Skocz do zawartości
pablos_83

EA SPORTS UFC

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.youtube.com/watch?v=jJnpQpHEWhs

Pierwsza walka online (nierankingowa) za mną. Jest mega! Gra idealnie przenosi to co jest w offlinie do online. Koleś był ewidentnie gorszy ode mnie i ja byłem tego świadomy po kilkunastu sekundach. Sam toczył walkę w dystansie co działało tylko na moją korzyść. W pełni mogłem wykonać to co chciałem, nie musiałem się uciekać do jakichś tanich zagrań vide spam. Poszło jak na easy z CPU :biggrin:

Gratulacje, widze ze masz podobny styl walki do mojego, spokoj przedewszytkim i czekanie na swoja szanse. Takich graczy chcemy spotykac w sieci :) Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie zalicza ucieczek... normalnie masakra... drugi raz koleś mi zwiał tuż przed zakończeniem duszenia i nic...

 

BTW Kto się podejmie organizacji jakiegoś turnieju , ligi czy jaki ktoś ma pomysł jak to rozegrać?:)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pier... to jakiś żart. Wchodzę w multi, gram pierwsze 5 walk, przegrywam w 1,5min każdą. Jeb... małe nieudaczniki, one pumch fight sobie urządzili... dramat jakiś - jak to będize tak wyglądało, to ta gra szybciej umrze niż się pojawiła.

Jedyny ratunek to stworzenie ligi, znajomych z forum, którzy chcą pograć a nie wygrywać jednym zagraniem, co jak w fifie L1+▲

 

Na szybko, ogarnę strone i silnik ligowy(kto z kim, w ktorej rundzie, jaki wynik KO/TKO/DEC/TABELA.. itp), do zapistywania statystyk, będę potrzbował tylko moderatorów. Chętni ? myślę że jutro lub w niedziele będize gotowe, zależy ile jutro będę musiał w pracy siedzieć.

Edytowane przez INKOGNITO
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pier... to jakiś żart. Wchodzę w multi, gram pierwsze 5 walk, przegrywam w 1,5min każdą. Jeb... małe nieudaczniki, one pumch fight sobie urządzili... dramat jakiś - jak to będize tak wyglądało, to ta gra szybciej umrze niż się pojawiła.

Jedyny ratunek to stworzenie ligi, znajomych z forum, którzy chcą pograć a nie wygrywać jednym zagraniem, co jak w fifie L1+▲

 

Na szybko, ogarnę strone, i silnik ligowy, do zapistywania statystyk, będę potrzbował tylko moderatorów. Chętni ? myślę że jutro lub w niedziele będize gotowe, zależy ile jutro będę musiał w pracy siedzieć.

 

 

Da się takich łatwo zdjąć ;) Bo można dość łatwo blokować , wyczekasz takiego aż mu sie stamina skończy , dla pewności jeszcze go kolanem na korpus potraktujesz , parter i kończysz dźwignią ;) Zazwyczaj tacy spamerzy w ogóle nie ogarniają parteru więc masz pole do popisu ;p+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, ale to jest żenujące. Wychodzę na bitkę, a tu piz.. mi jedne cios ciagle, na korupus oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pier... to jakiś żart. Wchodzę w multi, gram pierwsze 5 walk, przegrywam w 1,5min każdą. Jeb... małe nieudaczniki, one pumch fight sobie urządzili... dramat jakiś - jak to będize tak wyglądało, to ta gra szybciej umrze niż się pojawiła.

Jedyny ratunek to stworzenie ligi, znajomych z forum, którzy chcą pograć a nie wygrywać jednym zagraniem, co jak w fifie L1+▲

