Skocz do zawartości
saintgb1972

Watch_Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

 

First of all, he clarified the difference between the PS4 version and the PC version of the game:

The only differences are the FX mentioned in the NVIDIA video & resolution.

http://www.dualshockers.com/2014/04/28/watch_dogs-director-talks-difference-between-ps4-and-pc-free-roaming-weather-and-more/

 

Nie ma to jak kupić kompa za 7tys i cieszyć się dwoma efektami graficznymi.

 

 

Wszyscy doskonale  wiemy że świadomość techniczna amatorów blaszek jest delikatnie mówiąc niepełnosprytna, w końcu świadomie dają się dymać producentom sprzętu i łykają tony bullshitu wydawców wciskających im jak to o nich dbają:> ale dzisiejszy przypadek zakrawa o chorobę psychiczną

Cóż nadeszła nowa generacje a bidule jak na razie w 80% gier nie mogą nawet zagrać, więc watchdogs jako jedna z nielicznych  jest od początku na  uwadze ( choć tu też pudło bo to tak naprawdę niechlujna crossgenowa muliplatformówka). Do rzeczy, Jakiś czas temu na niemieckim blacharskim  portalu pojawił się niskiej jakości film podpisany "exkluziwe- video z watchdogs" w którym prezentowano część technologi obecnych w grze. Naturalnie ruch zakompleksionych ,z trudem uzasadniających sobie wyrzucenie pieniędzy w błoto przyjął że są to technologie dla pc .  Naturalnie jak to u współczesnych graczy na forach zrobiło sie pitolenie o niczym i rozum do widzenia Co większe oszołomstwo uważające się oczywiście za technicznych ekspertów (od złodziejstwa na zatoczce), już poczęło wmawiać sobie  "ps4 stopiłaby sie próbując to renderować". Pewnie przewidujecie jak to się skończyło.....  Oczywiście okazało się że to tak naprawę wersja na ps4:>  ale LOL jest jeszcze większy.

Wiadomo ze rasa zwycięsców  herbu "mocny pc" w piwnicy mamy za wygraną nie da  i przynajmniej część dalej wmawia sobie że na pewno dostaną wersje "specjalnie dla nich" Cóż w ostatnich dniach i te mrzonki trzasły jak geforce wyrzucony przez okno.

Widząc ból dupy nvidia wypościła video z wersji pc , prezentująca się dokładnie tak jak wersja ps4, a z wielkich zapowiedzi zostało tylko : dodatkowy efekt brudnego ekranu i oraz dodatkowy typ wygładzania krawędzi który z pewnością przydałby się na biednych monitorach ale który zwyczajnie trzeba wyłączyć  żeby "dało sie grać"  wink.png albowiem jest kosmicznie zasobożerny.

Ale przecież każdy słyszał o 3 letnim pececie  gotowym na next gen i jak to mogą pograć w Battlefield obniżając na low więc z watch dogs tez dadzą rade:>

 Cóż jak sie okazuje  pecetowe wideo z watchdogs zrzucone było z  Intel Core i7-3930K and a GeForce Titan,  czyli konfiguracje za powiedzmy 7tys. Cóż wymagania watchdogs  okazały się prawdziwe . Już wyobrażam sobie desperatów z i3 i5 i innymi laptopowymi cpu próbującymi wmówić na internetach że "DA SIĘ GRAĆ( w 15fps) "

Mało wam ? pecetowcom nie , chcieliby przecież mieć  dwie gry next gen z kilkunastu dostępnych;) Niektórzy  dalej szukają wybuchu :> ale co im sie dziwić >wydać 4x tyle tyle kasy i na 2 x lepszych  specyfikacje i dostać jak zwykle ochłap . Na twiterze zobaczyłem coś takiego; jakiś pecetowy wojownik o aparycji dziecka z pierwszym komputerem na komunie  z nuta bólu tyłka, pyta   naczelnego watchdogs:

tw.jpg

"Różnicy nie ma przełącz sobie rozdzielczość " ( na wyższa będzie  problem bo bieda z 2Gb ram )  ROTFL  Tommy napisze nam raport co musiał sobie obciąć na swoim cudnym rydwanie za 5 tys  2GB ram na karcie i jak bardzo w porównaniu do ps4 będzie to wykastrowane :> Nie mogę się doczekaćbiggrin.png a już tym bardziej watchdogs 2 .....

