Skocz do zawartości
Patricko

Project C.A.R.S.

Rekomendowane odpowiedzi

coś tu śmierdzi. ciekawe że Sony tłumaczyło się brakiem wsparcia i driverów od Logitecha a nie żadnym chipem. i dlaczego od razu tego nie ogłosili? chcieli jeszcze sprzedać trochę kierownic?

Albo zostawiają sobie perfidną drogę do powrotu w przyszłości... "Patrzcie zrobiliśmy nową kierownicę specjalnie pod PS4"  :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo zostawiają sobie perfidną drogę do powrotu w przyszłości... "Patrzcie zrobiliśmy nową kierownicę specjalnie pod PS4"  :down:

 

Nie wydaje mi sie... zwineli dzial akcesoria do konsol... Pozatym jesli chcieliby zarobic to najlepsza okazje mieli jak wychodzilo PS4 z szumnym ogloszeniem tak nasze produkty beda dostepne.

A premiera nowych wyscigow to najlepsza okazja... wiec jakos nie wydaje mi sie aby L mial wrocic.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli trzeba czekać aż ktoś się ocknie i zrobi dobre koło za rozsądną kasę. Logitech dał rady to i ktoś inny da. Ciekawe jak z Fanatecami, ale domyślam się że też nie działają jak mają póki co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi sie... zwineli dzial akcesoria do konsol... Pozatym jesli chcieliby zarobic to najlepsza okazje mieli jak wychodzilo PS4 z szumnym ogloszeniem tak nasze produkty beda dostepne.

A premiera nowych wyscigow to najlepsza okazja... wiec jakos nie wydaje mi sie aby L mial wrocic.... 

Nikt nie mówi żę to ma nastąpić już teraz, zwyczajnie Logitech zostawia sobie furtkę na wypadek jak by za kilka lat się ocknęli że to jednak był opłacalny interes.

 

Czyli trzeba czekać aż ktoś się ocknie i zrobi dobre koło za rozsądną kasę. Logitech dał rady to i ktoś inny da. Ciekawe jak z Fanatecami, ale domyślam się że też nie działają jak mają póki co.

Ani jedna kierownica Fanateca nie działa na PS4 , nawet topowy ClubSport... :down:

Edytowane przez polo508

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie oficjalnie działa tylko Thrustmaster, ale T500RS kosztuje tyle co G27, a T300RS jest u nas nie dostępny.

 

T300RS niestety też trzeba liczyć ponad 1K. Oficjalna cena to koło 370€ jeśli dobrze widziałem.

To już lepiej dołożyć i mieć T500RS. Do 500zł to dla mnie maksymalna kwota jaką mogę dać za koło.

Nic nie będzie w tej cenie, to nie będę płacił ponad 1k czy 2k, żeby pograć na kole w dwie gry na krzyż na konsoli.

Co kto lubi :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem kupić G27 albo Fanateca 911 GT2 ,  ale teraz to aż nie wiem co robić...;/ Zostaje granie na padzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 500zł to dla mnie maksymalna kwota jaką mogę dać za koło.

 

 

Patricko i tu jest pies pogrzebany. Ja tez wolalbym kupic kolo do 500 ktore bylo by nawet porownywalne do DFP (chocby wytrzymalosciowo). 

Problem polega na tym ze zostalismy bez wyboru. Jak powszechnie wiadomo Thrustmaster sprzedaje low end w cenie mid endu... 

Az mnie dziwi ze firma ktora ma monopol na kierownice dla PS4 nie wpadla na pomysl jakiegos przyzwoitego modelu za wlasnie rzeczone 500pln. 

Ci co chca lepsze i moga lekka reka wywalic 2K pewnie i tak kupia T500 RS, ale mid-end tez by sie sprzedawal - chyba poszukam danych jak sie DFP i DFGT sprzedawalo bo jakos powiatpiewam w to zeby sprzedaz byla slaba... raczej wydaje mi sie ze tym modelom szlo dobrze na rynku. 

 

Ale kim ja jestem maly zuczek zeby rozkminiac decyzje biznesowe Thursmastera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta sytuacja pokazała,że nie warto rzucać się na koła z najwyższej półki,osobiście posiadam g27 za którą dałem 1200 i teraz ta kierownica jest nic nie warta z ps4 z niejasnych powodów.Następnym razem tego błędu nie popełnie,jeżeli nie będzie rozsądnej kierownicy za 600 to podziękuję.Thrustmaster idzie jakąś dziwną drogą zamiast wydać swojego natępcę dfgt za rozsądne pieniądze to robią jakieś wynalazki w kosmicznych cenach i myślą,że wszyscy to kupią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie jakiejś porządnego następcy DFGT to pozostaje kupić jakiegoś Logitecha od gracza PS4 (który miał nadzieję na wsparcie) po zaniżonej cenie i odwrócić się w stronę PC, bo na padzie nie będę się męczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie jakiejś porządnego następcy DFGT to pozostaje kupić jakiegoś Logitecha od gracza PS4 (który miał nadzieję na wsparcie) po zaniżonej cenie i odwrócić się w stronę PC, bo na padzie nie będę się męczyć.

 

Z tego co widzę to używki DFGT chodzą po 300-350 zł, a ja tyle właśnie dałem za swojego 4 lata temu (w UK) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej wydasz na tego PC, żeby Ci ładnie chodziło niż na nową kierę.

I tak planuję kupić bo to prezentują konsole jest słabe. Zostawię siebie ps4 na exclusivy i jak się ogarną to na wyścigi. Reszta będzie na PC bez zastanawiania się jaki będzie downgrade.

