Skocz do zawartości
Patricko

Project C.A.R.S.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja napiszę tylko tyle: MEGA, MEGA frajda z jazdy. Banan na gębie przy nauce jazdy każdym autem z osobna, to że z każdym kółkiem uczysz się coraz bardziej, wczuwasz się w gaz, hamulec, zachowanie auta.

Dawno nie miałem takiej zabawy przy grze wyścigowej.

 

Nie mogę się już doczekać wyjścia z pracy, położenia dzieci spać i włączenia gry po raz kolejny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalibrowałeś kółko w opcjach?

tak mati ,zobaczę dzis na pełnej wersji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczas kalibracji hamulca wciśnij go do oporu i przytrzymaj przez chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie, w opcjach mamy takie ustawienie jak "tłumienie miekkiego sterowania".

Czy dobrze rozumiem że jest to parametr odpowiadający za poprawę sterowności w razie gwałtownych ruchów kierownicą?

Mam to wyłączone, ale to chyba jedyna rzecz której nie jestem pewien.

 

Jakby ktoś znalazł jakąś stronę z jakimiś presetami to było by fajnie, można by tu popodrzucać do przetestowania.

Na GT Planet coś tam zaczynają, i nawet oficjalne forum PC ruszyło.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest temat do multi PC, dodajmy się do znajomych i pościgamy się konkretniej :D

Ja sie piszę jak najbardziej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robimy impreze i Jazda :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja gram na profilu sterowania 2. Martwe strefy wyłączone lub na 3. Martwa strefa hamowania 5. Zwiększam czułość hamowania powyżej 35-40 ale to każdy może sobie dopracować. Tłumienie miękkiego sterowania wł. Polecam testować na Nurburgring. W opcjach tuningu mam balans hamulców na przód 60% i obniżone zawieszenie.

 

Bardzo dobry setup na ds4. Miłej zabawy :)

 

Controller Input Mode - 2 (Change first)

Steering Deadzone - 10
Steering Sensitivity - 10
Throttle Deadzone - 10
Throttle Sensitivity - 40
Brake Deadzone - 10
Brake Sensitivity - 30
Clutch Deadzone - 10
Clutch Sensitivity - 45
Speed Sensitivity - 65
Controller Filtering Sensitivity - 35 lub zostawiamy 50
Force Feedback - 100
RPM/Gear Display Yes

Controller Input Mode - 2
Advanced - On
Apply Soft Steering - On
Apply Visual Filtering - Off
Apply Opposite Lock Help - Off

Edytowane przez sway

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem wczoraj karierę w serii ''Reno Clio Cup'' i to co strasznie mi się spodobało to dźwięki które słychać w tle w czasie pobytu w garażu:) Mega klimat kiedy słychać cały ten szum obiektu, komunikaty radiowe i inne bajery;) Niezła wczowka:) Świetne wrażenie robi tez inżynier wyścigowy gadający do mnie w czasie jazdy ...z pada:)

Z tematów technicznych to próbowałem wczoraj filtrować pokoje online i nie znalazłem filtra ''po znajomych'' Może być cieżko się odnaleźć, trzeba znać tor i hosta. Chyba ze nie znalazłem takiej opcji??

Drugie pytanie do posiadaczy T500RS. Bardzo często, gdy po wyścigu wychodzę do menu kierownica sama się dekalibruje:( Skręca w któraś stronę , lub warczy i klekocze:( Jedyna rada to wypiąć ja z konsoli i po chwili podłączyc z powrotem. Kalibruje się na nowo i jest ok aż do kolejnego wyjścia po wyścigu. Czy ktoś tez ma takie problemy?

No i ostatnie pytanko o Huda. Można sobie niby wszystko po ustawiać ale mimo to ciagle nie widzę lusterka wstecznego na gorze ekranu. Jak włączam opcje hud to lusterko tam jest a jak wracam do wyścigu to znika. W opcjach mam włączony ''Pełen Hud'' z odbiciem bodajże choć nie sprawdziłem jeszcze jaka jest różnica '' z odbiciem czy bez'' ??

Dzięki za podpowiedzi , pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko było by super tylko może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego mam zablokowane wszystkie opcje w menu gry i mogę pojechać tylko pojedynczy wyścig?? Nie mogę rozpocząć kariery, na wszystkich okienkach w menu jest kłódka. WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wersja cyfrowa czy pudełko?