http://restinpc.blogspot.com/2014/04/mulitlol-myslaes-ze-komputer-za-5-tys.html

 

pc master race :laugh:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi, bo przeczytałem i nie zrozumiałem nic. Autor został w dzieciństwie wykorzystany seksualnie przez PC? Tekst tak ubogi zarówno gramatycznie, jak i merytorycznie, że szok. 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za linkowanie do rest in pc powinien byc ban, to jest tak jakbym w dziale informacyjnym jako swoje zrodlo przytaczal FAKT lub PUDELEK.

 

Nie kompromituj sie ONE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię ten blog, lekkie, przesmiewcze teksty, jak pojawi się jakiś interesujący tekst, to na pewno go wrzuce. Zapewne po premierze WD kolejna porcja beki. Różnice między pc master race za 7tys, a konsola za 1800zl. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale zdajesz sobie sprawe z tego ze ten blog to taki jeden wielki troll ktory ma na celu trzepanie kasy na frajerach z obu grup ? I z PCowcow ktorzy ida tam z bolem dupy i z konsolowej rasy panow ktora wchodzi tam mu przyklaskiwac za ten stek bzdur ktory wypisuje. Chcesz to sobie czytaj, ba, zycze ci milej zabawy i kupe smiechu, ale nie wrzucaj tu wypocin z tego kurviszcza ktore nie wnosza kompletnie nic wartosciowego do tematu.

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZdkIoQf.png

 

60fps? Pomyłka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60fps? Pomyłka?

 

Akcja marketingowa raczej, jesli zrodlem jest Sony a nie Ubi to bym to pod marketing podpial :)

pozyjemy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Imo najlepiej by było 900p około i do tego 30 fps :biggrin: + dużo efektów i byłbym zadowolony. Te rozdziałki i fpsy do gier Single Player są bez sensu. 
Szczerze? ja rozumiem że, to jakiś standard na next-genach ale jeśli PS4/X1 do końca tak sobie nie radzą z tym to, mogli by nie robić tego kosztem efektów :/

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tej grafie co pokazali w późniejszym czasie 60 klatek i 1080p powinno być standardem,ale to co widzieliśmy na E3 w zeszłym roku (marketingowy bull-shit),gra by ledwo co by wyciągnęła 30 klatek

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mamy jakieś developera, który pracuje przy PS4. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mamy jakieś developera, który pracuje przy PS4. ;)

Pół forum mamy takich ;)

Reszta to ekonomiści, spece od PR i projektanci podzespołów do konsol. 

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up I jestem jeszcze ja...kawaii potato :)

 

Kawaii_Potato.jpg

 

A wracając do tematu.

 

Gry exlusywne pokazują ze da sie zrobić 1080p i 30fps, a nawet ponad to

 

 

Przy tej grafie co pokazali w późniejszym czasie 60 klatek i 1080p powinno być standardem,ale to co widzieliśmy na E3 w zeszłym roku (marketingowy bull-shit),gra by ledwo co by wyciągnęła 30 klatek

 

 

Imo najlepiej by było 900p około i do tego 30 fps :biggrin: + dużo efektów i byłbym zadowolony. Te rozdziałki i fpsy do gier Single Player są bez sensu. 
Szczerze? ja rozumiem że, to jakiś standard na next-genach ale jeśli PS4/X1 do końca tak sobie nie radzą z tym to, mogli by nie robić tego kosztem efektów :/

 

No to tak. Ex'y da się zrobić w 1080p i 60 klatkach...ba, nawet jakby chcieli to by mogli zrobić lepiej. Wszystko dlatego że są to gry na jedną konsolę i nie trzeba się martwić o to czy równie dobrze gra będzie chodziła na drugiej. No i nie trzeba się zastanawiać czy zbytnie zaniżenie jakości jednej z wersji, nie odbije się potem na stosunkach z którymś gigantem. Zawsze lepiej wydać coś na obie konsole niż na jedną ponieważ jest z tego więcej kasy.

