Skocz do zawartości
saintgb1972

Watch_Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Centralnie sie pogubilem w tej tabelce, tyle tego gowna jest. Ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo, "kupie" sobie na PCta z kazdym DLC :)

 

 

sakosusz dobrze to ujal, powinni skupic sie na next-genach a nie rozdrabniac sie na wszystko co istnieje, dziwi mnie ze na Vite i 3DSa nie ma jeszcze zapowiedzianej wersji.

Powinni i pewnie wkrótce to zrobią, ale póki co baza użytkowników PS4/XONE jest zbyt mała w porównaniu do PS3/X360, żeby olali tych ostatnich. A DLC to nic nowego i każda produkcja je posiada - gra bez DLC to jak dziewica w gimnazjum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Spokojnie ja tego nie pisałem z pianą na pysku choć to mogło tak wybrzmieć. Raczej z dzikim uśmieszkiem i politowaniem dla tej śmiesznej firmy. 

 

Dlatego dalem emoty - jak i to o zdrowiu pisalem pol-zartem pol-serio. :)

 

 

Chodzi tylko o to że dla mnie to dziwne bronić tej produkcji gdzie jak byk nas okłamali. Mnie się zawsze wydawało że kłamstwo należy piętnować, tępić, wypalać.

 

 

Zgodze ze klamstwo trzeba pietnowac i o tym pisalem (klamliwy marketing). Co do samej produkcji podtrzymuje swoje zdanie oceni sie ja jak wyjdzie. 

 

Co do osob ktore nie kupia... z tego co widzialem czytalem - UBI bardzo skupia sie na wynikach 1tygodnia, 1miesiaca.... wystarczy nie brac na premiere jesli ktos do tej produkcji nie jest przekonany poczekac na spadki cen. 

 

 

milego dnia

pozdrawiam

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

sakosusz dobrze to ujal, powinni skupic sie na next-genach a nie rozdrabniac sie na wszystko co istnieje, dziwi mnie ze na Vite i 3DSa nie ma jeszcze zapowiedzianej wersji.

I wyszedłby tak "grywalnych" i "zoptymalizowany" gniot jak Borderlands 2 na PSVita :D Do tego płacz, dlaczego średnio 18 FPS a nie stałe 20 :D

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh to jest właśnie ta nowa generacja... tak narzekali, że na ps3 im mocy brakuje a tu co? też im brakuje?  

 

ja wiem jedno- złotówki na tą grę nie wydam a co najwyżej zagram jak wpadnie jakimś cudem do PS+ na ps3 (bo na ps4 w ps+ nie marzę nawet :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem jedno- złotówki na tą grę nie wydam a co najwyżej zagram jak wpadnie jakimś cudem do PS+ na ps3 (bo na ps4 w ps+ nie marzę nawet :P )

 

To jest już nas dwoje ;) ani grosza ode mnie nie dostaną!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiciel Ubisoftu co do rozdzielczości, cyferek:

"Rozdzielczość to tylko liczby, tak samo jak klatki na sekundę"

Aha. To w sumie po co się męczyli i robili te 900p na ps4 mogli przecież to machnąć w 720p i nie zawracać  sobie głowy cyferkami.  W 480p tez to szło "machnąć" skoro to tylko liczby. Jakoś ale dziwnie wszystkie ale to wszystkie firmy którym uda się osiągnąć pułap 1080p/60 fps chwala się tym wszędzie i wszędzie i .... jeszcze raz wszędzie. Ciekawe czemu skoro to tylko cyferki, liczby et cetera. Powiem tak takiego marketingowego seppuku nie było chyba w tej branży odkąd ona istnieje(oczywiście pamiętam getaway, kilzona, motorstorma) ale oni chyba po prostu biją wszystkich w tych głupotach. Oni się wręcz topią w tym szlamie kłamstw. Żeby było jasne mnie te cyferki jeb.. moge grac nawet w te 720p ale to same firmy i sony i microsoft ogłosili że stare konsole są za słabe i w nowej generacji będzie "fiullll HD". Po prostu ludzie teraz tego oczekują i bardzo dobrze.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Centralnie sie pogubilem w tej tabelce, tyle tego gowna jest. Ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo, "kupie" sobie na PCta z kazdym DLC :)

 

 

sakosusz dobrze to ujal, powinni skupic sie na next-genach a nie rozdrabniac sie na wszystko co istnieje, dziwi mnie ze na Vite i 3DSa nie ma jeszcze zapowiedzianej wersji.

