Skocz do zawartości
Patricko

Project C.A.R.S.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przesadzajcie, że gra na padzie jest niegrywalna. Stwierdzacie to po jednym dniu grania? Dla mnie graficzne DC to to nie jest ale frajda z jazdy dużo duży lepsza. Ja ta grę polecam nawet jak ktoś nie ma kierownicy. Ja osobiście mam tm300 ale jeszcze nie próbowałem, bo za bardzo nie mam narazie jak się zainstalować :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yogi, z T500 u mnie jest tak samo jak opisujesz Ty i inni użytkownicy ale nie jest to nagminne i można przeżyć.

Ps. Jak będę miał chwilę to do Black market wrzucę swoją pudełkową wersję pCars, może ktoś chce kupić?

Nie dogadałem się z kolegą i teraz mam pudełkową i cyfrową :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy ma możliwość gry na kierownicy, jeśli gra na padzie jest niegrywalna i nie można swobodnie pokonywać zakrętów, to znaczy że gra/model jazdy jest skopany. Powinno być możliwe granie na padzie a także na kierownicy a nie KIEROWNICA albo wypad.

Gra na padzie jest grywalna wystarczy zobaczyc na zestawienie czasow online, jest tam ikonka kierownicy i pada w zależności na czym kto gra i nie wiem jak oni to robią ale dorównują graczom na kierownicach
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam moje ustawienia na DS4. Z braku perspektyw na kierownicę musiałem dwa dni ustawiać sterowanie, żeby w jazda sprawiała mi satysfakcję  :pardon:. Asysty mam ustawione na brak lub realistyczne, ale zbindowałem sobie wł/wył ABS i TC na  :l3:  :r3: i mogę zmieniać to w trakcie jazdy. 

post-38153-0-59352300-1431156903_thumb.j

post-38153-0-75791100-1431156904_thumb.j

Opcja zaawansowana Soft Steering Dampening odpowiada za zmiękczenie skrętów przy gwałtownych ruchach gałką, np. przy korekcie toru jazdy na prostej auto płynniej go zmienia, ale może powodować uczucie laga więc trzeba sobie potestować, najlepiej w aucie klasy LMP, bo tam jest to najbardziej widoczne.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gucio daj jakieś porównanie z GT6 i ogólną opinie o tej grze, jak nie chcesz tutaj to może być na pw.dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gdyby gra na padzie byla niegrywalna, to ludzie z padami nie byliby na szczycie leaderboardow, wyzej od kierownic. A tak wlasnie jest.

Edytowane przez snosch
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby gra na padzie byla niegrywalna, to ludzie z padami nie byliby na szczycie leaderboardow, wyzej od kierownic. A tak wlasnie jest.

Zgadza się ale do długodystansowych wyścigów nie będzie to miało raczej odniesienia. Na kierze masz większą kontrolę nad zużyciem opon i "bardziej kontrolujesz pojazd" jadąc bok w bok :)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie. Tak samo jak sam skret latwiej kontrolowac. Chodzi mi tylko o to, ze gra jest jak najbardziej grywalna na padzie.

Napiszcie jeszcze na ile macie ustawione AI w karierze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie zmieniałem i jest na 80. Momentami jest ostra walka zderzak w zderzak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 75, da sie włączyć uszkodzenia mechaniczne w karierze? W próbie czasowej Clio rs padło po 2 kółkach a w karierze piłuje do odcięcia i nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o ustawienia pada oraz kamer to troche denerwujace, ze nie mozna tego robic podczas gry, tylko trzeba wychodzic do glownego menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamer w jakim sensie?

Moze chodzi o FOV dla roznych kamer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam,

 

Skoro jesteśmy już przy temacie kamer -> świetną rzeczą jest, że w tej generacji raczej wejdzie w krew producentom widok z kokpitu, ale bez koła (Driveclub, teraz pCARS, pewnie Codemasters też (GRID Autosport tak miał)). 

 

Pytanie zaś -> Czy w pCARS można w japońskich i brytyjskich markach zrobić lustrzane odbicie kokpitu? W końcu Mitsubishi zakupione w kontynentalnej Europie lub w USA miałby kierownicę z lewej strony. Dziwne, że deweloperzy wszytskich studiów nie wpadli na to.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez kalipali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widok kokpitu bez kola?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widok kokpitu bez kola?

 

A co w tym dziwnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co?

Biurko; na nim zamontowana kierownica; za nią od razu telewizor. 

Driveclub - widok pośredni między "z maski", a "kokpit z kierownicą" -> idealny, tak jakbyś siedział w samochodzie.

Przy tej konfiguracji co gram to przy widoku z kokpitu z kołem widzę dwie kierownicę (swoją i tę w grze). Poza tym odległości się nie zgadzają. W TV widzę wtedy z długości dwóch par rąk (moje plus kierowcy wirtualnego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok juz rozumiem o co chodzi. Nigdy nie gralem na kierze, stad te pytania.

Wczoraj pogralem z 2 nowymi znajomymi z forum i bylo super. Zapraszajmy sie wzajemnie jak ktos chce posmigac online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebista opcja z tą regulacją:) Do tej pory nic nie kombinowałem z widokami, tylko fotel sobie ustawiłem:) Dziś pokombinuje , to przybliżenie widoku na 60-70 wydaje się fajną opcją:)

 

Kolejna rzecz przy której szczęka mi opadła ..przed wczoraj:) Jechałem wyścig on line i przydzwoniłem centralnie w bandę. Daje wsteczny a tam iskry z przodu i auto jakoś nie chce jechać. Sunie bardzo powoli i trzeszczy:) Wychodzę z auta ( przełączyłem na kamerę z zewnątrz) , oglądam je dookoła a tam z przodu nie ma kół!:) Jedno leży na poboczu drugie gdzieś dalej a ja szoruje tarczami po asfalcie, hehe , CZAD:) Do tej pory grałem tylko w GT i to dla mnie nowość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebista opcja z tą regulacją :) Do tej pory nic nie kombinowałem z widokami, tylko fotel sobie ustawiłem:) Dziś pokombinuje , to przybliżenie widoku na 60-70 wydaje się fajną opcją :)

 

Kolejna rzecz przy której szczęka mi opadła ..przed wczoraj:) Jechałem wyścig on line i przydzwoniłem centralnie w bandę. Daje wsteczny a tam iskry z przodu i auto jakoś nie chce jechać. Sunie bardzo powoli i trzeszczy:) Wychodzę z auta ( przełączyłem na kamerę z zewnątrz) , oglądam je dookoła a tam z przodu nie ma kół! :) Jedno leży na poboczu drugie gdzieś dalej a ja szoruje tarczami po asfalcie, hehe , CZAD:) Do tej pory grałem tylko w GT i to dla mnie nowość :)

Czy jest możliwość ustawienia lustrzanego odbicia kokpitu w tej grze? Tak, żebym w japońskim aucie miał kierownicę z lewej strony/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość ustawienia lustrzanego odbicia kokpitu w tej grze? Tak, żebym w japońskim aucie miał kierownicę z lewej strony/

Tego nie wiem , nie sprawdzałem takiej opcji.  Jak wieczorkiem odpalę to poszukam i może wyczaje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest cudowna, zakochalem sie w niej, niesamowicie realistyczna, wlasnie mialem sytuacje gdzie na prowadzeniu multi na torze california heights pelna petla 20km na 18 napis awaria silnika.... myslalem ze roz... pada, juz wiem jak moze czuc sie kierowca ktoremu auto odmawia posluszenstwa pod koniec wyscigu masakra :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×