.

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tą gra wygląda ładnie.Na pewno nie jest to poziom z e3 2012 ale wciąż next genowo.

Niezbyt next-genowo. Ja pod pojęciem next-gen (chodzi o grafikę) rozumiem fakt, że to nie będzie poziom detali PC WYSOKI. Taką grafikę już widzieliśmy w wielu grach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak gracze to specyficzna grupa ludzi ,nie liczy sie dla nich nowe IP nie liczy sie dla nich to czy gra bedzie "miodna" , nie licza sie dla nich mozliwosci i potencjal gry. Liczy sie tylko jedna jedyna rzecz GRAFIKA cala reszta jest tylko zbednym dodatkiem 

Nagle cala rzesza graczy czuje sie oszukana i wydymana przez Ubi , ktos tu wspominal ze nawet nie pamieta kiedy ostatnio jakas firma w tak jawny sposob wydymala klientow . Nagle wszyscy zapomnieli o slynnym on-line w GTA V kto gral od dnia premiery tegoz trybu ten wie o czym pisze.

Nikt jeszcze nie mial okazji zobaczyc gry na wlasne oczy a juz wiadomo , ze gra ssie i ogolnie jest be.

Przypominam , ze ten tytul jeszcze sie nie ukazal , nikt nie bedzie stal nad Wami z pistoletem i nie bedzie kazal kupowac W_D 

Nie chce tu bronic Ubi i gry ale jak mozna ocenic cokolwiek po skompresowanym krotkim filmiku. 

 

Wybacz, ale chyba nie  do konca zrozumiales ton niektorych wypowiedzi.

 

Podsumuje to co dzialo sie na ostanich stronach:

  • Rozgrywka, nowe IP, grywalnosc czy miodnosc - to wszystko ma oczywiscie kluczowe znaczenie i watpie aby ludzie z tym polemizowali.
  • Grafika sie liczy jako jeden z elementow gry jako calosci - tak samo jak liczy sie udzwiekowienie, muzyka i voice acting. To jak wysoko stoi grafika w ocenie gry zalezy od indywidualnych preferencji graczy (W mojej opinii jest wazna ale nie najwazniejsza - przyklady: Thomas was alone - sorry tu  nie mozna mowic o jakkolwiek zaawansowanej grafice ale sposob narracji powoduje ze gra jako calosc jest dobra, Papo&Yo - graficznie nie powala ale jednak wykreowany surrealistyczny swiat potrafi zachwycic)
  • Marketing - to jest slowo klucz - dobry polega na tym ze mozna tak przedstawic produkt iz sprzedawca bedzie mogl sprzedac gowno w zlotym papierku a klient bedzie czul sie usatysfakcjonowany taka transakcja.
  • Wiele firm wydawalo zwiastuny, nakrecalo atmosfere a potem finalny produkt odstawal od tego co obiecywano - takie mamy czasy i trzeba miec na to gruba skore.
  • To nie tyczy sie tylko graczy - kazda grupa ludzi jesli podsycisz jej oczekiwania a potem stan faktyczny bedzie roznil sie od obiecanego moze poczuc sie oszukana.

 

 

Fakty:

  • Wczesne prezentacje byly bardzo bogate graficznie i mowilo sie o nowatorskiej rozgrywce.
  • Gra miala wyjsc na premiere PS4 i zostala opozniona
  • Materialy w sieci zdaja sie sugerowac iz to co prezentowane bylo wczesniej odstaje od tego co ma znalezc sie w produkcie jesli chodzi o grafike (patrz ostani punkt listy powyzej)

Majac na uwadze powyzsze - ludzie maja prawo czuc sie rozczarowani.

Nikt kto chce byc traktowany powaznie nie oceni teraz calej gry, co najwyzej moze wyglosic opinie o roznicach widocznych golym okiem.

UBI postawilo sobie bardzo wysoko poprzeczke wczesniejszymi prezentacjami i powinno byc swiadome tego ze to powoduje wygorowane oczekiwania.

