Skocz do zawartości
pablos_83

EA SPORTS UFC

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

no ale po kazdym czystym ciosie na szczeke zawsze jest koniec walki? raczej nie zawsze ;) a tymbardziej nie w tej wadze co pokazali kilka dni temu :)

Edytowane przez arti804

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również czekam na demo, liczę na to że dostaniemy zawodników z przynajmniej 2 kategorii wagowych (i to troche bardziej od siebie oddalonych niż ciężka i półciężka :P) np. z ciężkiej oraz średniej. Przydałby się też gameplay w którym byłaby walka pokazana w parterze, chętnie bym zobaczył jak wygląda system zakładania dźwigni oraz zmiany pozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do czystych ciosów zależy od tego jaką kto ma szczękę jak ktoś ma lustro jak np. Amir Khan to dostaje i siedzi a jak ktoś ma łeb jak Mario Wach to zbiera od Kliczki bomby i nie zaliczy leżakowania na ringu. (typowo pięściarski przykład). Odnośnie rozgrywki nie chciałbym aby wszystkie walki kończyły się przed czasem jak to miało często miejsce aby można było dotrwać do decyzji nie mówie o skończeniach ale fajnie by to wyglądało aby rozgrywka była urozmaicona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglada fajnie, troche przypomina mi undisputed 3. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda, podoba mi się ogólnie i zapewne kupie. Ale nie na premierę i nie ze sklepu :) Pewnie po premierze jakąś używkę taniej się wyrwie na jakimś serwisie aukcyjnym lub z grami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Troche statystyk i screen z menu (lecąc tymi mini oktagonami od góry do dołu: striking, ground, submission):

92bHW.jpg

92bB9.jpg

92bLH.jpg

92bR9.jpg

92bUW.jpg

 

 

Bruce Lee ma za wysokie statystyki... :O A Ronda mogłaby mieć 99 submission.

Edytowane przez Haqu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Fajnie wygląda, podoba mi się ogólnie i zapewne kupie. Ale nie na premierę i nie ze sklepu :) Pewnie po premierze jakąś używkę taniej się wyrwie na jakimś serwisie aukcyjnym lub z grami ;)

 

YYYYY myslisz ze uzywke kupisz? watpie bo gra tego pokroju raczej nie jest przejdz i sprzedaj. Ja biore na premiere i nie sprzedam jej bo nawet jak samemu sie znudzi to jeszcze moze kolega wpasc i przy piwku ponaparzac sie mozna a ile zabawy w multi :) Nie wyrwiesz uzywki predko chyba ze komus sie nie spodoba ale raczej watpie w to bo dla fana sportu to pozycja obowiazkowa czekac jeszcze na Fight Night i bede w 7 niebie :biggrin:

 

Jak w trybie kariery bedzie mozna wstawic wlasne intro na wejscie do oktagonu to bedzie super

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczysz ze w krotkim czasie po premierze beda pojawialy sie co jakis czas dobre oferty. Znajda sie osoby ktorym gra sie nie spodoba i beda sie ich pozbywali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze racja ale Fan raczej tego nie zrobi tym bardziej ze na ps4 nie ma takiej gry. Juz niedługo sie przekonamy ale pewnie masz racje ja raczej zostawie ja u siebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wyczytałem na YT w komentach, że sędzia nie będzie ingerował w walkę, czyli po stunie jak dosiądziesz przeciwnika i zaczniesz go okładać, a ten się wyciągnie sztywny to sędzia nie ściągnie cię z niego. Natomiast po KO twój zawodnik sam odpuści. Ponoć ma to związek z kategorią wiekową gry.

Nie wiem czy to prawda, ale nie zapowiada się dobrze ten aspekt techniczny gry. Pewnie im się za to oberwie zaraz po premierze i łapserdaki będą mieli się czym chwalić w kolejnej odsłonie nie zmieniając kluczowych błędów gry jak to EA ma w zwyczaju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej wątpię w to by sędzia nie ingerowal. Trzeba poczekac jak ktos wrzuci film z calej walki wraz z ko jak to wyglada. A submission? Jak by to wygladalo Dziwacznie gdyby sedzia tylko stal i sie przyglądal :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wyczytałem na YT w komentach, że sędzia nie będzie ingerował w walkę, czyli po stunie jak dosiądziesz przeciwnika i zaczniesz go okładać, a ten się wyciągnie sztywny to sędzia nie ściągnie cię z niego. Natomiast po KO twój zawodnik sam odpuści. Ponoć ma to związek z kategorią wiekową gry.

Nie wiem czy to prawda, ale nie zapowiada się dobrze ten aspekt techniczny gry. Pewnie im się za to oberwie zaraz po premierze i łapserdaki będą mieli się czym chwalić w kolejnej odsłonie nie zmieniając kluczowych błędów gry jak to EA ma w zwyczaju.

