Skocz do zawartości
saintgb1972

Watch_Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

No calkiem niezla :) a teraz pora wracac do oczekiwania jak gra zaprezentuje sie w "praniu" po tych 5 latach w produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

VainGleefulIberianmole.gif

 

 

 

ThankfulSecondHammerheadbird.gif

 

 

Plus wrażenia gościa, który streamował grę na twitchu:

 

- Couldn't show you much more, especially online, but when you think about WD online, closest thing will be Dark/Demon Souls, understand this as you will + few other online modes that remind me of GTA5/GTA4.

- Game is amazing, one of the games that actually justify next-gen consoles, especially it's weather and lightning systems.

- Game is locked 30FPS by the way, it's just effect of 2 heavy encrypted VPNs that destroyed my upload speed, I saw some people complaining about "low framerate". Game is as smooth as AC4 on PS4 if anyone played that.

Edytowane przez emtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ten koleś z ostatniego gifa, przyjął dwa strzały z shotguna na klatę czy źle patrzę :biggrin:

 

@down: Faktycznie są trzy strzały - na kompie to dopiero jest widoczne. Na Srajfonie animacja leci jak pokaz slajdów...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten koleś z ostatniego gifa, przyjął dwa strzały z shotguna na klatę czy źle patrzę :biggrin:

źle patrzysz, strzały są trzy ale tylko jeden trafiony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym ostatnim to niezle drewnem wieje.

 

Jestes tak uprzedzoeny do tej produkcji , ze czegoby nie pokazali to bedzie dla Ciebie "wialo drewnem"

Moja rada , nie kupuj , od nikogo nie pozyczaj , przejdz obok tej produkcji abys nie zszargal sobie nerwow :D

 

Zaden stream nie oddaje tego co widac "na zywo"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przyjrzyjcie sie lepiej na ostatnie 2 uderzenia palka teleskopowa :biggrin:

 

@saint

 

Ja sobie nerwow niczym nie zszargam, to tylko gra, w dodatku jedna z wielu gier ktora zapowiadala sie ponadprzecietnie a wyjdzie jak zawsze, czyli co najwyzej dobry tytul na jakies 20 godzin. W WD na pewno zagram, ale kupic nie kupie, nie bede ich nagradzal za takie podejscie do potencjalnego klienta.

 

Jakosc streamu nie ma nic do rzeczy, nie oceniam tutaj grafiki, byloby to glupota na gifach o malej rozdzielczosci, chodzilo mi o animacje, widac jak na dloni ze animacja "takedown'u" to drewno skoro zwloki upadaja, nagle magicznie teleportuja sie do gory po czym Aiden nadupcza powietrze 2 razy. Pomijam juz motyw w ktorym gosc dostaje point blank strzal ze strzelby szturmowej i dalej stoi.

 

 

Edit: O, ale ten motyw mi sie podoba:

 

ComposedMeanHagfish.gif?resize=605%2C332

 

Zawsze brakowalo mi takiego ujecia kamery w GTA, Sleeping Dogs czy Mafii.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo 900p robi całkiem niezłe wrażenie, szczególnie sceny w deszczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puste drogi..

 

 

Mozna napisac ze pojechales klasykiem z przed premiery GTA V  :) UWAGA PISOWNIA OGYGINALNA "za malo pszechodniuf"

 

To co moi mili warto bylo odmawiac preordery ? :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dalej nie widzę tu tłumów zachwyconych ludzi. Naliczyłem raptem dwóch. :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@saintgb1972 Ja właśnie sfapowałem na tych gifach i robię pre na kolekcjonerkę ;) Czekam na gameplay...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szczerze? Wygląda to biednie jak na next gena... nie ujmuję ubi, ale tworzenie gier na 6 platform to epic fail... heh Pomyślcie jak ta gra wyglądała te 6 miechów temu kiedy miała mieć właściwą premierę xDDDDD

 

 

Naprawdę tak długi developing gry, a wygląda ona bardzo, bardzo średnio :/ Dodatkowo nie chodzi nawet w FHD... '

 

 

Gra w tłoczni, a takie glitche...

 image.gif

 

 

GTAV

20131609095327.jpg

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Starth wbijasz pan na forum po polnocy zadajesz pan sobie wiele trudu aby wkleic dowod na to , ze gra ma glitcha , ktory wystapil w jakims marnej jakosci giffie , prownujesz do GTA V , ktore takze po premierze mialo mase bledow pytanie po co? 

Chyba jestesmy na tym etapie , ze ci ktorzy zlozyli preorder odmowili go po tym jak dowiedzieli sie ze gra bedzie w 900p , a reszta ktora chciala kupic to kupi bez wzgledu na to jak bardzo pan i panu podobni beda probowali do zakupu zniechecic.

 

Rozumiem , ze mozna oceniac gre i wyrobic sobie opinie na jej temat na podstawie marnej jakosci filmikow jak pan Piernik , jesli siegne pamiecia wstecz to bylo juz kilka tytulow i byly tez narzekania na te tytuly wlasnie na podstawie jakiegos marnego "jutubowego" filmiku nagrywanego telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem , ze mozna oceniac gre i wyrobic sobie opinie na jej temat na podstawie marnej jakosci filmikow jak pan Piernik , jesli siegne pamiecia wstecz to bylo juz kilka tytulow i byly tez narzekania na te tytuly wlasnie na podstawie jakiegos marnego "jutubowego" filmiku nagrywanego telefonem.

A po czym innym mamy ją oceniać? Do premiery zostało raptem 10 dni i dalej wydawca nie był łaskawy na udostępnienie jakiegokolwiek gameplayu z konsoli, prócz tych paru "przecieków" i gifów które latają po sieci. Jedyne co na chwilę obecną im wyszło, to ciekawa i pomysłowa reklamówka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakladam ze to promo event - zebym wiedzial w  ktorym centrum robia to w  Kopenhadze to bym sie przejechal na wlasne oczy zobaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja pierdziele xD ta rączka trzymająca kierownicę i to jak ona się rusza xD hue hue hue hue 

Motyw z takim widokiem bardzo fajny ale wg. mnie wygląda to śmiesznie ;D 

 

Jako że mamy 10 a niektórzy tylko 4-7 dni do premiery to może zrobimy tak samo jak z tematem Ps+ ?.

Zamkniemy profilaktycznie do premiery i wtedy dopiero otworzymy żeby ludzie odpoczęli od tego wszystkiego ? :)

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dla niektórych premiera zaczyna się wcześniej :) i nie mówie tutaj o pirackich wersjach które są zgrane z wyniesionego w skarpecie BR'a...po prostu serwisy dostają gry wcześniej zazwyczaj.

Więc jedni mają święta na kilka dni wcześniej :) no i są też preordery które dochodzą wcześniej...sam miałem NNK na kilka dni przed premierą więc wiem :)

 

Co za tym idzie jak preorder się trafi dobry to ma się przed premierą, jak się pracuje w serwisie growym to ma się przed premierą i jak ma się znajomego w serwisie growym to ma się przed premierą.

Dla tych 3 grup ludzi, premiera WD za mniej więcej 4-7 dni :)

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×