Skocz do zawartości
pablos_83

EA SPORTS UFC

Rekomendowane odpowiedzi

Czego tak sie czepiacie tych poddan? Przeciez to jest tylko gra a nie gala na zywo. Jak gra dostarczy duzo funu to znaczy ze sprostali zadaniu :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no poki co ja tez nie czaje tech zabiegow w parterze ...no ale pewnie bedzie dziecinny samouczek do tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się tam podoba ten system, coś bardziej technicznego niż kręcenie analogami w kółko :D

Ja to widzę tak:

Osoba broniąca się przed submission wyniera jeden z 4 kierunków, a osoba które chce je wykonać musi wybrać ten sam kierunek, całość polega na tym żeby umiejętnie dobierać kierunki i kiedy pasek na jednym z nich się zapełni wtedy sie obronilismy. A żeby wykonać submission to poza powstrzymywaniem obrońcy musimy też obserwować gdzie na ekranie pojawi sie znaczek lewego analoga bo to on 'popycha' nasze submission do przodu

A ściany klatki znikają dla lepszej widoczności zawodników...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak obijemy typa, ze ledwo będzie stal na nogach to ciekawe czy łatwiej będzie mu dźwignię założyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak obijemy typa, ze ledwo będzie stal na nogach to ciekawe czy łatwiej będzie mu dźwignię założyć.

Poziom staminy musi wpływać na łatwość wykonania dźwigni, inaczej sobie tego nie wyobrażam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak to będzie wyglądało ? Imo bedzie wiecej albo mniej czasu na reakcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jak obrońca będzie miał mało staminy to te paski przy kierunkach będą się wolniej zapełniały, natomiast kiedy wykonujący submisson ma mało staminy to czas na wykończenie techniki będzie dłuższy, przynajmniej ja sobie tak to wyobrażam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo dla mnie lepszym wyjściem bylo kręcenie gałką. Bylo to bardziej techniczne od naparzania przycisków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do systemu poddań ja bym radził się wstrzymać z opiniami co do dema trzeba osobiście zobaczyć jak to funkcjonuje w grze bo na filmie widac tylko system a jak to w rozgrywce się sprawdza trzeba obadać.

Odnośnie kręcenia gałą sądzę że dobrze że nie ma tego nie dość że gały w PS4 sie zdzierają to po tej grze pad na 100% do wymiany nie mówię już o wieczorno sobotnich sparingach z kumplami przy alkoholu gdzie emocję biorą górę alkohol robi swoje no i napierdziela się w pada jak za starych dobrych czasów pegasusa.

Co do sędziego znikającej klatki też bym się wstrzymał będą patche i połatają rozgrywkę po feedbacku graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z tego co zrozumiałem:

 

 

da95316623ed6.png

 

 

Jak pojawia się HUD, jego kolor zależy od narożnika zawodnika. Tu jest niebieski dla Meishy Tate, która się broni. Prawą gałkę musi wychylać w dowolnym kierunku, tak żeby dojść/załadować do końca paska. Jeśli to zrobi uwalnia się z dźwigni czy duszenia. Natomiast osoba dusząca/wyciągająca Ronda Rousey musi kontrować obronę wychyleniem prawej gałki, dopóki gałka jest wychylona w daną stronę Meisha nie może ładować tego paska. Oraz kolor gałki w wychylonym kierunku zmienia się z niebieskiego na czerwony. Co jakiś czas podczas dźwigni/duszenia pojawia się na HUD'zie znacznik dla osoby atakującej z czerwoną obwódką (w tym wypadku czerwonym) do wykonania na lewej gałce w daną stronę

b9732812b5cb5.png

 

Jeśli osoba atakująca wychyli lewą gałkę w danym momencie i poprawnym kierunku, przechodzi do kolejnego stadium dźwigni/duszenia. Gdy przejdzie do kolejnego etapu obrona Meishy wraca do zera, czyli wychylenia prawej gałki resetują się. Ta mini gra powtarza się kilka razy, aż dojdzie do poddania lub przeciwnik się uwolni. To jak łatwo poddać przeciwnika lub uciec z poddania ma zależeć od statystyk i staminy.


Jak to wyjdzie w praniu nie wiadomo dopóki "właściwi" gracze nie zaczną grać. Mam tylko nadzieję, że nie dojdzie do sytuacji, że osoba może się tak wyuczyć obrony przed submission, że nawet zawodnikiem, bez statsów w parterze i przy całkowitym braku staminy, będzie mogła wyrywać się osobie nastawionej tylko na parter.

