Skocz do zawartości
saintgb1972

Watch_Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Ubisoft to juz sie chyba sam gubi w tym wszystkim.

 

@zyga

 


GTA V looked better LOL
 
wtf THAT LOOKS AWFUL.
 
holy shit this looks bad compared to 2012 e3. garbage
 
I cant even put in words HOW MUCH different this looks. Its crazy... not even close to what they showed us several times. Looks like last gen to me, even for next gen consoles (ps4 n x1) this seems to be pretty low on the graphic settings. And like other people posted... this music is terrible.
 
Watch Dogs, I am disappoint. 
 

 

 

To jedne z pierwszych komentarzy :)
 
 
Osobiscie uwazam ze troche przesadzaja bo sama panorama wyglada apetycznie, podobnie jak woda oraz odbicia, jednak ten zoom na przechodniow oraz klujacy w oczy aliasing smierdzi past-genem.
Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bansai może i przesadzają ale ci ludzie mają do tego pełne prawo po tym wszystkim nawet do przesadzonych reakcji. Jak pisał Malakay po co pokazywali nie istniejącą grę w 2012 roku. A to że ludzie teraz nie dają im spokoju to tylko dobrze świadczy o tych ludziach wszak nikt nielubi obłudy i kłamstwa. Reakcja negatywna na watch dogs jest całkowicie normalna. Niestety cała mechanika gry i gameplay poszedł przez ten skandal na drugi plan. No ale skoro ubi wolało nam zamydlić oczy w 2012 roku grafiką to chyba z gameplayem też nie może być tak dobrze bo jeśli by było to by się skupili na tym aspekcie a nie na grafice wypalającej gałki oczne. To tylko potwierdza tezę że grafika ma cholerne znaczenie(ale nie najważniejsze ale mega wielkie) Mi ich tam nie żal wręcz trzymam kciuki aby się to bardzo słabo sprzedało(o co będzie niestety ciężko) ale tylko słabą sprzedażą można wpłynąć na tych kłamców aby już nigdy w życiu nie wypuszczali czegoś czego w rzeczywistości niema. Bardzo mnie to cieszy że stali się zakładnikami tej prezentacji z 2012.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gafie niektórzy sami nie wiedzą czego chcą bo pierwotnie jak ten filmik widniał jako wersja PC to piali z zachwytu, a jak się okazało że to ps4 to zaczęło się marudzenie że słabo (oczywiście nie wszyscy) według mnie to wygląda bardzo dobrze i nie wydaje mi się żeby był jakiś wielki downgrade, po prostu na tych filmikach są zupełnie inne warunki oświetleniowo-atmosferyczne niż na e3 2012, a jak wiadomo oświetlenie może drastycznie zmienić postrzeganie sceny, ja jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy fragment filmiku,pokazuje zmienne warunki atmosferyczne jak i grę świateł :

http://www.youtube.com/watch?v=WsCt8Yf2emo

Dobra beka, rycerzyki blachy najpierw piszą postu, ze mega to wygląda, bo wersja z pc. Później się okazuje, ze to jednak z PS4. Haha, pięknie się sami strollowali.

Mnie ta gra w ogóle nie grzeje, a taki inFamous wygląda znacznie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak naciskam play na filmiku, wyskakuje mi info "Ten film zawiera treść od partnera Ubisoft, który zablokował go na mocy praw autorskich"  - WTF ?  :shok:

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oznacza to, że filmik usunięto. Prawdopodobnie "niekontrolowany" wyciek poprzez ten kanał YT. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak naciskam play na filmiku, wyskakuje mi info "Ten film zawiera treść od partnera Ubisoft, który zablokował go na mocy praw autorskich"  - WTF ?  :shok:

 

Specjalnie dla Ciebie gucio, yt nie gryzie. -- >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla Ciebie gucio, yt nie gryzie. -- >

 

Spoko, już sam znalazłem. Chciałem tylko zakomunikować niedziałający link i kolejne cyrki z Ubi... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pre-orde cance... eee tak właściwie to złożyłem niedawno ;p
Ubi powinien dostać po tyłku, bez dwóch zdań. Ale właśnie teraz się to dzieje :) Może wyciągną wnioski. 

A GAF wariuje jak zawsze. 
Grę jednak zamówiłem bo, po pierwsze, pomysł jest ciekawy a po drugie z chęcią przygarnę sandboxa à la GTA na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie za post pod postem, ale warto to przeczytać:
http://www.edge-online.com/features/without-far-cry-2-there-would-be-no-watch-dogs-ubisoft-on-systemic-game-design-and-player-expression/

Jestem naprawdę ciekawy tej gry, mniejsza o grafikę - mechanizmy wyglądają naprawdę intrygująco!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho

 

LsBqPSJ.jpg

 

Mechy w Watch Dogs? Nie powiem, intryguje mnie ten pomysł i nawet bym nie pomyślał, że ta gra może polecieć w tak "nierealistyczne" Science Fiction. Mnie się osobiście podoba. Mechów nigdy za mało. Chociaż z drugiej strony może to być jakiś element jedynie Multi i to ku tej opcji bym się skłaniał. 

