Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Beth-owy odcinek raczej słaby. Macie też takie wrażeni, że scena z walkerami na parkingu wypadła strasznie... sztucznie,  pocięta jakaś była i w jednym ujęciu Walker jest blisko Beth a sekundę później już daleko. Dziwne bo w 1 sezonie serial miał dużo mniejszy budżet a sceny rozwalania zombiaków wyglądały dużo lepiej niż ta. Może chcieli zaoszczędzić na tym odcinku aby w następnym był ogień :-)

Edytowane przez Cuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Beth-owy odcinek raczej słaby. Macie też takie wrażeni, że scena z walkerami na parkingu wypadła strasznie... sztucznie, strasznie pocięta była i w jednym ujęciu Walker jest blisko Beth a sekundę później już daleko. Dziwne bo w 1 sezonie serial miał dużo mniejszy budżet a sceny rozwalania zombiaków wyglądały dużo lepiej niż ta. Może chcieli zaoszczędzić na tym odcinku aby w następnym był ogień :-)

Znajac zycie prawie cala kasa wyparowala przez pierwszy odcinek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scena z Carol rozwalając petardą pół Terminusa pochłonęła kasę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nie sądzę. To była CGI i to nawet kiepska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ostatniego odcinka:

Eugenowi sie bardzo nalezalo za to co zrobil i bardzo sie cieszylem jak go ten ryzy swirus bil :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ostatniego odcinka:

Eugenowi sie bardzo nalezalo za to co zrobil i bardzo sie cieszylem jak go ten ryzy swirus bil :biggrin:

Tak mnie ten typ denerwował, zwłaszcza swoją nieporadnością i "cipostwem", ktoś na forum pisał wcześniej, że pewnie się okaże, że nie jest żadnym naukowcem. Mam tylko nadzieję, że się już gość nie pozbiera.

 

Za każdym razem jak widzę gdy niemal z biegu wsiadają do jakiegoś porzuconego auta i od razu je odpalają to zdumiewa mnie amerykańska myśl techniczna w dziedzinie konstrukcji akumulatorów samochodowych :D Mój tam co chwilę nie odpala, a nie stał nieużywany przez kilka lat w związku z apokalipsą zombie :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie ten typ denerwował, zwłaszcza swoją nieporadnością i "cipostwem", ktoś na forum pisał wcześniej, że pewnie się okaże, że nie jest żadnym naukowcem. Mam tylko nadzieję, że się już gość nie pozbiera.

 

Za każdym razem jak widzę gdy niemal z biegu wsiadają do jakiegoś porzuconego auta i od razu je odpalają to zdumiewa mnie amerykańska myśl techniczna w dziedzinie konstrukcji akumulatorów samochodowych :biggrin: Mój tam co chwilę nie odpala, a nie stał nieużywany przez kilka lat w związku z apokalipsą zombie :biggrin:

  Raczej, to byl ostatni jego odcinek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będą trzymać się komiksu to Eugene powinien przeżyć, tam później był wartościową postacią dla grupy ze względu na jego inteligencję oraz, że to taki McGyver potrafiący zrobić coś z niczego :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już nowy odcinek i napisy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już nowy odcinek i napisy :)

Slaby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczęli sezon z przytupem, to i musiał się trafić słabszy. Zobaczę później, to ocenię.

 

 

Edit: odcinek bardzo dobry, dwie z fajniejszych postaci, fajny klimat i miejscówki. Jak ktoś oczekuje masakry zombie piłą mechaniczną to chyba pomylił serie. Jak dla mnie 8/10 i tylko szkoda, że już tylko dwa odcinki zostały w tym roku. Stanowczo jeden z najlepszych sezonòw.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Sithman:

  Nie lubie retrospekcji z cofnieta akcja, to raz a dwa nie trawie tego rumuna. (chodzi mi o ta babe) :P

 

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wili: A ja akurat lubię (postać) no i pewne rzeczy zostają wyjaśnione. Taka już jest konstrukcja tego serialu. Fakt - końcówka sezonu zapowiada się smakowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to taka długa pauza w środku sezonu, aż do lutego, wypadnę z rytmu ;)

Tak zawsze jest :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: kurcze  myślałem, że ostatnio było więcej jesienią, ale to dlatego, że zbierałem sezon i dopiero oglądałem, a teraz odcinek po odcinku ;) no to byle do lutego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słaba połówka sezonu z dwoma dobrymi odcinkami. Pierwszym i ostatnim. Reszta to przegadane odcinki o niczym. Umarlaków też jak na lekarstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znow slaby odcinek i jeszcze fatalnie wygladajaca animacja komputerowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepialiście się akumulatorów w autach, a mnie rozbawiło co innego... W ostatnim odcinku "wielka afera" o to, że jedzą makaron z opakowania, bo jakaś pani marzy o maszynce do makaronu. Moja babcia, mama i żonka radzą sobie bez maszynki :D Typowi Amerykanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie ten serial irytuje, wszytko robią na odwrót. Dla tych ludzi zagrożeniem nie są sztywni, ani łupieżcy, tylko oni sami.

Z technicznego punktu widzenia, troche denerwuje mnie ze w pobliżu obozu wokół którego nie powinno być żywych (szukają ich dalej) zawsze trafi się świeży trup (taki który nie mógł zginąć dluzej jak kilka godzin wcześniej) którego pałaszuje sztywniak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TWD niestety skończył się przynajmniej sezon temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TWD niestety skończył się przynajmniej sezon temu.

Dokładnie tak. Z sezonu na sezon, z odcinka na odcinek robiło się coraz nudniej. Bywały odcinki, które kompletnie nic nie wnosiły do serialu - np. bardzo nudne dialogi Carol z Darylem, które potrafiły ciągnąć się przez cały odcinek. Non stop gadali o przeszłości i co oni teraz tutaj robią... Takich epizodów było kilkanaście. A zaczęło się już w pierwszym sezonie - najgłupszy i najnudniejszy był fragment szukania Sophii - przypomnę, że chodziło tam o farmę i okazało się, że wyskoczyła jako zombie ze stodoły. Ta przeprawa trwała kilka odcinków. 

Można by tu jeszcze dużo podać przykładów podobnych odcinków. Pod koniec, ten serial zrobił się przewidywalny...

Nie wiem czy wiecie, ale będzie spin-off - http://www.filmweb.pl/serial/Fear+the+Walking+Dead-2015-735271.  Oby wyciągnęli wnioski z podstawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×