Skocz do zawartości
Patricko

Gran Turismo 6

Rekomendowane odpowiedzi

Co do AI, to pograjcie w GT5 w tryb Arcade na najwyższym poziomie trudności. AI jest tam fantastyczne. Często komputerowi kierowcy wyjeżdżają poza trasę by uniknąć kolizji. Czysta jazda tam to prawdziwa przyjemność. Nie pojmuję czemu w A-spec jest już wyraźnie gożej, nie wspominając już o demie GT6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Vettelu możesz raczej zapomnieć, żeby zrobić go na złoto na padzie :)

 

Pfff jeśli cały czas gra się na padzie to potem dasz radę wyzłocić. Póki co ja sam zdołałem na Monzy wyzłocić, na Nurbie mam srebro, więc teraz je poprawię i podejdę do Suzuki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Monza to wpada za pierwszym razem, głównie ze względu na możliwość ścinania. U mnie dosłownie wpadło złoto za pierwszym razem.

Nurb wpadł po sporych męczarniach, chyba z cały dzień się męczyłem. Ale Suzuka jest najtrudniejsza ze wszystkim. Nad nią samą spędziłem 2 dni.

Najgorsze są momenty, jak do złota brakuje .002, a miałem takich sytuacji całkiem sporo.

 

Na padzie nie zrobisz złota na Suzuce głównie z jednego powodu, za dużo tracisz na "eskach" podczas ruchów gałką.

Nigdy nie zrobisz takiego gładkiego ruchu jak na kierownicy.

 

Poza tym "zrobiłem srebro to i złoto zrobię" jest bardzo złudne :) Jak dłużej pograsz Vettela to się o tym przekonasz ;)

 

PS.

Jeśli się nie mylę, to Vettela w którym patchu ułatwili i zmienili czasy. Tylko nie wiem czy nie chodziło tylko o czasy na brąz i srebro, a złoto chyba pozostało niezmienione.

W każdym razie wiem, ze coś tam potem grzebali. Ja osobiście złoto w całym Vettelu zrobiłem jak jeszcze nawet sezonówek nie było chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mów hop ;)

 

Znam kilku kozaków, którzy na padzie wyzłocili Vettela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to było? o_O

 

 

Dobre  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomki, czy znana jest już oficjalna okładka GT6 bo nie jestem w temacie ? Na Google jest ich kilka.

Edytowane przez Użytkownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę to w 3 pierwszych etapach( pewnie dalej też) króluje niezły kozak,Rock_strap9 czy jakoś tak - ma wszędzie minimum 2 sekundy szybciej od wymaganego czasu na złoto.Ja na moim padzie mam zawsze 2 sekundy do złota hehe.Nie wiem jak on to robi ale dobry typ.Może jak wkońcu się zmobilizuje do kupna kierownicy to ukręce trochę lepszy czas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę to w 3 pierwszych etapach( pewnie dalej też) króluje niezły kozak,Rock_strap9 czy jakoś tak - ma wszędzie minimum 2 sekundy szybciej od wymaganego czasu na złoto.Ja na moim padzie mam zawsze 2 sekundy do złota hehe.Nie wiem jak on to robi ale dobry typ.Może jak wkońcu się zmobilizuje do kupna kierownicy to ukręce trochę lepszy czas :biggrin:

 Na kierownicy na pewno będziesz dużo szybszy ;) ale żeby zrobić takie czasy jak oni tam kręcą to trzeba mieć naprawdę mega wyczucie, ale kto wie może tobie się uda, powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no mi się na bank nie uda,jak na złoto zrobię to już będe zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po patchu było dużo łatwiej, ale i tak zajęło dużo czasu.

Który patch masz na myśli, czyżby od moich nieudanych prób sprzed ok 1,5 roku coś się zmieniło? Warto się z tym znów pomęczyć?

Co do GT Academy 2013. Polyphony struga wafla korzystając ze swojego monopolu. Dla mnie ostatnie świetne Gran Turismo to czwarta część, na razie nie zanosi się żebym zmienił swoje zdanie. W GT4 mogłem spokojnie wybrać obojętnie jaki wóz (preferowałem NSXa jeśli wiecie co mam na myśli :) ) do tego Motegi i zrobić bezstresowo 30-40 kółek - bez przeciwników, bez kręcenia i urywania dziesiątek sekundy z czasu okrążenia. W GT5 nie odczuwam żadnej przyjemności z jazdy. Chyba postąpię wbrew regułom, ale zgodnie z swoimi przekonaniami i nie zanosi się, żebym kupił GT6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę to w 3 pierwszych etapach( pewnie dalej też) króluje niezły kozak,Rock_strap9 czy jakoś tak - ma wszędzie minimum 2 sekundy szybciej od wymaganego czasu na złoto.Ja na moim padzie mam zawsze 2 sekundy do złota hehe.Nie wiem jak on to robi ale dobry typ.Może jak wkońcu się zmobilizuje do kupna kierownicy to ukręce trochę lepszy czas :biggrin:

 

Ja po podłączeniu (po x latach) kierownicy wyzłociłem Silverstone w około 20 kółek, co prawda minimalnie, ale złoto to złoto. Wcześniej z GT styczności nie miałem. Na kierownicy jeździ się 100 razy łatwiej niż na padzie.

Edytowane przez QbxGamerHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaskoczony, otoczenie toru wygląda lepiej niż się spodziewałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś był na lokalnych zawodach GT Academy? Patrzę i nie wiem co o tym myśleć bo najlepsze czasy online na Silverstone to 2:16 a lokalnie 2:08 więc chyba mamy zajebistych kierowców, albo są małe różnice..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czasy były na poziomie 2:08 to pewnie jeździli innymi samochodami.

Może chodziło o 2:18 tylko ktoś się w opisie pomylił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo gt6 dostępne jest dla wszystkich  ? Bo w pss nie bardzo mogę znależć a z przyjemnośćią bym ograł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było chyba dostępne tylko do któregoś dnia, bo to nie było 100% demo, tylko GT Academy na silniku GT6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×