Skocz do zawartości
saintgb1972

Watch_Dogs

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie skończyłem grę, podchodząc do niej nie uczestnicząc wcześniej w żadnym hypie, ani bez specjalnych oczekiwań bawiłem sie przednio. Fabuła kapkę na silę a postacie nudnawe, ale sama rozgrywka świetna. Dla mnie najlepszą częścią tej gry były misje "gang hideouts", takie polowanie na zbirów to wyjątkowo przyjemna sprawa. Kiepska gra open world, b.dobra gra akcji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie skończyłem grę, podchodząc do niej nie uczestnicząc wcześniej w żadnym hypie, ani bez specjalnych oczekiwań bawiłem sie przednio. Fabuła kapkę na silę a postacie nudnawe, ale sama rozgrywka świetna. Dla mnie najlepszą częścią tej gry były misje "gang hideouts", takie polowanie na zbirów to wyjątkowo przyjemna sprawa. Kiepska gra open world, b.dobra gra akcji. 

Nie no gra jest całkiem przyjemna. Mechanika w porządku, sterowanie ok fabuła nawet trzyma się kupy...grafika ok tylko ten główny bohater...jak można było tak skopać główną postać? To chyba najgorszy bohater w grach ever. Postacie drugoplanowe mimo iż też niezbyt dobre to jakieś tam charaktery mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no bohater jest tak nijaki ze kazda jedna postac w Thomas was alone miala wiecej charakteru. Infamous 2 mial system karmy albo jestesmy badass mottherF*cker albo jestesmy dobrzy skrajnosci ale jednak jasna sciezka - tutaj hackowanie na kase kogo popadnie bo czemu nie (np osoby chorej, umierajacej, majacej problemy finansowe) nie wplywa na karme, a status msciciel mozna boostowac wykrywajac i zapobiegajac przestepstwom. wiec rozjedziesz i zabijesz paru przechodniow ok nie pozwol kogos okrasc, sklepac i juz bedzie Tobie wybaczone. 

 

Ja mam kolo 40% misje glowne zostawiam na koniec - teraz zajmowalem sie pobocznymi zgodze sie ze kryjowki daja pole do popisu i sa calkiem mile, gra mi sie dobrze. 

 

Jeszcze jedna rzecz ktora mnie razi to ten denerwujacy komunikat o tym ze stracilem polaczenie z serverami ubi, kompletnie randomowy ale przy sesji dluzszej niz 1,5 calkiem prawdopodobny i zamiast jakiegos cichej poroby nawiazania ponownie polaczenia zaslania to to czesc ekranu bez powodu. 

 

Niemniej bawie sie dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się na WD bo cyfrowe wersje na PC, kosztują około 30 zł. Jestem po kilku pierwszych godzinach i muszę stwierdzić, że dziwny to tytuł. To, co widzę przede wszystkim, to zmarnowany potencjał. Ta gra mogła być bardzo dobra, ba, nawet wyśmienita. Pomysł jest świetny i generalnie grając główny wątek i misje poboczne, można się znakomicie bawić. Spoko system rozwoju postaci, ciekawe skille. Tak więc trzon jest w porządku. Natomiast elementy takie jak model jazdy, brak sensownego systemu "karmy", fatalna, tragiczna - brak mi wręcz słów - fizyka, umowne reakcje tłumu na akcje gracza, śmiesznie prosty stealth i walka, mocno psują wrażenie. Grafika jest ok, gra prezentuje poziom, który można przełknąć. Pewnie skończę ten tytuł, ale czasami trzeba będzie zacisnąć zęby i przymknąć oko, żeby obronić się przed falą frustracji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukonczylem 90% calosci.

 

To typowy sandbox od UBI nieco bardziej wspolesny assasyn, poza otwarta mapa marny z niego sandbox (serio nawet przy Sleeping Dogs, ze o GTA V nawet nie wspominam).

Teraz wyleje wszystkie zale ale prosze o cierpliwosc i doczytajcie ten post do konca.

-  fizyka  jazdy, dopiero po paru godzinach przywyklem

- nie widzialem ani jednego NPCa ktory jechalby motorem, co mocno daje sie odczuc w online - sledzenie hackowanie - widzisz kogos na motorze strzelaj bez zastanowienia to musi byc inny gracz.