 

To jest po to zrobione żebyś kupił minimum 3 kopie gry ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jakiś dev gada że rozdziałka to tylko cyferki to jest zwykłym idiotą i naciągaczem. Może i gra będzie dobra ale większość ludzi przesiadło się na nowe konsole po to żeby mieć lepszą grafikę bo gry wybitne były również na ps3, a tu wyskakują z 900p (na xboxie jeszcze gorzej) i twierdzą że to tylko cyferki.... Szkoda słów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bronię tej gry, ale BF4 też chodzi w 900p i wygląda świetnie. Różnica między 1080p, a 900p jest minimalna, idzie to zauważyć ale na naprawdę dużych tv. Sam mam 55 cali i taki BF4 wygląda równie świetnie co KZ.

Co innego 720, tu względem full hd różnica jest dużą, bo na ekranie mamy dwa razy mniej pikseli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na pytanie "Czy lepiej brać WD na Ps3 czy Ps4 ?" była tak fajna że aż muszę ją tutaj dać...brzmiała ona "Skoro nie widać różnicy to po co przepłacać?" xD 

 

Wkurza mnie jedynie to zasypanie nas DLC już od samego początku...to na serio wygląda jak wycięty content, nie warty swojej ceny na którym chcą zarobić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubi go home... co za leszcze 900p i 30kl/s na PS4. Jeśli do tego będzie kiepska grafika to już się nawet nie wypowiem :blink:  Premiera WD mogłaby się zgrać z takim GTA 5 Remastered to UBI zobaczyłoby gdzie jest ich miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gra wyłapie słabe oceny to ogram ją w "kolekcji gier od zaraz" na PC ;D 

Chyba, że gra będzie trzymała poziom to poczekam aż stanieje i kupię używkę na PS4, bo na PS3 już się nagrałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nowa generacja to nie tylko grafika ale też możliwości które niosą nowe konsole. Można dopracować AI, tworzyć większe światy i zapełniać je ciekawą zawartością. Można również znaleźć nowe sposoby na pokazywanie fabuły. Wszyscy krzyczą że WD to gówno, że nie po to kupowali Ps4 żeby grać w coś co nie działa w FullHD i 60klatkach...zapominając o jednej bardzo ważnej rzeczy. Watch(podkreślnik)Dogs jest grą cross genową. CG=/=NG...chcecie gry które będą działać w wypłakanych przez was 1080p i 60fps'ach to kupujcie ex'y. Tam będziecie mieli to o czym marzycie. Cross Geny i Multiplatformy mają działać na wielu sprzętach a nie tylko na jednym. Więc nie liczcie w tej generacji na to że będą gry cross genowe będą na porządku dziennym z 1080p i 60fps.

 

Było fajnie się pośmiać z Ubi i ich nowej gry ale co za dużo to nie zdrowo :)

Edytowane przez TRaCeGuitar
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że ten crossgen na PC będzie pewnie wyglądać nieziemsko. Coś ta podobna architektura do pc w obecnych konsolach nie dodała dużo. Warto poczekać na samą grę i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nowa generacja to nie tylko grafika ale też możliwości które niosą nowe konsole. Można dopracować AI, tworzyć większe światy i zapełniać je ciekawą zawartością. Można również znaleźć nowe sposoby na pokazywanie fabuły. Wszyscy krzyczą że WD to gówno, że nie po to kupowali Ps4 żeby grać w coś co nie działa w FullHD i 60klatkach...zapominając o jednej bardzo ważnej rzeczy. Watch(podkreślnik)Dogs jest grą cross genową. CG=/=NG...chcecie gry które będą działać w wypłakanych przez was 1080p i 60fps'ach to kupujcie ex'y. Tam będziecie mieli to o czym marzycie. Cross Geny i Multiplatformy mają działać na wielu sprzętach a nie tylko na jednym. Więc nie liczcie w tej generacji na to że będą gry cross genowe będą na porządku dziennym z 1080p i 60fps.

 

Było fajnie się pośmiać z Ubi i ich nowej gry ale co za dużo to nie zdrowo :)

A Black Flag od - uwaga - też Ubi to nie jest CG? Jest i ma to 1080p (framerate chyba koło 30) oraz dodatkowo bardzo ładnie wygląda. Więc skoro tam się dało, to dlaczego w W_D się nie da, zwłaszcza, że silnik jest ten sam (chyba) co w AC. Ale czekam na jakiś realny gameplay - wtedy będzie można śmiać się dalej z Ubi albo pochylić głowę i przyznać do błędu...

 

@down Wiem, że dostało patcha - co pokazuje, że można to jakoś rozwiązać i da się z pozytywnym skutkiem. Tutaj od razu powiedzieli 900p, więc raczej na podobne rozwiązanie nie można liczyć...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tyle, że ten crossgen na PC będzie pewnie wyglądać nieziemsko. Coś ta podobna architektura do pc w obecnych konsolach nie dodała dużo. Warto poczekać na samą grę i tyle.

 

Tylko że złóż sobie za 1699zł PC który uciągnie Ci WD w 1080p i 60fps'ach...taka jest różnica. Na PC wsio wygląda lepiej ale trzeba wydać więcej.

