Skocz do zawartości
Patricko

Project C.A.R.S.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ło jeruna!

Jest fest srogie dupnięcie.

Przejechałem kilka wyścigów po kilkanaście kółek, i powiem że pod względem samegu gempjeju i responsywności jest tak jak oczekiwałem.

Model jazdy jest genialny jak na razie, od razu mi podpasował, przy GT było trochę inaczej z początku.

Wszystkich ustawień jest masa, i zanim tak naprawdę zacznie się jakiekolwiek jeżdżenie trzeba trochę posiedzieć i poprzestawiać to i owo, każde auto oczywiście inaczej się zachowuje.

Grafika tak jak ktoś pisał, jest w porządku, na pewno nie jest to poziom Drajwkluba, ale mnie to osobiście mało interesuje bo nawet za bardzo nie ma czasu żeby podziwiać widoki, nie po to kupiłem tą grę żeby oglądać drzewa czy inne duperele. Jest bardzo czuło i imersja jest bardziej niż w porządku, po ustawieniu wszystkiego pewnie będzie jeszcze dużo lepiej. Udźwiękowianie gry to jakiś kuźwa Hans Zimmer czy coś? Jest genialne według mnie.

Gram na padzie, a już strasznie mi się podoba. Co dopiero jak będzie jakieś koło.

Na razie tyle.

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podawajcie jakies ustawienia, na ktorych Wam jezdzi sie najlepiej. Jezdzicie z ABS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak, kto z was śmiga na padzie? Na prawdę nie da się ogarnąć co szybszych fur?

Pomimo wcześniejszego odrzucenia tej gry, teraz dość mocno najarałem się na tą pozycję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na padzie spokojnie się da, ale to jest gra która opanujesz w jeden dzień/dwa.

Jade na razie tylko GT3 i jest miód.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie szybkimi furami lepiej jezdzi sie na padzie niz wolnymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet po wyłączeniu wszystkich asyst (no może oprócz ABS) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wszystko off, wlacznie z abs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale macie fajnie ☺

Patrząc na filmiki dziś dodane z PS4 czy kolegi z forum Wyso52 to autka/tory wyglądają bardzo dobrze.

A jak widzę wyścig Porsche w Project Cars gdzie w niedziele rusza pierwsza runda Porsche Super Cup tor Catalunya w Hiszpanii (jest ten tor w PC?) to klimat jest zagrać ten sam tor ☺

pzdr.

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Patryk jak ktoś posiada dobrą kierownicę to przepadnie w tej grze na amen :) Radość z jazdy jest duża i taka zonda na padzie już stanowi wyzwanie, bo przesadzisz z gazem i obrót. Grałem multi na Monzie, wszyscy mają pagani zonda i tylko kilka osób dojechało do mety, reszta kończy wyścig na pierwszej partii zakrętów ale na prostej cisną na limicie.

Lista torów http://www.projectcarsgame.com/locations.html

Edytowane przez sway

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką odpowiedź dostałem od electronicdreams odnośnie braku kodu na 3 auta za preorder:
 

Witam serdecznie,

Niestety nie mamy kodów DLC do tego tytułu.

Nie mamy też żadnych informacji od dystrybutora żadnych informacji na temat tego rozszerzenia dlatego też nie pisaliśmy o tym w naszych opisach produktów.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czyli polecieli w kulki, gry-online też nic nie miało w opisie gry a kod dostałem. Uderz może do cenegi czyli dystrybutora gry.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi ryje beret. Uczucie jak w prawdziwym wyscigu ;) nigdzie nie bylo takiego klimatu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego, że co drugi kierowca to zamachowiec samobójca, to multi jest kozackie :D

Naprawdę ciężko spotkać fajną ekipę do gry.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie widziałem samochodówki online, gdzie randomy by normalnie jeździły. Chcesz normalnej jazdy to organizujesz ligę, innej opcji nie ma :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kazdej grze pewna czesc randomow to psychole, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie na padzie najlepiej się gra ustawiając profil 2 net na samym dole pod ustawieniami czułości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie na padzie najlepiej się gra ustawiając profil 2 net na samym dole pod ustawieniami czułości.