Mam nadzieję, że to jest kompletna bzdura :D Brak ingerencji sędziego byłby strasznie nierealny

 

YYYYY myslisz ze uzywke kupisz? watpie bo gra tego pokroju raczej nie jest przejdz i sprzedaj. Ja biore na premiere i nie sprzedam jej bo nawet jak samemu sie znudzi to jeszcze moze kolega wpasc i przy piwku ponaparzac sie mozna a ile zabawy w multi :) Nie wyrwiesz uzywki predko chyba ze komus sie nie spodoba ale raczej watpie w to bo dla fana sportu to pozycja obowiazkowa czekac jeszcze na Fight Night i bede w 7 niebie :biggrin:

 

Jak w trybie kariery bedzie mozna wstawic wlasne intro na wejscie do oktagonu to bedzie super

 

Zdziwiłbyś się :P Ludzie kupią, potem im sie nie spodoba, albo będą potrzebować pieniędzy, albo im sie zwyczajnie znudzi

 

Co do intro to mogliby zrobić tak jak w Fight Night, że wybierasz sobie muzyke, sposób wyjścia i efekty świetlne czy inne pierdoły, ale jakoś do szczęścia mi to nie potrzebne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Haqu ja w FNC grajac ustawiałem sobie intro i mam nadzieje ze w UFC tez da rade bo jak zrobie sobie wojonika to lepiej bede sie czul wchodzac do klatki przed walka. Takie podniesienie pewnosci przed walka. Niby nic a cieszy :biggrin:

Lista zawodnikow jej juz znana? Krzysiek Soszynski bedzie?

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W EA MMA sędzia w ogóle nie reagował dopiero po walce w cut-scenece podbiegał i sprawdzał co się działa z zawodnikiem. Jednak też mam nadzieję, że to tylko bujdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo takie pierdoły interesują ? Aby dobrze się naparzało po mordach, a czy sędzia będzie na oktagonie czy nie to szczegół, tym bardziej czy będzie ingerował w cokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiele małych rzeczy składa się na to czy gra będzie udana. Doszliśmy do tego stopnia, że zaimplementowanie tego to nic trudnego. Pamiętać trzeba, że takie rzeczy już były w Undisputed. Do tego kolejna nowina jaką słyszałem to to że krew znika z maty, ale zawodnicy mogą być cali nią obsmarowani.

 

Ale masz rację oby core gameplay nie zawiódł, jednak brak małych szczegółów psuje cały obraz i odbiór. Podejścia "kogo takie pierdoły interesują?" nigdy nie zrozumiem, dla mnie to jak zachęcanie twórców do nie wykorzystywania możliwości im danych.

 

Dla zainteresowanych jeszcze widziałem lecz nie czytałem hands-on impressions:
 

http://www.goodgamebro.com/2014/05/26/ea-sports-ufc-hands-on-impressions/

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haqu ja w FNC grajac ustawiałem sobie intro i mam nadzieje ze w UFC tez da rade bo jak zrobie sobie wojonika to lepiej bede sie czul wchodzac do klatki przed walka. Takie podniesienie pewnosci przed walka. Niby nic a cieszy :biggrin:

Lista zawodnikow jej juz znana? Krzysiek Soszynski bedzie?

Lista zawodników jest, nie ma żadnego polaka

http://forum.ea.com/eaforum/posts/list/9933176.page

 

Kogo takie pierdoły interesują ? Aby dobrze się naparzało po mordach, a czy sędzia będzie na oktagonie czy nie to szczegół, tym bardziej czy będzie ingerował w cokolwiek.

Sędzia jest ważnym elementem tego sportu, więc jego brak nie nazwałbym pierdołą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo takie pierdoły interesują ? Aby dobrze się naparzało po mordach, a czy sędzia będzie na oktagonie czy nie to szczegół, tym bardziej czy będzie ingerował w cokolwiek.

Nie rozumiem tego co napisałeś jak nieważne? a strzelanie w grze typu bf tez by bylo nieważne jakby zamiast broni byłby sam celownik czy krzyżyk celowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem filmik i zachwycony nie jestem

Pierwsze WTF to znikanie klatki. Bieda z nędzą

 

System poddań zupełnie z d_py wzięty. Tak samo jak w EA MMA. Zupełnie niejasny, nieintuicyjny, nieprzejrzysty

Zamiast wynajdywać koło na nowo trzeba było się dogadać THQ i przejąć ich system poddań

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale system poddań w  UFC od THQ też był nieintuicyjny i nieprzejrzysty ;)

 

Ja bym się nie przejmował zbytnio bo to co pokazali to zapewne Demo , więc kod musi być bardzo leciwy;)

Edytowane przez polo508

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy filmik :)

Takie same odczucia jak po pierwszym gameplay'u, a co do systemu poddań wydaję mi się trochę dziwny i jak napisał pablos: niejasny. No cóż, zapowiada się całkiem dobrze, ale bez przesady, nie ma się tak co napalać, ale z racji tego, że na PS4 nie ma za bardzo w co grać; kupiłbym to jeśli średnia ocen wyniosła by tak 7,5-8,0 lub powyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×