- graficznie na PS4 bez szalu i nie chodzi tu o 900p, ale o to ze ta gra po prostu wyglada jak wyglada - znow porownam do past gena ale w Sleeping Dogs jesli podchodzimy do wozu to szyby sa na tyle przeźroczyste ze widac odrobine wnetrza w WD nic szybki przyciemnione, stojac na jednym z podniesionych mostow z  widokiem na autostrade mialem okazje obserwowac zapetlona animacje 3 wozow ktore jechaly znikaly i pojawialy sie znow zeby po dojechaniu do tego samego punktu zniknac. Obserwacja plynacych łódek tez jest dosc ciekawa bo te skacza o jakies 30 pixeli a nie plyna. Wozy w miescie tez nie zwalniaja plynnie a skacza (cos jakby kazdy hamowal pulsacyjnie ale wyglada to komicznie).

- zachowanie NPCow - uciekajac wbiegaja pod kola, nie reaguja na klakson no gamonie

- fizyka - porownalem to z GTA V na PS3 - na przykladzie hydrantu WD - z  miejsca stojac sportowym wozem przed hydrantem mozna ruszyc  i go rozwalic  - a woda wlewa nam sie do srodka wozu :/ :o GTA V sportowy woz stojac przy hydracie go nie przewroci  jak dodamy gazu, trzeba miec odpowiedni ped, woda wylewa sie spod samochodu, z  tym ze dosc krotko sie leje zanim nie przestaje.

- fabula, no ta ni jak ma sie do tego co robimy w grze - czy jestesmy dobrzy czy jestesmy bad mothafucka nie ma roznicy, bo fabula wymusza na nas to i owo

- wieże CTos - no nie wierze ze znow wieze - to taki copy/paste od ubi (assasyn/FC/The crew/WD)

- poczatkowo nie lezala mi zabawa z bronia musialem do niej przywyknac, ni jak  nie czulem tego jak celowac, ani broni bo  jej odrzut byl jakis dziwny - a przeciez ubi mialo calkiem niezly model ktory moglo skopiowac - chocby ten z SC:Blacklist.

- wyscigi online - fajnie bo roznorodne i na tym koniec plusow, bo cala reszta wola o pomste do nieba, no co za debil tak to zaprogramowal? czy ktos to testowal? czy to ma byc jakis zart? Wbijamy i fajnie jesli mamy offroad ale jesli to wyscig miasto autostrada (przejechalem takich z 10) to raz wczytywanie trasy ciut za dlugie ale oczekiwalbym ze jak trasa sie wczyta to zawiera tez ruch uliczny - ale nie ten jest doczytywany dynamicznie - wiec jesli prowadzimy albo  wleczemy sie w ogonie i np przetniemy ktoras przecznice lub wjezdzamy z miasta na autostrade to mamy idealnie pusta przestrzen wiec gaz do dechy i mniej wiecej wtedy doczytuja sie inni uczestnicy ruchu - czesto dokladnie przed nami.... brak mi slow

 

 

Sa tez plusy minigerki w hackowanie, szachy, zadania poboczne ktore bawily mnie bardziej nizli misje glowne, pomysl na online (bo z realizacja gorzej)

 

I teraz najwazniejsze czy to wiadro pomyj ktore wylalem oznacza ze to gra tragiczna? NIE!

Bawilem sie dobrze, czasami lepiej czasami gorzej ale nie zaluje czasu spedzonego z ta produkcja - sam fakt ze ja niedzielny gracz ktory w 95% po prostu zalicza gre i mowi nastepna dobil do 90% o czyms swiadczy.

Czy jest to gra dobra - hmmm nie do konca jako calosc powiedzialbym ze jest to gra "moze byc" lub "dobra z duzym minusem" (w mojej skali to 6 lub 7-), niemniej jednak z racji  ze dala mi sporo zabawy finalnie wystawiam ocene dobra 7/10.

nowke sztuke day one edt kupoilem za 49pln (to informacja dla tych ktorzy  przeliczaja subiektywnie pojety fun na zlotowki - mnie sie to zdarza)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i teraz po Twoim poście Mag, nie wiem, czy grać dalej, czy zacząć inny tytuł. Mam tak mało czasu, że szkoda mi go inwestować w produkcje przeciętne... Zrobię jeszcze kilka misji głównych i zdecyduję. Chociaż załączona poniżej kompilacja, pokazuje, że ta gra nie wyszła z fazy beta...