Właściwie nawet na moim laptopie bym mógł grać w carsy bo sprawdzałem wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak planuję kupić bo to prezentują konsole jest słabe. Zostawię siebie ps4 na exclusivy i jak się ogarną to na wyścigi. Reszta będzie na PC bez zastanawiania się jaki będzie downgrade.

Właściwie nawet na moim laptopie bym mógł grać w carsy bo sprawdzałem wymagania.

Hahahahaha, no bo nie wyrobię zaraz:D Zastanawiasz się jaki downgrade będzie, ale rozważasz granie na wielkim ekranie laptopa.... Hahahha, dzięki za poprawę humoru:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha, no bo nie wyrobię zaraz:D Zastanawiasz się jaki downgrade będzie, ale rozważasz granie na wielkim ekranie laptopa.... Hahahha, dzięki za poprawę humoru:)

 

Bez obrazy ale

- raz nie robmy offtopu. 

- dwa nie zrozumiales - bylo napisane 

 

Reszta będzie na PC bez zastanawiania się jaki będzie downgrade.

 

 

To ze pCARS mozna odpalic na lapku to byl tylko przyklad. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to był przyklad. Ale rozbawił mnie całokształt rozumowania:) Do tej pory z porównań wynika, że różnica między PS4,a PC jest doprawdy minimalna. Ale wiadomo, jak jest okaże się po premierze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha, no bo nie wyrobię zaraz:D Zastanawiasz się jaki downgrade będzie, ale rozważasz granie na wielkim ekranie laptopa.... Hahahha, dzięki za poprawę humoru:)

Typowy konsolowy zaścianek. Do komputera / laptopa nie można podłączyć tv? TV jest tylko dla konsol? Wyjdź z tej dziury jakiej się chowasz i rozejrzyj się wokoło...

Cały czas mam podłączony 42" tv pod laptopa i laptop robi za drugi ekran.

Co do downgrade to chodziło o wszystkie tytuły, nie tylko cars. W_D, teraz the division, I za chwilę zaczną się pojawiać następne tytuły.

Edytowane przez NewNickPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrosłem z wydawania co niecały rok kasy na nową kartę graficzną, ram, płytę i procka jakieś 8 lat temu, więc zostanę jednak w swojej dziurze, bo jak wyjdę to będę musiał czytać takie teorie jak Twoja:) Każdy średnio inteligentny człowiek wie, że na PC zawsze będzie większa rozdziałka i będzie ostrzej. Tylko nie wiem po co Ci konsola w takim razie. Koniec OT:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz 8 letnią kartę graficzną? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak się nie ma pojęcia o komputerach albo kupuje się gotowce to się wymienia co roku. To jest najgłupsze i najbardziej powtarzane kłamstwo o PC, że upgrade co roku musi być.

I proszę powiedz jaką teorię musisz czytać, że podłączam laptopa do tv? Pewno tak się nie robi, co?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwir, od kiedy olalem ciągłe wymienianie, podkrecanie, sprawdzanie i testowanie timingów DDR'ow to uzywam zintegrowanej karty, bo do neta i pisania wystarczy. Z gier na pc przez 8 lat to tylko rok temu sobie Diablo 2 odpaliłem znowu:)

NewNickPL, z Tobą nie ma sensu dyskutować bo stwierdzasz o czym mam pojęcie, a o czym nie mam na podstawie niczego :) Więc napiszę tylko o teorii o wielkim downgrade wszystkiego. A skoro uważasz, że będzie tylko gorzej to po prostu nie rozumiem sensu trzymania konsoli. I skończ juz z tym podłączeniem lapa do TV jak by to bylo nie wiem jak super ekstra zaje***:)

Oj posypią się ostrzeżenia :D

Żeby nie było tak całkiem OT, nowy trailer:

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba uświadomić takie osoby jak ty, że jak ktoś chce grać na laptopie lub PC to można podłączyć go do tv (twój śmieszny tekst o tym, że będę grać na ekranie kaptopa, a martwię się o downgrade). A to, że chcesz wymieniać podzespoły komputera co rok pozwala mi ocenić twoją wiedzę w dziedzinie komputerów, że jest nikła.

Trzeba uświadamiać ludzi, że tv to nie domena konsol i, że nie ma potrzeby ulepszania PC co roku, można, ale nie jest to potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, na PSX też można grac, nie trzeba kupować 2,3 i 4:) Każdy wie, że można podłączyć PC i lapa do TV, dlatego nie wiem po co 3 czy 4 raz o tym piszesz... I daruj już sobie te osobiste wycieczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba uświadomić takie osoby jak ty, że jak ktoś chce grać na laptopie lub PC to można podłączyć go do tv (twój śmieszny tekst o tym, że będę grać na ekranie kaptopa, a martwię się o downgrade). A to, że chcesz wymieniać podzespoły komputera co rok pozwala mi ocenić twoją wiedzę w dziedzinie komputerów, że jest nikła.

Trzeba uświadamiać ludzi, że tv to nie domena konsol i, że nie ma potrzeby ulepszania PC co roku, można, ale nie jest to potrzebne.

Co roku nie ,ale nie PC to nie konsola i nie będzie tak pięknie działać przez tak długi czas jak konsola. 

Ja się z grania na PC wyleczyłem ;) Mój PC ma 11 lat i nie planuje go zmieniać , dopóki działa. Do tego do czego jest mi potrzebny jest wystarczający ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×