Skocz do zawartości
pablos_83

EA SPORTS UFC

Rekomendowane odpowiedzi

albo dlatego ze to demo albo otrzymamy zaraz po premierze latke jak to zawsze bywa najczesciej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest lekkie opóźnienienie i takie jakby fpsy lekko dropiły jak zawodnicy do siebie podchodzą. 

Już myślałem, że tylko u mnie takie coś występuje ;P

 

Strasznie drażnią mnie te dropy i opóźnienia. Jeżeli tego nie naprawią (a znając życie nie naprawią) to moich pieniędzy nie dostaną. Poczekam i kupię używkę jak stanieje. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja od godziny próbuję pobrać demo ciągle komunikat nie można pobrać zawartości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem, że tylko u mnie takie coś występuje ;P

 

Strasznie drażnią mnie te dropy i opóźnienia. Jeżeli tego nie naprawią (a znając życie nie naprawią) to moich pieniędzy nie dostaną. Poczekam i kupię używkę jak stanieje. 

 

No, trochę szarpie animacja

a ja od godziny próbuję pobrać demo ciągle komunikat nie można pobrać zawartości...

Wypisz się i wpisz do psn na konsoli, potem spróbuj pobrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo ja też miałem brać w Day1 ale wyjdzie na to że przez te dropy i opóźnienia wyczekam. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja od godziny próbuję pobrać demo ciągle komunikat nie można pobrać zawartości...

 

 

A jak  pobierasz ? z poziomu konsoli ?

 

Ja pobierałem z poziomu PC i poszło bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co podałem nie działa? Mi pomogło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche juz opanowalem te poddania, Jednak chyba dziala to bardziej logicznie niz krecenie galka z Undisputed. Niedlugo wrzuce nowe filmy na YT to cos podrzuce dla tych co z jakichs przyczyn nie moga ograc dema. Gra zapowiada sie super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche juz opanowalem te poddania, Jednak chyba dziala to bardziej logicznie niz krecenie galka z Undisputed. Niedlugo wrzuce nowe filmy na YT to cos podrzuce dla tych co z jakichs przyczyn nie moga ograc dema. Gra zapowiada sie super.

niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do poddan jak sie ogarnie temat to rewelka ja juz kimure balaszke i gilotyne wyciągnąłem. Jeszcze muszę popracować nad tajskim klinczem i obrona przed obaleniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co niestety?

Pewnie nie może ograć dema :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie może ograć dema :P

Sposób na wylogowanie sie z psn i ponowne zalogowanie nie dziala na bląd serwera DNS. Wiecej w temacie PS4 firmware, tu juz nie offtopuje

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do poddan jak sie ogarnie temat to rewelka ja juz kimure balaszke i gilotyne wyciągnąłem. Jeszcze muszę popracować nad tajskim klinczem i obrona przed obaleniami

 

 hmmm, a ja mam ciagle duszenie. Jak zrobic inne techniki? Niby zaczyna mi od dzwigni, ale potem przechodzi do trojkata na szyje. Jak zrobic cos innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodzaj technik może zależeć od zawodnika.

Jones w karierze miał prawie wyłącznie duszenia jeżeli chodzi o poddania, może nic innego nie umie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat ostatnie 3 razy dusilem Gustafssonem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak robicie poddania i pojawia się ikonka lewej gałki  to wychylacie równoczęsnie prawą gałkę  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Gus miał wyłącznie duszenia. 

Tak więc z dema nie ma co wyciągać zbyt daleko idących wniosków jeżeli chodzi o poddania, tylko czekać na wirtuozów parteru w pełnej wersji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak robicie poddania i pojawia się ikonka lewej gałki  to wychylacie równoczęsnie prawą gałkę  ?

Prawą trzymam tam gdzie trzymałem, żeby zablokować obronę przed poddaniem i lewą wychylam tam gdzie mi każe. Nie puszczam prawej ani nie wychylam obydwu analogów w tą samą stronę (chyba, że akurat Lewy analog mi wyskoczy tam gdzie trzymam prawy)

 

Co do duszeń, to obydwoje mieli prawie same duszenia :P 

Chociaż mi Jonesem udało się zapiąć dźwignię raz zamiast duszenia

Edytowane przez Haqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz moja kolej.

Na początek oczywiście wielkie problemy miałem aby zassać demo wieczny błąd pobierania.... po 2 godzinach prób udało sie :)

 

O tyle co stójka jakaś taka średnia ruchy dziwne to działanie w parterze bardzo przypomina mi ostatnią część ze stajni THQ czyli jest dobrze.

 

Jak narazie nie oceniam głębiej po jedynie rozegrałem 3 pojedynki.

 

Jedno jest pewne ktoś kto wskoczy do octagonu aby od razu działać online nie ma szans bytu.Trzeba się spokojnie nauczyć,poćwiczyć i dopiero atakować żywego przeciwnika.

 

O tyle co stójka a dokładniej wyprowadzania ciosów mnie troszke zmartwiło to o resztę się nie martwię .Grafika jak widać świetna i to na co licze najbardziej Online od EA raczej nie bedzie spierdzielony.

Walczymy dalej nie poddajemy się. Warrr !!! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kończące duszenie wizualnie za dobrze nie wygląda.

Technika nie była zupełnie dopięta, odpłynięcie też bardzo sztuczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie przy zakładaniu techniki czlowiek jest tak skupiony na pracy ze nie widzi animacji dopiero na powtorce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niczego nie widac zakladajac technike, tylko te kierunki w ktore trzeba wychylic galki. Ocenie wyglad jak zobacze wiecej technik, a nie samo duszenie trojkatne.


tym razem K.O.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×