 

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i teraz po Twoim poście Mag, nie wiem, czy grać dalej, czy zacząć inny tytuł. Mam tak mało czasu, że szkoda mi go inwestować w produkcje przeciętne... Zrobię jeszcze kilka misji głównych i zdecyduję. 

 

Przecietnosc czy nie pojecie subiektywne, ta gra nie spelnia oczekiwan rozbudzanych przez ubi, to z pewnoscia. Ale dala mi dobra zabawe. 

To co mozesz sprobowac zrobic - to ogrywac na zmiane misje poboczne (macherzy, naruszenia prywatnosci, konwoje, odbijanie obszarow z rak gangow, odblokowanie wiez) ja przy tym bawilem sie dobrze bo robilem w ramach narzuconej konwencji ale po swojemu. 

 

Fabularnie - powiem tak jako film gdzie biernie obserwujemy wydarzenia bylo by w miare ale jako gra to niestety srednio-slabo, baw sie tym gdzie mozna sie bawic a jak Ciebie gra znudzi to powiedz next, o ile tylko widzisz te jesniejsze momenty i masz jakis fun z gry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MagEllan, dzięki za dość obszerną mini reckę. Wypunktowałeś to co najważniejsze. :thumbsup:

 

Akurat WD przede mną, które początkowo chciałem sprzedać, ale dam jej szansę. Lubię sandboxy od Ubi, więc jestem dobrej myśli przed odfoliowaniem gry. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MagEllan, dzięki za dość obszerną mini reckę. Wypunktowałeś to co najważniejsze. :thumbsup:

 

Akurat WD przede mną, które początkowo chciałem sprzedać, ale dam jej szansę. Lubię sandboxy od Ubi, więc jestem dobrej myśli przed odfoliowaniem gry. ;)

 

Wyrzyganie zali to nie mini recka ;) :)

A tak serio, to zycze dobrej zabawy, jak pisalem nie zaluje czasu spedzonego z ta gra.

No i czekam na Twoja opinie - po ograniu tytulu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przysiadłem w końcu na dłużej przy Pieskach, zrobiłem może z 3 misje fabularne, a całą resztę czasu spędziłem na aktywnościach pobocznych i radosnym bujaniu się po mieście, zarówno z buta i za kółkiem. Pierwsze wrażenie jest znakomite, gra mi się bardzo przyjemnie. Gameplay świetnie wyważony, dobrze czuć prowadzoną postać. Model jazdy również przypadł mi do gustu, zwłaszcza z uwagi na fakt, że każde auto prowadzi się inaczej.

 

Szerszą opinię wydam po konkretnym ograniu tego tytułu, ale na tę chwilę jest dobrze, a nawet bardzo dobrze. Czuję w kościach, że Watch Dogs zapewni mi masę przyjemnie spędzonego czasu przy konsoli. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Czuję w kościach, że Watch Dogs zapewni mi masę przyjemnie spędzonego czasu przy konsoli. :)

 

I tego Tobie serdecznie zycze. 

 

Obserwacja: mam ze 40% nabite w InF:SS (obie gry mozna mysle porownac miasto nie za duze, aktywnosci tez nie az tak wiele jak w badziej rozbudowanych piaskownicach, nieco ograniczona wolnosc - w WD nie wleziesz na kazdy dach, w InF:SS nie wsiadziesz do wozu). I teraz o ile moim zdaniem graficznie InF:SS wypada o wiele lepiej, o tyle ilosc malych bledow zwiazanych z fizyka na ktore natrafilem przewyzsza ta z WD. Randomowo wbite w glebe wozy spotykam w Inf:SS stosunkowo czesto, podobnie jak lewitujace obiekty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 50 poziom, natomiast zostało mi tylko 4 punkty do rozdania, a mam jeszcze do odblokowania 3 umiejętności 5 punktów każde. Nie rozumiem, a jest trofeum za odblokowanie wszystkich umiejętności. Bug? Cały postęp na nic? Edit: Ok. Wyczytałem, że za misje poboczne przecież są punkty ;P Niestety ponoć trofeum Freeware lubi nie wpadać.