Be water My friend - jak to mowi w grze Brus Li, znajdziesz sposob i na takich uwierz mi. Spokoj, obrona, unik, czekanie na swoja szanse, punktowanie przeciwnika ale nie lawina ciosow, kontrolowanie walki w parterze, klincz, poddanie, obalenia, metod jest wiele. Musisz znalezdz slaby punkt przeciwnika. Gra bardzo dobrze to wynagradza. Szczegolnie jak wpieniony delikwent potem wyklina Ci na PW ze zostal nieslusznie znokautowany czy przegral na punkty. Juz kilka razy takim pisalem zeby zglosili to na policji, i ogolnie zyczylem im milego dnia. Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chętnie zagram z Polakami, HS posiadam. Zawsze to jakieś urozmaicenie. Pozdrawiam. PsnId: starkdam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kopnąć kolano jak gość leci do mnie żeby mnie sprowadzić do parteru? Miałem przeciwnika który nic nie robił tylko mnie próbował sprowadzać. Chciałem coś zrobić żeby go wyczuć i aby sie nadzial na jakiś cios ale nie wyszło.

Przez przypadek wszedłem do klasy ciężkiej w meczyk, jak oni sie wolno ruszają. To jakaś masakra ,to już Pudzian jest szybszy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba serwery EA klecza, nie moge wejsc w sezony, u was tez to samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba serwery EA klecza, nie moge wejsc w sezony, u was tez to samo?

Tak było dlatego poszedłem spać... bo się już grać nie dało... cały czas brakuje mi 2-3 punktów do czarnego pasa >.< 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś posiada dobre zdjęcie z profilu Piotra "Bonusa BGC" Witczaka? Nie mogę wygenerować dobrego CAF'a, bo brakuje tego zdjęcia, a marzę o używaniu luja ogłuszacza na najlepszych zawodnikach UFC.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że nie tylko mnie Velasues zniszczył. Masakra 3 rundowy wpie......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beka jest z titleshota z Andersonem, gość jest tak zmaksowany ze chooy. Dwa na korpus i wygrywa :biggrin: lol a jak dostał fronta i dwa sierpy, latał po ringu jak szmata, dobijam go prostym, zamachowymi i nic :biggrin: - Powinni tak zmaksować Waidmana, przecież to on jest mistrzem, on zatrzymał spidera dwa razy.

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś chętnie z kimś pogram tylko ja jestem amatorem :d zapraszać magent19R20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można ściągnąć fighterów z sieci? ;)

 

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś chcę pograć zapraszać  paxx_pl brak HS wmiarę ogarniam poza klinczem tajskim 

Edytowane przez paxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze SmalC'em zagrałem teraz tak dobra walkę :D 5 rund, do tego Octagon bardziej przypominał Arenę Mortal Kombat niż klatkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta kariera na Pro nie jest wcale taka łatwa, przyznam, że musiałem powtarzać kilka razy niektóre walki w TUF-ie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie rywalizacje sie sie tocza, widze ze wiele osob juz ze soba sparowalo, bardzo fajnie to wyglada. Walczylem juz z paroma osobami i jak tak dalej pojdzie to bedzie mozna nawet odpuscic spamerow w mistrzostwach :)

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze SmalC'em zagrałem teraz tak dobra walkę :biggrin: 5 rund, do tego Octagon bardziej przypominał Arenę Mortal Kombat niż klatkę :biggrin:

Nom, dobra walka. Szkoda, że nie patrzyłem na to kogo wybieram, bo dopasowywałem overall i chyba skończyłem z graplerem, a walka toczyła się w stójce :P Rezultat ciosy ślizgały się po twarzy jakbym głaskał przeciwnika. Mimo wszystko w takich walkach przegrywać to jak wygrywać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie rywalizacje sie sie tocza, widze ze wiele osob juz ze soba sparowalo, bardzo fajnie to wyglada. Walczylem juz z paroma osobami i jak tak dalej pojdzie to bedzie mozna nawet odpuscic spamerow w mistrzostwach :)

Kurde, zazdroszczę Wam :wallbash:  ja dopiero po wypłacie kupię, ale już teraz piszę się na wspólne sparingi i turnieje  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się edytować Imię postać w karierze? zapatrzyłem się i troche już przegrałem i widzę, że nazywa się "Player Name" XD

Edytowane przez Fuviks
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się edytować Imię postać w karierze? zapatrzyłem się i troche już przegrałem i widzę, że nazywa się "Player Name" XD

Niezly lider z Ciebie :D Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×