 

Dziwicie się że mówili 1080p i 60fps'ów ? No bo ja się nie dziwię...nastała moda gdzie ludzie non stop krzyczą że tego chcą. A skoro chcą to trzeba im dać to w becie alfy dema jednego poziomu, pokazać i niech łykają preordery jak pelikany a my zrobimy potem swoje i powiemy "no przykro nam ale musieliśmy coś poświęcić żeby ratować tak piękny świat i jego możliwości". Poza tym gry na Ps3 nie czesały pełnej mocy konsoli od samego początku, były brzydkie i szczegółowością nie grzeszyły w porównaniu do takiego TLoU,GTAV albo TR'a...dajcie im czas. Zrobią swoją pierwszą grę które nie będzie się różnić prawie niczym od gier z Ps3 a ich kolejna gra będzie już prawdopodobnie na wymaganym przez was poziomie.

 

I to nie tak że konsole sobie nie radzą z jakimiś rozdziałkami albo coś...to twórcy sobie nie radzą z optymalizacją gier pod dany sprzęt. No i jeżeli trafimy na multiplatformę to muszą brać pod uwagę dwie lub więcej platform. A nie może być wielkich różnic w grach bo np: nikt wtedy nie kupi wersji na Ps4 skoro na XO wygląda i działa to lepiej. 

 

U mnie WD trafiło na listę gier do ogrania ale bez napinki. Chciałem ograć na PC ale brakuje mi 2GB ramu żeby odpalić grę wg. canyourunit.com, na Ps3 nie chcę tego ogrywać ponieważ mam zasadę że nie ogrywam cross genów na niższej platformie ( no chyba że nie ma żadnej różnicy między nimi w działaniu to wtedy tak ). Więc poczekam sobie aż będzie taniej na Ps4 albo ewentualnie kumpel podzieli się na steamie za pomocą FS.

 

A wam wszystkim radzę poczekać...tak najlepiej z 2 tygodnie po premierze. Będziecie mieli tyle materiałów, tyle porównań i recenzji że będziecie mogli sami podjąć decyzję czy warto i czy ta gra biega tak jak zapewniali twórcy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info od ubisoft, WD na PS4 w 1080p i 60fps, najładniejsza konsolowa wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna wiadomość. Liczbę na jakiś większy gameplay przed premierą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze czy przed premiera można sie spodziewać pierwszych ocen i recenzji ? Czy dopiero po.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zazwyczaj embargo na recenzje gier mijają 2 dni lub 1 dzień przed dniem premiery. 

Ja poczekam na recenzje portali, opinie graczy oraz na spadek ceny  :)

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze czy przed premiera można sie spodziewać pierwszych ocen i recenzji ? Czy dopiero po.

 

...a musisz mieć grę na premierę choćby nie wiem co? ;) 

Chyba warto poczekać.

 

Zazwyczaj embargo na recenzje gier mijają 2 dni lub 1 dzień przed dniem premiery. 

Ja poczekam na recenzje portali, opinie graczy oraz na spadek ceny  :)

Dodaj do tego jeszcze streaming graczy ;) to jest chyba najlepsze i nie przekłamane źródło informacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a musisz mieć grę na premierę choćby nie wiem co? ;)

Chyba warto poczekać.

 

Dodaj do tego jeszcze streaming graczy ;) to jest chyba najlepsze i nie przekłamane źródło informacji. 

 

Tak musze miec gre na premiere :D

 

Jestem spokojny o jakosc produgcji od Ubi , nie interesuja mnie "strimy" czy tez opinie branzowych pism , mialem te przyjemnosc ogladac WD w akcji "na zywo" i to co widzialem przekonalo mnie do zakupu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe podejście. Powodzenia w takim razie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Embargo jest chyba do dnia premiery więc musisz czekać. Czasy gdzie recki itp itd były przed premierą już dawno minęły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×