Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety jako osoba znająca komiks musze ci powiedzieć, że co do świnek, uprawi roli i itp. to tak to właśnie miało wyglądać :-P

Są nawet chyba 2-3 chaptery gdzie nie masz ani jednego zombie, nawet na okładce.

PS: Ta zryta psycho dziewczynka taka miała być :-P

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patyk

 

Odcinek z CDC to byl kompletny wymysl autorow serialu a co do Eugen'a, jestem zdziwiony ze nie wpadles jeszcze na to aleeeee <spoiler alert>:

 

to oszust jest - jak mi cos zaczelo smierdziec sprawdzilem w komiksie jego postac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego lubiłem a już nie lubię Serialu The Walking Dead?

 

Otóż, w pierwszych odcinkach, stawiano więcej na tych zombiaków, śmierć. No bo przecież sam tytuł "The Walking Dead" chyba coś znaczy, nie?

A teraz... teraz bohaterowie mają gdzieś te zombiaki, czasami odrabia jednemu głowe najwyżej, za to z innymi bohaterami to walczą zażarcie o jakieś pierdoły...

 

 

 

ps. w takim razie to ja już wolę oglądać Klan 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sobie wyobrażasz świat po ok. 1,5-2 latach od wybuchu epidemii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż, w pierwszych odcinkach, stawiano więcej na tych zombiaków, śmierć. No bo przecież sam tytuł "The Walking Dead" chyba coś znaczy, nie?

 

Zombiaki to tylko tło, a nie motyw główny. Mają siekać je w każdym odcinku w ilościach po kilkadziesiąt?

Mi się jak na razie sezony podobają, może poza 3, który był dość nudnawy, ale reszta całkiem spoko.

Najbardziej podobała mi się końcówka 4 sezonu i czekam z niecierpliwością na sezon 5.

 

PS.

To miłego Klanu :) Jak Maciek zamknie się w łazience to całe TWD może się schować jeśli chodzi o emocje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fanom serialu i całego świata WD polecam serdecznie książki stanwiące off-spin serii i opowiadające historię gubernatora. Czyta się to wyśmienicie, wczoraj właśnie skończyłem pierwszą część. Gubernator był dość specyficzną postacią w serialu i myślę, że warto dowiedzieć się co go w ten sposób ukształtowało. Do tej pory wyszły 3 części, a ma wyjść jeszcze drugi tom ostatniej z nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa to ksiazki a nie komiksy, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to książki.

Planowana jest kolejna, ale już zdaje się podejmie nowe osoby niż Gubernator itp. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę w poście wyżej was okłamałem.

Pierwsza część opowiada o losach Gubernatora - dla mnie kozak. Czyta się wyśmienicie. Bierzcie i się nie zastanawiajcie.

Druga część to natomiast historia Lilly (chyba tak się nazywała, ta lasencja, co ją Gubernator pod koniec grzmocił).

Trzecia część to upadek Gubernatora - wydawnictwo dwutomowe, pierwszy już przetłumaczyli na polski, drugi pewnie się pojawi niedługo.


Tak, to książki.

Planowana jest kolejna, ale już zdaje się podejmie nowe osoby niż Gubernator itp. :)

Kolejna niż Upadek Gubernatora, czy mówisz o tłumaczeniu 2. tomu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po drugim Tomie Upadku Gubernatora. Tytuł angielski uleciał mi zgłowy, więc trzeba by poguglać :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calkiem dobry pierwszy odcinek nowego sezonu i widac, ze odzyskali troche kasy na budzet. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko piata seria byla lepsza niz przecietna czwarta i motyw z Gubernatorem.

2 godziny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy odcinek całkiem OK. Ogólnie sezon zapowiada się dość ciekawie. PS.

 

Też macie wrażenie że ten cały doktorek blefuje że wie jak zrobić lekarstwo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy odcinek całkiem OK. Ogólnie sezon zapowiada się dość ciekawie. PS.

 

Też macie wrażenie że ten cały doktorek blefuje że wie jak zrobić lekarstwo?

Chyba Tomo pisal o nim

jest to oszust:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy odcinek całkiem OK. Ogólnie sezon zapowiada się dość ciekawie. PS.

 

Też macie wrażenie że ten cały doktorek blefuje że wie jak zrobić lekarstwo?

Bankowo.

 

Przypomnicie co takiego się stało, że Tyreese jest strachliwy i brzydzi się przemocą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powie mi ktoś czemu wczoraj pierwszy odcinek piątego sezonu leciał dwa razy pod rząd na Fox-ie? :)

W ogóle dziwny jest dla mnie ten powrót do serialu, bo obejrzałem pierwszy i niecały drugi sezon, teraz wróciłem na ostatni odcinek czwartego i pierwszy piątego. Ciężko się odnaleźć, jednak to nie M jak Miłość, gdzie po dwóch latach nieoglądania nic mi z wątku nie uciekło :D Trzeba nadrobić zaległości jak najszybciej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Walking Dead na Foxie często leciało zaraz po sobie - mowa o odcinku premierowym. Pewnie zrobili to dla tych, którzy albo chcą zobaczyć odcinek jeszcze raz :D, albo dla tych, którzy nie mogli wcześniej. Ja na tym skorzystałem i zobaczyłem o 22:55.

Sam odcinek bardzo fajny. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to szczęście i oglądałem sezony w całości. W ten sposób nawet drugi sezon cholernie mi się podobał.

Natomiast pramiera tego sezonu to petarda. Gdyby serial tak wyglądał to by się działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba im sie pomysly na serial skonczyly. :)

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat odcinki 5 sezonu są genialne.. Nie wiem co Ty bredzisz... ? Lub w ogóle ich nie obejrzałeś :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 sezon jest świetny. Wielka szkoda że nie było tak od samego początku. Niestety WD jest serialem szalenie nie równym i aż dziw bierze że w tej chwili jest najchętniej oglądanym serialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×