Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Najnowszy odcinek o dziwo mi się bardzo podobał, po flakach z olejem w poprzednim, trzyma w napięciu. Możliwe, że to kwestia bohaterów - Ricka i Carla nie trawię i tylko czekam, aż coś ich zeżre...

 

Też tak mam jeśli chodzi o ricka i carla, ale poprzedni odcinek akurat średnio mi sie podobal za to sneak peak z kolejnego wydaje sie interesujacy:D Oby bylo wiecej akcji z tymi nowymi postaciami a nie tylko epizodzik i pozniej zjedzeni i powrot do ricka i ekipy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już nie moge sie doczekać co będzie sie działo w kolejnych odcinkach ( nie będe spoilerował ) po obejrzeniu s04e10 :) końcówka mega zaskoczenie !

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś od akcji z gubernatorem, wszystkie odcinki przynudzają. Nic ciekawego się nie dzieje :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś od akcji z gubernatorem, wszystkie odcinki przynudzają. Nic ciekawego się nie dzieje :/

 

Chyba tworcy maja po prostu taki juz schemat, buduja buduja napiecie przynudzaja a na koncu pierdykna i usmierca z polowe bohaterow:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam wrazenie ze jest niski budzet tego serialu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest niski i robi sie niespójny,... Od początku do końca minął już co najmniej rok, a w serialu nonstop ta sama pogoda (zima bylaby najcięższa dla zywych i umarłych), te trupy z budynku golfowego nie powinny byc martwe, nie miały widocznych obrazen glowy, zresztą raczej nie mieli tyle jedzenia na tyle osób by przetrwać rok, wiec powinny sie ulotnić juz wcześniej pod jakakolwiek postacią. Po dobrym początku, rozmieniają sie na drobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam wrazenie ze jest niski budzet tego serialu?

 

Skąd takie wrażenie? Bo nie ma akcji i są flaki z olejem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obcięli im w drugim sezonie. AMC miało problem bo kończyła się umowa na kolejne sezony genialnego Mad Man a stacja nie miała dodatkowej kasy w rezerwie. Breaking Bad był kręcony w kooperacji z innym studiem a prawa do Mad Man należały do pomysłodawcy i zarazem producenta. Dlatego budżety tych seriali były nietykalne. Dlatego zdecydowano o anulacji po pierwszym sezonie The Rubicon (kto nie oglądał niech nadrabia zaległości) i obcięto budżet Walking Dead. Stąd farma przez większość drugiego sezonu. Zaoszczędzoną kasę przeznaczono na Mad Man.

Nie zmienia to faktu że 80% czasu antenowego WD to nuda na przemian z głupotą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten najnowszy odcinek to jest chyba najgorszy spośród wszystkich. Bardzo się wynudziłem. Miałem nadzieję, że choć końcówka będzie fajna, żeby człowiek czekał na następny odcinek. Jednak nic takiego nie miało miejsca. :)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się nawet podobał. Wiadomo, że flaki z olejem, ale flaki Daryla, czyli moim zdaniem najciekawszej postaci. Zdecydowanie lepsze to niż uprawianie ziemniaków w więzieniu. Dla fanów najlepiej byłoby gdyby w ostatnim odcinku tego sezonu wszyscy zostali pożarci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tragedia to co sie dzieje z tym serialem ostatnio. Chyba czas kupic komiksy zeby miec fun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawne że te nudy oglądają miliony. To się nazywa PR.

Ale za kilka dni rusza większa nuda czyli Gra o Tron z jeszcze większą widownią.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz wole hbo z ich gra o tron. Generalnie walking dead od jakiegos czasu juz popadlo w taka monotonie ze powoli coraz gorzej sie to oglada. Jakbym nie przewijal polowy serialu to pewnie bym nawet nie przebrnal przez te flaki z olejem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez uwazam ze the walking dead robi sie coraz nudniejszy ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po niemal całym sezonie uprawiania ziemniaków zaserwowali nizłego cliffhangera. Szkoda, że dopiero teraz i szkoda, że w kolejnym sezonie pewnie znów będzie powtórka z wątpliwej rozrywki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze z sezonu na sezon coraz gorzej a dziś ostatni 16 odcinek i co?? Z całego sezonu to ze 2 czy 3 odcinki dobre były reszta to NUDY i kupa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nastepny sezon byl ostatnim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby następny sezon był dobry.

