Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak. Z sezonu na sezon, z odcinka na odcinek robiło się coraz nudniej.

Taki poziom utrzymuje się od drugiego sezonu. Cały czas siedzą na farmie, więzieniu, parafii i zamulają. Jedynie mid-finały i finały są ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. To chyba w szóstym odcinku drugiego sezonu jest scena ze stodołą. I to było genialne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały ten sezon jest zmarnowany i nudny jak cholera a oni się jeszcze za spinoff zabierają. Nic nie zagrało ani fabuła, ani efekty, ani klimat. Potencjał był ale wątek Terminusa skończyli praktycznie w pierwszym odcinku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały ten sezon jest zmarnowany i nudny jak cholera a oni się jeszcze za spinoff zabierają. Nic nie zagrało ani fabuła, ani efekty, ani klimat. Potencjał był ale wątek Terminusa skończyli praktycznie w pierwszym odcinku.

Masz sporo racji, ale czemu mają nie robić spin-offa kiedy mają z tego tyle kasy. Przypomnę, że finałowy odcinek 5 sezonu ZNÓW był rekordowy pod względem oglądalności w Stanach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz sporo racji, ale czemu mają nie robić spin-offa kiedy mają z tego tyle kasy. Przypomnę, że finałowy odcinek 5 sezonu ZNÓW był rekordowy pod względem oglądalności w Stanach.

Wiadomo że interesy twórców nie idą w parze z oczekiwaniami widzów. Mogą w końcu dojść do takiego momentu jak LOST który miał szansę zostać dobrze zapamiętanym serialem a wyszła z tego kupa właśnie przez to przeciąganie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten serial od dawna nie ma szans być dobrze zapamiętany. Od 2 lat po każdym odcinku ludzie tylko narzekają.

Wysłano z Nokia Lumia 920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zawsze narzekają, zwłaszcza Ci co mówią po Polsku ;) Ja ominąłem zupełnie TWD, od 3 tygodni jadę maratony i też narzekam, ale oglądam dalej i bawię się przy tym wyśmienicie :)

 

No nie wiem. To chyba w szóstym odcinku drugiego sezonu jest scena ze stodołą. I to było genialne.

Nieźle mi kopara wtedy opadła, ten motyw to faktycznie dla mnie najlepsza scena z wszystkich sezonów :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się ten serial nadal podoba i wciąga. Były momenty nudniejsze i lepsze, ale tak jest z każdym serialem.

Ten ma to "coś", że nie mogę się doczekać kolejnego sezonu.

 

Komiksów nie czytałem, ale z tego co wiem, to główne założenia są takie, by przedstawić ludzkie zachowania w różnych, często krytycznych sytuacjach, a zombie to tylko dodatek, zresztą fajnie wpleciony.

W tej konwencji jak na produkcję amerykańską sprawdza się częściej lepiej niż gorzej.

Jeżeli ktoś oczekiwał horroru pełną gębą z zombie, potworami i cyckami, to powinien faktycznie odpuścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubiłem właśnie s05e16, dalej rozumiem muszę czekać na kolejny sezon, kiedy to będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No 5 sezon wg mnie póki co najlepszy był ze wszystkich, acz końcówka przeciągnieta na maksa. Czekam na 6 i liczę, że będzie jeszcze lepiej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 - 4 - 3 - 5 - 2 . O tak dla mnie osobiscie (od najfaniejszego sezonu do najmniej), ale generalnie wszystkie super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsze sezony to 1 i 5. Reszta momentami nudziła oprócz kilku wątków w więzieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 odcinek 6 sezonu pozamiatał totalnie. Siedziałem wbity w kanapę i to wkur...nie że tydzień trzeba czekać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 odcinek 6 sezonu pozamiatał totalnie. Siedziałem wbity w kanapę i to wkur...nie że tydzień trzeba czekać.

 

A dla mnie wręcz przeciwnie ten odcinek był jak narazie najsłabszy w tym sezonie (który jest póki co bardzo fajny). Maksymalnie przedłużane sceny i festiwal idiotycznych śmierci

Edytowane przez Shintokatana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry, dobry.. Obejrzałem pierwsze 3 odcinki 6 sezonu i jak na razie jest nieźle. 

No i podobno zapowiedzieli już 7 sezon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czwartego odcinka nie oglądaj, zawiedziesz się. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toś mnie zachęcił  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, może ci się spodoba, ale dla mnie po bardzo dobrym początku sezonu to nudy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po 3/4 odcinka zmieniłem kanak w tv, troche żałuję ze nie zrobiłem tego już przy pierwszej przerwie na reklamy. Ogólnie to juz sie troche dluzy ten serial, no i to cofanie akcji jak z lostow :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to było do przewidzenia, że prędzej czy później pokażą nam retrospekcje i wyjaśnią trochę wątek Morgana.

Nawet po mega twiście w 3 odcinku powiedziałem do żony, że pewnie w następnym będzie coś takiego i wykrakałem.

Dla mnie i tak nadal ten serial jest w czołówce moich ulubionych i czekam na każdy odcinek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TWD to póki co studnia bez dna. Komiksy cały czas powstają, także pewnie będą trzaskać sezony dalej. Zwłaszcza, że to teraz jeden z najbardziej popularnych seriali. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×