Edytowane przez DamianGrecky
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze miecze samurajskie i cycki niech dadzą.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym co się działo na przełomie lat w Assasynach (historia teraźniejsza) to wcale bym się nie zdziwił jak w WD na końcu inwazja obcych będzie. Albo w ogóle się okaże, że to kolejny matrix.

 

A cycki akurat mają być.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewam sie ostrego wysypu 9 i 10 dla WD, Ubisoft wlasnie sypnal tabletami dziennikarzom ktorzy byli na evencie Watch Dogs.

 

http://www.dualshockers.com/2014/04/15/ubisoft-gives-journalists-free-nexus-7-tablet-at-watch_dogs-event/

 

 

Takze mala prosba, jak juz zacznie sie wysyp recenzji, nie dajmy sie zwariowac. Milo ze niektorzy zdecydowali sie nie przyjac lub dac na aukcje charytatywna swoj egzemplarz, jest jeszcze jakas nadzieja dla pseudo-dziennikarstwa ktore zajmuje sie branza gier wideo, jednak te przypadki mozna policzyc na palcach jednej reki.

Edytowane przez Bansai
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej nic nowego, jedyna nowość taka, ze mowi sie o takich "podarunkach" publicznie. Ubi mogło sie lepiej ukryć z tymi Nexusami chyba, ze zapłacono im wczesniej :))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej sobie recenzje odpuścić w takim razie i polegać na tym co znajomi i ludzie z forum powiedzą.

Tylko dlaczego tablety .. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo za pomocą tableta wykorzystujemy jakieś dodatkowe funkcję w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I gdzie są ci starsi gracze którzy to zawsze mówią że grafika nie jest najważniejsza? Jak na razie przez tyle stron wszyscy boją się o grafikę a nie o fabułę czy techniczne wykonanie samego produktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starsi gracze już dawno odpuścili te internetowe przepychanki nt. grafiki. Gra będzie zajebista i tyle się dla mnie liczy. Wszystko co chciałem wiedzieć - już wiem. Reszty dowiem się ogrywając W_D.

PS. Nie, grafika nie jest najważniejsza.

Tak, jestem starszym graczem. 

Edytowane przez ezils
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie martwi troche brak jakichkolwiek gameplayow z tej gry jesli juz jestesmy przy innych rzeczach niz grafika. Jedyne co dostajemy to pokaz srodowiska na miesiac przed premiera. Nawet na PAX 2014 ktore mialy miejsce tydzien temu nie dali dema WD do pogrania, gdzie w przypadku takiego Far Cry 3 miales na PAXie demko dla otwartej publiki do pogrania 5 miesiecy przed premiera gry.

 

Gra jesli bedzie tym na co sie zapowiada w materialach promocyjnych, to moze i bedzie zajebista, ba, licze na to, jednak troche mnie martwi ta cisza w eterze po tym jak gra zaliczyla solidna obsuwe. Chce zobaczyc live gameplay spoza kontrolowanego srodowiska Ubi, a nie jakies krajobrazy czy kubki suwajace sie po wietrze na trailerach.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra będzie Zajebista dopiero jak wyjdzie finalna wersja.. Juz dawno przestałem się tasować trailerami, renderami, zapowiedziami twórców jaka to ich gra nie będzie... Dadzą ludziom parę screenów do sieci, krótki gameplay i watacha ludzi juz wali tekstami Must Have, Gra roku...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, nikt nie mowi o tasowaniu sie. Wiem, ze screeny sa ostro podrasowane, ale mnie bardziej interesuje sama tematyka gry i gameplay. Z ta zajebistoscia to tylko domysły. Zobaczymy po premierze, wiadomo.

Bansai - mysle, ze jeszcze Ubi nadrobi "zaległości", ale po czesci masz racje. Chociaz patrząc na wszystkie dostępne materiały, pokazali juz i tak duzo. Moze to lepiej, ze troszke wyluzowali bo pokażą za duzo i wkurza ludzi :)

Z tym demem na PAX to dziwna akcja, powinien byc grywalny fragment kodu. Hmmm

Edytowane przez ezils

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

PS. Nie, grafika nie jest najważniejsza.

 

Powiedz to gościom z ubi którzy w 2012 roku skupili się na grafice która wyżarła nam gałki oczne. Oczywiście że grafika nie jest ważna ale jest jedną z najważniejszych składowych, Ubi tez o tym wiedziało serwując nam głupoty w 2012 roku. Temat już jest nudny, gra już jest nudna, wypuszczają jakieś trailery nie wiedząc sami z jakiej to wersji czy pc czy ps4 niech to w końcu już wypuszczają i spadają. Ci panowie się już całkowicie pogubili w tej produkcji aż strach pomyśleć jak to by wyszło w listopadzie tak jak to było zakładane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I gdzie są ci starsi gracze którzy to zawsze mówią że grafika nie jest najważniejsza? Jak na razie przez tyle stron wszyscy boją się o grafikę a nie o fabułę czy techniczne wykonanie samego produktu.

właśnie z tego powodu, że są starsi, to ich tu nie ma.. bo gdyby tylko tacy się wypowiadali to temat byłby pewnie o połowę krótszy i główny wątek nie dotyczyłby płaczu nad grafiką
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×