O widzisz, trzeba to bedzie sprawdzić ;)

Bardzo dobra oprawa dzwiekowa PC i tryb multi - to jak dla mnie na duzy + ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest temat do multi PC, dodajmy się do znajomych i pościgamy się konkretniej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ps store jest do sciagnięcia darmowy samochód do PC Lykan Hypersport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś śmiga na t500 to niech podeśle ustawienia ,jak narazie jechałem tylko jeden tor bo nie miałem doi konca zassanej gry ale mam problem z hamulcem tak jak by hamomował od połowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AA na Xboxie to chyba jakiś żart. Skoro na 27 calowym monitorze widzę to na pierwszy rzut oka to nie chciałbym tego odpalić na ~50 calach. Trawa i reszta dupereli w wyścigach nie jest istotna, bo nikt na to nie patrzy, aczkolwiek MSAA robi robotę i w PC wygładzanie prezentuje się świetnie. W DC do teraz drażnią mnie migające kropki przy szybach/spoilerach/krawędziach itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No i marasu niy ma tak jak żech godoł, je fest srogie dupnięcie, jeruna jaki ten szpil je gryfny.

Pierwszy długi dzień (i noc) z Project Cars za mną, więc coś można już skrobnąć.

Praktycznie grałem 10 godzin non top z przerwami na zmianę pampersa i podmianę kroplówki.

Gra jest po prostu świetna.

Oczywiście nie jest bez wad, ale jest ich zdecydowanie mniej niż zalet. Nie będę oceniał gry przez pryzmat kierownicy i możliwości ich obsługi przez PS4 itd, ponieważ każdy wie jak sytuacja wygląda, jest maras i tyle.

Model jazdy jest po prostu FENOMENALNY. takiej frajdy z jazdy nie miałem nawet przy GT, w którym po godzinie/dwóch występował syndrom znużenia, co nie zmienia faktu że seria GT to świetne i kultowe gry, aczkolwiek pierwszo-dniowe wrażenia mam dużo lepsze z PC.

Jeżdżę z wszystkimi ustawieniami na off oprócz ABS, choć już wczoraj pod koniec starałem się jak najczęściej go wyłączać. Na padzie jest nieźle i mega frajda, więc aż japka się cieszy jak to będzie wyglądać np. przy jakimś porządnym kole.

Multi bardzo fajne, oczywiście zachowanie ludzi w wyścigu to temat na inna dyskusję, ale z drugiej strony tak jest w każdych wyścigach, bez zarzutu, praktycznie zero przycięć, sporo opcji, pełen weekend wyścigowy, pogoda itd. Kariera - Nie ma jakiegoś głupiego zdobywania gwiazdek za zakręty czy pobicie prędkości żeby coś odblokować, jedynie jakieś dodatkowe eventy poza głównym sezonem odblokowujemy za pomocą jakiś odznak. Po prostu, wygrywasz wyścigi, jesteś najlepszy.

Kariera dość zróżnicowana, sporo opcji, można zacząć od kartów, ale jest możliwość pojechać sobie od razu np. GT3.

Multum opcji, ustawień, jest tego naprawdę sporo i trochę czasu minie na samych dopasowaniach. Udźwiękowienie jest fantastyczne.

Jest też zwykły time trial, prawdopodobnie zostaną dodane też dodatkowe klasy aut bo widać szare pola z napisem "wkrótce".

Co do aut to według mnie jest ich aż nadto, wczoraj praktycznie cały czas jeździłem BMW M3 GT3 i po tych 10 godzinach gry mogę powiedzieć że dopiero się z nim zaprzyjaźniam jeśli chodzi o zachowanie tego auta, więc opanowanie reszty plus dodatkowe te które wyjdą zajmie naprawdę sporo czasu i treningu.

Bardzo się ciesze, bo jest to jedna z tych 3/4 gier na którą niewątpliwe najbardziej czekałem na PS4, przekładam zakup Wiedźmina przynajmniej do lipca, w tym czasie prawdopodobnie nie ruszę niczego innego, zakup kierownicy wydaję się tylko kwestia czasu, moim zdaniem nie ma co do tego wątpliwości że warto nawet ten tysiąc i wyżej.

Mam tylko nadzieje że gra będzie wspierana przynajmniej połowę tego czasu który został poświęcony na jej tworzenie, i że urośnie jakaś mała społeczność tak jak przy GT, chociaż na to potrzeba czasu,

Moim zdaniem PC ma już w tym momencie potencjał aby być spokojnie grą lepszą niż GT, jeśli chodzi o rozgrywki sieciowe i nie tylko.

Jestem mega zadowolony, trochę przyszło nam poczekać ale było naprawdę warto.

Nie wiem kiedy wyjdzie GT na nową generacje, pewnie nie prędko, ale myślę że nikomu kto przytuli PC do tego momentu nie będzie specjalnie tęskno.

Edytowane przez toreso
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie czy jest mozliwosc zmiany kata widzenia z samochodu czy trzeba to robic z menu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś śmiga na t500 to niech podeśle ustawienia ,jak narazie jechałem tylko jeden tor bo nie miałem doi konca zassanej gry ale mam problem z hamulcem tak jak by hamomował od połowy

Kalibrowałeś kółko w opcjach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×