UBI nie komentuje, nie wrzucilo nawet 10 minut faktycznego gameplay zeby rozwiac watpliwosci i zamknac pole do spekulacji. To oczywiscie bedzie rodzic ich jeszcze wiecej.

 

Jak pisalem wczesniej - owszem gra pod wzgledem rozgrywki moze byc ciekawa, moze miec grywalnosc/miodnosc na wysokim poziomie - ale mimo to ludzie zapamietaja iz to co prezentowane bylo wczesniej a to co jest faktycznie rozni sie znacznie i ze ich oczekiwania zwyczajnie nie zostaly spelnione.

 

Czy jako gracze mamy od samego poczatku zupelnie na chlodno podchodzic do kazdego tytulu i zakladac ze kazdy chce nam wcisnac marketingowy bullshit i ze gry beda prezentowac sie duzo gorzej nizli to pokazuja zwiastuny i prezentacje na roznych targach? Moze to bezpieczne podejscie ale tutaj moze firmy powinny nie stawiac oczekiwan az tak wysoko bo to zwyczajnie i tak finalnie odbije sie na nich i sprzedazy produktu. A niestety dzis mamy takie czasy ze wyniki maja byc osiagniete w pierwszym tygodniu, miesiacu, kwartale sprzedazy bo pozniej gra owszem moze sie sprzedawac ale to wlasnie poczatkowy okres definiuje sukcess lub porazke.

 

milego weekendu.

Edytowane przez MagEllan
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta sprawa smierdzi mi jak jedzenie z McDonalds's. Na zdjeciach i filmach hamburgery frytasy itd wyglądaja obłędnie, a gdy już usiądziemy do naszego szanownego jedzonka to wtedy lepiej nic nie mówić. Z Watch Dogs będzie podobnie, hejtują ludzie i się nie dziwie, ale i tak gra się sprzeda. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja jest prościutka dla ubisoftu. Jeśli chcą zamknąć wszystkim jadaczki to niech wypuszczą demo na ps4 i po kłopocie. Ciekawe czy to zrobią. Jestem pewny ze niema żadnych szans. Cieszy mnie to że ludzie jednak nie są ciemnotą i nie dają sobie wciskać tego marketingowego gó...Ktos tu dał przykład z thomas was alone no i dobrze niech jest ten przykład więc tak pokazali nam gameplay jak będzie wyglądać i grafika i w rzeczy samej dostaliśmy własnie taką grę twórcy nikogo nie okłamali i dlatego nikt nie sypie na thomas was alone jest to świetna gra gdzie dostaliśmy to co nam pokazali przed wypuszczeniem gry. A Watch_dogs to już inna para kaloszy pokazali coś co niema przełożenia na rzeczywistość. Bardzo ale cieszy to że ludzie nie pozostawiają suchej nitki na nich. A i jeszcze jedno dla wszystkich dla których grafika niema znaczenia to jest zawsze prosta odpowiedz: skoro niema znaczenia to po co wymyślają coraz to mocniejsze sprzęty przecież mogliśmy dalej grać na nesie bo to była świetna konsola i wydać na nim Watch_dogsa w 8 bitach.Co nie pasuje? No nie dziwię się jak się zagrało w tak piękne gry z otwartym światem jakie się ukazują np na ps3 .  Po to są mocniejsze sprzęty aby grafika była coraz lepsza. Ktoś kto temu zaprzecza jest po prostu hipokrytą. Dlaczego nikt niema problemów do Sucker punch i ich infamous? Bo za wczesnych trailerach pokazali nam to co będzie w finalnym produkcie a nawet jak będzie trochę słabiej to nikt nie będzie miał do nich pretensji bo zachowali się fair i nie wciskali renderów wypalających oczy jak to miało miejsce w przypadku Watch_dogs. Sytuacja jest prosta skoro ta gra to taki gigant graficzny jak to mówi ubisoft to demo na ps4 i każdy sobie porówna. Co strach ich obleciał? Nie dziwię się bo tez bym chodził jak na szpilkach jeśli bym takiej manipulacji dokonał. Internet wrze a oni nie chcą nam zamknąć jadaczek to ci zuchy.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie zrobione podczas normalnej rozgrywki, nowy build !!!