Edytowane przez JacaC8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy edycja dedsec ta kolekcjonerska na ps4 zawiera wszystkie dlc jakie wyszły? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę nigdzie możliwości usunięcia poprzedniego posta więc sorry za ppp. Dlaczego kiedy miałem ochotę zagrać w pokera to podchodząc do stołu wyskakuje mi komunikat "niedostępne"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że w tym samym czasie byłeś atakowany przez innego gracza. Przechodząc do menu, tło będzie nadal żyło jeśli ktoś wszedł do gry.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też możliwość, że gdzieś niedaleko pojawiła się ikonka z obszarem potencjalnego przestępstwa. Wtedy też pewne aktywności się blokują.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę fajnie gierka tylko albo niektórych zadań nie rozumiem albo są z dupy. Trafiłem na jakąś specjalną misje pod tytułem "przełamanie" gdzie trzeba powstrzymać osoby z dwóch aut tylko, że one mają swoją obstawe i nawet jak ustawie blokadę na trasie gdzie mają jechać to nagle zmieniają drogę i jadą gdzie indziej. Niby jak można ich zatrzymać i obezwładnić jak oni nawet nie chcą z samochodu wyjść no chyba, że zwróci się ich uwagę ale wtedy to już cała wataha się rzuca. Jakby można było samochody hakować a tak to nie wiem jak to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedź za nimi cały czas, w pewnym momencie powinni się zatrzymać, oczywiście cały czas staraj się zadawać obrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 18.06.2016 o 02:10, SajmonLDZ napisał:

Naprawdę fajnie gierka tylko albo niektórych zadań nie rozumiem albo są z dupy. Trafiłem na jakąś specjalną misje pod tytułem "przełamanie" gdzie trzeba powstrzymać osoby z dwóch aut tylko, że one mają swoją obstawe i nawet jak ustawie blokadę na trasie gdzie mają jechać to nagle zmieniają drogę i jadą gdzie indziej. Niby jak można ich zatrzymać i obezwładnić jak oni nawet nie chcą z samochodu wyjść no chyba, że zwróci się ich uwagę ale wtedy to już cała wataha się rzuca. Jakby można było samochody hakować a tak to nie wiem jak to zrobić.

Jeśli masz już odblokowany zdalnie detonowany ajdik, ustaw go na drodze przejazdu i zdetonuj na pierwszym pojeździe z obstawy. Wtedy reszta się zatrzyma i wszyscy wysiądą z aut. Pozdejmuj spokojnie oprychów i na końcu obezwładnij samotny cel. Zamiast ajdików możesz też wykorzystać rurociągi z parą pod ulicami, które również wysadzasz na pierwszym wozie z kolumny. Przy czym tę zdolność też musisz odblokować. Oczywiście zrób to w miejscu z duża ilością potencjalnych osłon, bo sporo kul poleci w Twoją stronę.

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już ogarnąłem co i jak i muszę powiedzieć, że jestem tak pozytywnie zaskoczony tą grą, że szok:) nawet zadania poboczne tak jak mnie często nudzą w sandboxach tak tutaj mam ochotę sprawdzić o co chodzi z dostawami broni czy kto jest tym mordercą. Jestem w szoku ale dawno nie grałem w tak świetną grę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spadki poniżej  30 fps  na ps4 to norma? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spadki poniżej  30 fps  na ps4 to norma? 

Nie. Oddaj konsolę do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, SajmonLDZ napisał:

Spadki poniżej  30 fps  na ps4 to norma? 

Nie przypominam sobie, bym miał aż takie spadki podczas gry. Właściwie to chyba żadnych spadków nie miałem.

Może przypadkiem włączyłeś tryb koncentracji? Wtedy wszystko zwalnia. :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez _Matheo_
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, _Matheo_ napisał:

Nie przypominam sobie, bym miał aż takie spadki podczas gry. Właściwie to chyba żadnych spadków nie miałem.

Może przypadkiem włączyłeś tryb koncentracji? Wtedy wszystko zwalnia. :24_stuck_out_tongue:

No właśnie praktycznie po każdej misji jak te punkty się podliczają to spokojnie z 10 fps jest i w paru innych momentach bo ogólnie to gra lata w tych 30 ale te spadki trochę irytują. W innych grach raczej nie mam problem, może dlatego, że to definitywna wersja i tam coś jest nie halo. Tryb koncentracji używam ale jestem tego świadomy :1_grinning: Po prostu chciałem zapytać aby mieć rozeznanie jak to u innych śmiga bo wiadomo jak to jest, ps4 ma to do siebie, że różne modele mają jakieś swoje przypadłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×