Skocz do zawartości
saintgb1972

Watch_Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest to jakość ze sławnego trailera, ale nie ma też tragedii:) Gra moze być całkiem sympatyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nieźle. Oby tylko nie wiało nudą podczas rozgrywki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super kolejny wycięty element gry wrzucony na telefon. Czemu nie mogę tego mieć po prostu w grze. Nie marzę o niczym innym tylko brendzlować się telefonem podczas grania.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i moim zdaniem gra wygląda ładnie. Szczęka nie opadła, ale pomyje wylewane w ostatnim czasie okazały się przesadzone. Do pełni szczęścia brakuje już tylko porządnej i dojrzałej fabuły, a wówczas będę się bawił zapewne lepiej niż przy Infamous,które było cudnie piękne i grywalne ale płytkie niczym kałuża pod trzepakiem. Pozdrawiam wszystkich.

Edytowane przez DamianGrecky
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak ostatnio nieprzychylnie się pisało o tej grze, dla mnie to nie wygląda aż tak źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie tak. Widać ikonkę kwadratu, aby wykonać pewne czynności gdy postać np. przeskakuje przez most. Zgadzałoby się to z dzisiejszym newsem pokazującym klawiszologię.

Edytowane przez KoRnick90
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie tak. Widać ikonkę kwadratu, aby wykonać pewne czynności gdy postać np. przeskakuje przez most. Zgadzałoby się to z dzisiejszym newsem pokazującym klawiszologię.

Nie jest to takie oczywiste.

W AC4 na PC po podpięciu chociażby pada od XBOX'a obrazki klawiszy się zmieniają odpowiedniki przycisków na padzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest z każdą grą praktycznie na PC, ponieważ Windows ma zaimplementowany sterownik do pada od X360. Pad od PS4 podłączony do PC ma cyferki, jak zwykły chiński pad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest z każdą grą praktycznie na PC, ponieważ Windows ma zaimplementowany sterownik do pada od X360. Pad od PS4 podłączony do PC ma cyferki, jak zwykły chiński pad.

Dlatego używa się DS3tool i ma się xboxowe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale chodziło mi o hipotezy jakoby  :triangle:  :square:  :circle:  :x: pojawiały się automatycznie po podłączeniu DS4 pod pecetową wersje Watch Dogs :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to zaciekawił mnie ten multiplayer. Wiadomo coś czy będzie on "wspólny" dla PC i PS4 (czyt. mogę grać z kumplami, którzy W_D mają na blaszaka?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem sobie materiał Angry Joe, w którym robi wywiad z kimś tam z Ubi.

Pomiędzy wywiadem były kawałki gameplayu, ale nie wiem czy jakieś świeże czy nie bo nie śledzę informacji.

Jednak jeśli miałbym na tym bazować, to wygląda to średnio wg mnie. Zapewniali, że to wersja PS4, a kurde wyglądało jakby PS3 spokojnie to pociągnęło. Chyba, że to te sławne urywki z dupiatą grafiką? Strasznie mnie jeszcze odstraszyła fizyka samochodów, zachowują się jak cegły na kółkach.

No nie wiem, na pewno nie jest gra na "day one".

Skoro to tak teraz wygląda to wolę nie myśleć jakby to wyglądało, gdyby wydali na starcie konsoli.

Osobiście sobie poczekam aż stanieje ostro, ale będę śledził opinie graczy po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a ja już mam wyjebkę na to jak miało wyglądać i jak będzie wyglądać, i tak ogram "na cebulę" :D

Kumpel zrobił preorder ale żona go zmusiła żeby wziął wtedy urlop więc odbieram za niego grę z Empiku i mam 2 tygodnie na ogranie zanim wróci :D

W zamian pożyczam mu na wyjazd PS Vita. Dla mnie dobry deal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już wcześniej i.... wyglada zajebiscie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×