 

small_1557460975.png

 

 

UWIERZCIE !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

201403070956060.jpg

 

Ciekawe czy zdjęcie jest mocno podrasowane, a może to wersja konsolowa tak mocno odstaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wersja z PC z tego co czytałem...ale wiecie PC odpala 4k więc to może być nawet na kompie z nasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że beka itp., ale ktoś może czytać i rzeczywiście uwierzy że gadacie o grafikach koncepcyjnych jak o gameplayu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kupa... Po co w ogóle pokazali taki shit ? Niby nextgen a grafa jak z SR3 na PS3... Teraz można już olać ciepłym moczem W_D, ale strasznie martwię się o The Division... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kupa... Po co w ogóle pokazali taki shit ? Niby nextgen a grafa jak z SR3 na PS3... Teraz można już olać ciepłym moczem W_D, ale strasznie martwię się o The Division... :sad:

Wiesz jeśli gameplay był zaprezentowany z ps3 to to bardzo dobrze wygląda a jeśli z ps4 a wszędzie piszą że to z tej wersji to jest to zwykła potwarz dla ludzi którzy mają ps4. Ja to biorę jako używka na ps3 ale gdybym miał ps4 to był się wkurr.. niesamowicie. Po prostu chamstwo ubisoftu wskoczyło na nowy jeszcze nie odkryty poziom. Gra dla której mieliśmy niby kupować ps4 tjaaaaa.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam PS4 i W_D był jednym z powodów jej zakupu na premierę...Gameplay z E3 wytarmosił mi mosznę niesamowicie, ale to co teraz pokazali jakościowo nadaję się na PS3, ba - GTA V wygląda o niebo lepiej... Śmiech na sali - jak tak ma wyglądać nextgen za 2k to ja podziękuję... od dnia premiery PS4 karmią nas jakimiś śmiesznymi indykami, a teraz nawet tytuł AAA zawodzi na całej linii :/ (dodam od razu, że jest to moje zdanie, gdyż nie po to przesiadłem się na nową generację, żeby cofać się ponownie do poprzedniej) Śmiem twierdzić, że W_D z E3, a ten pokazany w tym tygodniu to dwie różne gry ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z ostatecznym osądem wstrzymam się do pierwszego oficjalnego gameplayu, który zawita do sieci i jasno powie "tak, tak wyglądam na PS4". Chciałbym, aby ta gra była udana, bo napaliłem się nieco na ten koncept rozgrywki i byłoby mi niezwykle smutno, gdyby wyszła z tego bryndza  :pardon:  Poza tym MGSa i I:SS przejdę do tego czasu, a nie chcę, aby konsola się kurzyła. Coś ciekawego oprócz W_D jest w planach wydawniczych na najbliższe miesiące? Oprócz Indyków...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jeśli gameplay był zaprezentowany z ps3 to to bardzo dobrze wygląda a jeśli z ps4 a wszędzie piszą że to z tej wersji to jest to zwykła potwarz dla ludzi którzy mają ps4. Ja to biorę jako używka na ps3 ale gdybym miał ps4 to był się wkurr.. niesamowicie. Po prostu chamstwo ubisoftu wskoczyło na nowy jeszcze nie odkryty poziom. Gra dla której mieliśmy niby kupować ps4 tjaaaaa.

 

To byl gameplay z PS4, zostalo to juz potwierdzone przez dziennikarzy od ktorych ten material "wyciekl"

 

edit: Nawet polski dziennikarz to potwierdzil:

 

http://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=13152300 post numer 25

 

Gral w siedzibie ubi na identycznej wersji tego samego dnia.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×