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coraz wiecej dostajemy informacji takze mam nadzieje ze lada dzien tez potwierdza date wydania demo,oby jakos niedlugo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mówią, że demo 4 czerwca, ale to tylko przypuszczenia pewnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




Więcej urywków gameplayu i przemyślenia osób grających.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to jakaś wczesna wersja była bo ta akcja gdzie GSP bije w powietrze a przeciwnik leży to troche parodia  :laugh: Plus animacje nokautów żywcem wyjęte z Fight Night Champion co mi się nie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta to jest idiotyzm z tym, że nie można iść po KO na dobicie przeciwnika. Jest to integralną częścią tego sportu i w realnym świecie zawodnik jak nie jest pewny czy to KO czy KD atakuje rywala dalej. Tutaj wygląda to idiotycznie, chociaż by zablokowali możliwość ciosów i dali animację zawodnikowi, że już się cieszy z wygranej lub odchodzi od zawodnika, a nie stoi i rzuca ciosy w powietrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież zejście do parteru na "dobicie" przeciwnika mieliśmy już w UFC od THQ, więc nie rozumiem po co jest ten krok wstecz, chyba że to w jakiś sposób zostało dodane. Rozumiem też, że nie będzie ciosów po których nasz przeciwnik zostaje przytomny, ale upada? Czy może będą, ale my będziemy czekać aż on się podniesie bo nie możemy w ten sposób zejść do parteru... Jeżeli jedyną opcją żeby wejść w parter będzie obalenie to słabiutko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to jest w grze. Ogłuszony przeciwnik pada, a potem możemy go dosiąść. W gameplayu Aldo vs Pettis 3:40 jest taka sytuacja. Tym bardziej jest to głupia decyzja, bo wystarczyłoby, że daliby możliwość wyprowadzenia jednego ciosu następnie walka jest przerwana, niż odebrać całkowicie taką opcję. Odbiór gry jako spektaklu, jakim jest walka, zostało sztucznie ograniczone i nie oddaje realiów tego sportu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10371978_689766391061220_728970412726348

 

No to będzie fajny pojedynek na początek :)

Ciekawe czy dadzą też inną kategorię wagową oprócz półciężkiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche nieciekawie, jeśli ma być tylko 2 zawodników ale przynajmniej pięknie ich dobrali :D Pierwszą rzeczą jaką chciałem zrobić po kupieniu gry miał być właśnie ten pojedynek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny robiący za wróżkę?

I kto mial racje? Moje zrodla mnie jeszcze nigdy nie zawiodly

;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kto mial racje? Moje zrodla mnie jeszcze nigdy nie zawiodly

;)

Nie rozbawiaj mnie. Juz dawno pisałem, że EA wydaje dema 2-3 tyg przed premierą. Robi tak od ponad 10 lat, więc strzelić sobie 3 albo 2 tygodnie to żaden wyczyn.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że gra będzie tak dobra jak wygląd. BF4 już mi się znudził a grać na ps4 nie ma w co.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

EA Sports UFC will not be an annual title (previously mentioned as a possibility by Electronic Arts CEO Andrew Wilson). The second installment is scheduled to arrive in 18 to 22 months. However, there will be plenty of free DLC roster updates coming for EA Sports UFC, according to Creative Director Brian Hayes.

It is not an annual title. The 2nd UFC game could be in 18 months or another 22. Once this game is released it will still continue to get support and "Roster" updates and such. It won't just be released and done.
When I asked him about missing fighters (Like last night's new BW Champion, T.J. Dillashaw), he said they will try and get new fighters put in the game often (especially if T.J. had won tonight -- and he DID!) He said these types of "Roster Updates" would be free-of-charge. They would only charge for "DLC Fighters" if they were specialty ones. i.e. like a different Bruce Lee or "Younger" version of fighter. He said people would probably ask why Tito or Rampage are not in the game, but those type of added fighters would probably get turned down by Dana White.
Also in the article, UndisputedOnline has posted their hands-on impressions of the game, along with a ton of screenshots showing off many details that haven't been revealed yet.

Kolejna gra z serii EA UFC jest planowana za 18-22 miesiące 

Będą darmowe uaktualnienia rosteru, w których dostaniemy m.in. TJ Dillashaw

Będą DLC w typie młodsze wersje fighterów

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×