 

Trzeci i czwarty to straszna kicha, jeden w porywach do dwóch dobrych odcinków na 16 i intrygujące zakończenie (które i tak pewnie zostanie zaprzepaszczone na początku kolejnego sezonu) to jednak dużo za mało. Zrobienie jakiegoś pseudo dramatu psychologicznego z TWD uważam za zbrodnię i szczerze mówiąc nie mam ciśnienia na kolejne odcinki. Jedyny plus czwartego sezonu to zakończenie kretyńskiego wątku

Gubernatora

, praktycznie cała reszta, wliczając w to bohaterów, fabułę, scenografię składa się na serialową kupę. Szkoda, bo początki były świetne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurrrr ale okrutny ten 16 odcinek, słabyyyy :(

 

A to był taki dobry serial...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie się ten sezon skończył, poprzednie kończyły się zawsze jakoś epicko, że nie wyobrażałem sobie czekania na kolejny sezon. Z kolei po ostatnim odcinku w ogóle tego nie mam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego ze jestem fanem zombi, to przezyje jakos kichowata fabule, bo gorsze badziewia ogladalem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy sezon to wstęp z roczną przerwą na drugi sezon który do odcinka ze strzelaniną przed stodołą przypominał teatr telewizji. Trzeci bardzo dobry a czwarty ... sam nie wiem. Więcej było nudy zmieszanej z płytką filozofią życiową redneków z Luizjany. Końcowe odcinki to niemal Gra o Tron: wszyscy idą w jednym kierunku i przez 4 odcinki dojść nie mogą. Sezon ratuje Gubernator, rozwiązanie problemu irytujących sióstr (serial obfituje we wnerwiające postacie) i fajny finał. Zastanawiający jest fakt że serial w pip nudny i z ogromnymi pokładami braku logiki ma tak ogromną oglądalność w Stanach (15.5 mln.).

Niech AMC czwarty raz zmieni prowadzących bo Scott Gimple i Greg Nicotero dali ciała po całości i widać wyraźnie że to nie są odpowiednie osoby na tych stanowiskach.

A najlepszy Walking Dead i tak jest od Tell Tale.

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem oglądać 4 sezon i muszę powiedzieć, że druga połowa bardzo mi się podobała.

Pierwsza była nudna jak flaki, te całe uprawianie roli, hodowanie świnek, itd. Fajnie, że pokazują przetrwanie i radzenie sobie, ale chyba nie tak serial miał wyglądać?
Na szczęście druga połowa wprowadza trochę więcej akcji, ale wciąż nie brakuje debilizmów (mała dziewczynka mnie rozbrajała).

Jednak każdy odcinek po przerwie oglądałem z dużym zaciekawieniem, nie nudziłem się na żadnym szczerze mówiąc, a kolejne łykałem od razu.

Całą drugą połowę oglądnąłem w dwa dni.

 

Mimo wszystko po mega nudnej końcówce w 3 sezonie, tutaj w końcu jest na co czekać i pod koniec było więcej ciekawej akcji i w końcu zakończenie, przez które chce się czekać na kolejny sezon.

Mi się oglądało bardzo przyjemnie i czekam na 5 sezon. Liczę, że w końcu powiedzą coś więcej o samej epidemii, bo postać tego Eugena by o tym świadczyła.

Od pierwszego sezonu czekam aż powiedzą coś więcej, miałem nadzieję, że wtedy w tym centrum laboratorium w końcu coś powiedzą, ale nie...

 

Kiedyś myślałem sobie, że może pojawią się jakieś mutacje zombiaków, większe koksy, mutanty, itd., ale chyba nie wpłynęło by to za dobrze na widowisko.

Wolę jednak to poważniejsze podejście do tematu, bo czegoś takiego w sumie nigdy nie było, bo wszelkie filmy o zombie to były jakieś sieczki.

Prawidłowo zrobili z ludzi największych potworów i tutaj się nie pomylili.

 

Czekam na 5 sezon i liczę, że będzie to dobry finał :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×