 

@up BF lata w 1080p dlatego że dostało patcha który odpala grę w 1080p...wg. kotaku gra bez patcha lata w 900p.

 

EDIT: wróć to polygon nie kotaku XD 

 

 

Without the patch, Assassin's Creed will render at 900p and be upscaled to 1080p resolution on PS4. Ubisoft communications manager Gary Steinman explains why there's a discrepancy between the game that shipped and the title update Ubisoft is rolling out after launch.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubi go home... co za leszcze 900p i 30kl/s na PS4. Jeśli do tego będzie kiepska grafika to już się nawet nie wypowiem :blink:  Premiera WD mogłaby się zgrać z takim GTA 5 Remastered to UBI zobaczyłoby gdzie jest ich miejsce.

 

Pochwaliles sie znajomoscia angielskiego , pewnie uczyl cie ten koles z awatara :D

Oczywiscie grales i widziales W_D zatem wiesz juz , ze Ubi to leszcze rozumiem takze , ze Zelnick (ten z R*) zadzwonil do Ciebie i powiedzial , ze bedzie GTA V Remastered bo w koncu komu mial o tym powiedziec jak nie Tobie.

Jesli masz TV 32 cale to nawet nie zauwazysz roznicy pomiedzy 900 a 1080 ale to nie wazne , trzeba sie wpisac w ogolnointernetowa krucjate przeciwko Ubi.

 

Ja naleze do mniejszosci , ktora woli nowe ip w 900p niz remastered edition w 1080.

 

Ci ktorzy czuja sie oszukani , to nie wiem czy wiecie ale ten jowialny staruszek z butelek Coca-Coli sprzedawanej w okresie swiatecznym to nie jest prawdziwy sw.Mikolaj tylko jest to wymysl specow od marketingu. Czy poznawszy te straszna prawde czujecie sie oklamani i przestaniecie kupowac coca-cole?

 

Wracajac do gry , oczekuje tego ze bede sie przy tej produkcj swietnie bawil lejac na klatki na sekunde . 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saint jako jeden z niewielu tutaj piszesz z sensem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwłaszcza, że silnik jest ten sam (chyba) co w AC

 

Bylo o tym nascie stron temu - WD ma nowy silnik tworzony specjalnie z mysla o tej grze do ktorego zaczerpnieto jedynie pewne elementy silnikow z AC i FC.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że złóż sobie za 1699zł PC który uciągnie Ci WD w 1080p i 60fps'ach...taka jest różnica. Na PC wsio wygląda lepiej ale trzeba wydać więcej.

 

 

Złożyć na pewno da radę za takie pieniądze, PC ma taką przewagę, że można dostosować sobie ustawienia i wyłączyć bajery, które czasami sporo zabierają klatek, a ciężko je dostrzec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wiadomo że 1080p i60fps'ów ze wszystkim na Low to raczej nie jest szczyt marzeń ;d 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wiadomo że 1080p i60fps'ów ze wszystkim na Low to raczej nie jest szczyt marzeń ;d 

 

Wydaje mi się, że przy dobrej optymalizacji sterowników od Nvidii na min. medium da radę ;) Minusem jest to, że jednak trzeba sie pobawić sterownikami ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saint jako jeden z niewielu tutaj piszesz z sensem.

 

Czyli widzę jest tutaj jeden sens...

 

Jak to było?

Moja racja jest mojsza niż twojsza!

 

Miło się czyta te przepychanki. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na pytanie "Czy lepiej brać WD na Ps3 czy Ps4 ?" była tak fajna że aż muszę ją tutaj dać...brzmiała ona "Skoro nie widać różnicy to po co przepłacać?" xD 

 

 

To mnie właśnie tez nurtuje jak to będzie na ps3 wyglądać. opcje są 2: albo różnica będzie tak mała że prawie "nie widać różnicy" czego bym bardzo chciał albo oni specjalnie tak spier.. wersję na ps3 i xboxa żeby móc powiedzieć

"patrzcie jakie to fajne na ps4 bierzcie to na tego potwora" 

Dobre też sa argumenty obrońców gdy się im poda przykład infamousa na ps4 jak to wygląda na co od razu leci riposta że to przecież eks na jedną konsolę. Fajnie tylko co mnie to wogule obchodzi jako klienta. Niech ubi tez to zrobi tylko na jedna konsolę a nie na wszystko co jest możliwe i po problemie.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazuje sie ze graficznie watch dogs rozni sie pokazywana na trailerach!! Co za kłamcy z tego ubisoftu. Gra niedosc ze juz w słabszej rozdzielczosci to jeszcze w grafice slabszej niz na trailerach. To co było widac graficznie robione było tylko na potrzeby reklamy a gra wyglada słabiej! Bravo UBI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×