Jak cyfrowa to kliknij przycisk opcji w padzie i zobacz w informacjach czy Ci się jeszcze gra nie ściąga i instaluje.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Yogi, podczas wyścigu naciśnij kilka razy lewy kierunek na d-padzie. Przełączasz się w ten sposób pomiędzy różnymi trybach HUD.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko było by super tylko może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego mam zablokowane wszystkie opcje w menu gry i mogę pojechać tylko pojedynczy wyścig?? Nie mogę rozpocząć kariery, na wszystkich okienkach w menu jest kłódka. WTF?

Tam jest chyba aktywne okienko NOWY czy cos takiego. Musisz stworzyc kierowce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy gra zakupiona w Niemczech będzie miała polskie napisy 


Chodzi mi oczywiście o menu i itd. Bo wiem ze gsdania to tu za dużo nie ma:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo trzeba jeździć tymi gokartami aby dorwać się do innych wyścigów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yogi, ja mam to samo z kierownicą. Po wyjściu z wyścigu przekręca sie w jedną strone i ciężko ją odkręcić :) Jak odkrece na sile do srodka, to ucieka w druga strone

Poza tym gryzą się urządzenia, np jak mialem podłączona klawiaturę, to Pad nie do końca działał. 

Podobno tez pad potrafi kolidowac z kierownica, chociaz ja tego nie zauważyłem na razie. 

Pewnie naprawią to w pierwszy patch'u

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko było by super tylko może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego mam zablokowane wszystkie opcje w menu gry i mogę pojechać tylko pojedynczy wyścig?? Nie mogę rozpocząć kariery, na wszystkich okienkach w menu jest kłódka. WTF?

Reszta opcji odblokuje się jak gra się w pełni zainstaluje. Tak było w przypadku mojej wersji cyfrowej:)

Dużo trzeba jeździć tymi gokartami aby dorwać się do innych wyścigów?

W ogóle nie musisz nimi jeździć:) Sam wybierasz gdzie chcesz rozpocząć karierę. Nie przepadam za gokartami wiec na początek wybrałem serie Reno Clio Cup ale można tez zacząć od Lmp1 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dużo trzeba jeździć tymi gokartami aby dorwać się do innych wyścigów?

Ja zaczałem gokartami, zdobyłem mistrza, było niby coś tam napisane na dole po polsku żebym zobaczył skrzynkę odbiorczą ( nowe kontrakty) ale nic nowego nie było jeśli chodzi o zmianę zespołu/klase aut

Więc jadę kolejny sezon

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karting jest na padzie po kilku podjeściach do ogarnięcia na poziomie zadowowiec 80% ale ze zwykłymi klasami typu focus,megane mam już problemy.. nie wiem czy to kwestia ustawień czy poprostu na padzie nie do opanowania ale co zakręt to auto leci bokiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglada online?Chodzi mi o kluby,turnieje,rankingi,itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haslo dnia: ludzie w multi to najgorsze mendy pod sloncem. A podcinanie tylu auta to chyba juz regula.

Karting jest na padzie po kilku podjeściach do ogarnięcia na poziomie zadowowiec 80% ale ze zwykłymi klasami typu focus,megane mam już problemy.. nie wiem czy to kwestia ustawień czy poprostu na padzie nie do opanowania ale co zakręt to auto leci bokiem

Bo karty sa raczej proste. Dopiero z autami jest ciezko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak Wy macie postawione te wszystkie martwe strefy i inne opcje w menu konfiguracji?

Zapraszam do ściągania się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy ma możliwość gry na kierownicy, jeśli gra na padzie jest niegrywalna i nie można swobodnie pokonywać zakrętów, to znaczy że gra/model jazdy jest skopany. Powinno być możliwe granie na padzie a także na kierownicy a nie KIEROWNICA albo wypad.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jestem pozytywnie zaskoczony, bardzo dobra grafika, świetny model jazdy choć ktoś kto grywał w Assetto szoku nie dozna. Assetto miałem bardzo dobrze opanowane, tutaj musze się uczyć od nowa. Wolniejszymi autami jakoś idzie na te mocniejsze jeszcze jestem za cienki. Ogólnie jako całość jest to lepszy produkt od Corsy. Świetne warunki pogodowe, emocjonujące wyścigi, genialne A.I !! Poniżej prezentuje filmik jaka walka jest vs A.I - jechałem Lancerem, rywalizacja- poezja - przepraszam za jakośc. Full HD, wszystko na high, MSAA - high, aut 15. Dubai od południa kiedy przechodzi w noc jest po prostu nie do opisania. Na kierownicy gra sie bajecznie.
http://youtu.be/R3uaSDv19Io
BTW: Kręciłem go do 8 tys, po 10 okrążeniu zatarłem silnik 
tongue.gif

Edytowane przez Raulos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×